30 tipov na darček k promóciám

najlepšie darčeky k promóciám

Promócie sú významným míľnikom v živote každého študenta či študentky vysokej školy. Jedna životná etapa končí a začína nová. Je to zaslúžená odmena po dlhých rokoch štúdia, nespočetných hodinách učenia a množstve času stráveného v knihách pre vidinu krásnej budúcnosti s vysnívanou profesiou. Rozhodne je to deň, ktorý treba osláviť. 

Ak máte niekoho, kto práve oslavuje promócie a chcete ho potešiť viac ako len svojou prítomnosťou pri jeho významnom dni, vybrali sme zaujímavé darčeky k ukončeniu štúdia. Či už hľadáte darček k promócii pre ženu alebo muža, pripravili sme tipy pre dobrodružné povahy, ale aj tie, ktoré dávajú prednosť praktickým darčekom pred zážitkovými. 

Spravte jedinečný deň ešte krajším.


Darčeky na promócie pre ženu

Darčeky na promócie pre muža

O autorovi

Dominika Ježová
 

Dominika je copywriterkou a začínajúcou blogerkou, ktorú inšpirujú témy týkajúce sa sebarozvoja. Bezodná milovníčka kávy, ktorá nepohrdne espressom ani cappuccinom. Nepoučiteľná zberateľka zápisníkov, ktorá bezprostredne vyhľadáva prostredia kaviarní. Absolventka masmediálnej komunikácie v Trnave. Okrem kávy zbožňuje cvičenie jogy, dlhé prechádzky prírodou, knihy a pohľad na lesy.