Kategória - Moje NAJ

Chuť od Naty: „Jedlo má byť oslava, nie bezduché plnenie brucha“
Naty Žúreková Štefková píše blog Chuť od Naty, kde sa venuje kváskovaniu chleba. Je spoluautorkou dvoch kníh o kváskovaní a my sme ju o tom vyspovedali.
Cestuj s deťmi: „Snažíme sa búrať mýty, že exotická dovolenka je drahá“
Za blogom Cestuj s deťmi stojí mladá rodina, ktorá vie, že dovolenka nemusí byť drahá. Vyspovedali sme ich, ako kúpiť lacné letenky aj kde sa im najviac páčilo.
Petra Poláková: „Z môjho najväčšieho hobby sa stala moja práca“
Petra Poláková sa venuje fitnessu, je osobná trénerka a nedávno sa začala venovať ashtanga joge. Inšpirujte sa jej tipmi na doplnky výživy, joga oblečenie, chudnutie.
Patrícia Molnárová Turiničová: „Aj histaminik môže mať pestrú stravu​“
Foodblogerka Patrícia Molnárová Turiničová nám prezradila aké to je žiť s histamínovou intoleranciou. Jej blog je plný receptov aj pre alergikov, išpirujte sa!
Zuzana Barková: „Základ šatníka by malo tvoriť 12 nadčasových kúskov.“
Zuzana Barková, bloger roka 2018, vám poradí aké budú trendy na jar 2019, aké kabelky sa nosia a akých 12 univerzálnych kúskov tvorí základ kvalitného šatníka.
Oli Hollá: „Snažím sa byť pozitívna a to asi ľudí baví“
Vyspovedali sme Oľgu Hollú, ktorá je vtipnou instagramovou mamičkou s praktickými tipmi nielen pre deti. Zistite jej obľúbené slovenské eshopy a produkty.
Jana Earl: „Telo bez pohybu je ako pláž bez slnka“
Ako schudnúť raz a navždy? Tabletky na chudnutie ani krabičkové diéty nezaberajú! Prečítajte si rozhovor s Janou Earl a zistíte, aké ľahké je byť fit.
Lucia Drew Roberts: „Blogovaním sa dá uživiť, ale treba mať pridanú hodnotu“
Lucia Drew Roberts je blogerkou roka 2017 a plus size modelkou. Má stovky videí na youtube a prezradila nám svoje obľúbené kozmetické produkty. Zistite aké!
Ivana Grešlíková: „Také výhľady a scenériu ako v Kirgizsku som zatiaľ nikde inde nevidela“
Ivana Grešlíková nomádi po svete od roku 2006. Čomu sa venuje, ktoré krajiny precestovala a čo nosí v jedinom batohu, ktorý má, sa dozviete v tomto článku.
Nikoleta Menyhártová: „Rob to s vášňou, alebo vôbec“
Akú výbavu používa profesionálny film maker a fotograf? S čím cestuje? V rozhovore s Nikoletou Menyhártovou sa dozviete jej rady a užitočné tipy, ako na to.
Aleš Tvrdý: „Sny sa majú meniť na realitu, vtedy chutia omnoho viac“
Aleš Tvrdý. Fotograf, ktorého snímky nájdete na National Geographic, precestoval 55 krajín, získal množstvo ocenení. Nechajte sa inšpirovať tipmi od profesionála.
Šprintérska hviezda Šimon Bujna a jeho atletický kouč Radoslav Ivan: „Našiel som sa v tom, čo chcem v živote robiť“
Nadupaný rozhovor s druhým najrýchlejším slovenským šprintérom Šimonom Bujnom a atletickým a crossfitovým trénerom Radoslavom Ivanom. Garantujeme vám, že neobsedíte.
Lucia Súkeníková – „Vychutnaj si každý svoj deň.“
Skvelý rozhovor s foodblogerkou Luciou Súkeníkovou z moje-jedlo.sk, po ktorom ostanete hladní. Inšpirujte sa jej tipmi na produkty, ktoré využíva pri varení a pečení.
Marek Trávniček – vodím ľudí v horách, aby mohli zažiť 3D emóciu
Aké overené a obľúbené produkty vám poradí horský vodca Marek Trávniček? Prečítajte si viac o jeho vášni k horám a buďte na zimnú sezónu vybavení tipmi od profesionála.
TOP produkty elitného slovenského CrossFitera – Erika Tótha
Zaujíma vás, čo pri tréningoch využíva profesionálny CrossFiter? Prečítajte si rozhovor s Erikom Tóthom a inšpirujte sa.
Aké vychytávky používa každý deň vizážistka Simona Ivánová?
V úvodnom článku novej rubriky Moje NAJ sme vyspovedali make-up artistku Simonu Ivánovú. Nechajte sa inšpirovať produktami, ktoré používajú profesionáli.
Ohodnoťte túto stránku.