Kategória - Novinky

Novinky – 50. týždeň
Origami kanoe, ktoré si sami poskladáte alebo čistič vody, ktorý prefiltruje pitnú vodu iba za 8 sekúnd? O čom to rozprávame? Prečítajte si naše Novinky.
Novinky – 49. týždeň
Chcete sa cítiť ako Iron Man? Vieme, ako na to! Predstavíme vám aj najúčinnejší spôsob ako sa naučiť po čínsky. Začítajte sa do tohtotýždňových špeci noviniek.
Novinky – 48. týždeň
Počuli ste už o zariadení, ktoré vám pomôže schudnúť na základe rozboru vášho dychu? Alebo o inteligentnom zrkadle, ktoré v sebe skrýva LCD displej s tréningovými workoutmi?
Novinky – 47. týždeň
Prinášame ďalšie novinky zo sveta technológií. Inteligentný budík, ktorý zobudí cielene iba jednu osobu, univerzálne krytky na akýkoľvek objektív fotoaparátu a mini ohrievač.
Novinky – 46. týždeň
Tento týždeň pre vás máme cestovateľský overal s množstvom praktických vychytávok ako stvorený do lietadla, kufre s umelou inteligenciou a kefku, ktorá vám vyčistí zuby za 6 sekúnd.
Novinky – 45. týždeň
Prečítajte si o prilbe proti vypadávaniu vlasov, inteligentnom vodotesnom reproduktore do sprchy a okuliaroch, vďaka ktorým budú vaše oči chránené pred škodlivým digitálnym žiarením.
Ohodnoťte túto stránku.