Kategória - Predstavujeme

Valachshop.sk – tradičné slovenské a české výrobky
Viete kde zoženiete tradičné slovenské a české výrobky? Kvalitné potraviny, prírodné liečivá, výrobky z včelieho medu, ľudové umenie. My vám to prezradíme.
Blendea: „Sme hrdí, že náš produkt pomáha ľuďom“
Blendea priniesla na česko-slovenský trh unikátny mix zelených superpotravín SUPERGREENS. Prečítajte si, čo považuje za svoj najväčší úspech a aké sú jej plány.
Samsung – líder na trhu smartfónov a TV
Spoločnosť Samsung je najväčším svetovým výrobcom smartfónov a TV. Vedeli ste, že jej názov znamená Tri hviezdy? V našom článku zistíte aj ďalšie zaujímavosti!
LG Electronics – už desaťročie 2. najväčší výrobca televízorov
Vedeli ste o tom, že slogan kórejskej spoločnosti LG znie Život je dobrý? Prečítajte si aj ďalšie zaujímavosti 2. najväčšieho giganta na trhu s LCD televízormi.
Huawei – 2. najväčší výrobca smartfónov na svete
Počuli ste už o tom, že Huawei bol dlho podozrievaný americkou vládou zo špionáže? A že bol oficiálnym sponzorom Jonas Brothers? Viac sa dozviete v tomto článku.
Apple – prvá biliónová spoločnosť na svete
Vedeli ste, že spoločnosť Apple dostala svoj názov, pretože jej zakladateľ Steve Jobs bol frutarián a mal veľmi rád jablká? Prečítajte si najzaujímavejšie fakty o prvej biliónovej spoločnosti sveta.
Whirlpool – spoločnosť s vyše 100 ročnou históriou, ktorá mení budúcnosť
Už ste niekedy počuli o tom, že v spoločnosť Whirlpool získala zmluvu na navrhnutie a vybudovanie prvej americkej experimentálnej vesmírnej kuchyne? Nie? Tak čítajte ďalej.
Bridlica.eu: Jediný slovenský e-shop s hand-made bridlicovými výrobkami
Stolovanie a servírovanie na bridlici je vo svete veľmi populárne. E-shop bridlica.eu ako jediný na Slovensku predáva svoje ručne vyrobené produkty z bridlice.
SONY – neobmedzená vášeň pre technológiu
Vedeli ste, že Sony vlastní práva na diela napr. The Beatles, Michaela Jacksona, Lady Gaga, Eda Sheerana, či iných? Toto aj mnoho ďalšieho sa dozviete v našom článku.
Philips – viac ako 125 ročná tradícia v oblasti inovácií
Vedeli ste, že značka Philips bola založená už v roku 1891? Toto a oveľa viac sa dozviete v našom článku. Presvedčte sa sami.
Vejare.sk – Viac ako len štýlové doplnky
Vejár nemusí plniť len úlohu ventilátora, ale môže poslúžiť i ako štýlový doplnok či dekorácia. Pripravili sme pre vás pár inšpirácií, z ktorých si určite vyberiete.
Chefshop.sk – Všetko, čo potrebujete na vykúzlenie dobrého jedla
Chcete variť zdravo a chutne? Prezradíme vám, kde zoženiete tie najkvalitnejšie suroviny na tie najlepšie jedlá. Plus tipy na skvelých pomocníkov do kuchyne.
Zamio.sk – Chcete žiť zdravo? Stavte na BIO!
Vyznávate zdravý životný štýl? V tom prípade by vo vašom jedálničku nemali chýbať zdravé a chutné potraviny tej najlepšej BIO kvality. Pozrite sa, kde ich zoženiete.
Ohodnoťte túto stránku.