Kategória - Predstavujeme

Mobake – ideálna voľba, ak preferujete bezobalové, vegánske a eko produkty
Aj vďaka slovenskej značke Mobake máme na trhu ekologické a originálne produkty. Čo stojí za jej vznikom, aké má ďalšie plány a aké výrobky sa tešia obľube?
Affial: Ak eshopu neprinesieme žiadne objednávky, má naše služby zadarmo
Ako môže váš eshop predávať viac a ako si môžete mesačne zarobiť tisícky EUR? Prečítajte si krátke predstavenie jednej z najrýchlejšie rastúcich affiliate sietí v Česku a na Slovensku.
Whitepress.sk – naše skúsenosti s touto službou
Aké sú reálne skúsenosti a stojí táto služba za vyskúšanie? Dokážete cez ňu naozaj zarobiť? Prečítajte si náš článok.
Hľadáte zľavy v letákoch? Skúste to s aplikáciou Kupino
Služba, ktorú v Čechách poznáme pod názvom Kupi.cz, prichádza aj na Slovensko. Čo ponúka oproti ostatným?
Bistro.sk: líder donášky jedla už viac ako 6 rokov
Donáška jedla je populárna po celom svete a nie je tomu inak ani u nás. Bistro.sk je jednotkou na trhu už 6 rokov. Prečítajte si zaujímavé fakty o Bistre.sk.
LEASING EXPERT: Operatívny lízing – poznáte jeho výhody?
Čo je operatívny lízing? Aké má výhody a na čo by ste si pri uzatváraní zmluvy mali dať pozor? LEASING EXPERT, s.ro. vám vysvetlí všetko o operatívnom leasingu.
Agentúra Jaspis: Prvý kurz urobili provizórne v byte, tento rok oslavujú už 20 rokov
Keď s podnikaním začínali, urobiť kurz účtovania na počítači znamenalo prenášať ťažké počítačové zostavy. Dnes oslavuje vzdelávacia agentúra Jaspis už 20 rokov.
Zamio.sk – Chcete žiť zdravo? Stavte na BIO!
Vyznávate zdravý životný štýl? V tom prípade by vo vašom jedálničku nemali chýbať zdravé a chutné potraviny tej najlepšej BIO kvality. Pozrite sa, kde ich zoženiete.
Zatočte raz a navždy s celulitídou s Butterfly Body Cosmetics
Celulitída trápi 85% žien, ale dá sa proti nej bojovať aj domácimi zbraňami! Poznáte zábal Butterfly Body Wrap? Zistite, ako funguje a aký efekt dosiahnete.
INSPIO – dekorácie na mieru pre malých i veľkých
Prečítajte si čo sa skrýva za slovenskou rodinnou značkou INSPIO. Nazrite do ponuky dekorácií, tabuliek, obrazov, inšpirujte sa a prečítajte si skvelý rozhovor.
POWERLOGY – kvalitné a funkčné zdravé potraviny
Poznáte slovenskú značku zdravých potravín a doplnkov výživy Powerlogy? V ich ponuke nájdete kvalitné orieškové maslá, snacky, kávu. Dva produkty sme otestovali aj my.
Kompava sa postará nielen o zdravie športovcov
Prečítajte si úspešný príbeh slovenskej značky prírodných výživových doplnkov Kompava. Aké boli jej začiatky, prečo jej zákazníci neverili a ako dokázala preraziť?
SmilePen – špičkové švajčiarske bielenie zubov
Amani Smile prinieslo na Slovensko špičkovú švajčiarsku značku bielenia zubov - SmilePen. Prečítajte si, ktorý produkt vám vybieli zuby až o 14 odtieňov!
Valachshop.sk – tradičné slovenské a české výrobky
Viete kde zoženiete tradičné slovenské a české výrobky? Kvalitné potraviny, prírodné liečivá, výrobky z včelieho medu, ľudové umenie. My vám to prezradíme.
Blendea: „Sme hrdí, že náš produkt pomáha ľuďom“
Blendea priniesla na česko-slovenský trh unikátny mix zelených superpotravín SUPERGREENS. Prečítajte si, čo považuje za svoj najväčší úspech a aké sú jej plány.
Samsung – líder na trhu smartfónov a TV
Spoločnosť Samsung je najväčším svetovým výrobcom smartfónov a TV. Vedeli ste, že jej názov znamená Tri hviezdy? V našom článku zistíte aj ďalšie zaujímavosti!
LG Electronics – už desaťročie 2. najväčší výrobca televízorov
Vedeli ste o tom, že slogan kórejskej spoločnosti LG znie Život je dobrý? Prečítajte si aj ďalšie zaujímavosti 2. najväčšieho giganta na trhu s LCD televízormi.
Huawei – 2. najväčší výrobca smartfónov na svete
Počuli ste už o tom, že Huawei bol dlho podozrievaný americkou vládou zo špionáže? A že bol oficiálnym sponzorom Jonas Brothers? Viac sa dozviete v tomto článku.
Apple – prvá biliónová spoločnosť na svete
Vedeli ste, že spoločnosť Apple dostala svoj názov, pretože jej zakladateľ Steve Jobs bol frutarián a mal veľmi rád jablká? Prečítajte si najzaujímavejšie fakty o prvej biliónovej spoločnosti sveta.
Whirlpool – spoločnosť s vyše 100 ročnou históriou, ktorá mení budúcnosť
Už ste niekedy počuli o tom, že v spoločnosť Whirlpool získala zmluvu na navrhnutie a vybudovanie prvej americkej experimentálnej vesmírnej kuchyne? Nie? Tak čítajte ďalej.
Bridlica.eu: Jediný slovenský e-shop s hand-made bridlicovými výrobkami
Stolovanie a servírovanie na bridlici je vo svete veľmi populárne. E-shop bridlica.eu ako jediný na Slovensku predáva svoje ručne vyrobené produkty z bridlice.
SONY – neobmedzená vášeň pre technológiu
Vedeli ste, že Sony vlastní práva na diela napr. The Beatles, Michaela Jacksona, Lady Gaga, Eda Sheerana, či iných? Toto aj mnoho ďalšieho sa dozviete v našom článku.
Philips – viac ako 125 ročná tradícia v oblasti inovácií
Vedeli ste, že značka Philips bola založená už v roku 1891? Toto a oveľa viac sa dozviete v našom článku. Presvedčte sa sami.
Vejare.sk – Viac ako len štýlové doplnky
Vejár nemusí plniť len úlohu ventilátora, ale môže poslúžiť i ako štýlový doplnok či dekorácia. Pripravili sme pre vás pár inšpirácií, z ktorých si určite vyberiete.
Chefshop.sk – Všetko, čo potrebujete na vykúzlenie dobrého jedla
Chcete variť zdravo a chutne? Prezradíme vám, kde zoženiete tie najkvalitnejšie suroviny na tie najlepšie jedlá. Plus tipy na skvelých pomocníkov do kuchyne.