Imperial Vitamins Super PRSIA krém - recenzia a skúsenosti

Krém Super PRSIA

Pekné, primerane veľké, no najmä pevné prsia sú snom každej ženy. Čo si budeme hovoriť. Len máloktorá žena je spokojná s tým, čo jej príroda nadelila. Skutočnosť je totiž taká, že ženy s väčším poprsím často trápi ich ovisnutie a naopak, ženy s menším poprsím aj napriek ich pevnosti túžia po väčšom objeme. A riešenie?

Nejedna žena v snahe zlepšiť čo to dá, sa rozhodne ľahnúť si pod nôž a podstúpiť zväčšenie pŕs či inú obdobnú úpravu. Rozmýšľali ste však niekedy nad tým, aké negatívne riziká so sebou takýto zákrok prináša? Okrem možných infekcií či hrozby neprijatia implantátu vaším telom, to môže byť v ojedinelých prípadoch aj negatívny vplyv na tvorbu materského mlieka. A to teda nie je nič príjemné.

Vedeli ste však, že vaše prsia môžu byť veľké či pevné aj bez takýchto nepríjemných a zdraviu škodlivých zásahov do tela? Na trhu existuje viacero prípravkov, ktoré vám dopomôžu na ceste za vaším snom. Jedným z takýchto prípravkov je aj Super PRSIA krém, ktorý je pre vás ideálny v prípade, že nerady užívate tabletky. 

Rozhodli sme sa tento produkt vyskúšať na vlastnom tele a dnes vám prinášame naše skúsenosti a postrehy. Pozrite sa, či tento krém naozaj dodrží to, čo sľubuje. 

O produkte

Prípravok Super PRSIA prestavuje krém určený na zväčšenie objemu vašich pŕs i na zlepšenie ich pevnosti. A to všetko prirodzeným a bezpečným spôsobom.

A nielen to.

Krém Super PRSIA sa postará aj o pokožku vašich prsníkov a dekoltu. Svojím zložením účinne a pozitívne vplýva na jej mladistvý vzhľad. Výsledkom je tak okrem krásneho a pevného vzhľadu aj pozdvihnutie vášho sebavedomia.

Vzniku tohto krému predchádzali dôkladné dlhodobé výskumy i testovania, aby bol ženám poskytnutý ten najúčinnejší a zároveň najspoľahlivejší produkt. Samotné zloženie krému je čisté, 100 % prírodné a bezpečné. Obsahuje výťažky z rastlín, ktorých pozitívny vplyv na pevnosť a veľkosť pŕs je preukázateľne dokázaný. Spoľahnúť sa môžete na účinky rastlín ako Srdcovník obyčajný, Hamamel virgínsky, Ostroperec mariánsky, Dioskórea huňatá či Požlť farbiarsky.

Na akom princípe tento krém funguje? 

Základom rastu pŕs sú lipogenézne procesy, ktoré následne spôsobujú rast tukových buniek vo vašich prsiach. Účinné zložky krému zároveň spôsobujú aj napnutie pokožky prsníkov. A to je cieľ. 

Ďalším dôvodom prečo tomuto prípravku povedať "Áno" je aj dôveryhodnosť značky Imperial Vitamins, ktorá už na trh priniesla viacero osvedčených výrobkov pre zväčšenie pŕs, ale napríklad aj skvalitnenie sexuálneho života. 

Krém Super PRSIA je vyrábaný v súlade s najvyššími štandardmi. Nechýba transparentné zloženie a jasný pôvod všetkých látok, nachádzajúcich sa v jeho zložení.

Zľavový kupón

superprsia zľava

Zloženie

Srdcovník obyčajný 

Táto rastlina má všeobecne známe priaznivé účinky na srdcovocievny systém. Býva často používaná aj vďaka svojim upokojujúcim účinkom na nervy. Je skvelým spôsobom, ako si poradiť s meškajúcou či bolesitovu menštruáciou. Jej súčasťou sú aj dôležité fytoestrogény.

Požlť farbiarsky

Požlť býva často využívaný pri výrobe drogérie či kozmetiky práve kvôli svojim antiseptickým účinkom a schopnosti udržiavať pokožku v zdravom stave.

Ostroperec mariánsky

Rastlina, ktorá je známa vysokým obsahom vitamínu E a flavolignanov. Jej súčasťou sú aj aminokyseliny, ktoré predstavujú zdravšiu formu tukov.

Hamamel virgínsky

Obsah tejto látky zaručuje zdravo vyzerajú pokožku pŕs. Má antiseptické vlastnosti, protizáplové i upokojujúce účinky.

Dioskórea huňatá

Táto rastlina je skvelým zdrojom dôležitých fytoestrogénov. Je využívaná na zlepšenie a úpravu hormonálnej hladiny. Pozitívne vplýva aj na krvný obeh a podieľa sa aj na úprave menštruačného cyklu.

Zaujíma vás celkové zloženie? Aj na to sme mysleli. 🙂 

Aqua, Glyceryl Stearate, Glycine Soja Oil, Glycerin, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Cetearyl Alcohol, Propylene Glycol, Ceteareth-20, Cetyl Alcohol, Allantoin, Calendula Officinalis Flower Extract, Ceteareth-12, Cetyl Palmitate, Helianthus Annuus Seed Oil, Humulus Lupulus Extract, Parfum, Retinyl Palmitate, Tocopherol, Tocopheryl Acetate, Ethylhexylglycerin, Phenoxyethanol

Návod na použitie

Krém Super PRSIA sa používa dvakrát denne. Primerané množstvo sa nanesie na prsia a následne vmasíruje do prsníkov jemnými, krúživými pohybmi. Neodporúča sa aplikovať na bradavky. 

Krém nechajte niekoľko minút vstrebať, až potom sa môžete poobliekať. 

Samozrejmosťou by malo byť pravidelné používanie. Je taktiež potrebné rátať s tým, že prvé výsledky sa dostavia v priebehu 20-30 dňoch. 

Pre čo najlepšie výsledky sa odporúča tento krém kombinovať s výživovým doplnkom Super Prsia + štíhla línia. Tento prípravok pozitívne vplýva na vzhľad pŕs, ale pomôže vám aj s udržaním vašej štíhlej postavy.

Cena

60 ml balenie krému Super PRSIA aktuálne kúpite za cenu 11,90 €. K dispozícii sú aj zvýhodnené balenia, v ktorých nájdete tento krém + výživový doplnok Super prsia štíhla línia. 

Krém a tabletky super Prsia

Výhody a nevýhody krému

Páči sa nám

  • pravidelné používanie prináša pevnejšie a väčšie prsia
  • obsahuje vitamín E a aminokyseliny
  • účinné 100% prírodné zloženie
  • upravuje menštruačný cyklus
  • pozitívne pôsobí aj mladistvý vzhľad pokožky
  • jednoduché použitie v podobe krému
  • výhodná cena 

Nepáči sa nám

  • vyžaduje sa pravidelná aplikácia
  • nevhodné pre tehotné ženy
  • možnosť alergickej reakcie

Skúsenosti užívateľov

"Najprv som používala len krém Super PRSIA, no mala som pocit, že nefunguje. Rozhodla som sa preto, že ho skúsim kombinovať spolu s výživovým doplnkom Super Prsia a spravila som dobre. Prvé výsledky sa dostavili už cca po mesiaci používania." Ivana

„Nikdy som netrpela nejako extra malým poprsím, ale nebola som spokojná s jeho pevnosťou. Krém používam už vyše dvoch mesiacov, no už pozorujem aj prvé účinky. A dokonca si ich všimol aj môj priateľ. Určite tento krém môžem odporučiť.“ Michaela

„Krém používam zatiaľ krátko, približne mesiac, teda zväčšenie či spevnenie pŕs zatiaľ nepociťujem ani nepozorujem. Avšak, musím povedať, že prvá menštruácia, ktorú som od používania krému dostala, nebola tak bolestivá ako zvyčajne. Či to bolo účinkom látok v kréme alebo náhoda, to neviem." Eva

"Nechcela som začať užívať žiadne tablety a preto som skúsila krém, ktorý ma zaujal prírodným zložením. Používam ho už dva mesiace a začínam pozorovať spevnenie pŕs. Super, dúfam, že to takto pôjde aj ďalej." Jana


Super PRSIA krém

Naše hodnotenie

Krém Super PRSIA vyskúšala naša redaktorka, ktorá sa vždy s nadšením púšťa do testovania rôznych vychytávok z oblasti kozmetiky. A jej názor? Nech sa páči: 

"Ak mám byť úprimná, spočiatku som krému veľmi neverila, ale rozhodla som sa dať mu šancu. Ako prvé ma zaujalo jeho 100% prírodné zloženie a vysoký obsah účinných látok.

Používala som ho dvakrát denne. Prvé výsledky som očakávala už po 20 dňoch, no tie však neprišli. Začali sa ale objavovať približne po mesiaci a pol. Prsia boli na dotyk pevnejšie a v oblečení s výstrihom som začala pozorovať plnejší dekolt. Po 2,5 mesiacoch užívania ma okrem pevnejších pŕs potešili aj úpravy menštruačného cyklu k lepšiemu. Pri používaní tohto krému vám tak odporúčam vybaviť sa dávkou trpezlivosti. 

Pri užívaní som nezaznamenala žiadne vedľajšie účinky, čo vnímam ako veľké plus. Ako som však trochu pátrala po skúsenostiach iných žien, u minimum z nich sa ojedinele objavila alergická reakcia. To sa však, samozrejme, môže stať, pokiaľ trpíte alergiou na niektorú z rastlín.

Vzhľadom na moje pozitívne skúsenosti tento krém odporúčam aj vám. Mňa presvedčil natoľko, že som sa rozhodla začať užívať aj výživový doplnok Super Prsia štíhla línia. Už teraz som zvedavá na výsledky. :)"

O autorovi

Lenka Riganová
 

Lenka je hrdou absolventkou mediálnych štúdií na Prešovskej univerzite v Prešove. Má rada knihy, prechádzky za akéhokoľvek počasia, no zo všetkého najradšej má písanie. 

Rada skúša nové veci a o svoje pocity a postrehy sa delí s ostatnými. V redakcii má na starosti testovanie spotrebičov. Lenka má veľké skúsenosti z práce pre mobilného operátora (soda.o2.sk), kde sa venovala recenzovaniu telefónov.  Viac sa o Lenke môžete dozvedieť aj na Facebooku.

Viac článkov od tohto autora

Pridajte vašu recenziu

avatar