3 trendy, ako zabaliť darčeky tento rok na Vianoce

Ušetrite tento rok za luxusné baliace papiere. Vymeňte drahé mašle za jutové špagáty. Menej je totiž viac. Aspoň tak by sa dali zhrnúť trendy v balení darčekov na tento rok. Súčasná doba nahráva udržateľnosti a jednoduchosti. Poďme sa pozrieť, ako tomu môžete ísť v ústrety. 

Udržateľne: Zahoďte baliaci papier

Baliaci papier obvykle letí do koša hneď po Štedrom dni, radšej darujte znovu použiteľný obal. Taký darčekový obal z kraftového papiera nájde miesto v kancelárii aj spálni. Využiť sa dá na skladovanie šperkov, kancelárskych potrieb, fotografií a iných drobností. Siahnite po neutrálnej hnedej alebo bielej, obdarovaný krabičku s radosťou využije aj po Vianociach.

balenie vianočného darčeka

Prírodne: Pridajte kúsok záhrady

Hitom tohtoročných Vianoc zostávajú prírodniny. Máte zabalené? Tak skočte ešte na Štedrý deň do záhrady a nazbierajte tam šišky, vetvičky borovice, imelo alebo vetvičku cezmíny. Doma ich môžete doplniť sušeným pomarančom alebo škoricou, ktoré navodia tú pravú vianočnú atmosféru. K darčeku ich pripevníte jednoducho tak, že ich uviažete do mašle spolu s visačkou a je to hotové.

balenie vianočného darčeka

Originálne: Siahnite po netradičnom obale

A čo namiesto krabice vložiť darček do obálky, pohára alebo tubusu? Tento nápad budete milovať, ak máte pre blízkych nachystané ponožky, sveter, tričko… skrátka nejaký mäkký darček. Všetci vieme, že mäkké darčeky sa balia najhoršie. Zabaliť ich preto do tubusu vám ušetrí fúru nervov.

balenie vianočného darčeka

O autorovi

PR článok
 

Ak máte záujem o napísanie kvalitného a zaujímavého PR či natívneho článku, naši copywriteri sa o to postarajú. Napíšte nám na: hello@kombo.sk. (PR článok nemusí vyjadrovať názory redakcie.)