O nás - ​​Kto stojí za projektom

Podľa nás je odborník na všetko, odborník na nič, preto sa pri recenzovaní snažíme každú oblasť produktov zveriť človeku, ktorý s ňou má skúsenosti a naozaj vie, o čom píše. Nie sme eshop, ktorý sa vám snaží predať niečo, čo v skutočnosti nestojí za to.

Produkty hodnotíme objektívne a okrem nášho názoru si preverujeme aj hodnotenie užívateľov na domácich a zahraničných stránkach.

Video o našom projekte


Náš tím

foto redaktora

Peter Chodelka

 • zakladateľ projektu

Peter je známy online podnikateľ a veľká autorita v online svete. Internetovému biznisu sa venuje už od roku 2012. Je mentor a investor celého projektu. Má na starosti financovanie a určovanie stratégii. Rád cestuje a ​miluje podnikanie. Viac ​na jeho blogu Chodelka.sk

​Tu sa o Peťovi dozviete viac: 

Mladypodnikatel.cz - Peter Chodelka o tom, jak vydělávat 130 000 Kč měsíčně přes affiliate 

Startiup.sk - Peter vďaka online podnikaniu z pláže dosiahol obrat 2 milióny eur

PK Academy - Z nuly k prvému miliónu! Vďaka „online svetu“

Manmagazin.sk - Viete, kto sú digitálni nomádi? Prinášame rozhovor s jedným z najznámejších

foto redaktora

Juraj Kuracina

 • spoluzakladateľ projektu

Juraj vyštudoval odbor komerčné služby a online biznisu sa venuje už niekoľko rokov.

Má na starostí management celého projektu (komunikáciu s eshopmi, redaktormi, reklamu...), venuje sa tiež marketingu a recenzovaniu. Veľmi rád skúša rôzne spotrebiče a veci z čínskych eshopov.

foto redaktora

Michaela Struhárová

 • redaktorka

Mi​ška je cestovateľka a obsahová marketérka na voľnej nohe. Úspešne ​sa stará o niekoľko webov, ako napr. cestovanie.sme.sk či jaspis.sk a má aj svoj vlastný blog Struharova.com

Pre svoj aktívny životný štýl potrebuje mať neustále dobité baterky, preto sa najviac venuje recenziám výživových doplnkov. Recenziami spotrebičov zase pomáha nielen ženám vybrať si šikovných pomocníkov do domácnosti a ušetriť čas strávený varením a upratovaním.

Miškine články nájdete napríklad tu:

Najkrajšie suveníry z celého sveta

Sedem zábavných atrakcií v Dubaji

foto redaktora

Lenka Riganová

 • redaktorka

Lenka je hrdou absolventkou mediálnych štúdií na Prešovskej univerzite v Prešove. Má rada knihy, prechádzky za akéhokoľvek počasia, no zo všetkého najradšej má písanie. 

Rada skúša nové veci a o svoje pocity a postrehy sa delí s ostatnými. V redakcii má na starosti testovanie spotrebičov. Lenka má veľké skúsenosti z práce pre mobilného operátora (soda.o2.sk), kde sa venovala recenzovaniu telefónov. 

Lenkine odborné články nájdete tu:

10 Androidov do 300 €, ktoré vám spríjemnia život

Zodpovedný pracant v elegantnom tele. Samsung Galaxy J5 2017

Veronika Ivánová

Veronika Ivánová

 • redaktorka

Veronika vyštudovala masmediálnu komunikáciu a preto jej práca v novinách, či písanie článkov nie sú cudzie.

Zbožňuje cestovanie a ako hovorí, minula by posledné peniaze na akýkoľvek výlet (a dobré jedlo). Rada športuje a zaujíma sa o módu, kozmetiku a lifestyle.  

V redakcii má na starosti viacero rubrík, predovšetkým však rozhovory so zaujímavými ľuďmi (Rubrika Moje naj) a predstavovanie eshopov.

foto redaktora

Karina Daráková

 • redaktorka

Karina je študentkou žurnalistiky UKF Nitra, ktorá sa rada hrabe medzi dekoratívnou a telovou kozmetikou. Aj preto vám rada pomôže s výberom tej najlepšej kozmetiky, ktorá vám bude vyhovovať.

V redakcii má na starosti výživové doplnky a všetko, čo sa týka zdravia, krásy a módy.

... a ďalší ​externí redaktori.


signal

Ako zostavujeme hodnotenie?

Zostavovaním rebríčkov v jednotlivých kategóriach trávime hodiny práce. Áno, tie hodiny, ktoré by ste prieskumom trhu pred kúpou trávili vy. Teraz však už nemusíte, všetko sme pre vás pripravili na jednom mieste.

Viac informácií sa dozviete na tejto stránke.

Financovanie projektu - Affiliate Disclaimer

Aby sme mohli prinášať kvalitný obsah všetkým užívateľom zadarmo, je potrebné zaistiť financovanie celého webu. Financovanie je aktuálne zabezpečené spoluprácou s overenými eshopmi na Slovensku.

Ak si v eshope, ktorý vám odporúčame, zakúpite daný produkt, získame z tohto predaju malú províziu. Vás, ako zákazníka sa táto provízia nijako nedotýka a cena produktu vám nebude v žiadnom prípade navýšená.

Vďaka týmto províziám môžeme užívateľom aj naďalej prinášať kvalitný obsah, ktorý neustále zlepšujeme.

Ďakujeme za vašu podporu.

GDPR - Zásady spracúvania osobných údajov

​Ochranu osobných údajov berieme vážne. Je pre nás dôležité, aby vaše osobné údaje boli v bezpečí.

Všetky osobné údaje, ktoré sú získavané počas vašej návštevy na našich stránkach sú od 25.05.2018 spracovávané v súlade s pravidlami GDPR. Viac sa dozviete na tejto stránke.

Spolupráca - produkt na otestovanie

Máte zaujímavý produkt a chceli by ste ho poriadne otestovať niekým nezávislým a získať recenziu? Pošlite nám svoj produkt a my ho vyskúšame. Viac o možnostiach spolupráce sa dozviete na tejto stránke.

O nás
Ohodnoťte túto stránku.