O nás

Odborník na všetko je odborník na nič. V Kombe preto našim redaktorkám pri recenzovaní jednotlivých oblastí pomáhajú ľudia, ktorí sú v nich doma. 

Starostlivo sme ich vyberali, aby recenzie pripravovali ľudia, ktorí naozaj vedia, čo testujú.  

Zoznámte sa s naším tímom a expertmi na každú oblasť.


Náš tím

Peter Chodelka

Peter Chodelka

 • spoluzakladateľ projektu

Kontakt: peter.chodelka@kombo.sk,    hello@kombo.sk

Peter je známy online podnikateľ a veľká autorita v online svete. Internetovému biznisu sa venuje už od roku 2012. Je mentor a investor projektu. Má na starosti financovanie a určovanie stratégii. Od roku 2019 tvorí podnikateľský podcast Podnicast. Rád cestuje a miluje podnikanie.

Michaela Struhárová

Michaela Struhárová

 •  šéfredaktorka a manažérka projektu

Kontakt: michaela.struharova@kombo.sk, hello@kombo.sk

Miška je obsahová marketérka na voľnej nohe. Zvedavosť ju od písania zaviedla k stratégii obsahu, a napokon získala presah i do SEO a affiliate marketingu. Na tvorbe obsahu spopulpracuje napríklad so cestovanie.sme.sk či jaspis.sk. Rada behá, najmä na dlhšie trate. Vie sa však do toho obuť, aj keď treba zašprintovať za tím.

Lucia Baníková

Lucia Baníková

 •  redaktorka


Copywriterka z Banskej Bystrice objavila svoju vášeň k písaniu už počas štúdia na FMK v Trnave. Po regionálnych médiách som sa rozhodla okúsiť marketingové vody. Podieľala sa na knihe Zdravo jem, šetriť viem a množstve slovenských projektov, ako napríklad Farma Východná, SCONTO nábytok či Biotatry H&B. Užitočné know-how rada premieňa na slová, ktoré môžu slúžiť ako inšpirácia pre druhých.

Dominika Ježová

Dominika Ježová

 •  redaktorka


Copywriterku a začínajúcu blogerku, absolventku masmediálnej komunikácie v Trnave, inšpirujú témy týkajúce sa sebarozvoja. Bezodná milovníčka kávy, ktorá nepohrdne espressom ani cappuccinom. Nepoučiteľná zberateľka zápisníkov, ktorá bezprostredne vyhľadáva prostredia kaviarní. Okrem kávy zbožňuje cvičenie jogy, dlhé prechádzky prírodou, knihy a pohľad na lesy.

Lenka Riganová

Lenka Riganová

 • redaktorka

Kontakt: lenka.riganova@kombo.sk

Lenka je hrdou absolventkou mediálnych štúdií na Prešovskej univerzite. Má rada knihy, prechádzky za akéhokoľvek počasia, no zo všetkého najradšej má písanie. V redakcii má na starosti testovanie rôznych produktov, pretože má veľké skúsenosti z práce pre mobilného operátora (soda.o2.sk), kde sa venovala recenzovaniu telefónov.

Expert Kombík

Kombík

• maskot a veľký expert na všetko

Kontakt: hello@kombo.sk

Robot Kombík je maskot celého projektu a v tíme sa snaží najmä dobre poradiť pri nákupe produktov a služieb a objaviť nejaké tie pikošky. Chytil však šancu za pačesy a odteraz už píše aj on. Síce je zatiaľ len junior a dosť ho kontrolujeme, ale odhodlane sa učí. Má rád inovácie a motorový olej. 🙂

Kombo expert Lucia Súkeníková

Lucia Súkeníková

• expert pre kategóriu Dom a záhrada

Lucia je milovníčkou dobrého jedla a čas strávený v kuchyni je pre ňu relaxom. Je autorkou úspešných kníh Moje skvelé jedlo, Moje skvelé koláčiky a Recepty našich starých mám. Jej receptami sa môžete inšpirovať na jej blogu. V redakcii má pod palcom celú kategóriu Dom a záhrada, pretože práve tu sa cíti ako ryba vo vode.

Kombo expert Michaela Banduričová

Michaela Banduričová

 • expert pre kategóriu Pre deti

Michaela je v súkromí mamou troch detí. Rola matky jej učarovala natoľko, že sa rozhodla vydať touto dráhou aj v profesnom živote a stať sa profesionálnou mamou. Miška u nás testuje produkty určené deťom i mamám a radí, ako vybrať pre našich najmenších vždy to najlepšie.

Kombo expert Eva Badíková

PharmDr. Eva Fehérpataky Badíková

• expert pre kategóriu Zdravie

Evka má za sebou vysokoškolské štúdium na Farmaceutickej fakulte UK v Bratislave a v súčasnosti pracuje ako zodpovedný farmaceut v lekárni REGIA v Lučenci. Vo voľnom čase veľmi rada číta, športuje, miluje beh, jógu a pilates. Každý rok sa snaží navštíviť novú krajinu a postupne ochutnať všetky svetové kuchyne. U nás v redakcii je expertom pre kategóriu Zdravie, pretože pomoc ľuďom v tejto oblasti považuje za svoje životné poslanie.

Kombo expert Alena B. Jacková

Alena B. Jacková

• expert pre kategóriu Šport

Alenka nie je len certifikovaná osobná fitness trénerka II. stupňa, ale aj človek s mnohými skúsenosťami v oblasti zdravého stravovania, o čom svedčí aj jej vydaná kniha Fit apetít. Je blogerkou zdravých verzií jedál a na jej stránkach nájdete recepty bez múky, pridaného cukru, či s proteínom, či vylepšené "klasiky"z bežne dostupných surovín, ale vždy s podmienkou - nutrične vyvážené. Alenka má desiatky spokojných klientov aj pre jej individualistický prístup a široký nadhľad v oblasti cvikov i stravovacích princípov. V redakcii má na starosti kategóriu Šport.

Eliška Pichoňská

Eliška Pichoňská

 •  expert pre kategóriu Krása

Eliška je makeup artistkou a hairstylistkou celým svojím srdcom i dušou. Líči celý život, češe 15 rokov a posledných 10 rokov i mentoruje, robí domáce školy líčenia a workshopy. Naplno sa venuje aj beauty blogu, ktorý je jej vášňou, o čom svedčí aj jej víťazstvo v kategórii Beauty bloger za rok 2018.
U nás v redakcii má na starosti všetko, čo súvisí s krásou.

Ján Koprla

Ján Koprla

• expert pre kategóriu Elektronika

Jána zlákala elektronika už ako žiaka základnej školy a tak ho ďalšie kroky poviedli k štúdiu elektrikárčiny so zameraním na automatizačnú techniku. Po skončení štúdia sa venoval elektroinštaláciám i kúreniu, a v súčasnosti pracuje ako servisný technik. Vlastní paragraf 23 – samostatný elektrotechnik a má dlhoročné skúsenosti so servisom domáceho náradia, bielej a čiernej techniky. Vo voľnom čase sa venuje rodine, domácim prácam a záhrade.
V redakcii pôsobí ako expert pre kategóriu Elektronika, keďže práve v tejto oblasti sa cíti ako doma.

Simona Ivánová

Simona Ivánová

 •  expert pre kategóriu Krása

Aj keď Simi vyštudovala jazyky, a to konkrétne prekladateľstvo/tlmočníctvo anglického a ruského jazyka, jej vášňou sa stal make-up, ktorý momentálne prevláda v jej pracovnom živote. Už na strednej škole mala rada šminky, ale až v roku 2016 sa stala profesionálnou vyškolenou Make-up artist. Má za sebou účinkovanie v televízii, na módnych prehliadkach, foteniach do magazínov a mnohé iné. Okrem skrášľovania má rada cestovanie, miluje hudbu a dobré jedlo a najradšej svoj čas trávi s priateľom a rodinou. V redakcii má na starosti produkty, ktoré súvisia s krásou.

Kombo expert Veronika Ivánová

Veronika Ivánová

 •  redaktorka a expert pre kategóriu Móda

Kontakt: veronika.ivanova@kombo.sk

Veronika vyštudovala masmediálnu komunikáciu a preto jej práca v novinách, či písanie článkov nie sú cudzie. Zbožňuje cestovanie a ako hovorí, minula by posledné peniaze na akýkoľvek výlet (a dobré jedlo). Rada športuje a zaujíma sa o módu, kozmetiku a lifestyle. V redakcii má okrem testovania produktov na starosti aj kategóriu Móda.

Peter Boroš

Peter Boroš

 •  expert pre kategóriu Turistika

Peter prepadol turistickej a cestovateľskej vášni v roku 2009. Odvtedy sa hory stali jeho nerozlučnými kamarátmi. Podľa jeho slov je naše Slovensko nádherné, ale prečo nevidieť viac? Peťo cestuje po svete výlučne bez služieb cestovných kancelárií, teda na vlastnú päsť. Baví ho plánovanie a študovanie danej krajiny, do ktorej má namierené. O svojich cestovateľských a turistických zážitkoch si píše i blog Cestujemtrekujem.com. U nás v redakcii sa stará o všetko, čo súvisí s turistikou a prírodou.

Gaming Guru

Silvester Buček - Gaming.Guru

 •  expert pre kategóriu Gaming

Silvester pod vlastnou značkou Gaming Guru dizajnuje hry, konzultuje ich tvorbu a prednáša o hrách na Masarykovej Univerzite a na UCM v Trnave. Okrem toho sa v rámci združenia Vĺčatá venuje propagácii využívania hier a IT vo výchove a vzdelávaní. Vidí že technológie zásadne menia náš každodenný život a preto považuje za dôležité byť v obraze a rozumieť im.


Produkty preverené užívateľmi

produkty preverené užívateľmi

Určite nám dáte za pravdu, že rozhodovanie pri nákupe môže byť niekedy zložité.

Toto rozhodnutie nám však môžu značne uľahčiť odporúčania a referencie od blízkeho, priateľa či suseda, skrátka niekoho, kto daný produkt reálne otestoval a používal. Áno, skúsenosti iných užívateľov sú totiž to, čomu pri nákupe dôverujeme a čo nám pomáha správne sa rozhodnúť. Aj preto u nás na webe nájdete reálne recenzie od reálnych zákazníkov, ktorí dané produkty skutočne poriadne preverili.


Ako zostavujeme hodnotenie?

Zostavovaním rebríčkov v jednotlivých kategóriach trávime hodiny práce. Áno, tie hodiny, ktoré by ste prieskumom trhu pred kúpou trávili vy. Teraz však už nemusíte, všetko sme pre vás pripravili na jednom mieste. Viac informácií sa dozviete na tejto stránke.

Financovanie projektu - Affiliate Disclaimer

Aby sme mohli prinášať kvalitný obsah všetkým užívateľom zadarmo, je potrebné zaistiť financovanie celého webu. Financovanie je aktuálne zabezpečené spoluprácou s overenými eshopmi na Slovensku.

Ak si v eshope, ktorý vám odporúčame, zakúpite daný produkt, získame z tohto predaju malú províziu. Vás, ako zákazníka sa táto provízia nijako nedotýka a cena produktu vám nebude v žiadnom prípade navýšená.

Vďaka týmto províziám môžeme užívateľom aj naďalej prinášať kvalitný obsah, ktorý neustále zlepšujeme.

Ďakujeme vám za vašu podporu.

GDPR - Zásady spracúvania osobných údajov

Ochranu osobných údajov berieme vážne. Je pre nás dôležité, aby vaše osobné údaje boli v bezpečí. Všetky osobné údaje, ktoré sú získavané počas vašej návštevy na našich stránkach sú od 25.05.2018 spracovávané v súlade s pravidlami GDPR. Viac sa dozviete na tejto stránke.

Spolupráca - produkt na otestovanie

Máte zaujímavý produkt a chceli by ste ho poriadne otestovať niekým nezávislým a získať recenziu? Pošlite nám svoj produkt a my ho vyskúšame. Viac o možnostiach spolupráce sa dozviete na tejto stránke.

Chcete vedieť viac? Prečítajte si najčastejšie kladené otázky ohľadne Kombo.sk.