O nás

Podľa nás je odborník na všetko, odborník na nič, preto sa pri recenzovaní snažíme každú oblasť produktov zveriť človeku, ktorý s ňou má skúsenosti a naozaj vie, čo testuje. V našom tíme preto nájdete rôznych expertov na každú oblasť.


Náš tím

Peter Chodelka

Peter Chodelka

 • spoluzakladateľ projektu

Kontakt: peter.chodelka@kombo.sk

Peter je známy online podnikateľ a veľká autorita v online svete. Internetovému biznisu sa venuje už od roku 2012. Je mentor a investor projektu. Má na starosti financovanie a určovanie stratégii. Rád cestuje a miluje podnikanie.

Juraj Kuracina

Juraj Kuracina

 • spoluzakladateľ projektu

Kontakt: juraj.kuracina@kombo.sk

Juraj vyštudoval odbor komerčné služby a online podnikaniu sa venuje už niekoľko rokov. Má na starostí riadenie celého projektu. Má rad fotografovanie, knihy a dobrú hudbu.

Michaela Struhárová

Michaela Struhárová

 •  redaktorka

Kontakt: michaela.struharova@kombo.sk

Mi​ška je cestovateľka a obsahová marketérka na voľnej nohe. Úspešne ​sa stará o niekoľko webov, ako napr. cestovanie.sme.sk či jaspis.sk a má aj svoj vlastný blog. Pre svoj aktívny životný štýl potrebuje mať neustále dobité baterky, preto sa najviac venuje recenziám výživových doplnkov.

Lenka Riganová

Lenka Riganová

 • redaktorka

Kontakt: lenka.riganova@kombo.sk

Lenka je hrdou absolventkou mediálnych štúdií na Prešovskej univerzite. Má rada knihy, prechádzky za akéhokoľvek počasia, no zo všetkého najradšej má písanie. V redakcii má na starosti testovanie rôznych produktov, pretože má veľké skúsenosti z práce pre mobilného operátora (soda.o2.sk), kde sa venovala recenzovaniu telefónov.

Kombo expert Veronika Ivánová

Veronika Ivánová

 •  redaktorka a expert pre kategóriu Móda

Kontakt: veronika.ivanova@kombo.sk

Veronika vyštudovala masmediálnu komunikáciu a preto jej práca v novinách, či písanie článkov nie sú cudzie. Zbožňuje cestovanie a ako hovorí, minula by posledné peniaze na akýkoľvek výlet (a dobré jedlo). Rada športuje a zaujíma sa o módu, kozmetiku a lifestyle. V redakcii má okrem testovania produktov na starosti aj kategóriu Móda.

Expert Kombík

Kombík

• maskot a veľký expert na všetko

Kontakt: hello@kombo.sk

Robot Kombík je maskot celého projektu a v našom tíme má na starosti predovšetkým dobre poradiť pri nákupe produktov a služieb. Každý deň pre vás tiež hľadá tie najlepšie zľavy a akcie. Má rád relax a motorový olej 🙂

Kombo expert Lucia Súkeníková

Lucia Súkeníková

• expert pre kategóriu Dom a záhrada

Lucia je milovníčkou dobrého jedla a čas strávený v kuchyni je pre ňu relaxom. Je autorkou úspešných kníh Moje skvelé jedlo, Moje skvelé koláčiky a Recepty našich starých mám. Jej receptami sa môžete inšpirovať na jej blogu. V redakcii má pod palcom celú kategóriu Dom a záhrada, pretože práve tu sa cíti ako ryba vo vode.

Kombo expert Michaela Banduričová

Michaela Banduričová

 • expert pre kategóriu Pre deti

Michaela je v súkromí mamou troch detí. Rola matky jej učarovala natoľko, že sa rozhodla vydať touto dráhou aj v profesnom živote a stať sa profesionálnou mamou. Miška u nás testuje produkty určené deťom i mamám a radí, ako vybrať pre našich najmenších vždy to najlepšie.

Kombo expert Eva Badíková

PharmDr. Eva Fehérpataky Badíková

• expert pre kategóriu Zdravie

Evka má za sebou vysokoškolské štúdium na Farmaceutickej fakulte UK v Bratislave a v súčasnosti pracuje ako zodpovedný farmaceut v lekárni REGIA v Lučenci. Vo voľnom čase veľmi rada číta, športuje, miluje beh, jógu a pilates. Každý rok sa snaží navštíviť novú krajinu a postupne ochutnať všetky svetové kuchyne. U nás v redakcii je expertom pre kategóriu Zdravie, pretože pomoc ľuďom v tejto oblasti považuje za svoje životné poslanie.


signal

Ako zostavujeme hodnotenie?

Zostavovaním rebríčkov v jednotlivých kategóriach trávime hodiny práce. Áno, tie hodiny, ktoré by ste prieskumom trhu pred kúpou trávili vy. Teraz však už nemusíte, všetko sme pre vás pripravili na jednom mieste. Viac informácií sa dozviete na tejto stránke.

Financovanie projektu - Affiliate Disclaimer

Aby sme mohli prinášať kvalitný obsah všetkým užívateľom zadarmo, je potrebné zaistiť financovanie celého webu. Financovanie je aktuálne zabezpečené spoluprácou s overenými eshopmi na Slovensku.

Ak si v eshope, ktorý vám odporúčame, zakúpite daný produkt, získame z tohto predaju malú províziu. Vás, ako zákazníka sa táto provízia nijako nedotýka a cena produktu vám nebude v žiadnom prípade navýšená.

Vďaka týmto províziám môžeme užívateľom aj naďalej prinášať kvalitný obsah, ktorý neustále zlepšujeme.

Ďakujeme vám za vašu podporu.

GDPR - Zásady spracúvania osobných údajov

Ochranu osobných údajov berieme vážne. Je pre nás dôležité, aby vaše osobné údaje boli v bezpečí. Všetky osobné údaje, ktoré sú získavané počas vašej návštevy na našich stránkach sú od 25.05.2018 spracovávané v súlade s pravidlami GDPR. Viac sa dozviete na tejto stránke.

Spolupráca - produkt na otestovanie

Máte zaujímavý produkt a chceli by ste ho poriadne otestovať niekým nezávislým a získať recenziu? Pošlite nám svoj produkt a my ho vyskúšame. Viac o možnostiach spolupráce sa dozviete na tejto stránke.

Chcete vedieť viac? Prečítajte si najčastejšie kladené otázky ohľadne Kombo.sk.

Ohodnoťte túto stránku.