Dajte zbohom nude – objavte tie najzvláštnejšie tričká

Individualizované darčeky sú ideálne, ak chcete niekomu dopriať nevšedný darček, ktorý bude vystihovať váš vzájomný vzťah. V súčasnej dobe je možné vyberať z celej škály predmetov s vlastným alebo netradičným motívom. Kde sa poobzerať po tých naozaj originálnych?

tricka online

Ak hľadáte vhodný darček pre kolegov, príbuzných alebo známych, sú individualizované predmety ideálnou voľbou. V súčasnej dobe je možné vyberať z celej škály rôznych darčekov s potlačou podľa vlastného motívu alebo s originálnym nápisom či obrázkom, ktoré sú nielen pekné, ale i funkčné a obdarovaná osoba ich bude s radosťou používať. Na čo sa teda pri výbere konkrétneho darčeka zamerať?

Aké typy individualizovaných darčekov máte k dispozícii

Najčastejším druhom individualizovaného predmetu, ktorý sa uplatňuje ako darček, je tričko. Výhoda tričiek spočíva v tom, že na rozdiel od iných predmetov nevadí, ak ich má človek viac. Obdobne veľmi dobre pochodíte i s inými druhmi oblečenia alebo textilných výrobkov, veľmi obľúbené sú tak nielen mikiny, ale napríklad tiež ponožky či vankúšiky, deky alebo tašky rôznych veľkostí. Výhodou textilných výrobkov je ich skladnosť a jednoduchosť potlače. Vedľa textílií sú potom na najvyšších priečkach medzi individualizovanými darčekmi predmety praktické, používané v bežnom živote. Ide predovšetkým o keramiku (hrnčeky, tanieriky) alebo upomienkové predmety – najčastejšie potraviny (škatuľky s čokoládou, fľaše vína apod.).

Ako vybrať vhodný individualizovaný darček

Výhodou individualizovaných darčekov s pripravenou potlačou originálnymi motívmi je ich kategorizácia. Ak nemáte presnú predstavu o tom, čo by malo tričko či iný predmet vyjadrovať, ponúka sa vám celé spektrum možností, ktoré sú naviazané na vek, pohlavie, záľuby či príležitosť. Jednotlivé kategórie sa naviac často kombinujú či prelínajú, vhodný darček tak môžete vybrať postupne zúžením niekoľkých kritérií. Ak napríklad hľadáte darček pre seniora, stačí začať vyhľadávať vo vhodnej vekovej kategórii a zamerať sa na záľuby, vlastnosti či iné špecifiká. Prezrite si množstvo tričiek pre seniorov

Aké tričká a vychytávky voliť pre kolegu

Príležitostí na obdarovanie individualizovaným darčekom je veľa, perfektné sú napríklad pre kolegov v práci, či už k narodeninám, významnému výročiu alebo ako upomienka pri odchode. Veľa firiem ponúka možnosť vytvorenia vlastnej kvalitnej potlače, originálne motívy však často lepšie vystihnú konkrétny zámer. Práve zamestnanie, resp. povolanie býva v kreatívnych motívoch často skloňované, a to humorným či nečakaným spôsobom. Nájsť tak môžete zábavné tričká a vychytávky pre mechanikov, sestričky či kamionistov, šéfov alebo kolegov či kolegýň apod.

Ak nenájdete konkrétne povolanie, nevešajte hlavu, veľa motívov sa zameriava na prácu všeobecne či na koníčky. V tomto prípade je však vždy vhodnejšie orientovať sa na oblečenie, prípadne hrnček, u ktorých budete mať istotu, že ich váš spolupracovník bude aspoň do istej miery môcť využívať i na pracovisku.

O autorovi

PR článok
 

Ak máte záujem o napísanie kvalitného a zaujímavého PR či natívneho článku, naši copywriteri sa o to postarajú. Napíšte nám na: hello@kombo.sk. (PR článok nemusí vyjadrovať názory redakcie.)