Pohodlie pri práci: 18 tipov na kancelárske písacie stoly


TOP 3 modely pre rok 2023

pisaci-stol-iga

Zaobstarajte si kancelársky písací stôl Iga, ktorý sa hodí do každej domácnosti i firmy.


Ak hľadáte nastaviteľný písací stôl, dobrou voľbou môže byť napríklad písaci stôl Large.


pisaci-stol-actona-neptun

Písací stôl Actona Neptun s úložným priestorom je výhodným cenovým trhákom.


Pracovňa či kancelária je miesto, kde trávime veľkú časť pracovnej doby. Preto je kľúčové, aby prostredie plne vyhovovalo našim potrebám. Kancelársky stôl je dôležitý prvok, ktorý sa podpisuje pod pohodlie pri práci. 

Či už dávate prednosť klasike s plochou na písanie a úložným priestorom, alebo v poslednej dobe stále populárnejšie výškovo nastaviteľné kancelárske stoly, prehľadali sme slovenské e-shopy a vybrali 18 zaujímavých produktov, ktorými môžete doplniť váš pracovný priestor. 

Vyberte si z ponuky kancelárskych písacích stolov

Kancelárske písacie stoly s pevnou výškou

Kancelárske písacie stoly s nastaviteľnou výškou

Kancelárske písacie stoly so zásuvkami

NÁŠ TIP: Hľadáte návod, ako vytvoriť pracovný kútik s dostatkom prirodzeného svetla? Prečítajte si náš článok.

Investujte do svojej pracovnej pohody

pracovny-stol

Kancelárske stoly tvoria dôležitý prvok nielen v kanceláriách, ale aj v našich domácich pracovniach. Výber správneho pracovného stola môže mať veľký vplyv na celkovú pracovnú pohodu a produktivitu. 

Pri jeho výbere by ste tak mali zvážiť vaše osobné potreby, akými sú napríklad veľkosť stola, ergonómia, či nastaviteľnosť, aby ste mohli pracovať efektívne a netrpela pri tom vaša chrbtica. V otázke ceny nie je potrebné robiť kompromisy, dokážete nájsť kvalitný a zároveň lacný písací stôl.

Pri výbere pracovného stola do vašej domácej kancelárie však nezabúdajte ani na dizajn. Vyberte si taký kancelársky stôl, ktorý dokonale zapadne do vášho priestoru a vytvorí vám príjemný priestor na vykonávanie každodennej práce. 

Pridajte komentár ku článku

avatar