Konštrukcie: zvýšte efektivitu svojej práce pomocou manuálnych prísaviek na sklo

Prísavky na sklo sú mimoriadne užitočné nástroje v rôznych terénnych podmienkach. Umožňujú montáž veľkorozmerných skiel rôznych veľkostí. Prísavky na sklo sú rozdelené do niekoľkých typov, ktoré je možné prispôsobiť vlastným preferenciám a potrebám.

Prísavka na sklo pre zvýšenú efektivitu práce

Najobľúbenejšie sú však ručné prísavky. Majú ručnú vákuovú pumpu a ideálne sa hodia na bezpečnú prepravu skla rôznych veľkostí. Ručné prísavky sú navyše prispôsobené na prácu s pružným a plochým materiálom. Naviac, okrem sklenenej tabule sa prísavky dajú použiť na prepravu dreva, kameňa, plastov a kovu. V závislosti od ich typu - majú rôznu maximálnu nosnosť, ktorá môže byť až 80 kg. Ručné prísavky sú veľmi pohodlné, a preto výrazne uľahčujú prácu pri zdvíhaní a preprave materiálov. Zaručujú tiež vysokú úroveň bezpečnosti pre zamestnancov a prepravované produkty.

prísavky na sklo

Zdroj foto: Eviart / Shutterstock.com

Manévrovanie so sklom

Prísavky na sklo napájané zo siete a batérie umožňujú mechanické sklápanie a otáčanie skla. Tieto zariadenia pomáhajú pri preprave výrobkov z plochého aj zakriveného skla. Prísavky na sklo sú nevyhnutné pri práci v hale, kde je potrebné montovať a demontovať jednotlivé sklenené prvky. Prísavky sú tiež ideálnym riešením pri montáži okien vo veľkorozmerných budovách, ale aj budovách, ktoré sa nachádzajú v náročných terénnych podmienkach. A čo viac, prísavky na sklo vám tiež umožňujú podávať sklo z vonkajšej strany rámu. To vám umožňuje zachovať bezpečnosť a vysokú presnosť manévrovania počas práce.

Kde sa používajú prísavky na sklo?

Prísavky na sklo sú mimoriadne funkčný nástroj, ktorý sa používa v mnohých priemyselných odvetviach. Používajú sa hlavne na prepravu a zdvíhanie sklenených a okenných materiálov. Osvedčia sa preto v priemysle, vo výrobných závodoch, ale aj na pôde staveniska. Možno ich použiť pri montáži okien autobusov, vlakov a iných vozidiel.

Prísavky môžu pracovať vo vnútri budov, ale aj vonku, pretože sú prispôsobené nepriaznivým poveternostným podmienkam. Vykazujú veľkú odolnosť voči rôznym poveternostným podmienkam, preto sa používajú aj v prípade vysokej vlhkosti vzduchu a počas zrážok. Prísavky na sklo zaručujú pohodlnú prácu a možnosť voľne manévrovať s materiálom aj v prípade veľmi zložitých úloh a činností.

O autorovi

PR článok
 

Ak máte záujem o napísanie kvalitného a zaujímavého PR či natívneho článku, naši copywriteri sa o to postarajú. Napíšte nám na: hello@kombo.sk. (PR článok nemusí vyjadrovať názory redakcie.)