Ako vybrať plavky, v ktorých sa budete cítiť sexi a zároveň pohodlne?

Ženy v bazéne

Pomaly sa začínajú objavovať slnečné lúče. So slnkom sa spája leto a oddych.

Či už dovolenkujeme u nás alebo v zahraničí, vždy budeme potrebovať plavky. Je to malý kúsok oblečenia, pri ktorého výbere by sme sa mali pozastaviť. Skladajú sa z rôznych detailov, ktoré dokážu ženám pozdvihnúť sebavedomie.

Ako si však vybrať tie ideálne práve pre vás? Odpoveď je jednoduchá, jednoznačne musia byť sexi. Dobrou správou je, že si ich dokáže vybrať každá z vás a s akoukoľvek postavou. Neveríte? 

Pustite sa do čítania nasledujúcich riadkov a dozviete sa viac.

Plavky šité na mieru priamo pre vás

Áno, aj to sa dá.

Plavky, ktoré sú vyhotovené len pre vás. Rozmýšľate, aký strih vám vlastne pristane? Existujú triky a tipy, ktoré vám pomôžu vybrať plavky.

Cítiť sa sexi a pohodlne? Nádherná predstava a dokonca splniteľná. Dôležité je nenápadne skryť nedostatky a odviesť pozornosť k prednostiam. 

Existujú rôzne typy postavy. Niektoré sú ako matematické pomôcky, iné ako ovocie. Ktorý typ ste vy? 

 • obrátený trojuholník 
 • trojuholník
 • presýpacie hodiny 
 • jablko
 • hruška
 • športová 
 • pravítko 

Kombík radí

Kombík radí

Plážové doplnky sú tiež na nezaplatenie.


Okrem toho, že vyzerajú úžasne, dokážu zakryť drobné nedostatky. Plážové šaty alebo pareo? Najlepšie oboje. 


Doplniť ich môžete klobúkom a slnečnými okuliarmi. Váš vzhľad bude očarujúci a z princeznej sa stane kráľovná.

Prednosti sú na prvom mieste

Ak chcete odvrátiť pozornosť od širších ramien, zaobstarajte si farebnejší spodný diel. Typ nohavičiek je rôzny, najlepšie sa hodia bokové. Opačný prípad sú užšie ramená a široké boky. Tu treba odpútať pozornosť od spodnej časti. Spodný diel zvoľte jednofarebný a podprsenku naopak výraznejšiu. Môže byť vrstvená a viazaná za krkom.

Postave typu presýpacie hodiny pristane všetko. Ideálny je trojuholníkový vršok alebo bez ramienok. Pri postave v tvare jablko sa dajú tiež vykúzliť zvodné krivky. Môžete si vybrať jednodielne vystrihnuté plavky, ktoré postavu zúžia. Zakryť bruško môžete zase tankinami alebo monokinami. 

Pri hruške je dôležitý väčší výstrih a dôraz na vrchnú časť tela. Spodný diel je fajn s vysokým pásom. Určite nedávajte prednosť zbytočne vykrojeným nohavičkám. Pri športovej postave je dôležité podporiť ženskosť. Ideálne sú bedrové nohavičky so zaväzovaním. 

Chudšie postavy obľubujú bedrový či brazílsky strih. Hodia sa aj vykrojené bikiny alebo jednodielne s prepracovaným pásom. Populárne sú aj šortkové nohavičky. Aj menší dekolt sa dá vyriešiť. Tu pomôžu vystužené košíčky.

Ženy v mori

Klasické či odvážnejšie plavky?

Strihy plaviek sú dostupné snáď v každom tvare a farbe. Keď už poznáte svoj typ postavy, skúste si vybrať. Veľký výber nájdete na tejto stránke. Čakajú na vás bikiny, jednodielne, dvojdielne, zoštíhľujúce, tankiny, monokiny a iné. 

Pozrite si skutočne širokú ponuku. Ak nechcete zbytočne vymýšľať, poteší vás aj klasika. Určite si vyberiete a naviac získate: 

 • takmer všetky farebné odtiene
 • atraktívny vzhľad
 • kvalitné materiály
 • spoľahlivosť výrobkov
 • rôzne veľkosti a štýly. 

Ruka v ruke s módou

Plavky vám musia skutočne sedieť.

Nesmú sa zarezávať, prípadne byť voľné. Plavkovú podprsenku si môžete vybrať aj podľa svojej obľúbenej.

Ak ste si vybrali ten správny tvar, zostáva už len farba. Chcete držať krok s módou, či máte svoje obľúbené? Výber je skutočne veľkolepý.

Môžete si vybrať jednofarebné alebo vzorované. Obľúbené sú aj jasné farby, ktoré krásne kontrastujú s opálenou pokožkou. Grafické vzory, bodky, kvety či leopardie, majú taktiež svoje obdivovateľky. Ak zvolíte správny strih či farbu, určite dodáte štylizácii potrebný pôvab. Nevyhnete sa ani obdivným pohľadom.

Žena v bazéne

Zhrnutie

Je v podstate jedno, kde budete tráviť leto. Cítiť sa skvele môžete aj doma pri bazéne. Strihy a vzory plaviek musia vašej postave lichotiť. Keď zakryjú nedostatky a zvýraznia prednosti, nebudete sa len cítiť sexi, vy budete sexi.

Okrem dizajnu musíte dbať aj na kvalitu. Štýly a farby sú od výmyslu sveta. Určite si vyberiete pre vás tie najideálnejšie. Sezóna plaviek je pred dverami. Nečakajte a vyberte si tie najkrajšie.

 

O autorovi

Adam Kováč
 

Adam je externý prispievateľ nášho portálu. Ako muž rád testuje produkty určené práve im. Baví ho šport a zdravý životný štýl.