Chcete byť v posteli dračica? Skúste tieto košieľky!

nočná košieľka

Už dávno neplatí pravidlo, že zvodné košieľky by ste mali zo skrine vyberať len vtedy, ak chcete potešiť svoju polovičku, prípadne na deň svätého Valentína. Zatiaľ, čo niektoré z vás spávajú vo voľnom tričku a v kraťasoch, nájdu sa aj také, ktorým viac vyhovujú košieľky a berú si ich do postele každú noc.

Možno vám práve napadlo, aké nepohodlné to musí byť. Omyl! Väčšina košieľok je dnes už vyrobená z ľahkého materiálu, saténu, ktorý na tele ani necítite. Košieľky sa vyrábajú v rôznych strihoch a farbách, takže na svoje si prídu zaryté romantičky a aj poriadne dračice.

Pre jemné duše

Romantická ružová s čipkou? Prečo nie! Tylová košieľka jemnej farby vás premení na nevinnú vílu. Takéto košieľky navyše vyzerajú elegantne a spánok v nich určite oceníte najmä v lete. Pýtate sa prečo? Satén ma jednú skvelú vlastnosť, a to, že v lete príjemne chladí. 

Dámska elegantná košieľka

Dámska elegantná košieľka od 32 €

Elegantná košieľka jemná ružová

Elegantná košieľka od 29 €

Nočná košieľka šaty

Nežná košieľka od 34 €

Pre menej odvážne sa vyrábajú košieľky, ktoré pôsobia ako šaty. Vyzerajú naozaj decentne a sú ideálne pre všetky ženy, podľa ktorých je menej viac. Obľúbite si ich aj v prípade, že vašim telom nie ste až tak spokojné a trápi vás nejaký ten nedostatok. 

Košieľka ako šaty

Luxusná košieľka od 19 €

Elegantná košieľka

Elegantná košieľka od 22 EUR

Nočná košieľka

Elegantná nočná košieľka od 23 €

Nemáte rady ružovú? Žiaden problém. Košieľky môžu vyzerať romanticky aj v inej ako ružovej farbe. Biela košieľka s dĺžkou po stehná z vás urobí nevinného anjela. Ak pridáte ešte aj čipku, máte vyhraté. 

Zvodná košieľka

Zvodná košieľka od 21 €

Elegantná košieľka biela

Elegantná košieľka od 25 €

Elegantná košieľka biela

Elegantná košieľka od 23 €

Pre dračice

Čierna košieľka s čipkovanými detailmi dokáže prebudiť vo vašom partnerovi aj tie doteraz najtajnejšie túžby. Ak patríte medzi odvážnejšie, určite sa popozerajte po košieľkach vyrobených zo sieťoviny alebo s hlbokým výstrihom, ktoré pôsobia naozaj sexy. 

dámska elegantná košieľka

Dámska elegantná košieľka od 25 €

Elegantná košieľka čierna

Elegantná košieľka od 21 €

Elegantná košieľka čierna

Elegantná košieľka od 26 €

Bielizeň

Partnera nepotešíte len košieľkou, ale aj hravou erotickou spodnou bielizňou, s ktorou z vašej spálne vyženiete nudu.

V tejto kategórií patrí prvé miesto jednoznačne čipke a farbám ako čierna a červená. Najlepšou voľbou v tomto smere sú korzety. Okrem toho, že dobre vyzerajú, dokážu vytvarovať vašu postavu, čím vám nepochybne dvihnú sebavedomie.

Čierny korzet

Zmyselný korzet od 44 €

Zvodný korzet

Zvodný korzet od 47 €

Erotický korzet

Erotický korzet od 25 €

Ku korzetom patria aj podväzky, ktoré vám dodajú riadnu dávku ženskosti. Navyše, práve podväzky sú mužským pohlavím naozaj obľúbené. A nielen ním. Podväzky sa tešia čoraz väčšej obľube aj u samotných žien, a to dokonca aj na bežný deň. Nie sú totiž tak nepohodlné ako silonky a narozdiel od nich sa pri chôdzi či inej činnosti nešmýkajú dolu. 

Podväzky

Samodržiace pančuchy od 6 €

Podväzkové pančuchy

Podväzkové pančuchy od 3 €

Podväzky

Samodržiace pančuchy od 6 €

Ak chcete do vašej spálne priniesť trochu zábavy, určite siahnite po tematických kostýmoch. Veď čo dokáže vášho partnera rozpáliť viac ako vy v kostýme sexy kovbojky? Siahnuť môžete aj po inom originálnom kostýme. Fantázii sa naozaj nekladú medze. 

Kostým zajačik

Kostým zajačika od 23 €

sexy kostým kovbojky

Kostým kovbojka od 63 €

Erotické body

Erotické body od 37 €

Vybrať si môžete aj erotické šaty, ktoré zakryjú všetko, čo zakryté ostať má. Zvoliť si môžete semišové, sieťkové alebo latexové. Tie taktiež automaticky nemusia byť nepohodlné. Každopádne takéto šaty váš partner na vás zrejme dlho nenechá. 🙂 

Zvodné šaty

Erotické šaty od 17 €

Zvodné šaty

Zvodné šaty od 26 €

Erotické šaty biele

Erotické šaty od 17 €

Ak siahnete po týchto kúskoch, nepochybne zaujmete a prekvapíte. A to teda rozhodne nie je na škodu. Niekedy totiž treba vykročiť zo svojho tieňa a ozvláštniť si inak bežné dni.  

O autorovi

Lenka Riganová
 

Lenka je hrdou absolventkou mediálnych štúdií na Prešovskej univerzite v Prešove. Má rada knihy, prechádzky za akéhokoľvek počasia, no zo všetkého najradšej má písanie. 

Rada skúša nové veci a o svoje pocity a postrehy sa delí s ostatnými. V redakcii má na starosti testovanie spotrebičov. Lenka má veľké skúsenosti z práce pre mobilného operátora (soda.o2.sk), kde sa venovala recenzovaniu telefónov.  Viac sa o Lenke môžete dozvedieť aj na Facebooku.

Viac článkov od tohto autora

Pridajte komentár ku článku

avatar