Známy čínsky eshop Gearbest.com oslavuje 4 narodeniny. A stojí to za to

Gearbest.com narodeniny

Určite ste už počuli o čínskom obchode gearbest.com, ktorý je na trhu od roku 2014. Ak ešte nie, odporúčame to hneď napraviť, pretože eshop práve teraz oslavuje 4. narodeniny a naozaj to stojí za to. Zľavy sú realné a vysoké. Poponáhľajte sa, množstvá sú limitované.

Akciové produkty

Gearbest akciová ponukaV ponuke eshopu nájdete rôznu elektroniku za výhodné ceny a s poštovným zadarmo. Telefóny, tablety, notebooky či rôzne gadgety. To všetko za omnoho nižšie ceny ako na Slovensku. Veď sa presvedčte sami.

Najpredávanejšie produkty v akcii

Gearbest najpredávanejšie produktyMy tento obchod môžeme len odporúčať a v ďalších článkoch vám prinesieme videorecenzie produktov z tohto obchodu ako aj návody a tipy ako v ňom nakupovať. Máte sa na čo tešiť.

O autorovi

Lenka Riganová
 

Lenka je hrdou absolventkou mediálnych štúdií na Prešovskej univerzite v Prešove. Má rada knihy, prechádzky za akéhokoľvek počasia, no zo všetkého najradšej má písanie. 

Rada skúša nové veci a o svoje pocity a postrehy sa delí s ostatnými. V redakcii má na starosti testovanie spotrebičov. Lenka má veľké skúsenosti z práce pre mobilného operátora (soda.o2.sk), kde sa venovala recenzovaniu telefónov.  Viac sa o Lenke môžete dozvedieť aj na Facebooku.

Viac článkov od tohto autora