Pánske džínsy vo vzťahu s blejzrom. Pozrite sa, ako ich nosiť v estetickom štýle

Pánske džínsy a blejzre sú veľmi obľúbenými kúskami, ktoré páni majú často vo svojom šatníku. Ide však o formálny a neformálny kúsok, ktorý môžete nosiť v estetickom štýle a na rôzne príležitosti. Viete, ako kombinovať pánske džínsy s blejzrom? V tomto článku nájdete množstvo inšpirácií.

pánske džínsy a blejzer kombinovanie

Ako nosiť pánske džínsy v kombinácii s blejzrom na bežný deň?

Obrovskou výhodou pánskych džínsov a blejzrov je ich univerzálnosť a praktickosť. Aj napriek tomu, že ide o neformálne vs. formálne oblečenie, viete ich dokonalo kombinovať a nosiť na rôzne príležitosti, ako aj na bežný deň do práce či rôzne neformálne stretnutia. Stačí si len vybrať tie správne pánske džínsy a blejzer. Pre vytvorenie jednoduchého a pohodlného štýlu môžete skombinovať tmavé pánske džínsy, svetlé tričko, blejzer a tenisky. Takouto kombináciou získate neformálny outfit s nádychom elegancie. Nádherný outfit takisto získate, ak využijete pánske tričko s pásikmi.

Na pracovný deň alebo stretnutia s priateľmi môžete skombinovať tradičné modré pánske džínsy, polokošeľu v neutrálnych farbách a blejzer v modrej farbe. V prípade, že sa vo vašom šatníku nachádzajú svetlé pánske džínsy, využiť môžete aj tie. Outfit pokojne doplňte o biele tenisky alebo Converse topánky. Namiesto polokošeli môžete pokojne zvoliť aj bielu košeľu a károvaný blejzer. Nezabúdajte ani na doplnky, ako opasok, šperky či napríklad slnečné okuliare.

Ako kombinovať pánske džínsy s blejzrom na špeciálne príležitosti?

Vedeli ste, že môžete nosiť pánske džínsy s blejzrom aj na rôzne špeciálne príležitosti? Je však dôležité vybrať si správny strih a dizajn džínsov či blejzra. Odporúčame zvoliť slim fit pánske džínsy v tmavomodrej alebo čiernej farbe. Na chladnejšie mesiace môžete využiť pánsky rolák a outfit doplniť napríklad o členkové čižmy. Na teplejšie dni a večere je ideálnou voľbou kombinovať pánske džínsy s košeľou, blejzrom a mokasínami.

Elegantný nádych získate, ak zvolíte čierne pánske džínsy, čiernu košeľu a napríklad sivý, tmavozelený alebo hnedý blejzer. Outfit môžete doplniť napríklad o hnedé mokasíny a hnedý opasok. Takýto outfit môžete zvoliť na záhradné slávnosti, oficiálne stretnutia či špeciálne oslavy. Opäť nezabúdajte na doplnky, a to napríklad manžetové gombíky či elegantné hodinky, ktoré dokážu pozdvihnúť váš outfit na vyššiu úroveň.

Kde nakupovať kvalitné džínsy a blejzre?

Pánske džínsy a blejzer sa považujú za základné kúsky, ktorý by určite nemali chýbať vo vašom šatníku. V tomto článku nájdete množstvo inšpirácií na to, ako môžete tieto dva kúsky kombinovať. Pokiaľ vám vo vašom šatníku niečo chýba, potom môžete využiť rôzne špecializované predajne s oblečením alebo internetové obchody. V e-shope Bolf nájdete širokú ponuku pánskych džínsov rôznych strihov, dizajnov a veľkostí, ktoré môžete kombinovať aj k blejzrom. Zároveň v e-shope nájdete aj rôzne blejzre na rôzne príležitosti. Neváhajte a nakupujte kvalitné kúsky od overeného predajcu za super cenu na e-shope Bolf. Pri kúpe odporúčame používať tabuľku veľkostí, ktorú nájdete pri každom modeli.

O autorovi

PR článok
 

Ak máte záujem o napísanie kvalitného a zaujímavého PR či natívneho článku, naši copywriteri sa o to postarajú. Napíšte nám na: hello@kombo.sk. (PR článok nemusí vyjadrovať názory redakcie.)