Tabletky na zväčšenie pŕs


Aktualizované: 03. 02. 2021

Tieto tabletky na zväčšenie pŕs odporúčame

Tabletky na zväčšenie pŕs Megaprsia Breastextra+

100% prírodné zloženie

Prípravok má 100% čisté prírodné zloženie. Nachádzajú sa v ňom výťažky z rastlín, ktoré majú preukázateľné účinky na rast pŕs. 

cena od 14 €/30 kapsúl

doplnok stravy DecoFemm beauty breast na zväčšenie poprsia

Zmes 9 účinných látok

Jedna dávka tohto doplnku stravy obsahuje až 1440 mg zmesi, ktorá pozostáva z 9 účinných látok.

cena od 44 €/120 kapsúl

Recenzie tabletiek na zväčšenie pŕs

Tabletky na zväčšenie pŕs sú často vyhľadávanými výživovými doplnkami. Veľakrát však ženy v snahe zachovať maximálnu diskrétnosť hľadajú riešenie svojho problému na internete.

Aj preto sme u nás v redakcii strávili 16 hodín výberom tých najlepších prípravkov určených na zväčšenie pŕs, aby sme vám dnes mohli priniesť ich recenzie. 

Ako sme hodnotili

Na trhu možno nájsť v súčasnosti viacero prípravkov určených na zväčšenie či spevnenie pŕs. Nie všetky však musia byť zaručene účinné či dokonca bezpečné. Aj preto vám v našom hodnotení prinášame len dva najlepšie prípravky, ktorých účinnosť je potvrdená nielen slovami výrobcu, ale predovšetkým skúsenosťami používateliek. 

Pri hodnotení vybraných doplnkov stravy sme prihliadali najmä na dosiahnuté účinky, ale zamerali sme sa tiež na zloženie či spôsob užívania. Najlepší prípravok, ktorý odporúčame, od nás získal odznak Náš tip.

Recenzie tabletiek na zväčšenie pŕs

Megaprsia Breastextra+  - 100 prírodné zloženie

Tabletky na zväčšenie pŕs Megaprsia Breastextra+

Megaprsia Breastextra je veľmi populárny a vyhľadávaný výživový doplnok, ktorý sľubuje zväčšenie a spevnenie pŕs. Podľa výrobcu možno pozorovať prvé výsledky dokonca už za 14 dní. 

A ako tento prípravok funguje? 

Prípravok Megaprsia Breastextra je doplnok stravy, ktorý má 100% čisté prírodné zloženie, za čo má od nás prvé plus. V zložení sa nachádzajú nasledovné dôležité látky: 

 • Jam čínsky - zabezpečuje rovnováhu ženských pohlavných hormónov a podporuje prekrvenie v oblasti hrudníka. Navyše, podporuje aj činnosť žliaz s vnútornou sekréciou. 
 • Angelika čínska - dokáže ovplyvňovať produkciu estrogénu a v interakcii s ostatnými zložkami sa podieľa na raste pŕs. 
 • Fenikel - dokáže napraviť hormonálnu rovnováhu, ale pomôcť napríklad aj pri bolestivej menštruácii. 
 • Fenugreek - okrem toho, že podporuje rast prsníkov zároveň podporuje aj metabolizmus tukov, čím pomáha udržiavať štíhlu líniu. 
 • Serenoa plazivá - táto látka vplýva na činnosť reprodukčných orgánov a tiež zvyšuje delenie buniek v prsných žľazách.
 • Kolagén - pomáha udržiavať zdravú, pevnú a hladkú pokožku poprsia. 

Je všeobecne známe, že rast pŕs začína v puberte, teda v období, kedy ženský organizmus začína produkovať estrogény - pohlavné hormóny vplývajúce na vývoj prsných žliaz. Práve to využíva prípravok Megaprsia Breastestra, ktorý obsahuje vo svojom zložení rastlinné výťažky považované za fytoestrogény, teda látky podobné estrogénu.

Prípravok má množstvo spokojných zákazničiek. Podľa výsledkov výskumu uverejnených na stránke výrobcu až 91% žien, ktoré užívali prípravok potvrdili nárast pŕs už v priebehu prvých troch týždňov. Celkovo až u 97% žien sa poprsie zväčšilo do troch mesiacov od začatia užívania. 

Ako plus vnímame aj to, že užívanie tohto prípravku nespôsobuje žiadne vedľajšie účinky. Na internetovej stránke výrobcu sa tiež nachádza certifikát od Úradu verejného zdravotníctva SR a protokol o skúške. Práve tieto dva spomenuté certifikáty sú obzvlášť dôležité pri výživových doplnkoch. Ani v súčasnej dobe totiž nie sú výnimkou rôzni pochybní predajcovia, ktorí môžu ponúkať lacnejšie napodobneniny. 


Dávkovanie

Pri užívaní týchto tabletiek nie je dôležité len samotné dávkovanie, ale aj životospráva. A ako teda dosiahnuť čo najlepší efekt? 

Tabletky BreastExtra+ je potrebné užívať dvakrát denne. Odporúča sa začať s užívaním na začiatku druhej polovice menštruačného cyklu. Pozor však aj na stravovanie. Doprajte si nutrične hodnotnú stravu, ako napríklad zelenina, ovocie či ob

Zabúdať netreba ani na kvalitný odpočinok, pretože prsia rastú najmú v režime pokoja. Naďalej teda platí staré známe, že by ste mali spať aspoň 8 hodín denne.

Výrobca ponúka prípravok vo viacerých zvýhodnených baleniach. Základné, tzv. skúšobné balenie s obsahom 30 tabliet stojí cca 14 €. Ide o balenie, ktoré vydrží jeden týždeň, za ktorý však ešte nie je možné pozorovať účinky, preto nám jeho kúpa príde zbytočná. 

Na výber však máte aj variant s viacerými baleniami, ktoré nielenže vydržia dlhšie, ale sú výhodnejšie aj z finančného hľadiska.

A naša rada na záver. Dbajte na dôslednosť a pravidelnosť v užívaní. Aby ste s mohli tešiť z nárastu pŕs, tabletky by ste mali užívať minimálne tri mesiace. 

Výhody

 • prvé výsledky sa zvyknú objaviť už po 3 týždoch
 • 100% prírodné zloženie
 • väčšie a plnšie prsia 
 • lepší stav pokožky 
 • účinné látky, ktoré pomáhajú aj pri bolestivom cykle

Nevýhody

 • bez zistených nedostatkov

Orientačná cena

14 €

Hodnotenie

Decofemm Beauty Breast - Zmes 9 účinných látok 

doplnok stravy DecoFemm beauty breast na zväčšenie poprsia

Druhý hodnotený prípravok Decofemm Beauty Breast je prírodný doplnok plný bylinných extraktov. Jeho hlavným účinkom je starostlivosť a podpora rastu pŕs, no pozitívne pôsobí aj na pokožku, nechty, vlasy i sexuálne zdravie.

Veľkosť či pevnosť prsníkov môže ovplyvňovať hormonálna nerovnováha. Pochopiteľne, výrazne ich ovplyvňuje aj tehotenstvo, kojenie a ďalšie faktory. Tento prírodný doplnok obsahuje fytoestrogény, ktoré môže výrazne napomôcť v snahe o krajšie a väčšie prsia. 

Jedna dávka obsahuje až 1440 mg zmesi, ktorá pozostáva z 9 účinných látok - Lucerna siata, Angelika čínska, Fenikel obyčajný, Púpava lekárska, Saw palmetto, Senoivka grécka, Praslička roľná, Dioscorea villosa, Červená ďatelina. 

O účinkoch niektorých látok sme už písali vyššie, pri prvom hodnotenom prípravku. Nespomínali sme však napríklad Ďatelinu, ktorá je obsiahnutá v doplnku DecoFemm. Tá zabezpečuje normálnu činnosť kardiovaskulárneho systému, čo je dôležité pre správne prekrvovanie. Púpava lekárska zas pôsobí ako antioxidant a zároveň pomáha kontrolovať telesnú hmotnosť. Úlohou Prasličky roľnej je podpora rastu prsných tkanív a starostlivosť o stav pokožky. 

Podľa skúseností používateliek dokáže prípravok pomôcť nielen so zväčšením pŕs, ale u niektorých žien pozitívne vplýva aj na tlmenie nepríjemných sprievodných príznakov menopauzy či úpravy menštruačného cyklu. Čo sa týka samotného účinku - teda zväčšenia pŕs, ten môže byť do veľkej miery individuálny.

Rovnako ako prvý hodnotený produkt, aj tento doplnok stravy je bezpečný a overený. Má certifikát zdravotnej bezpečnosti, ktorý je vydávaný Štátnym zdravotným úradom a je riadne certifikovaný na Úrade verejného zdravotníctva SR. Prípravok je vyrábaný v Českej republike. 


Dávkovanie

Tieto tabletky sa odporúča dávkovať dvakrát denne po 2 kapsuly, ktoré je potrebné zapiť dostatočným množstvom vody. Pre dosiahnutie vytúžených výsledkov by ste mali prípravok užívať minimálne 3 mesiace.  

Ešte lepšie výsledky je však možné dosiahnuť kombináciou týchto tabletiek spolu s gélom na spevnenie a zväčšenie poprsia BraUP. Ten ponúka prsiam až 3 prínosy: 

 • Pusch-UP efekt - pravidelná aplikácia prípravku vzbudzuje na pohľad väčšie a plnejšie prsia.
 • Spevňuje - ovisnuté prsia budú pevnejšie a krajšie.
 • Hydratácia a zdravie pokožky - prípravok hydratuje pokožku a zlepšuje jej celkový vzhľad. 

Výhody

 • jemné zväčšenie pŕs
 • výrazné zlepšenie stavu pokožky
 • pružnejšia pokožka
 • jednoduché užívanie
 • cenovo výhodnejšie

Nevýhody

 • výsledok môže byť individuálny

Orientačná cena

44 €

Hodnotenie

Ako si vybrať tabletky na zväčšenie pŕs

tabletky na zväčšenie pŕs

Úlohou tabletiek na zväčšenie pŕs je podpora rastu prsnej žľazy. Prsná žľaza totiž značne vplýva na to, aké objemné či veľké sú prsníky. Tabletky, ktoré sú na trhu ponúkané, funguje na hormonálnom alebo prírodnom princípe.

Do hormonálneho spadá napríklad aj antikoncepcia, rast pŕs však nie je ich primárnym cieľom.

Čo sa týka prírodných tabletiek, obsahujú rôzne rastlinné výťažky s určitým množstvom fytoestrogénov (ale aj iných fytoživín). Dali by sa nazvať aj prírodnými hormónmi. 

Tieto hormóny majú v ženskom tele podobné „účinky“ ako estrogén, ktorý pozitívne vplýva na rast a zväčšovanie pŕs.

Tip od experta

"Fytoestrogény nie sú prírodnou alternatívou silikónových implantátov a nespôsobujú ani nadmerný rast prsnej žľazy, ale spôsobujú jej „zdurenie“, čo v konečnom dôsledku spôsobí zväčšenie pŕs. Hladina estrogénov v ženskom organizme sa mení nielen počas menštruačného cyklu, ale výrazne závisí aj od veku a zdravotného stavu ženy.


V zásade sa však dá potvrdiť, že prísunom prírodných fytoestrogénov vo forme výživového doplnku môže každá zdravá žena – netrpiaca hormonálnymi poruchami, docieliť zväčšenie a spevnenie prsníkov, do akej miery a za akú dobu ich užívania je už však závislé iba od konkrétnej ženy ."


MUDr. Mário Lužinský, gynekológ z medicínskeho centra Probios v Bratislave

Aké je zloženie tabletiek na zväčšenie pŕs?

Tablety by nemali obsahovať žiadne umelé látky. Väčšina výživových doplnkov obsahuje nasledujúce zloženie:

Fenikel obyčajný

Fenikel má okrem iných zdraviu prospešných účinkov aj ďalšie, a to afrodiziakálne účinky, pomáha redukovať stres, tiež podporuje tvorbu materského mlieka. Fenikel obsahuje fytoestrogény, ktoré pomáhajú zväčšovať prsia. 

Fenikel je vhodný aj pre ženy v menopauze, keďže zmierňuje príznaky.

Palma plazivá:

Pomáha udržiavať v zdraví reprodukčné orgány. Rastlina napomáha k zväčšovaniu pŕs, je tiež afrodiziakom. Extrakt z jej plodov reguluje hladinu estrogénov v tele, čím pozitívne vplýva na funkciu pohlavných žliaz.

Senovka grécka

Vďaka výťažkom z tejto rastliny môžete udržiavať prsia zdravé. Taktiež sa odborníkmi potvrdil pozitívny vplyv na zväčšovanie pŕs. Senovka takisto obsahuje fytoestrogény, ktoré majú podobné účinky ako estrogény. Je možné, že rastlina pomáha pri boji proti rakovine prsníka.

Morské riasy Kelp 

V tejto riase nájdete aj 70 minerálnych látok. Ak chudnete, extrakt z týchto rias vám bude nápomocný. Pomáha spaľovať tuky, zlepší stav nechtov a kože, spevňuje.

Damiána

Okrem toho, že je afrodiziakom, pomáha takisto udržať hormonálnu rovnováhu. Pozitívne účinky má táto rastlinka aj čo sa týka menštruačných bolestí – spoľahlivo ich zmierňuje. Damiáne sa pripisuje aj pozitívny vplyv na hladinu cukru v krvi.

Benedikt lekársky:

Je už dlho známou rastlinou a súčasťou tradičnej medicíny. Obsahuje mnoho estrogénov a tanínov, takže aj preto je súčasťou tabliet na zväčšenie a spevnenie poprsia. Napomáha aj nastoliť harmóniu v tele.

Srdcovník obyčajný

Rastlina taktiež obsahuje fytoestrogény, takže napomáha k lepšiemu „prežitiu“ celého menštruačného cyklu. Okrem toho, pomôže i tým, ktorí majú zvýšenú zmyslovú precitlivenosť.

Angelika

Výťažky z tejto rastliny pomáhajú udržať v rovnováhe ženské hormóny. Dokáže telu dodať potrebné fytoestrogény. Rastlina bola pre svoje pozitívne účinky využívaná už v ďalekej minulosti v Číne.

Divoký Yam

Divokému Yamu sa pripisuje stimulácia produkcie estrogénu. Takisto pozitívne upravuje hormonálny systém v ženskom tele. Dokázané sú aj účinky u žien s menopauzou, tiež pomáha zväčšeniu pŕs.

Tip od experta

"Pravidelné a dlhodobé užívanie takýchto výživových doplnkov má okrem estetického hľadiska aj ďalšie a z medicínskeho pohľadu omnoho podstatnejšie pozitívne vplyvy, a to najmä vplyv na úpravu menštruačného cyklu a utlmenie menštruačných bolestí, zmiernenie príznakov klimaktéria a ako dokázali posledné odborné štúdie – užívanie fytoestrogénov sa dá použiť ako prevencia pred vznikom rakoviny prsníka a vaječníkov."


MUDr. Mário Lužinský, gynekológ z medicínskeho centra Probios v Bratislave

Čo by ste o tabletkách mali vedieť...

 • Je zbytočné čakať výsledok za jeden deň.
 • Neočakávajte výrazné zmeny. Tabletky majú sľubovaný efekt, a to najmä čo sa týka pevnosti pŕs, aj na pohľad boli prsia teda väčšie.
 • Tabletky dokážu zabezpečiť približné zväčšenie o jedno číslo podprsenky. Pochopiteľne, výsledky sú často individuálne a ovplyvňované hormonálnou hladinou u konkrétnej ženy.
 • Tabletkám by sa mali vyhnúť tehotné či dojčiace ženy.
 • Tabletky by nemali užívať dievčatá, ktoré nedosiahli 18 rokov.
 • Tablety by sa mali užívať každý deň, aby sa požadovaný účinok mohol dostaviť.

Odporučili by sme tabletky na zväčšenie pŕs?

Kombík radí

Pri tabletkách na zväčšenie pŕs určite netreba čakať zázraky v podobe zväčšenia pŕs hneď o niekoľko čísiel.


Pravidelným užívaním však možno docieliť spevnenie a zväčšenie pŕs a vďaka prítomnosti prírodných zložiek aj vplyv na ich zdravie. 

Zhrňme si ešte raz účinky, ktoré od spomínaných a im podobných doplnkov môžete čakať:

 • Zväčšenie pŕs približne o jedno číslo
 • Plnšie a pevnejšie prsia
 • Pružnejšia a krajšia pleť
 • Zlepšenie stavu nechtov, vlasov, pokožky
 • Pomáhajú pri redukcii hmotnosti
 • Udržiavajú hormonálnu rovnováhu v ženskom tele
 • Dodávajú telu fytoestrogény
 • Pomáhajú pri nepríjemných príznakoch menopuazy
 • Zlepšujú problematickú menštruáciu
 • Pomáhajú udržiavať pravidelný menštruačný cyklus
 • Budete sa cítiť ženskejšie
 • Vďaka vyriešeniu problému s veľkosťou pŕs nadobudnete viac sebavedomia

Triky na zväčšenie pŕs prirodzeným spôsobom

Ak netúžite po plastike a nie ste ani fanúšikom výživových doplnkov, zväčšiť prsia môžete skúsiť aj iným spôsobom.


Cvičenie

Na rast pŕs môžu mať blahodárne účinky aj cviky. Napríklad kliky, predpaženia s činkami a iné vám napomôžu spevniť prsia a tak budú pôsobiť plnšie a väčšie. Inšpirujte sa napr. v nasledujúcom videu:

Správna diéta 

V niektorých prípadoch pomôže k zväčšeniu pŕs aj jednoduché nabratie na hmotnosti, keďže prsia sú z veľkej časti zložené z tukového tkaniva. Toto však nemusí byť cesta pre každého.

Pomôcť môže aj zaradenie jedál s väčším množstvom estrogénu ako: šošovica, cícer, jablká, slivky, uhorky, mrkva, syry, jogurty a pod. Takisto potraviny obsahujúce fytoestrogén ako: orechy (vlašské, pistácie, kešu či gaštany), broskyne, jahody, maliny, zelené fazule, čierny a zelený čaj ale aj víno.


Optické zväčšenie  

Základom je výber správnej veľkosti podprsenky. Zvoliť môžete push-upku, ktorá vám pridá na objeme, alebo jednoducho vystuženú podprsenku.

Populárnou, hoci pracnou voľbou je aj využitie kontúrovania, ktoré za pomoci správnych tieňov dodá prsiam objem. K celkovému efektu dopomôže aj správna voľba oblečenia a držanie tela.

Skúsenosti žien s tabletkami na zväčšenie pŕs


„Už dlho som sa trápila nad tým, akú veľkosť majú moje prsia. Keď som sa len tak „preklikávala“ na internete, narazila som na tabletky, ktoré sľubovali zväčšenie pŕs približne o jedno číslo. Aj keď som bola spočiatku dosť skeptická, musím povedať, že výsledky ma prekvapili. Nasledovala som odporúčania na užívanie a výsledky sa skutočne dostavili. Mám pružnejšiu pleť, no hlavne sa mi o niečo viac zväčšili prsia. Veľmi ma to potešilo a dodalo trochu sebavedomia. Cítim sa viac žensky, takže odporúčam všetkým, ktorí sa trápia nad rovnakým problémom.“
Iveta, 34 r.


„S kamarátkou sme sa rozhodli, že vyskúšame tabletky na zväčšenie pŕs. Aj keď prvé dva týždne sme nezbadali žiadne výraznejšie výsledky, pokračovali sme v kúre ďalej. Nakoniec sme sa obe dočkali. Zmenu si všimol aj priateľ. Tabletky mi pomohli zlepšiť stav nechtov a kamarátka má o niečo lepšiu pleť. Takisto sa nám zväčšili prsia. Sme rady, že sme to skúsili a určite odporúčame aj ostatným ženám.“
Monika a Evka, 28 r.


„Aj keď som po užívaní tabliet uvidela pozitívnu zmenu na pleti, nezväčšili ani nespevnili sa mi prsia. Keďže som tablety kupovala práve pre tento dôvod, moje hodnotenie je skôr negatívne. Ale nevylučujem, že výsledky závisia od konkrétnej ženy. Každopádne, som rada, že som to vyskúšala.“
Alena, 40 r.


„Na internete som našla zmienku o tom, že prsia sa dajú zväčšiť aj prírodným spôsobom. To ma ihneď zaujalo, chcela som to vyskúšať. Čakali ma zaujímavé výsledky. Po tom, čo som každý deň tabletky podľa návodu užívala, sa mi približne o jedno číslo zväčšili prsia, no nielen to. Celkovo vyzerajú plnšie a pevnejšie. Po dvoch pôrodoch je to skutočne pekná zmena, hlavne sa cítim lepšie a sebavedomejšie. Som rada, že je tu aj takéto riešenie, pretože plastiku by som nechcela podstúpiť.“
Katarína, 37 r.


„Tabletky mi, žiaľ, nepomohli veľmi zväčšiť prsia. Čakala som aspoň zväčšenie o jedno číslo, zdá sa mi však, že iba trochu spevneli prsia. Inak nevidím žiadne ďalšie zmeny. Vzhľadom na cenu takýchto produktov by som si predstavovala väčší rozdiel „predtým a potom.“
Denisa, 28 r.

Najčastejšie kladené otázky pri výbere tabletiek na zväčšenie pŕs

1. Čo sú to tabletky na zväčšenie pŕs?

Tabletky na zväčšenie pŕs sú druh výživového doplnku, ktorý napomáha k spevneniu a zväčšeniu poprsia. Môžu byť hormonálneho alebo prírodného charakteru. Hormonálne sú napríklad aj antikoncepcia. Tabletky podporujú rast prsnej žľazy, ktorá najviac vplýva na objem a teda aj veľkosť poprsia.


2. Existujú kontraindikácie pri používaní tabliet na zväčšenie pŕs?

Tabletky by nemali používať tehotné a dojčiace ženy. Nemali by sa kombinovať s podobnými tabletkami a ani s hormonálnou liečbou.


3. O koľko čísiel dokážu tabletky zväčšiť poprsie?

Vo väčšine prípadov je možné dosiahnuť zväčšenie pŕs o jedno číslo. Zároveň však tabletky podporujú celkové spevnenie poprsia, čo takisto prispieva k viditeľným zmenám vo veľkosti pŕs.


4. Za aký čas je možné vidieť výsledok?

Pri pravidelnom používaní tabletiek na zväčšenie poprsia je možné prvé výsledky vidieť už po 2 týždňoch.


5. Čo tabletky na zväčšenie pŕs obsahujú?

Prírodné tabletky obsahujú zväčša kombináciu nasledujúcich rastlín: fenikel obyčajný, palma plazivá, senovka grécka, morské riasy Kelp, damiána, benedikt lekársky, srdcovník obyčajný, angelika, divoký Yam.


2
Pridajte vašu recenziu

avatar
Sisa
Komboš
Sisa

Ahojte žienky, Breast extra môžem aj ja vrele odporučiť. Objednala som si na skúšku mesačné balenie a prsia sa mi naozaj zväčšili a sú pevné ako skala, ale neviem ako to bude keď ich neskôr vysadím, nemáte niektorá skúsenosti? 🙂

romcaD
Komboš
romcaD

Mne tabletky veľmi nesadli, ale mám overený tento lubrikant intome breast https://superlove.sk/lubrikacne-gely/pre-zvacsenie-poprsia/intome-breast-enlarging-cream-75ml 😉