Tabletky na zväčšenie pŕs


Nie každému príroda nadelila krásne a veľké prsia. Mnohé ženy preto hľadajú alternatívne riešenia, ktoré by im s týmto problémom pomohli. Ako jedno z riešení sa núkajú tabletky, ktorých účinok sa spája so zväčšením pŕs, poprípade s ich spevnením.

Toto riešenie jedni schvaľujú, iným sa nepozdáva. Prinášame vám naše skúsenosti, ktoré priblížia tri produkty, vďaka ktorým budú vaše prsia väčšie. Naozaj fungujú?

Najpredávanejšie tabletky na zväčšenie pŕs


tabletky na zväčšenie pŕs BreastExtra+

Megaprsia Breastextra je výživový doplnok, ktorý sľubuje zväčšenie a spevnenie pŕs. Medzi ženami je veľmi populárny, takže na test sme sa naozaj tešili a čakali pozitívne výsledky. 

Ako sme pri užívaní postupovali pre čo najvýraznejší efekt? Tabletky sme začali užívať dvakrát denne v druhej polovici menštruačného cyklu. Upravili sme takisto stravu.

Snažili sme sa telu dodať nutrične hodnotnú stravu tak, aby nič nechýbalo. To znamená, že sme sa sústredili najmä na dostatok zeleniny, ovocia, bielkovín a dopriali sme si aj viac relaxu, čo najviac sme redukovali stres. Pochopiteľne, je potrebný aj kvalitný spánok. Výsledok nás milo prekvapil, prsia boli už na pohľad väčšie a hlavne na dotyk pružnejšie. Viditeľne sa nám tiež zlepšila pleť a dokonca aj nechty, takže tabletky nás nesklamali a môžeme ich odporučiť.

Dávkovanie

Tabletky BreastExtra+ by sa mali užívať 2x denne. Pochopiteľne, je potrebné si pozorne prečítať návod a držať sa odporúčaní. Čo sa týka dávky, denne sa dajú užívať až 3 tabletky. Prípravok užívajte pravidelne po dobu troch mesiacov.

Páčilo sa nám

 • smile-o
  viditeľné výsledky
 • smile-o
  väčšie a plnšie prsia
 • smile-o
  lepší stav pokožky

Nepáčilo sa nám

 • frown-o
  nezistené

Naše hodnotenie

Orientačná cena

14€

doplnok stravy DecoFemm beauty breast na zväčšenie poprsia

Decofemm Beauty Breast - ide o prírodný doplnok plný účinných bylinných extraktov. Veľkosť či pevnosť prsníkov môže ovplyvňovať hormonálna nerovnováha. Pochopiteľne, výrazne ich ovplyvňuje aj tehotenstvo, kojenie a ďalšie faktory, prírodný doplnok, ktorý obsahuje fytoestrogény, môže v mnohom pomôcť.

Aké účinky sme zaznamenali? Užívaním týchto doplnkov sme pocítili zlepšenie hormonálnej rovnováhy, mierne zväčšenie a zároveň plnšie prsia. Tiež nás potešil lepší stav pokožky, zníženie negatívnych vplyvov menopauzy a lepší stav nechtov.

Jedna dávka obsahuje 1440 mg zmesi, čo by malo zaručiť dobrý výsledok. Tablety majú takéto zloženie: Lucerna siata, Angelika čínska, Fenikel obyčajný, Púpava lekárska, Saw palmetto, Senoivka grécka, Praslička roľná, Dioscorea villosa, Červená ďatelina. 

Dávkovanie

Tieto tabletky sa odporúča dávkovať dvakrát denne po 2 kapsuly. Samozrejme, je potrebné to zapiť dostatočným množstvom vody. Ak chcete mať čo najlepšie výsledky, odporúča sa vybrať trojmesačné balenie. Zakúpiť si môžete aj špeciálny gél na spevnenie poprsia.

Páčilo sa nám

 • smile-o
  jemné zväčšenie pŕs
 • smile-o
  výrazné zlepšenie stavu pokožky
 • smile-o
  pružnejšia pleť

Nepáčilo sa nám

 • frown-o
  výsledok by mohol o niečo výraznejší

Naše hodnotenie

Orientačná cena

44€


Skúsenosti žien s tabletkami na zväčšenie pŕs


„Už dlho som sa trápila nad tým, akú veľkosť majú moje prsia. Keď som sa len tak „preklikávala“ na internete, narazila som na tabletky, ktoré sľubovali zväčšenie pŕs približne o jedno číslo. Aj keď som bola spočiatku dosť skeptická, musím povedať, že výsledky ma prekvapili. Nasledovala som odporúčania na užívanie a výsledky sa skutočne dostavili. Mám pružnejšiu pleť, no hlavne sa mi o niečo viac zväčšili prsia. Veľmi ma to potešilo a dodalo trochu sebavedomia. Cítim sa viac žensky, takže odporúčam všetkým, ktorí sa trápia nad rovnakým problémom.“
Iveta, 34 r.


„S kamarátkou sme sa rozhodli, že vyskúšame tabletky na zväčšenie pŕs. Aj keď prvé dva týždne sme nezbadali žiadne výraznejšie výsledky, pokračovali sme v kúre ďalej. Nakoniec sme sa obe dočkali. Zmenu si všimol aj priateľ. Tabletky mi pomohli zlepšiť stav nechtov a kamarátka má o niečo lepšiu pleť. Takisto sa nám zväčšili prsia. Sme rady, že sme to skúsili a určite odporúčame aj ostatným ženám.“
Monika a Evka, 28 r.


„Aj keď som po užívaní tabliet uvidela pozitívnu zmenu na pleti, nezväčšili ani nespevnili sa mi prsia. Keďže som tablety kupovala práve pre tento dôvod, moje hodnotenie je skôr negatívne. Ale nevylučujem, že výsledky závisia od konkrétnej ženy. Každopádne, som rada, že som to vyskúšala.“
Alena, 40 r.


„Na internete som našla zmienku o tom, že prsia sa dajú zväčšiť aj prírodným spôsobom. To ma ihneď zaujalo, chcela som to vyskúšať. Čakali ma zaujímavé výsledky. Po tom, čo som každý deň tabletky podľa návodu užívala, sa mi približne o jedno číslo zväčšili prsia, no nielen to. Celkovo vyzerajú plnšie a pevnejšie. Po dvoch pôrodoch je to skutočne pekná zmena, hlavne sa cítim lepšie a sebavedomejšie. Som rada, že je tu aj takéto riešenie, pretože plastiku by som nechcela podstúpiť.“
Katarína, 37 r.


„Tabletky mi, žiaľ, nepomohli veľmi zväčšiť prsia. Čakala som aspoň zväčšenie o jedno číslo, zdá sa mi však, že iba trochu spevneli prsia. Inak nevidím žiadne ďalšie zmeny. Vzhľadom na cenu takýchto produktov by som si predstavovala väčší rozdiel „predtým a potom.“
Denisa, 28 r.

Čo dokážu tabletky na zväčšenie prsníkov?

tabletky na zväčšenie pŕs

Úlohou tabletiek je podpora rastu prsnej žľazy. Prsná žľaza totiž značne vplýva na to, aké objemné či veľké sú prsníky. Tabletky, ktoré sú na trhu ponúkané, funguje na hormonálnom alebo prírodnom princípe.

Do hormonálneho spadá napríklad aj antikoncepcia, rast pŕs však nie je ich primárnym cieľom.

Čo sa týka prírodných tabletiek, tie obsahujú rôzne rastlinné výťažky s určitým množstvom fytoestrogénov (ale aj iných fytoživín).

Dali by sa nazvať aj prírodnými hormónmi. Tieto hormóny majú podobné „účinky“ ak estrogén v ženskom tele, čo znamená, že pozitívne vplývajú na zväčšovanie sa pŕs.

Aké je zloženie takýchto tabliet?

Tablety by nemali obsahovať žiadne umelé látky. Väčšina výživových doplnkov obsahuje nasledujúce zloženie:

Fenikel obyčajný: fenikel má okrem iných zdraviu prospešných účinkov aj ďalšie, a to afrodiziakálne účinky, pomáha redukovať stres, tiež podporuje tvorbu materského mlieka. Fenikel obsahuje fytoestrogény, ktoré pomáhajú zväčšovať prsia. Fenikel je vhodný aj pre ženy v menopauze, keďže zmierňuje príznaky.

Palma plazivá: pomáha udržiavať v zdraví reprodukčné orgány. Rastlina napomáha k zväčšovaniu pŕs, je tiež afrodiziakom. Extrakt z jej plodov reguluje hladinu estrogénov v tele, čím pozitívne vplýva na funkciu pohlavných žliaz.

Senovka grécka: vďaka výťažkom z tejto rastliny môžete udržiavať prsia zdravé. Taktiež sa odborníkmi potvrdil pozitívny vplyv na zväčšovanie pŕs. Senovka takisto obsahuje fytoestrogény, ktoré majú podobné účinky ako estrogény. Je možné, že rastlina pomáha pri boji proti rakovine prsníka.

Morské riasy Kelp: v tejto riase nájdete aj 70 minerálnych látok. Ak chudnete, extrakt z týchto rias vám bude nápomocný. Pomáha spaľovať tuky, zlepší stav nechtov a kože, spevňuje.

Damiána: okrem toho, že je afrodiziakom, pomáha takisto udržať hormonálnu rovnováhu. Pozitívne účinky má táto rastlinka aj čo sa týka menštruačných bolestí – spoľahlivo ich zmierňuje. Damiáne sa pripisuje aj pozitívny vplyv na hladinu cukru v krvi.

Benedikt lekársky: je už dlho známou rastlinou a súčasťou tradičnej medicíny. Obsahuje mnoho estrogénov a tanínov, takže aj preto je súčasťou tabliet na zväčšenie a spevnenie poprsia. Napomáha aj nastoliť harmóniu v tele.

Srdcovník obyčajný: rastlina taktiež obsahuje fytoestrogény, takže napomáha k lepšiemu „prežitiu“ celého menštruačného cyklu. Okrem toho, pomôže i tým, ktorí majú zvýšenú zmyslovú precitlivenosť.

Angelika: výťažky z tejto rastliny pomáhajú udržať v rovnováhe ženské hormóny. Dokáže telu dodať potrebné fytoestrogény. Rastlina bola pre svoje pozitívne účinky využívaná už v ďalekej minulosti v Číne.

Divoký Yam: divokému Yamu sa pripisuje stimulácia produkcie estrogénu. Takisto pozitívne upravuje hormonálny systém v ženskom tele. Dokázané sú aj účinky u žien s menopauzou, tiež pomáha zväčšeniu pŕs.

Čo by ste o tabletkách mali vedieť...

 • Je zbytočné čakať výsledok za jeden deň.
 • Neočakávajte výrazné zmeny. Tabletky majú sľubovaný efekt, a to najmä čo sa týka pevnosti pŕs, aj na pohľad boli prsia teda väčšie.
 • Tabletky dokážu zabezpečiť približné zväčšenie o jedno číslo podprsenky. Pochopiteľne, výsledky sú často individuálne a ovplyvňované hormonálnou hladinou u konkrétnej ženy.
 • Tabletkám by sa mali vyhnúť tehotné či dojčiace ženy.
 • Tabletky by nemali užívať dievčatá, ktoré nedosiahli 18 rokov.
 • Tablety by sa mali užívať každý deň, aby sa požadovaný účinok mohol dostaviť.

Odporučili by sme tabletky na zväčšenie pŕs?

thumbs-o-up

Tabletky obsahujúce extrakty z rastlín nás prijemne prekvapili a môžeme povedať, že naozaj fungujú. Samozrejme netreba čakať zázraky v podobe zväčšenia pŕs o niekoľko čísiel.

Pozitívne na nich je hlavne to, že ženám nepomôžu iba s veľkosťou pŕs, ale prispievajú aj k ich celkovému zdraviu a pevnosti. 

Zhrňme si ešte raz účinky, ktoré od spomínaných a im podobných doplnkov živín môžete čakať:

 • check
  zväčšenie pŕs približne o jedno číslo
 • check
  plnšie a pevnejšie prsia
 • check
  pružnejšia a krajšia pleť
 • check
  zlepšenie stavu nechtov, vlasov, pokožky
 • check
  pomáhajú pri redukcii hmotnosti
 • check
  udržiavajú hormonálnu rovnováhu v ženskom tele
 • check
  dodávajú telu fytoestrogény
 • check
  pomáhajú pri nepríjemných príznakoch menopuazy
 • check
  zlepšujú problematickú menštruáciu
 • check
  pomáhajú udržiavať pravidelný menštruačný cyklus
 • check
  budete sa cítiť ženskejšie
 • check
  ďaka vyriešeniu problému s veľkosťou pŕs nadobudnete viac sebavedomia

Odporúčame nakupovať len u overených predajcov

megaprsia.sk logo
intimnenakupy.sk logo
pilulka.sk logo
Tabletky na zväčšenie pŕs
4.7 (94%) 10 x