TOP 20 najpredávanejších PC a PS4 hier súčasnosti


Patríte k nadšencom hier? Pripravili sme pre vás prehľad TOP 20 najpredávanejších titulov pre PC a PS4, ktoré aktuálne idú na hráčskom trhu na dračku. Nechajte sa inšpirovať výberom toho najlepšieho. 

Najpopulárnejšie hry pre PC a PS4

Akčná PC hra plná zombies 

PC hra Resident Evil 2

od 45 €

Legenda pre PC a PS4

Fifa 19 hra na PC a PS4

od 55 €

Hra na PS4 pre celú rodinu

Hra na PC4 Just Dance 2019

od 55 €


10 najpredávanejších PC hier

Nedáte dopustiť na hranie hier na počítači? Pozrite sa, ktoré hry by rozhodne nemali chýbať vo vašej zbierke. 

akčná hra plná zombies

PC hra Resident Evil 2

cena od 45 €

Rebríčku najpredávanejších PC hier aktuálne kraľuje hra s názvom Resident Evil 2.

Ide o vskutku vydarený remake populárneho dielu z roku 1998, ktorý ponúka moderné hororové prvky v kombinácii s už osvedčenými starými prvkami. A čo všetko v nej zažijete? Vaše mesto obklopia zombies, ktorých budete musieť poraziť, aby ste si zachránili vlastný krk. Okrem strieľačiek na zombies na vás čakajú rôzne hádanky a rébusy. Ak ich vyriešite, posuniete sa v hre dopredu. 

Samozrejmosťou tejto hry je dokonalý zvuk, ktorý vás počas hrania pohltí i veľmi dobrý obraz a množstvo dychberúcich grafických efektov. Vzhľadom na svoj hororový obsah je táto hra určená pre hráčov starších ako 18 rokov. 

Ak sa radi bojíte, hra Resident Evil 2 je pre vás ako stvorená.

legendárna športová hra pre fanúšikov futbalu

Pc hra Fifa 19

cena od 55 €

Posledná aktualizácia populárnej hry Fifa pre tento rok dostala prívlastok 19. Ponúka autentickú a nezabudnuteľnú atmosféru, ktorá vás zaručenie vtiahne priamo na futbalový štadión.

Táto verzia dostala množstvo vylepšení, ktoré ešte viac umocnia celkový zážitok z hrania. Tešiť sa môžete na prepracovanú animáciu, verný a presný vzhľad jednotlivých hráčov a ich charakteristiky. Pokiaľ patríte k zanieteným fanúšikom futbalu, všetkách hráčov rozoznáte hneď na prvý pohľad. Fifa 19 tiež ponúka nové herné režimy, ako napríklad vytvorenie vysnívaného družstva. 

Súčasťou hry je i nový systém spracovania lopty, ktorý vám umožní prejaviť váš osobitý štýl.

Oddajte sa športu s Fifou 19.

simulačná hra na život

PC hra The Sims 4: Standard Edition

cena od 25 €

Úspešná ikonická hra The Sims 4, ktorá vám dovolí hrať sa so životmi vami vytvorených Simíkov tak, ako to vy budete chcieť. 

Už prechádzajúci diel tejto hry pútal pozornosť verne vykreslenými vonkajšími i vnútornými črtami, no táto verzia si vás získa ešte viac. Vytvárať môžete inteligentných a emocionálnych Simíkov, ktorých si dozaista obľúbite. Môžete ovládať ich telo, ale aj myseľ a ovplyvňovať a prepletať ich každodenné životy.  

Vytvoriť im môžete presne podľa vašich predstáv aj dom snov alebo im zakúpiť už hotovú nehnuteľnosť. Nechýbajú ani návštevy nových komunít a rozširovanie sociálnych vzťahov. 

Vytvorte si s hrou The Sims 4 vlastný svet, v ktorom je všetko povolené.

akčná hra z obdobia 2. svetovej vojny

PC hra Battlefield V

cena od 55 €

Hra Battlefield sa v hernom svete objavila v roku 2002 a odvtedy jej patria prvé priečky v obľúbenosti. 

Dej tejto série sa odohráva na začiatku druhej svetovej vojny v Nórsku, Francúzsku, Holandsku a Severnej Afrike. Zaujímavým prvkom je strom možností, ktorý vám prinesie nové zručnosti. Čím viac v tejto hre odohráte, tým viac výnimočných zručností a výhod získate. 

Veľkým lákadlom je aj multiplayer režim, ktorý ponúka až osem režimov hry pre viac hráčov. S priateľmi si tak môžete vytvoriť družstvo a zvádzať napínavý boj o prežitie. Súčasťou hry je aj vymakaný singleplayer, ktorý pozostáva zo štyroch bojových dní. Vytvoriť si môžete aj vlastnú rotu, s vlastnými vojakmi. Na výber máte aj zo zbraní, vozidiel, uniforiem, ale aj pohlaví vojakov a ich tvárí.

Preneste sa s hrou Battlefield V do obdobia druhej svetovej vojny.

 farmárska simulačná hra 

PC hra Farming Simulator 19

cena od 26 €

Najpopulárnejšou a zároveň aj najznámejšou hrou v oblasti simulácie poľnohospodárstva je bezpochyby hra Farming Simulator. Posledná očakávaná verzia dostala prívlastok 19 a ponúka nové, vylepšené možnosti. 

K dispozícii máte až 300 poľnohospodárskych strojov, nové plodiny na pestovanie i nové možnosti, ako ich pestovať. Nechýba ani možnosť starať sa o vlastnú hydinu a dobytok. Prvýkrát v histórii tejto hry sa dokonca môžete povoziť aj na koni. Na výber máte aj z lokalít, kde vašu farmu budete prevádzkovať. 

Za zmienku rozhodne stojí i nová grafika, ktorá je viditeľne prepracovanejšia a prináša ešte lepší zážitok. Hra umožňuje single režim, ale aj čoraz viac obľúbenejší multiplayer. 

Vyskúšajte si s Farming Simulator 19 farmárske remeslo na vlastnú päsť.

akčná hra na boj o prežitie

PC hra Grand Theft Auto V (GTA 5)

cena od 26 €

GTA 5 je hra dokonale prepracovaná do tých najmenších detailov, ktorá naplno využíva všetko to, čo aktuálny herný priemysel ponúka. 

Dej sa odohráva v metropole Los Santos, ktorú v čase ekonomickej krízy zužuje veľká neistota. Každý sa preto usiluje presadiť tak, ako sa len dá a udržať sa nad vodou. Hlavnými postavami sú traja zločinci - bývalý gangster z ulice, drogovo závislý maniak a bývalý trestanec, ktorí sa zapletú s najväčšími členmi podsvetia. Postupne prichádzajú na to, že veriť nemožno nikomu, ani sebe navzájom.

Hra sa vyznačuje výborným obrazom i zvukom. Ponúka množstvo grafických nastavení, možnosť prispôsobenia myši a klávesnice, podporu dvoch alebo troch monitorov, ale i napríklad podporu plug-and-play ovládača. Ak sa radi hráte skupinovo, súčasťou tejto hry je i multihráčsky online svet, ktorý umožňuje hranie až 30 hráčom. 

Zažite s GTA 5 tajuplnú atmosféru Los Santos i napínavý boj o prežitie na vlastnej koži. 

akčný multiplayer titul

PC hra Tom Clancys: Rainbow Six: Siege

cena od 25 €

Tom Clancys: Rainbow Six: Siege predstavuje akčnú hru, ktorá je vernou simuláciou protiteroristickej jednotky.

Ide o multiplayer titul s dvoma tímami neustále bojujúcimi proti sebe. Dej je síce pomerne jednoduchý, no strhujúci. Odohráva sa vždy vo vnútri budov, kde sa jeden tím snaží priestor uchrániť proti útočníkom, kým útočníci sa naopak snažia priestor zdolať. Nejde však len o boj. Súčasťou hry sú i prieskumné fázy jednotlivých bojových objektov a plánovanie.

Hra je plná rôznych moderných zbraní, dronov a gadgetov, ktoré umocňujú pôžitok z hrania.

Doprajte si poriadnu dávku akcie a napätia s Tom Clancys: Rainbow Six: Siege.

populárna športová hra pod taktovkou Cristiana Ronalda

PC hra Fifa 18

cena od 18 €

Okúste čaro veľkolepého futbalového zápasu s obľúbenou Fifou 18.

Tešiť sa môžete na vylepšený systém inteligencie hráčov, nové snímanie pohybov a celkovo lepšie ovládanie hráčov. Pokiaľ patríte k milovníkom futbalu, vďaka vynikajúcej vizuálnej stránke hry spoznáte jednotlivých hráčov už z diaľky. Musíme konštatovať, že tvorcovia hry si na detailnom vykreslení tvári hráčov dali naozaj záležať. 

Hlavnou tvárou hry je Cristian Ronaldo, ktorého je možné ovládať na štadiónoch plných fanúšikov a transparentov. 

Aj keď v súčasnosti môžete nájsť na trhu už aj novšiu verziu tejto hry s prívlastkom 19, Fifa 18 taktiež rozhodne stojí za to. Navyše, môžete ju mať za priaznivejšiu cenu. 

Nechajte sa pohltiť elektrizujúcou atmosférou Premiere League s hrou Fifa 18. 

RPG hra pre priaznivcov South Park

PC hra South Park: The Fractured But Whole Collectors Edition

cena od 37 €

South Park: The Fractured But Whole Collectors Edition je vydareným pokračovaním hry z roku 2014, no na rozdiel od predchodcu ponúka novú tematiku superhrdinov i zlepšený súbojový systém.

Dej spočíva v boji hlavných hrdinov s podsvetím, ktoré plánuje ovládnutie celého sveta. Hlavnými postavami sú superhrdinovia zo South Parku - Stan, Kyle, Kenny, Cartman a úplne nová postava - vy. Súčasťou hry je štylizovaná grafika a vylepšená hrateľnosť. 

Nechýbajú ani ostré vtipy týkajúce sa aktuálneho diania v reálnom svete, narážky na konkurenčné komiksy a hry, násilie, sex, drogy, diskriminácia. Teda všetko to, na čo sme pri postavách zo South Parku už zvyknutí. Aj práve kvôli nim je hra vhodná pre osoby staršie ako 18 rokov.  

Doprajte si vďaka hre South Park: The Fractured But Whole Collectors Edition svojich obľúbených "rozprávkových" hrdinov aj v hráčskej verzii. 

simulačná hra na celebrity

PC hra The Sims 4: Cesta ku sláve

cena od 36€

Posledné miesto v rebríčku TOP PC hier patrí opäť hre The Sims 4, tentokrát v rovnako vydarenej verzii s názvom Cesta ku sláve.

Hra je stvorená pre všetkých, ktorých láka červený koberec a celosvetová sláva. Umožní vám vytvárať celebrity a zisťovať, čo takýto slávny život s množstvom fanúšikov obnáša. Váš Simík si najprv musí prejsť hereckou kariérou plnou skúšok a nástrah, a ak uspeje, čaká ho vytúžená sláva. 

V hre môžete navštíviť tie najznámejšie miesta a pokiaľ budete naozaj úspešní, čaká na vás diamant s vašim menom na chodníku Starlight Boulevard. Hra prináša široké možnosti rozšírenia a nové motívy, ktoré môžete využiť pri budovaní vysnívaného domova, ale i pri vytváraní vlastného imidžu.

Okúste chuť slávy s hrou The Sims 4. 


10 najpredávanejších hier pre PS4

Pre všetkých tých, ktorí sa hraniu hier oddávajú na hracej konzole PS4 sme taktiež pripravili prehľad 10 najpredávanejších hier.

Ani v tomto rebríčku nechýbali legendárne hry Fifa 19, Resident Evil 2 a The Sims 4, no o tých sme si čo to napísali v obľúbených hrách pre PC. V hrách pre PS4 preto tieto tituly neuvádzame, aby sme vám mohli priniesť široký prehľad toho naj.  

spoločenská hra pre celú rodinu

Hra na PC4 Just Dance 2019

cena od 55 €

Ak máte radi tanec, ale aj pohyb celkovo, a milujete zábavu, vo vašej hráčskej zbierke by nemala chýbať hra Just Dance 2019.

Ide o doteraz najpopulárnejšiu hudobnú videohernú sériu, ktorej sa predalo už viac ako 65 miliónov kusov. Jej súčasťou je množstvo nezabudnuteľných hitov, ako napríklad Bruno Mars a jeho Finesse, Shaky Shaky od Daddy Yankee a mnoho ďalších, na ktoré si môžete zatancovať kedykoľvek a kdekoľvek, nielen na párty. Nepotrebujete žiaden špeciálny ovládač či kameru, keďže hra sa ovláda prostredníctvom smartfónu. Hru môže hrať až 6 hráčov.

Disponuje aj detským režimom, ktorý obsahuje 8 unikátnych choreografií, špeciálne vyvinutých expertmi na vývoj detí pre ich zdravý rozvoj. 

Užite si neobmedzenú zábavu s hrou Just Dance 2019. 

4 dobrodružno-logické hry v jednom balení

Hra na PS4 Hidden Agenda, Knowledge is Power, SingStar, Thats You - PS4

cena od 24 €

Obľúbenou hrou všetkých nadšencov hry na Playstation 4 je aj séria PlayLink, pozostávajúca zo štyroch hier - Hidden Agenda, Knowledge is Power, SingStar, Thats You.

Knowledge is Power je logická hra s množstvom otázok, ktoré budete musieť správne zodpovedať. Hra Thats You zas ponúka rôzne aktivity, ako napríklad kreslenie, fotografovanie či písanie. Kopec zábavy si zas užijete so SingStar, v ktorej na vás čakajú najväčšie hudobné hity súčasnej doby. 

A to najlepšie na koniec. Hidden Agenda vás premení na detektívku a štátnu zástupkyňu, ktorej úlohou bude odhaliť a vyšetriť prípad sériového vraha. 

Potrápte svoje mozgové závity, zaspievajte si a užite si hromadu zábavy, ale i trochu napätia s vydarenou sériou Play Link.

závodná hra pre milovníkov áut

Hra na PS4 Need for Speed Payback - PS4

cena od 28 €

Need for Speed jej bezpochyby jednou z najpredávanejších videoherných značiek na svete s kvantom skvelých herných titulov. Jedným z nich je aj Need for Speed Payback, ktorý prináša nezabudnuteľný adrenalínový zážitok. 

Spolu s vašim tímom sa budete snažiť pomstiť neslávne známemu Kartel House, ktorý ovládne vaše mesto i každého v ňom. Ak ukážete čo dokážete a uspejete, získate si rešpekt podsvetia. Okrem výbornej grafiky i zvuku sa v tejto hre môžete tešiť aj na päť špičkových tried vozidiel, ktoré môžete prispôsobovať vašim predstavám a požiadavkám.

Zažite rýchlu jazdu, napätie, ale aj pocit nebezpečenstva s nezabudnuteľnou hrou Need for Speed Payback.

RPG hra, ktorá vás prenesie do starovekého Grécka

Hra na PS4 Assassin's Creed Odyssey – PS4

cena od 32 €

Pokiaľ máte radi dobrodružstvo, máme pre vás tip v podobe hry Assassin's Creed Odyssey.

Táto hra vás behom chvíle premení na Sparťana skúmajúceho staroveké Grécko počas peloponézskych vojen. Vlastná rodina vás odsúdi na smrť a vám neostáva nič iné, ako sa vydať na ťažkú, no zaujímavú cestu, na konci ktorej na vás čaká uznanie. 

Hra je plná mýtov a legiend, stretnete sa s najznámejšími predstaviteľmi antického Grécka, čo nepochybne rozšíri vaše doterajšie vedomosti. Bojovať budete v námorných bitkách Sparty a Atén, a čaká na vás aj objavenie nových, doteraz nepoznaných miest plných pokladov. 

Pocíťte čaro bájnej mytológie s hrou Assassin's Creed Odyssey. 

dobrodružná hra, ktorá vás vtiahne do deja

Hra na PS4 Astro Bot Rescue Mission – PS4 VR

cena od 34 €

Astro Bot Rescue Mission je strhujúca hra, ktorá vás svojim prevedením úplne vtiahne do deja. 

Stanete sa hlavým hrdinom Astrom, ktorý musí zachrániť seba, ale i svoju posádku. Na misii sa stretnete s nebezpečnými nepriateľmi, pričom na vás čaká spolu až 20 misií so smrtiacimi pascami. 

Hra je plná nových možností. Zahrať si ju môžete so súpravou PlayStation VR a užiť si tak skákačky úplne inak ako doteraz. Ak siahnete po bezdrôtovom ovládači DUALSHOCK 4, môžete na obrazovke vytvoriť kopu nástrojov, ktoré Astro využije pri plnení svojich úloh.

Ak misiami prejdete úspešne, odomknete ďalších výzvami nabitých 26 nových úrovní. 

dobrodružná RPG hra pre hráčov už od 12 rokov

Hra na PS4 Kingdom Hearts 3 – PS4

cena od 54 €

Hra Kingdom Hearts 3 uzrela svetlo herného sveta ešte len na začiatku tohto roka, no už teraz si získala množstvo fanúšikov. 

Ide o pokračovanie predchádzajúcich dvoch úspešných dielov, ktoré sa môže pochváliť vylepšeným grafickým rozhraním. Sprevádzať vás ním budú známe postavy ako Sory, Rik, Gooby, Mickey a iné. Dej sa odohráva v doteraz neznámom a nepreskúmanom rozprávkovom prostredí Disney a Pixar, kde sa to len tak hemží rôznymi úlohami na vyriešenie.

Preneste sa do rozprávky s hrou Kingdom Hearts 3. 

strategická hra pre staviteľov

Hra na PS4 PS4 - Minecraft (Playstation 4 Edition)

cena od 27 €

Strategická, adventúrna hra Minecraft si vás získa svojou jednoduchosťou a výnimočnosťou v jednom. Typická je pre ňu kocková grafika a otvorený svet, v ktorom môžete robiť všetko to, čo vám v danej chvíli napadne. 

5 herných režimov, ktorými hra disponuje vás bude zakaždým motivovať k súťaživosti a kreativite, s jediným cieľom - prežiť. Táto hra síce patrí medzi adventúry, no na predpísané pravidlá môžete zabudnúť.  Je nabitá množstvom možností, ktoré pri budovaní vášho sveta môžete využiť. 

Počas dňa môžete napríklad farmárčiť, aby ste sa uživili či budovať svoju skrýš. Hneď čo sa zotmie však začína boj o život. 

S hrou Minecraft môžete popustiť uzdu vašej fantázii naplno. 

akčná hra pre dobrodruhov

Hra na PS4 PS4 - Uncharted: The Nathan Drake Collection

cena od 17 €

Akčná hra Uncharted: The Nathan Drake Collection je remake obľúbenej akčnej série Uncharted Collection. Prináša všetky tri diely Uncharted hier v skvelom rozlíšení 1080P a 60 FPS.

Hra dokonale preverí vaše schopnosti na ceste za pokladmi a mysterióznymi artefaktami. Navštívite bájnu Atlantídu, údolie Shambala či tajomný ostrov. Na každom vašom kroku na vás bude číhať nebezpečenstvo a nepriatelia, ktorí vás budú chcieť zničiť. 

Pokiaľ patríte k nadšencom multi-player režimu, s najväčšou pravdepodobnosťou vás pri tomto titule zamrzí jeho absencia. Aj napriek tomu však hra Uncharted: The Nathan Drake Collection rozhodne stojí za to.

akčná hra z budúcnosti

Hra na PS4 PS4 - Call Of Duty: Advanced Warfare

cena od 21 €

Hra Call of Duty: Advanced Warfare je výsledkom trojročného vývojového cyklu, a tak sa niet čomu čudovať, že je naozaj špičkovým dielom. 

Dej strhujúcej hry Call Of Duty: Advanced Warfare sa odohráva v budúcnosti, konkrétne v roku 2054, teda v čase, keď sa vojenská prax a technologický pokrok spojili do nebezpečnej kombinácie. Hlavný hrdina - vy, vojak novej generácie, máte k dispozícii unikátne schopnosti, technologické vychytávky a vylepšenia, ktoré vás radia do vysoko trénovanej špecializovanej jednotky. 

Hra je nabitá výbornými grafickými prvkami, ohromujúcim zvukom či verne vykreslenými tvárami. Táto kombinácia dokonale stiera akékoľvek rozdiely medzi realitou a hrou a zaručene vás pohltí a vtiahne do deja.

Call Of Duty: Advanced Warfare je hra, ktorá ponúka všetko to, čo má dobrá akčná hra mať - napätie, dobrodružstvo, akciu a vymakanú grafiku, ktorá ešte viac umocní celkový pocit z hrania. 

10. NHL 19

športová hra pre všetkých hokejových fanúšikov

Hra na PS4  NHL 19

cena od 63 €

Posledný diel obľúbenej hokejovej série s názvom NHL 19 láka novými zostavami, ešte realistickejším spôsobom ovládania a vôbec prvýkrát v histórii aj dlho očakávaným hraním pod šírim nebom. To si môžete užiť vo World Of CHEL.

Pokiaľ ste niektorú NHL hru už vlastnili, možno ste sa stretli s nedostatkami v podobe nepresných či pomalých reakcií. Pri NHL 19  však na ne môžete zabudnúť a naplno sa oddať rýchlej hre so svižnými a presnými odozvami. Nechýba ani realistické zobrazenie tvárí, ale i prostredia. 

Na výber máte rôzne hokejové vybavenie i lifestylové oblečenie športových značiek zvučného mena. 

Športu zdar s najnovšou NHL 19. 


Ako si vybrať správnu hru?

Top hry na PC a PS4

Herný priemysel sa za uplynulé roky vyvinul do takej podoby, že dnes nájdete na trhu nespočetné množstvo titulov s rôzne zameranými príbehmi, čo znamená, že nie všetko vás musí zákonite baviť. Pokiaľ sa hraniu hier venujete už nejaký ten čas, nepochybne máte svoje obľúbené tituly i žánre.  V prípade, že vás hranie hier zlákalo ešte len prednedávnom, ľahko sa môže stať to, že si z množstva hier neviete vybrať tú pravú pre vás. 

Práve preto sme pre vás pripravili prehľad jednotlivých typov hier spolu s ich charakteristikami, ktoré vám pomôžu lepšie sa rozhodnúť. 


1. Akčné hry

Akčné hry patria k tým najpredávanejším a najpopulárnejším na trhu. Ich dej býva rôzny, no vždy je základom, ako napovedá už aj samotný názov, akcia, boje, dobrodružstvo.

Vyberať môžete z akčných hororových hier, strieľačiek, kde sa môžete stretnúť so strieľaním z pohľadu prvej alebo tretej osoby či hier, ktorých cieľom je ostať neodhalený. Vzhľadom na svoj násilný obsah bývajú tieto hry vhodné pre hráčov starších ako 18 rokov. 


2. Športové a automobilové hry

Veľmi obľúbené sú aj športové a automobilové hry, s ktorými sa môže stať legendami športového sveta. Tieto hry sa zvyknú vyznačovať prvotriednou grafikou, ktorá je takmer na nerozoznanie od reality. 

Pokiaľ vaše srdce dychtí po športových hrách, rozhodne odporúčame tituly FIFA, NHL či NBA. Ak vás to viac ťahá k autám, určite siahnite na F1 či Gran Turizmo.  


3. Strategické hry

Strategické hry umožňujú stavať vlastné svety, civilizácie, armády či budovy. Môžu sa odohrávať v minulosti, súčasnosti, ale veľakrát aj v budúcnosti. 

Podľa zamerania ich ďalej delíme na: 

  • Ťahové - ide o hry podobné šachu. Ich princíp je jednoduchý. Najprv spraví vo vyhradenom čase ťah hráč, potom protivník. 
  • Taktické - tieto hry si vyžadujú logické myslenie a sú postavené na uskutočňovaní úloh, ku ktorým máte už na začiatku obmedzené zdroje. Musíte preto vopred rozmýšľať a konať s rozumom.
  • RTS - ide o hry prebiehajúce v reálnom čase, pričom pred očami máte všetko to, čo sa práve deje. Môžete sledovať výstavbu budov, činnosti ľudí, no nemáte možnosť zastaviť čas, všetko funguje bez prestávky.


4. Simulátory

Tieto hry sú veľmi obľúbené, keďže simulujú realitu a umožňujú hráčom stať sa niekým úplne iným. Môžete byť pilotom lietadla, plaviť sa oceánom či stať sa vodičom kamiónu. Možností je naozaj veľa, stačí si iba vybrať. 


5. Adventúry

Adventúry sú postavené na príbehu a ich cieľom je vyriešiť nejakú záhadu. Hlavným znakom je získavanie určitých predmetov, ktoré hrdina musí použiť v správny čas na správnom mieste. Stretnúť sa môžete s textovými a grafickými adventúrami. 

Textové adventúry pozostávajú z farebného textu, bez grafiky. Ich príbeh je pútavý a dokonale sa prelína. Vďaka nízkej cene sú dostupné pre kohokoľvek.

Grafické adventúry sa vyznačujú vynikajúcou grafikou i zvukom, čo sa zvyčajne podpíše na ich vyššej cene. 


6. RPG hry

Na začiatku týchto hier stojí hrdina, ktorého si vytvoríte a postupne počas hry sa vyvíja a získava schopnosti, ktoré ho spravia neporaziteľným. Dôležitú úlohu hrajú rôzne výzbroje, bez ktorých by si neporadil. 


7. Detské hry

Zabudnúť nemožno ani na najmenších, pretože aj tých, prirodzene, láka herný svet. Detské hry bývajú postavené na rozvíjaní predstavivosti, majú jednoduché, no zaujímavé spracovanie, minimum textu, s cieľom zabaviť a rozhýbať mozgové bunky.  

Tak čo, vybrali ste si z jednotlivých herných titulov ten svoj? My áno. A keby len jeden. 🙂


Odporúčame nakupovať len u overených predajcov

alza.sk logo

More...

Pridajte vašu recenziu

avatar