Otestovali sme produkty, ktoré poznáte z TV. Pozrite sa, ako dopadli


Autor: Lenka Riganová | Aktualizované: 17. 04. 2020

Najobľúbenejšie produkty

Super mixér Nutribullet, 600 W

Viac ako len obyčajný mixér

Nejde len mixér či odšťavovač. Dokážete s ním vykúzliť skvelé koktaily, polievky, zmrzliny, topingy či omáčky.

od 90 €

Rajnica FiveStar Legend, 28 cm

Zdravé a chutné varenie i pečenie

Panvica má naozaj široké využitie a materiál, z ktorého je vyrobená umožňuje bezproblémové pečenie, varenie i dusenie.

od 20 €

Multifunkčný hrniec Delimano 18 v 1

Všestranný pracant do kucyhne

Hrniec disponuje osemnástimi prednastavenými programami, ako napríklad varenie, pečenie, smaženie, cestoviny, ...

od 50 €

Recenzie produktov z TV reklám

Niekto ich má v obľube, inému zas prekážajú. Reč je o reklamách, ktoré možno pokojne označiť za neoddeliteľnú súčasť sledovania televízie. Nie vždy však musí ísť len o neželané prerušenie obľúbeného seriálu. Niekedy v reklame zbadáte produkt, o ktorom si poviete: „Toto by sa mi zišlo“.

Určite sa vám už niekedy stalo, že ste sa nechali zlákať reklamou sľubujúcou to najlepšie a najvýhodnejšie. Realita však bola iná a vy ste si do domácnosti zadovážili len ďalší zbytočný produkt, ktorý zaberal miesto.

Pred každým nákupom preto dobre pouvažujte, či sa vám daná vec hodí a či ju naozaj využijete. Ak ste už na 100% rozhodnutí pre kúpu, nie je na škodu poobzerať sa po recenziách, aby ste predišli prípadnému sklamaniu.

Dnes vám prinášame recenzie najpopulárnejších produktov, ktoré môžete dennodenne vidieť na televíznych obrazovkách. 

Ak už dlhšie uvažujete nad kúpou niektorého výrobku z TV reklamy, čítajte ďalej.

Recenzie produktov z TV reklám

1. Delimano NUTRIBULLET –  Viac ako len mixér

Super mixér Nutribullet, 600 W

Hľadáte praktického pomocníka za prijateľnú cenu, s ktorým pripravíte vždy čerstvé koktaily, smoothie či iné zdravé pokrmy? Ak áno, Delimano Nutribullet môže byť pre vás tou správnou voľbou. 

Nejde len o obyčajný mixér či odšťavovač. Dokážete s ním vykúzliť skvelé koktaily, polievky, zmrzliny, topingy či omáčky. Všetko čo s týmto zariadením pripravíte má hladkú krémovú štruktúru, vďaka čomu je pre telo ľahko stráviteľné.

Mixér disponuje výkonným 600 wattovým motorom, s počtom otáčok 20 000 až 23 000 za minútu. Jeho súčasťou je aj špeciálna extrakčná čepeľ so 6 ostrými nožmi a dlhou životnosťou. Samozrejmosťou je i jednoduchá manipulácia a rýchle mixovanie.

Tento model výrobcovia vybavili misou s objemom 0,7 l. Ide o štandard vhodný pre jedného či dvoch ľudí. Ak teda plánujete mixovanie pre viac ľudí, budete tento prístroj pravdepodobne zapínať viackrát.

Sklamaním môže byť pre niekoho aj neprítomnosť tlačidla na spustenie mixéra. Avšak aj na to sa dá zvyknúť, a túto skutočnosť pri treťom alebo štvrtom mixovaní už ani nebudete vnímať.

Výhody

 • všestranné využitie
 • rýchle mixovanie
 • výkonný motor
 • špeciálna extrakčná čepeľ
 • dlhá životnosť
 • vhodný pre všetky typy podláh

Nevýhody

 • absencia tlačidla na zapnutie

Orientačná cena

90 €

Hodnotenie

2. Mop s rozprašovačom Rovus - Zlepšovák do každej domácnosti

Mop s rozprašovačom Rovus

Mop s rozprašovačom Rovus bol navrhnutý s cieľom zjednodušiť nie práve najobľúbenejšie domáce práce a ušetriť tak váš čas. Vyšiel výrobcom tento zámer?

Mop vyniká vysokou mobilitou. Je otočný o 360 stupňov, vďaka čomu sa dostane v podstate úplne všade. Môžno s ním čistiť na sucho i na mokro.

Je vybavený dýzou umožňujúcou rozprašovanie i reguláciu vlhkosti. Rýchle schnutie zabezpečuje čistú podlahu, bez akýchkoľvek zvyškov. S týmto mopom môžete čistiť laminát, kachličky, linolea či mramor.

Umývateľnú mikrovláknovú utierku je možné použiť približne až 120-krát, čo je v porovnaní s klasickými mopmi výhodnejšie a šetrnejšie.  Aj keď, samozrejme, je potrebné myslieť na to, že čím častejšie budete utierku prať, tým skôr dôjde k jej opotrebovaniu. Na prevádzku tohto zariadenia nepotrebujete ani elektrickú energiu, teda poslúži aj tam, kde sa elektrická zásuvka nenachádza.

Výhody

 • mobilita
 • suché i mokré upratovanie
 • šetrnosť k povrchu
 • regulácia vlhkosti

Nevýhody

 • rýchlejšie opotrebovanie utierky

Orientačná cena

15 €

Hodnotenie

3. Osobný ohrievač Rovus - Teplo vždy a všade

Osobný ohrievač Rovus

Patríte k tým, ktorí nemajú radi chlad a najradšej by ste boli v teple stále? Ak áno, tak práve pre vás je určený prenosný ohrievač Rovus.

Ohrievač je ideálnym spoločníkom do chladných dní. Netreba však prehliadnuť, že slúži na vyhrievanie menších miestností, resp. ako ohrievač osobného priestoru. Pri väčších priestoroch  ho môžete využiť ako doplnkový spôsob vykurovania.

Tento model sa vyznačuje vysokou praktickosťou a prenosnosťou, za čo vďačí kompaktným rozmerom a nízkej hmotnosti. Ohrievač funguje naozaj rýchlo. Ihneď po zapojení do zástrčky začne fúkať teplý vzduch. Podľa potreby si môžete nastaviť vami požadovanú teplotu v rozmedzí od 15 – 32 stupňov a silnejší alebo slabší výkon ventilátora.

Veľkým plusom tohto zariadenia je aj úspora peňazí. Nepochybne oceníte i skvelý dizajn, ktorým ohrievač zapadne do akéhokoľvek prostredia.

Počítať však treba s trochu vyššou hlučnosťou, ktorú ohrievač vydáva počas prevádzky. 

Výhody

 • kompaktné rozmery
 • prenosnosť a praktickosť
 • rýchle vyhriatie priestoru
 • regulácia teploty, časovač
 • nízke náklady
 • dizajn

Nevýhody

 • trocha hlučnejší
 • vhodný najmä pri malých priestoroch

Orientačná cena

30 €

Hodnotenie

4. Potrubná autodráha Twister Tubes - Zábava pre všetkých

Potrubna-autodraha

Ak hľadáte ideálny darček pre dieťa, máme pre vás tip v podobe potrubnej autodráhy Twister Tubes Top Shop. Vďaka netradičnému vzhľadu zaujme už na prvý pohľad.

Pozostáva z farebnej pretekárskej dráhy, konkrétne až z 218 dielikov. Je možné krútiť ju, otáčať i ohýbať do hocijakého smeru či tvaru. S touto vlastnosťou uchváti každé jedno dieťa a dostane aj nejedného dospelého. Navyše, autodráha v tme svieti. Súčasťou tejto autodráhy je aj preklápacie autíčko. 

Táto hra dokáže zabaviť na niekoľko hodín. Podporuje a rozvíja kreativitu. Ak ju zapnete v tme, neónové farby vytvoria nezabudnuteľnú svetelnú šou. 

Dráha je dlhá 3,3 m a pozostáva z 218 flexibilných dielov, ktoré je možné pospájať do rôznych kombinácií. Všetky použité materiály sú vyrobené z vysoko odolného plastu, teda nemusíte sa obávať zlomenia či prasknutia. Práve vďaka tejto vlastnosti ju aj jednoducho uskladníte. Stačí iba zrolovať.

Výhody

 • zaujímavý dizajn
 • neónové farby
 • rozvíjanie kreativity
 • vysoko odolné materiály
 • nenáročné uskladnenie

Nevýhody

 • dieliky svietia len za tmy

Orientačná cena

26 €

Hodnotenie

5. Batéria na okamžitý ohrev vody Delimano - Teplá voda kdekoľvek

Batéria na okamžitý ohrev vody Delimano

Nie všetci patríme k otužilcom a pred studenou vodou radšej dávame prednosť príjemne teplej vode. Tú môže kedykoľvek zabezpečiť batéria na okamžitý ohrev vody Delimano.

Ako už prezrádza aj samotný názov, batéria dokáže zohriať vodu v priebehu pár sekúnd.  Stačí ju iba nainštalovať na kuchynský drez a zapojiť do siete. Teplú vodu máte takmer okamžite. Batéria ohreje vodu až na 60 stupňov. Červená kontrolka prezradí, kedy je batéria pripravená. Ovládanie je jednoduché, pomocou stlačenia malej páčky, nachádzajúcej sa na prístroji.

Využite je naozaj všestranné. Možno ju použiť v kúpeľni, ak si narýchlo potrebujete umyť vlasy, no akurát vo vašom paneláku odstavili vodu. Poslúži vám i v kuchyni, pivnici či dielni, teda všade tam, kde teplú vodu nemáte. Potrebujete len vodovodné potrubie a elektrickú zásuvku. Batéria na okamžitý ohrev vody Delimano nešetrí len energiu a vodu, ale i váš čas a v neposlednom rade aj peniaze.

Vodu ohreje naozaj rýchlo, no ako nevýhodu vnímame krátky prívodný kábel, konkrétne 1 m. Elektrickú zásuvku tak musíte mať dostatočne po blízku alebo môžete siahnuť aj po predlžovacom kábli. 

Výhody

 • jednoduchá inštalácia
 • rýchly ohrev vody
 • nenáročné ovládanie
 • široké možnosti využitia
 • úspora energie, vody i času

Nevýhody

 • krátky prívodný kábel

Orientačná cena

60 €

Hodnotenie

6. Rajnica FiveStar Legend - Zdravé a chutné varenie i pečenie

Rajnica FiveStar Legend, 28 cm

Ak radi a často varíte, rajnicu FiveStar Legend obľúbenej značky Delimano si nepochybne obľúbite. 

Je vyrobená z kvalitných materiálov, ktoré zabezpečujú jej vysokú pevnosť a odolnosť. Základňa je z ocele s vysokou vodivosťou tepla. Dve vrstvy smaltu s povrchovou úpravou zas rajnicu ochránia pred chemikáliami. Neprilňavý povrch Quantanium, ktorý pozostáva z čiastočiek pravého striebra, diamantov a kameňa chráni rajnicu pred poškriabaním či pripálením. Kamenné častice majú na starosti odolnosť voči poškriabaniu a zároveň aj postupné uvoľňovanie tepla do jedla, čo znamená viac živín a prirodzenú chuť

Nezáleží na tom, či preferujete teplé alebo studené jedlá, či radi varíte alebo radšej pečiete. Táto panvica má naozaj široké využitie a materiál, z ktorého je vyrobená umožňuje bezproblémové pečenie, varenie i dusenie.

Za veľké plus považujeme nepriľnavé vlastnosti. Nemusíte teda používať olej a vytvoríte zdravé a chutné jedlá. S touto panvicou nehrozí už ani žiadne pripálenie. Po použití ju stačí iba utrieť alebo vložiť do umývačky riadu.

Výhody

 • kvalita použitých materiálov
 • všestranné využitie
 • odolnosť voči poškriabaniu
 • nepriľnavé vlastnosti
 • jednoduchá údržba

Nevýhody

 • bez zistených nedostatkov

Orientačná cena

20 €

Hodnotenie

7. Varič na vajíčka Pro Delimano Utile - Šikovný pomocník do kuchyne

Varič na vajíčka Pro Delimano Utile

Varič na vajíčka Pro Delimano Utile je malá parná nádoba, v ktorej aj napriek názvu, uvaríte viac ako len vajíčka.

Primárne je určená na varenie 7 vajec. Uvaríte v nej však aj ryžu či zeleninu. Použite je rýchle a jednoduché. Stačí vložiť do nádobky suroviny, pridať vodu a zapnúť. Po dovarení sa varič sám automaticky vypne. Spolu s varičom dostanete v balení aj odmerný pohárik, ktorý zaručí prehľad o množstve vody a misku na naparovanie zeleniny.

Tento varič má všestranné využitie. Zvládne pripraviť vajíčko na akýkoľvek spôsob, či už natvrdo, namäkko, na pare alebo dostratena. Nemusíte sa báť ani prevarenia či naopak, nedovarenia. Počítanie minút pri varení vajec je tak už minulosťou. Navyše, varič môžete okrem varenia vajíčok a zeleniny, použiť aj na sterilizovanie cumlíka pre dieťatko.

Použitie je bezpečné, vďaka mechanizmu zabraňujúcemu varenie bez vody. Prácu s týmto varičom tak zvládnu bez problémov i deti. Ako mínus ako vnímame nízku pokrievku, ktorá by mohla byť aj o niečo vyššia pre jednoduchšiu a pohodlnejšiu manipuláciu.

Výhody

 • univerzálnosť využitia
 • kompaktné rozmery
 • praktický dizajn
 • jednoduché použitie
 • bezpečnosť

Nevýhody

 • nízka pokrievka

Orientačná cena

30 €

Hodnotenie

8. Multifunkčný hrniec 18v1 Delimano - Všstranný pracant

Multifunkčný hrniec Delimano 18 v 1

Už samotný názov prezrádza, že multifunkčný hrniec 18v1 Delimano je široko využiteľný pomocník, s ktorým sa varenie stane zábavou.

Hrniec disponuje osemnástimi prednastavenými programami, pripravenými na všetko. Nemusíte mať ani skúsenosti šéfkuchára a pripravíte skvelé a chutné jedlo. Do hrnca vložíte suroviny, spustíte vhodný program a varenie môže začať. Hrniec je vybavený šikovnými funkciami, napr. udržiavanie teploty, ktorú oceníte v prípade, že jedlo je už hotové, ale vaša návšteva mešká.

Pri zrode tohto produktu výrobcovia mysleli naozaj na všetko. Prenosný dizajn umožní vziať si tento hrniec so sebou všade tam, kde sa nachádza elektrická zástrčka. Vnútorný hrniec s objemom 5 litrov je vybavený nelepivým povrchom, ktorý sa jednoducho čistí. S moderným dizajnom sa multifunkčný hrniec 18v1 Delimano dokonale hodí do každej kuchyne.

Súčasťou balenia je odmerka, naparovací nadstavec a naberačky. Nechýba veľký dotykový displej, ktorý uľahčí obsluhu zariadenia. Mínusom je však stručný návod na obsluhu, bez podrobnejšieho popisu jednotlivých programov či bez receptov.

Výhody

 • multtifunkčné využitie
 • množstvo programov
 • kompaktné rozmery
 • neprilňavé materiály
 • detský zámok
 • príslušenstvo

Nevýhody

 • ovládací panel v angličtine
 • stručný návod bez receptov

Orientačná cena

50 €

Hodnotenie

Tip: Zaujal vás multifunkčný hrniec Delimano? Viac sa o ňom dočítate v našej podrobnej recenzii.

9. Vychádzaková obuv Trend Origin - To najlepšie pre nohy

Vychádzková obuv Trend Origin

Nič nie je pre naše nohy dôležitejšie ako vhodná obuv, ktorá im zaručí pohodlie počas celého dňa. Ak takúto obuv hľadáte, vychádzkové topánky Trend Origin môžu byť tie pravá. Sú určené pre všetkých tých, ktorí preferujú aktívny životný štýl.

Sú vytvorené tak, aby pevne držali nohu v oblasti členka a zároveň zaručili správnu polohu chodidla. Ako veľké plus vnímame zaoblenú podrážku Walkmaxx, ktorá podporuje aktiváciu sedacích svalov i svalov nôh. Vašim chodidlám a kĺbom poskytnú komfort a tlmenie nárazov. 

Topánky vám pomôžu udržať sa vo forme, a to aj bez namáhavého cvičenia. Prispievajú k spaľovaniu kalórií a vy sa vďaka nim budete cítiť fit a vyzerať skvele. Sú vyrobené z kvalitných a odolných materiálov, tak, aby vám slúžili čo najdlhšie.

Zaujímavý je aj ich elegantný a zároveň ležérny vzhľad. Ide o štýlové topánky, ktoré sa hodia takmer ku každému oblečeniu i na každú príležitosť. Vybrať si môžete aj z viacerých farebných prevedení. 

Výhody

 • štýlový vzhľad
 • zaoblená podrážka
 • komfort a pohodlie
 • kvalitné materiály

Nevýhody

 • potreba zvyknúť si na zaoblenú podrážku

Orientačná cena

25 €

Hodnotenie


TV produkty odporúčame zakúpiť v týchto eshopoch

delimano.sk logo
topshop.sk logo
dormeo.sk logo
Walkmaxx logo

Pridajte vašu recenziu

avatar