9 dôvodov prečo nakupovať na Hej.sk

online nakupovanieInternetové elektro obchody sa môžu zdať na prvý pohľad rovnaké, ale pochopiteľne, nie všetky poskytujú rovnako dobré benefity pre svojich nakupujúcich.

Dnes vám predstavíme 9 dôvodov, prečo nakupovať práve na Hej.sk a ako ​pri nákupe ušetriť?

prečo nakupovať na hej.sk

1. Doručenie tovaru do 24 hodín

Veľkou výhodou je, že tento internetový obchod má takmer všetky zásoby skladom a tým pádom nemusíte čakať na dlhé doručenie vášho objednaného tovaru. Ak, napríklad, potrebujete niečo súrne, nie je potrebné, aby ste pre tovar chodili ďaleko alebo aj niekoľko kilometrov, pretože tovar môžete mať veľmi pohodlne za krátky čas u vás.

2. Osobný odber tovaru zadarmo

Ak sa však predsa len rozhodnete prevziať si tovar osobne, za osobný odber vôbec neplatíte, čo je ďalšia veľká výhoda, ktorá nie je dostupná v každom internetovom obchode s podobným sortimentom tovaru. Tovar si môžete vyzdvihnúť až na piatich pobočkách a osemnástich predajniach v rámci Slovenska.

Tovar je možné doručiť aj zadarmo, ale len v prípade hodnoty objednávky vyššej ako 300 Eur.

nákupy na eshope hej.sk

3. Zľavové kupóny

Väčšina zľavových kódov platí aj na už akciový tovar a zľavnený tovar. Preto odporúčame kombinovať výpredajový tovar s kupónmi, kde ​je výsledná zľava už skutočne zaujímavá. Aktuálnu ponuku kupónov na Hej nájdete na Voudes.com

4. Rôzne spôsoby platby

Ak z rôznych dôvodov preferujete istý spôsob platby, na Hej.sk máte široké možnosti. ​Úhradu môžete uskutočniť v hotovosti pri platbe na mieste v predajni HEJHOUSE alebo na dobierku pri odovzdaní tovaru, a samozrejmosťou je aj platba platobnou kartou či prevodom na účet.

Čiže, ak napríklad máte spoplatnenú platbu kartou alebo prevod, ​môžete si vybrať iný spôsob platby.

5. Zaplaťte si, aby ste ušetrili

​Čo si budeme hovoriť. Existuje viacero produktov, ktoré denno denne používame a život bez nich si jednoducho nevieme predstaviť. Ak nám takáto vec odíde, ide o celkom závažný problém, ktorý sa snažíme rýchlo vyriešiť.  ​ Preto Hej.sk poskytuje ​službu s názvom blesková výmena tovaru, vďaka ktorej v prípade reklamácie nebudete musieť čakať celých 30 dni počas reklam​ácie bez výrobku. 

blesková výmena tovaru na hej.sk

Tovar vám bude odoslaný oveľa skôr prostredníctvom reklamačného oddelenia. V tomto prípade sa vám nestane prípad, že by ste ostali dlhý čas bez spotrebičov ktoré potrebuje. Takáto služba je možná až do 24 mesiacov odo dňa objednania tovaru. Táto blesková výmena je možná v prípade vybraných druhov výrobkov v predajnej hodnote do 200 €.

6. Ombudsman

Prípadné spory a problémy sa riešia okrem zákazníckeho centra aj s Ombudsmanom, ktorý sa stará o bezpečnosť zákazníkov, čiže ak by sa aj stalo, že by malo byť niečo nesprávne, ombudsman sa o to postará.

Ombudsmana môžete osloviť kedykoľvek mailom na ombudsman@hej.sk

7. Zasielanie newslettra

Newsletter je najjednoduchší aj najrýchlejší spôsob ako mať prehľad o aktuálnych predajných akciách a zľavách na webovej stránke Hej.sk. Štandardne tieto newslettre nie sú zasielané príliš často, tak aby nezaťahovali zákazníka. Obsahujú však veľmi užitočné informácie o výrobkoch​, ktoré môžete získať za tie najlepšie ceny. 

online nakupovanie v eshopoch

8. Odvoz starého spotrebiča

Hej.sk ponúka aj službu Hej Komfort, v rámci ktorej môžete ušetriť na odvoze starého spotrebiča a následne jeho ekologickú likvidáciu. Takáto služba je síce spoplatnená a stojí 15 Eur, ale odvozom sa nemusíte ďalej zaoberať a všetko zariadi Hej.sk.

lightbulb-o

Náš tip: ​Vaša stará chladnička už vypovedala službu, nechali ste ju odviesť a teraz sa obzeráte po novom modeli? Pozrite si naše testovanie najlepších kombinovaných chladničiek na trhu a poradíme vám tiež, ako vybrať ten správny model pre vás. 

9. Platba na splátky Cetelem

Tovar je možné si nakúpiť aj na splátky, čo vám síce peniaze neušetrí, ale v každom prípade, nepotrebujete naň hotovosť, ale môžete za tovar platiť postupne formou splátok. Takáto služba je veľmi užitočná, najmä v prípade drahších výrobkov.

​Na záver

Okrem vyššie spomenutých výhod nemožno nespomenúť, že v eshope Hej.sk vždy zaručenie nájdete to, čo hľadáte. Ponuka produktov je naozaj široká, od rozličných domácich spotrebičov, cez chovateľské potreby, hračky či kozmetiku a parfumy. Stačí si iba vybrať.

O autorovi

Lenka Riganová
 

Lenka je hrdou absolventkou mediálnych štúdií na Prešovskej univerzite v Prešove. Má rada knihy, prechádzky za akéhokoľvek počasia, no zo všetkého najradšej má písanie. 

Rada skúša nové veci a o svoje pocity a postrehy sa delí s ostatnými. V redakcii má na starosti testovanie spotrebičov. Lenka má veľké skúsenosti z práce pre mobilného operátora (soda.o2.sk), kde sa venovala recenzovaniu telefónov.  Viac sa o Lenke môžete dozvedieť aj na Facebooku.

Viac článkov od tohto autora

Pridajte komentár ku článku

avatar