Afrodiziakálne pánske parfumy Zerex nosom ženy. Fungujú? - Recenzia

Afrodiziakálne parfumy pre mužov Zerex recenziax

Vôňa je už po stáročia spájaná s potešením a pôžitkom. Stačí, ak na chvíľu zavriete oči a vybavíte si vôňu čerstvej kávy, obľúbeného škoricovníka, práve rozkvitnutých kvetov či vôňu toho pohľadného muža z MHDčky alebo tej sexy ženy z piatkovej diskotéky, na ktorú nemôžete prestať myslieť.

Áno, čuch v našom živote zohráva naozaj dôležitú rolu, a to predovšetkým v interakcii s opačným pohlavím. Vybrané časti mozgu, ktoré ovplyvňujú naše sexuálne správanie i motiváciu totiž spracovávajú emociálne hodnoty práve z čuchovej stopy. Tú si v sebe nesie každý človek a u každého jedného z nás je jedinečná, originálna a nenapodobiteľná. Rovnako ako odtlačky prstov. 

Podľa vône si dokonca podvedome vyberáme i našich partnerov. To, či vám niekto vonia alebo nevonia, vám prezradí, či by vám to spolu fungovalo alebo by ste sa radšej mali poobzerať inam. Aj preto sa kladie mimoriadny dôraz na vôňu a parfumy sa tešia čoraz väčšej obľube nielen u žien, ale i u mužov. My sme sa tentokrát bližšie pozreli na afrodiziakálne parfumy pre mužov Zerex, ktoré podľa slov výrobcu dodajú atraktivitu a príťažlivosť každému mužovi. Fungujú?

Zerex parfumy pre mužov skúsenosti

Čo sú afrodiziakálne parfumy a ako fungujú?

Afrodiziakálne parfumy pozostávajú z afrodiziák, teda látok, ktoré vyvolávajú sexuálne vzrušenie a túžbu. Ich názov je odvodený od mena bohyne lásky a plodnosti Afrodity. Afrodiziaká môžu stimulovať myseľ vnútornou cestou, ako napríklad nápoje či potraviny alebo tiež prostredníctvom psychofyziologickej stimulácie čuchu, hmatu, sluchu či zraku. Na trhu dostať afrodiziakálne parfumy pre ženy, ale i pre mužov. 

Ktoré afrodiziaká vám pomôžu zviesť ženské pohlavie? 

Afrodiziakálne parfumy pre mužov najčastejšie obsahujú korenisté, drevité, kvetinové či citrusové zložky, ktoré na ženy pôsobia ako afrodiziakum. 

 • Korenisté zložky

Medzi korenistými zložkami sa najväčšej obľube teší škorica, ktorá zvyšuje prietok krvi v pohlaví. Obľúbené sú aj klinčeky, ktoré dokážu zahnať únavu či vyčerpanie a nabudiť.

 • Drevité zložky

Jedno z najsilnejších prírodných afrodiziák je bezpochyby santálové drevo. Táto vôňa je veľmi podobná vôni tela. Aj napriek tomu, že nie je veľmi výrazná, opačnému pohlaviu vysiela intenzívny erotický signál.

 • Kvetinové zložky

Najväčšími afrodiziakálnymi účinkami sa môže pochváliť ruža, ktorá na ženy pôsobí doslova až hypnotizujúco. Veľmi často sa využíva i hyacint a fialka.

 • Citrusové zložky

Počuli ste už niekedy o tom, že pomaranče a mandarínky dokážu zvýšiť hladinu oxytocínu, označovaného aj za hormón lásky? Citrusové plody tiež pôsobia povzbudzujúco a nabádajú k aktivite.


Recenzie afrodiziakálnych parfumov Zerex

Úlohou afrodiziakálnych parfumov pre mužov Zerex je dodať nositeľovi atraktívnosť a mužnosť, a vzbudiť u ženského pohlavia záujem. Aj preto sme tri Zerex parfumy - Hunter, Gentleman a Sport testovali predovšetkým z pohľadu ženy a ženských čuchových buniek. Okrem samotnej vône sme sa zamerali aj na zloženie parfumov a ich výdrž. 

Zerex parfumy recenzia

Video

1. Afrodiziakálny pánsky parfum Zerex Hunter - Pre energického muža

Zerex Hunter skúsenosti
Recenzia Zerex Hunter parfum pre mužov
Zerex Hunter recenzia

Krabička parfumu evokuje drevo.

Afrodiziakálny parfum pre mužov Zerex Hunter skúsenosti

Parfum je vyrobený v EÚ.

Jednotkou nielen v recenzii, ale aj vo voňavosti je pre mňa jednoznačne Zerex Hunter, a to už hneď na prvé ovoňanie. Zo všetkých troch vôní ma očaril najviac. 

Ide o energickú vôňu pre dynamického chlapa, ktorá je spojením drevitých, korenistých a citrusových zložiek. Z drevitých zložiek má v parfume zastúpene santálové a olivové drevo a tiež i céder. 

Santálové drevo je známe aj ako liečivé afrodiziakum, ktoré má okrem sexuálnej stimulácie zmyslov i protizápalové a dezinfekčné účinky. Pre santálové drevo je typická sladká omamná vôňa, ktorou sa parfum Zerex Hunter vyznačuje. 

Céder so svojou všestrannou arómou je obľúbený vďaka svojim afrodiziakálnym, ale aj terapeutickým účinkom. Je hojne využívaný v oblasti kozmetiky a parfumérie. Dodáva silu, istotu a vytrvalosť. 

Zástancom korenistých zložiek v parfume Zerex Hunter je klinček a škorica. Keď sa povie klinček, mnohí z nás si automaticky vybavia chuť vareného vína či vianočného punču. Klinček sa vyznačuje výraznou jedinečnou, mierne štipľavou vôňou, ktorá povzbudzuje zmysly. Podobne omamujúco na nás pôsobí i škorica. Z citrusových zložiek sa v tomto parfume nachádza citrón.

Parfum Zerex Hunter sa predáva v elegantnom flakóne s objemom 50 ml. Je vyrobený v Európskej únii pre spoločnosť Zerex, ktorá je známa najmä prípravkami pre skvalitnenie sexuálneho života mužov. Dodávaný je v tmavohnedej krabičke evokujúcej drevo, čo s najväčšou pravdepodobnosťou súvisí aj s názvom parfumu - Hunter. 

Tento parfum na mužovi ženskému nosu vonia naozaj výnimočne a nádherne. Vôňa sa veľmi páči aj samotným mužom. Vynikajúca je aj jej výdrž, približne 10 hodín. Vhodná je aj na každodenné nosenie. 

Výhody

 • pekné balenie
 • elegantný flakón
 • kombinácia citrusových, drevitých a korenistých zložiek
 • nádherná, omamná vôňa
 • aj na každodenné nosenie

Nevýhody

 • bez zistených nedostatkov

Orientačná cena

od 39 €

Hodnotenie

Každá miska je jedinečný a originálny unikát.

2. Pánsky parfum Zerex Gentleman - Pre gentlemanov

Pánsky parfum pre mužov Zerex Gentleman skúsenosti recenzia
Parfum pre mužov Zerex Gentleman skúsenosti a recenzia
Parfum pre mužov Zerex gentleman skúsenosti

Parfum sa predáva v krabičke vhodnej aj priamo na darovanie. 

Recenzia skúsenosti parfum pre mužov Zerex Gentleman

Na zadnej strane krabičky sa nachádzajú informácie o zložení i predajcovi. 

Parfum Zerex Gentleman skúsenosti

Parfum je kvalitne zabalený aj v tvrdom kartónovom obale. 

Pre každého pravého gentlemana je priam stvorený pánsky parfum Zerex Gentleman, ktorý je jedinečným spojením korenistých, citrusových, drevitých a kvetinových zložiek. Toto spojenie dokonale dotvára jemný tón ruže. To, že ženy ruže milujú nie je žiadnym tajomstvom, no málokto vie, že ruže na ženy pôsobia aj ako afrodiziakum. Aj práve preto sú časťou súčasťou pánskych parfumov. Parfum je obohatený i o vôňu kože. 

Podľa výrobcu sa hodí na všetky vážne a dôležité príležitosti, ako napríklad významné obchodné rokovanie. Muž v obleku ozdobený touto vôňou nielenže zanechá vynikajúci prvý dojem, ale zaručene presvedčí ženskú časť osadenstva. Vôňa je ideálna aj na výnimočné príležitosti, ako napríklad svadba či iná dôležitá udalosť. Za mňa osobne sa však hodí aj na denné nosenie. 

Vonia nádherne, príťažlivo a elektrizujúco, dokonca tak, že keď na chvíľku privriete oči a privoniate si, stratíte pojem o všetkom naokolo. Výborná je aj jeho výdrž - parfum cítiť po aplikácii takmer 10 hodín.

Netreba tiež zabúdať na správnu aplikáciu, ktorá dokáže zintenzívniť arómu parfumu a predĺžiť jeho výdrž. Základné pravidlo hovorí, že parfum by ste mali aplikovať na pulzné body, teda na vnútorné zápästie, lakťové jamky a podkolenné jamky, za uši, krčnú tepnu či na spánky. Tieto miesta sú totiž najviac prekrvované a teplé, čo pomáha rozvíjať vôňu počas celého dňa. 

Parfum by ste mali vždy aplikovať ešte pred oblečením, a to aj z toho dôvodu, že môže zanechať škvrny. Tu však musím hneď dodať, že ani jeden zo Zerex parfumov počas nášho testovania nezanechal žiadnu škvrnu a nič nezafarbil. Ak sa ale predsa len neviete zdať aplikácie na oblečenie, vždy vopred parfum vyskúšajte na nejakej látke, ktorej prípadne poškodenie vám nebude prekážať. 

S predĺžením vône parfumu vám pomôže aj samotná pokožka. Tá by mala byť hydratovaná a navlhčená nejakým krémom, aby do nej parfum mohol dobre vsiaknuť a následne sa tak postupne a dlhotrvácne rozvíjal. 

Zerex Gentleman dostanete vo flakóne s objemom 50 ml a v malej tmavomodrej krabičke. Predáva sa za sumu cca 39 €, ktorá je vzhľadom na dlhú výdrž parfumu prijateľná. 

Výhody

 • balenie
 • spojenie korenistých, citrusových, drevitých a kvetinových zložiek
 • prídavok jemnej vône kože
 • aj na výnimočné príležitosti

Nevýhody

 • bez zistených nedostakov

Orientačná cena

od 39 €

Hodnotenie

Afrodiziakálnyp arfum pre mužov Zerex Sport skpsenosti recenzia
Parfum pre mužov Zerex Sport skúsenosti
Zerex sport skúsenosti

Vôňa je dostupná v 50 ml flakóniku, ktorý dostanete v modrej krabičke.  

Afrodiziakálny parfum pre mužov Zerex Sport skúsenosti

Parfum je vyrábaný v Českej republike pre slovenského predajcu.  

Zerex myslel aj na všetkých športovo založených mužov, ktorí pohybom žijú deň čo deň. Pre nich bol vytvorený afrodiziakálny parfum Zerex Sport.

Tento parfum je oproti dvom predchádzajúcim vôňam už z iného súdka, čo je jasné hneď na prvé ovoňanie. Tvorí ho kvetinová a citrusová zložka.

Z kvetín tu nájdete fialku, cyklamén, ružu a hyacint, teda najčastejšie používané kvetinové zložky v afrodiziakálnych parfumoch. Všetky štyri spomenuté kvety dokážu pohladiť dušu a prebudiť ženské zmysly.  

Cyklamén označovaný aj ako perzská fialka, je tradičné afrodiziakum, ktoré vyniká sladkastou vôňou. V minulosti sa používal aj na odohnanie všetkého zlého. Hyacint dokáže prebudiť fantáziu, a to bez ohľadu na to, či ide o mužské alebo ženské pohlavie. Preto ho možno často nájsť i v parfumoch pre ženy. 

Citrusovú zložku tvorí pomaranč, mandarínka, limetka a citrón. Parfum Zerex Sport vyniká práve citrusovým, sviežim základom, ktorý z neho výrazne cítiť. Napríklad taký pomaranč je výborne fungujúce afrodiziakum nielen za pomoci vône, ale možno ho aj konzumovať. Limetka zas býva súčasťou rôznych alkoholických nápojov s afrodiziakálnym účinkom. 

Parfum Zerex Sport je vyrobený v Európskej únii, konkrétne v Českej republike. Má elegantný flakón a je dodávaný v modrej krabičke, vhodnej i rovno na darovanie. Podobne ako dve predchádzajúce vône sa môže pochváliť dlhotrvácnosťou, približne 10 hodín. 

Čo sa týka tejto vône, určite ju voľte iba v prípade, že ste športovo založená osobnosť. Pokiaľ nie, poobezrajte sa radšej po inej alternatíve. Tento parfum totiž naozaj nemusí sadnúť každému mužovi, a to najmä vtedy, ako ho nebude odzrkadľovať. Jedným zo základných pravidiel voľby parfumu je práve výber podľa osobnosti. Nezabúdajte na to.

Túto skutočnosť ja osobne vnímam ako menšiu nevýhodu parfumu Zerex Sport, keďže predchádzajúce vône boli podľa mňa viac univerzálnejšie. 

Výhody

 • elegantné balenie
 • pre aktívnych mužov
 • výdrž

Nevýhody

 • výlučne pre športovo založenú osobnosť

Orientačná cena

39 €

Hodnotenie

Skúsenosti afrodiziakálne parfumy pre mužov Zerex

Parfum aplikujte vždy na pulzné body, čím zvýraznite jeho intenzitu a predĺžite trvácnosť. 

Afrodiziakálne parfumy pre mužov Zerex skúsenosti

Vhodným miestom pre parfum je i krčná tepna. 

Naše celkové hodnotenie

Podmanivo voňavé afrodiziakálne parfumy Zerex učarujú každej žene. Nejde však o vône, ktoré voňajú výlučne len ženám, ale na svoje si pri nich prídu aj mužské čuchové bunky. Parfumy sú dostupné v troch variantách - Zerex Hunter, Zerex Gentleman a Zerex Sport. 

Parfum Zerex Hunter je svojou korenisto, citrusovo, drevitou kombináciou ideálnou voľbou pre dynamického muža. Vôňa má sladkastý nádych, ktorý dodá ten správny šmrnc. Poteší aj jej dlhotrvácnosť. 

Zerex Gentleman premení každého chlapa na gentlemana. Táto vôňa je zo všetkých troch najsladšia, no stále výrazne mužná a prebúdzajúca všetky ženské zmysly a fantáziu.

Ani Zerex Sport pre vás nebude krokom vedľa, pokiaľ športom doslova žijete a pohyb srší zo všetkých pórov vášho tela. Týmto parfumom vašu aktívnu osobnosť ešte viac podčiarknete.

V prípade, že váhate a neviete si vybrať medzi jednotlivými vôňami, môžete si najprv objednať sadu vzoriek všetkých troch vôní za 3,90 € a rozhodnúť sa pekne v pohodlí domova. 

Na záver nám už len ostáva skonštatovať, že všetky tri vône výrobcom vyšli naozaj dokonale a to platí aj o ich účele. Parfumy upútajú nos i pozornosť každej ženy. Vás ako nositeľa dozaista poteší nielen ženský záujem, ale nepochybne aj dlhá trvácnosť týchto vôní. 

Lovu zdar, páni. 🙂

O autorovi

Lenka Riganová
 

Lenka je hrdou absolventkou mediálnych štúdií na Prešovskej univerzite v Prešove. Má rada knihy, prechádzky za akéhokoľvek počasia, no zo všetkého najradšej má písanie. 

Rada skúša nové veci a o svoje pocity a postrehy sa delí s ostatnými. V redakcii má na starosti testovanie spotrebičov. Lenka má veľké skúsenosti z práce pre mobilného operátora (soda.o2.sk), kde sa venovala recenzovaniu telefónov.  Viac sa o Lenke môžete dozvedieť aj na Facebooku.

Viac článkov od tohto autora

Pridajte vašu recenziu

avatar