Blendea SUPERGREENS - recenzia a skúsenosti

Blendea Supergreens
  • zmes 4 zelených superpotravín
  • detoxikuje, zlepšuje trávenie, posilňuje imunitu
  • cena od 18 € / 30 dávok

Chcete prečistiť svoje telo? Získať energiu? Posilniť imunitu? Byť zdravší a viac fit? Ak ste aspoň na jednu otázku odpovedali kladne - máme pre vás veľmi jednoduché riešenie. Blendea SUPERGREENS.

Čo to je, ako funguje, ako chutí a aký má účinok sme zisťovali priamo na vlastnej koži. Prečítajte si našu recenziu a skúsenosti s týmto superzeleným nápojom zo superpotravín.

Blendea SUPERGREENS recenzia

Čo je to Blendea SUPERGREENS a aké má účinky?

Zmes 4 superpotravín - zelený jačmeň, mladá pšenica, spirulina a chlorella - je na trhu dostupná viac ako 4 roky. Každá zo superpotravín má svoje výnimočné účinky, no Blendea využíva ich prírodnú silu naplno v jedinom produkte.

Zelený jačmeň a mladá pšenica chránia organizmus pred voľnými radikálmi, detoxikujú a podporujú imunitu. Spomaľujú proces starnutia buniek, prispievajú k dobrému tráveniu a pomôžu aj pri zaspávaní. 

Spirulina a chlorella sú riasy, ktoré majú silné detoxikačné účinky a tým podporujú imunitu. Pomôžu pri prekyslenom organizme, ktorý je živnou pôdou pre baktérie a vážnejšie ochorenia. Rastlinné bielkoviny spiruliny podporujú regeneráciu buniek a pomôžu aj s redukciou váhy. 

Zmes superpotravín Blendea Supergreens recenzia

Blendea je bez lepku, cukru, 100% BIO a vhodná aj pre vegánov. 

Nedávno Blendea zverejnila výsledky prieskumu, do ktorého sa zapojilo 203 zákazníkov v období od januára do apríla 2018.

51 % zákazníkov po mesiaci užívania pocítilo zlepšenie trávenia. V tesnom závese za nimi je skupina 41,6 % zákazníkov, ktorí mali viac energie.

Blendea

zdroj. Blendea.cz

Zloženie

Každá zo superpotravín má silné účinky aj pri samostatnom užívaní. Ako vám pomôžu jednotlivé zložky Blendea SUPERGREENS?

Zelený jačmeň ochraňuje tkanivá pred karcinogénmi, prispieva ku kvalitnejšiemu spánku, čím zabezpečí dostatok energie.

Mladá pšenica je bohatá na bielkoviny a obsahuje až 17 aminokyselín. Bielkoviny vplývajú na zlepšenie trávenia a keďže imunita závisí do veľkej miery od správne fungujúceho trávenia, telo bude odolnejšie proti vírusom a baktériám, ktoré spôsobujú rôzne ochorenia.

Chlorella má silné detoxikačné účinky, pomáha odstraňovať z tela ťažké kovy. Okrem toho pomáha pri vysokom cholesterole a krvnom tlaku.

Spirulina má vysoký podiel bielkovín a často ju využívajú profesionálni športovci na regeneráciu po tréningu. Zmierňuje prejavy alergií a pomáha proti starnutiu pleti.

Plusom je, že zloženie Blendea je 100% BIO, bez pridaného cukru a vhodné aj pre vegánov či ľudí s intoleranciou na lepok či laktózu. Jednotlivé superpotraviny pochádzajú z najkvalitnejších zdrojov - riasy chlorella a spirulina z Taiwanu a jačmeň s pšenicou z Nového Zélandu.

Ako chutí Blendea SUPERGREENS?

Najväčším problémom pri užívaní zelených superpotravín býva ich trávová príchuť. Tá rozhodne nemusí byť príjemná pre každého a od konzumácie týchto zdraviu prospešných superpotravín môže ľahko odradiť. 

Aj preto výrobcovia Blendei pridali k superpotravinám štipku mäty. Ak ale aj napriek tomu bude pre vás chuť zeleného nápoja nevyhovujúca, Blendea prášok si môžete pridať napríklad do smoothies či kaše.

Blendea SUPERGREENS zloženie

Blendea pozostáva zo 4 superpotravín. 

Blendea SUPERGREENS výživové údaje

Na etikete produktu sa nachádzajú aj informácie o výživových údajov na 100 g. 

Dávkovanie

Plnú silu získate už pri 1 lyžičke denne. Blendeu si môžete zmiešať s vodou, džúsom, pridať do smoothie, palaciniek, lievancov.

Pri pravidelnom užívaní možno prvé účinky pociťovať po 2 - 4 týždňoch. Ak pocítite zlepšenie, môžete si Blendeu pripravovať aj dvakrát denne.

Ak vám nechutí zmiešaná s vodou, na blogu Blendea nájdete množstvo inšpirácií na sladkosti alebo smoothie. Nemusíte sa obávať, že by sa účinky produktu znížili.

Blendea SUPERGREENS užívanie

Maximálna denná dávka sú dve lyžičky. 

Náš tip: Máme pre vás kupón na zľavu 11% pre nákup prípravku Blendea. Kliknite SEM a pri objednávke zadajte kód ZLAVA11.

Príprava Blendea SUPERGREENS

Blendea je dostupná vo forme zeleného prášku. 

Vedľajšie účinky

Keďže superpotraviny spúšťajú v tele detoxikačné procesy a vplývajú na trávenie, môže sa objaviť zápcha alebo naopak preháňanie. V niektorých prípadoch môžete pociťovať aj krátkodobú bolesť hlavy.

Všetky vedľajšie účinky sú dočasné a stratia sa po 1 - 2 dňoch.

Výhody a nevýhody 

  • balenie na celý mesiac
  • široké možnosti užívania, stačí si nájsť vyhovujúci spôsob
  • žiadne prídavné látky, bez lepku, bez cukru, bez laktózy
  • prekvapenie v balení: šejker a knižka receptov
  • ak ju budete poctivo užívať, výsledky sa dostavia
  • príjemná chuť v porovnaní s užívaním superpotravín samostatne
  • nerozpustené čiastočky v šejkri po rozrobení

Dodanie objednávky

Blendea balenie

Výrobok prišiel v potlačenej krabici, čo považujeme za plus. Dobrá reklama a ľahká identifikácia u kuriéra.

Blendea balenie

Objednali sme si 2 balenie Blendea. Zabalené boli dobre, nič nebolo poškodené.

Blendea balenie

Prekvapil nás pribalený šejker. Niečo navyše vždy poteší :). Čo ešte bolo v balení sa dozviete v našom videu.

Video

Skúsenosti užívateľov

“Musím povedať, že som tomu veľmi neveril, ale za test to stálo. Moje trávenie sa všeobecne o dosť zlepšilo. Pravda je, že na chuť si človek musí zvyknúť, ale nie je to veľký problém. Do ranného smoothie je to ideálny spoločník.”

“Chutí mi. Pila som predtým len samotný zelený jačmeň a toto je oveľa lepšie kvôli mäte. Pijem nápoj cca 3 týždne. Určite mám viac energie a zdá sa mi, že mi menej padajú vlasy. Predtým som si ich ráno vyčesala oveľa viac. Objednala som Blendeu aj rodičom. Otec si chváli úpravu vyprázdňovania. Rodičom však samotná nechutila, tak si ju miešajú s jablčným muštom, čo máme doma a sú spokojní.”

“Som ťažký alergik. Hnísanie očí, ekzém, vyrážky, kýchanie. Niekoľko rokov používania kortikoidov, antihistaminík a podobných liečív. V poslednom období som už z tej chémie bol chronicky unavený. Vysadil som lieky, kortikosteroidy len na najnutnejšiu dávku. Viem, že na súdenie je ešte skoro, ale po týždennom užívaní nie som vôbec unavený, mám zasa chuť do života, v práci mám veľa energie a mám z toho naozaj radosť. Cez leto som v poriadku, v zime si vždy kúpim Blendeu. Ak by sa mi zlepšila pokožka a alergia, budem veľmi rád. Na to je však potrebné dlhodobé užívanie. Chuť mi vôbec nevadí, ale úplne vybité baterky mám teraz zasa na 100%, cítim sa zasa silný a plný energie.”

Ďalšie reálne skúsenosti nájdete na stránke eshopu.


Blendea SUPERGREENS príprava

Naše hodnotenie

Testovaniu Blendei sa venovala naša redaktorka, ktorá si nenechá ujsť žiadnu novinku, ale ani osvedčenú klasiku z oblasti zdravej výživy. A čo na Blendeu hovorí?


„Blendeu som testovala 2 mesiace, užívala som 2 balenia. Zarábala som si ju s vodou každé ráno a pridala som trošku citrónu pre chuť. Predtým som bola zvyknutá na intenzívne trávovú chuť jačmeňa, Blendea bola preto príjemným prekvapením.


Mala som problémy s tým, že jedlo mi v žalúdku stálo a nasledovali kŕče. Asi po 2 týždňoch pravidelného užívania sa dostavilo zlepšenie, nenafukovalo ma a jedlo mi žalúdok bez problémov trávil.


Asi ako veľa žien, aj mňa trápi vypadávanie vlasov a môj hrebeň je každé ráno plný chumáčov vlasov. Po doužívaní prvého balenia sa však počet vypadnutých vlasov začal znižovať, čo ma milo prekvapilo. 


Páči sa mi tiež, že keď nemám chuť na nápoj zmiešaný s vodou, lyžičku Blendei môžem pokojne pridať do smoothie alebo aj do palacinkového cesta. Na raňajky je to skvelá možnosť, ktorá spoľahlivo zaženie hlad na niekoľko hodín."

O autorovi

Lenka Riganová
 

Lenka je hrdou absolventkou mediálnych štúdií na Prešovskej univerzite v Prešove. Má rada knihy, prechádzky za akéhokoľvek počasia, no zo všetkého najradšej má písanie. 

Rada skúša nové veci a o svoje pocity a postrehy sa delí s ostatnými. V redakcii má na starosti testovanie spotrebičov. Lenka má veľké skúsenosti z práce pre mobilného operátora (soda.o2.sk), kde sa venovala recenzovaniu telefónov.  Viac sa o Lenke môžete dozvedieť aj na Facebooku.

Viac článkov od tohto autora

Pridajte vašu recenziu

avatar