Prírodná cesta k bielemu úsmevu DayNight - Recenzia a skúsenosti

Skúsenosti recenzia Daynight
 • bieliaci set na zuby
 • prírodné zloženie
 • orientačná cena 35 

Kým tí šťastnejší z nás dostali biely úsmev do vienka, iní na jeho vyčarenie musia často vynaložiť nemalé úsilie i peniaze. Nie vždy vás však biele zuby musia stáť hotový majland. 

My sme tentokrát vyskúšali bielenie zubov prírodnou cestou - pomocou setu DayNight, ktorý nás nestál viac ako 35 €. 

Aké sú naše skúsenosti? Dokáže set DayNight skutočne vybieliť zuby? 

Daynight recenzia

 Čo je DayNight set?

DayNight set prináša na náš trh bezperoxidovú metódu na dosiahnutie žiarivého úsmevu, ktorá je bezbolestná a funguje len na prírodnej báze.

Je preto obzvlášť vhodná pre ľudí, ktorí, či už kvôli citlivosti zubov alebo z akéhokoľvek iného dôvodu, nechcú alebo nemôžu absolvovať profesionálne bielenie zubov.

DayNight využíva na bielenie zubov silu čierneho uhlia a kokosového oleja, ktoré v ústnej dutine dokážu hotové zázraky.

Kokosový olej má vynikajúce antibakteriálne vlastnosti a vďaka obsahu kyseliny laurovej pomáha zabíjať baktérie nachádzajúce sa v ústach. Navyše, je bohatý na minerály a vitamíny - môže teda pôsobiť aj ako prevencia proti zubnému kazu i proti ochoreniam ďasien či zápachu z úst. 

Kyselina laurová z kokosového oleja nachádzajúceho sa v zubnej paste reaguje počas umývania zubov so slinami, a za pomoci mechanického čistenia kefkou odstraňuje zo zubov škodlivé baktérie i povlak. 

Kokosový olej je veľmi často využívaný aj na bielenie zubov, ako súčasť zloženia rôznych bieliacich prípravkov. Aj tu je spôsob fungovania podobný a spočíva v reakcii prírodných enzýmov a ostatných zložiek prípravku. 

Okrem kokosového oleja sa v prípravkoch na bielenie zubov veľmi často využíva aj čierne uhlie, ktoré je tiež súčasťou bieliacich produktov DayNight. Aktívne uhlie totiž dokáže vynikajúco absorbovať nečistoty zo zubnej skloviny. 

DayNight set sa oplatí vyskúšať, pretože: 

 • je bez obsahu chémie, 
 • má 100% prírodné zloženie,
 • podporuje zdravie zubov a celej ústnej dutiny,
 • šetrne bieli zuby,
 • produkty DayNight nie sú testované na zvieratách. 
Set Daynight skúsenosti

Balenie DayNight bieliaceho setu.

Daynight balenie

Na obale chýbajú informácie v slovenskom jazyku, čo vnímam ako negatívum.  

Balenie Daynight

Pokiaľ neovládate angličtinu, potrebné informácie si budete musieť dohľadať na stránke výrobcu. 

Skúsenosti set na bielenie zubov Daynight

DayNight set s novou, vylepšenou formulou. 

 Z čoho pozostáva bieliaci set DayNight?

DayNight predstavuje kompletný set na bielenie zubov, ktorý pozostáva z dvoch zubných pást, sonickej zubnej kefky s LED svetlami a z dvoch náhradných hlavíc. 


1. Kokosová zubná pasta DayNight na použitie ráno a počas dňa

Zubná pasta na použitie počas dňa obsahuje 100% prírodný kokosový olej, neobsahuje žiadne škodlivé látky ako PEG či SLS.

Práve vďaka obsahu kokosového oleja pôsobí ako prírodný detox, ktorý pomáha predchádzať nielen tvorbe zubného kazu či zápachu z úst, ale pôsobí tiež ako prevencia pred vznikom škvŕn na zubnej sklovine. 

Je určená na ranné či poobedňajšie umývanie zubov a spoznáte ju podľa bielej tuby. 


2. Zubná pasta DayNight s obsahom čierneho uhlia na večerné použitie

Zubná pasta v čiernej tube obsahuje čierne uhlie, ktorého úlohou je aktivizácia procesu bielenia, šetrné odstraňovanie škvŕn a neželaného sfarbenia zubov. 

S touto zubnou pastou si umývajte zuby každý večer. 


3. Sonická zubná kefka s LED svetlom 

Sonická zubná kefka DayNight funguje na princípe vysokofrekvenčného stierania. Je poháňaná motorčekom, ktorý rozkmitáva štetiny. 

Behom jednej minúty dokáže vytvoriť 9800 kmitov, čo ju v porovnaní s klasickou zubnou kefkou robí až sedemkrát efektívnejšou. Má jemné nylónové štetiny pre šetrné čistenie. 

Kefka DayNight je vybavená LED svetlami, ktoré podporujú a urýchľujú bielenie zubov.

Funguje na jednu AA batériu, s ktorou je kefka už dodávaná v sete. V balení sa tiež nachádzajú dve náhradné hlavice na kefku. 

Čo obsahuje set Daynight

Set DayNight obsahuje dve zubné pasty, sonickú zubnú kefku a dve náhradné hlavice. 

Zubné pasty Daynight skúsenosti

Zubná pasta pre ranné a nočné čistenie zubov. 

Zubná kefka Daynight skúsenosti

Zubná kefka s jemnými štetinkami dosahuje až 9800 vibračných kmitov za minútu. 

Skúsenosti zubná kefka Daynight

Je vybavená LED svetlom pre urýchlenie bieliacich účinkov.

 DayNight set - použitie

Ako sa DayNight set používa? 

Ráno si vyčistite zuby dennou pastou DayNight za pomoci sonickej zubnej kefky. Pre čo najefektívnejšie čistenie vám odporúčame ústnu dutinu pomyslene rozdeliť na 4 časti a následne každú časť čistiť po dobu najmenej 30 sekúnd. 

Kefku stačí na zuby iba priložiť a jemne ňou pohybovať. Na dokončenie ústnej hygieny použite ústnu vodu. Siahnuť môžete aj po DayNight ústnej vode, ktorá nielenže zabraňuje vzniku zubného kazu a čistí zuby, ale podporuje aj proces bielenia. 

Na večerné čistenie zubov použijte DayNight zubnú pastu v čiernej tube a sonickú kefku. Postupuje rovnako ako pri ranom čistení a nakoniec ústa vypláchnite ústnou vodou. 

DayNight recenzie skúsenosti

Sonická kefka má LED svetlá pre urýchlenie bielenia zubov. 

  Cena bieliaceho setu DayNight

Bieliaci set pozostávajúci z dvoch zubných pást, sonickej zubnej kefky a dvoch náhradných hlavíc je aktuálne dostupný za cenu pohybujúcu sa okolo sumy 35 €.

Prihliadnuc na všetko, čo tento set obsahuje, ako dlho vydrží, ale napríklad aj na ceny iných bieliacich prípravkov, ide o viac ako výhodnú cenu. 

  Skúsenosti s bieliacim setom DayNight

Na DailyNight set a jeho bieliace účinky som bola naozaj zvedavá a tak som s testovaním začala hneď, ako dorazila zásielka. 

V prvom rade ma milo prekvapila chuť oboch zubných pást. Denná zubná pasta má príjemnú kokosovú chuť aj arómu a skvele osvieži dych. Nočnú zubnú pastu v čiernej tube cítiť po mentole a v ústach taktiež zanecháva svieži pocit. 

Čo sa týka sonickej zubnej kefky, tá ma hebké, mäkké štetiny, vhodné aj pre citlivé zuby či ďasná. Aj samotné vibrácie nie sú nejako intenzívne či nepríjemné. Problém však vidím vo veľkosti hlavice, ktorá je mohutnejšia a čistenie zadných stoličiek v mojom prípade prebieha obtiažnejšie. 

V prvých dňoch používania zubných pást som tiež postrehla podráždenie úst po doumývaní zubov. Pozrela som sa preto aj na zloženie a zistila som, že obe pasty obsahujú Sodium Bicarbonate, teda sódu bikarbónu, ktorá mohla stáť za podráždením. Počas ďalších dní, keď som dobu umývania zubov obmedzila na dve minúty, nepríjemné pocity zmizli. 

A dostávame sa k bieliacim účinkom DayNight produktov. Tie boli za mňa osobne najväčším prekvapením. Prvé výsledky som totiž pozorovala už doslova po pár umytiach. Obe zubné pasty v kombinácii so sonickou kefkou s LED svetlami majú skvelé bieliace účinky. Veď posúďte sami! 🙂 (prikladám foto). 

Po mojich veľmi dobrých výsledkoch ma zaujímali aj skúsenosti druhých ľudí s DayNight bieliacim setom. Nižšie som pre vás vybrala tie najprínosnejšie recenzie. 

"Používam to už asi mesiac a fakt vidím výsledky, najprv som si myslela ze je to iba marketing, ale funguje, ďakujem.:)." Veronika, Daynight.sk

"Maximálna spokojnosť s produktami, ale ešte väčšia spokojnosť s prozákazníckym prístupom, ktorý sa v dnešnej dobe len tak nevidí. Klobúk dolu, v nás ste získali stáleho zákazníka. Želáme Vám čo najviac spokojných zákazníkov a a ešte raz ĎAKUJEME.." Silvia, Daynight.sk

"Mne osobne sa velmi páči to, že je zvlášť pasta na ráno a zvlášť na večer, takto umývanie zubov je vždy iné. :)" Soňa, Daynight.sk

"Po cca 2 mesiacoch používania vidím, že zuby sú belšie, ale sú to veľmi prirodzené výsledky, čo mne vyhovuje:)" Lucka, Daynight.sk

DayNight recenzie
Recenzie DayNight

Výsledky pred a po mesačnom používaní setu DayNight. 

Video

Výhody a nevýhody bieliacieho setu DayNight

Výhody

 • prírodné zloženie
 • odlišná zubná pasta na denné čistenie a odlišná zubná pasta na nočné čistenie
 • sonická zubná kefka s mäkkými štetinami
 • súčasťou balenia sú aj náhradné hlavice na zubnú kefku
 • vynikajúce bieliace účinky
 • pasty v ústach zanechávajú pocit sviežosti

Nevýhody

 • trochu zložitejšia výmena hlavice kefky
 • širšia hlavica kefky
 • možné podráždenie úst
skúsenosti a recenzie Daynight

 Celkové hodnotenie DayNight setu

Bielaci set DayNight je prirodzenou, šetrnou cestou, ako dosiahnuť biely úsmev jednoducho a rýchlo v pohodlí domova.

Funguje na prírodnej báze, a to za pomoci kokosového oleja a čierneho uhlia. Set pozostáva z dvoch zubných pást - bielej kokosovej pasty na ranné použitie a čiernej pasty z uhlia na večerné použitie, čo mení rutinné umývanie zubov na zábavu. 

Set DayNight zuby nielen čistí, zbavuje baktérií a povlaku, ale zároveň aj účinne bieli. S vhodnou technikou čistenia zubov za pomoci sonickej zubnej kefky možno dosiahnuť naozaj vynikajúce, viditeľné výsledky už za pomerne krátku dobu používania.

Počítať však treba s možným podráždením ústnej dutiny kvôli obsahu sódy bikarbóny v pastách či s nie práve najlepšou veľkosťou hlavice zubnej kefky. Môže však ísť o individuálnu záležitosť, ktorá niekomu inému absolútne nemusí prekážať.  

Set DayNight preto, aj vzhľadom na svoje skvelé bieliace účinky, určite stojí za vyskúšanie. 

O autorovi

Lenka Riganová
 

Lenka je hrdou absolventkou mediálnych štúdií na Prešovskej univerzite v Prešove. Má rada knihy, prechádzky za akéhokoľvek počasia, no zo všetkého najradšej má písanie. 

Rada skúša nové veci a o svoje pocity a postrehy sa delí s ostatnými. V redakcii má na starosti testovanie spotrebičov. Lenka má veľké skúsenosti z práce pre mobilného operátora (soda.o2.sk), kde sa venovala recenzovaniu telefónov.  Viac sa o Lenke môžete dozvedieť aj na Facebooku.

Viac článkov od tohto autora

Pridajte vašu recenziu

avatar