Prírodná očista organizmu DetoxActive - Skúsenosti

DetoxActive
 • 120 kapsúl 
 • očista organizmu
 • cena od 15 

Slovo detox sa v poslednej dobe javí ako univerzálna odpoveď takmer na akýkoľvek zdravotný problém. Potrebujete zlepšiť stav pleti? Skúste detox! Chcete zbaviť telo škodlivých látok a cítiť sa lepšie? Odborníci radia detox. Chcete byť o pár kilogramov ľahší? Aj tu vraj pomôže detox. Je to však naozaj tak? Je detox skutočne všestranným spôsobom, ako pomôcť nášmu telu?

Odpoveď na túto otázku nie je ani dnes jednoznačná. Kým zástancovia detoxu apelujú na jeho neodškriepiteľnú účinnosť, pre iných zas ide len o výplod šarlatánov. My sme sa rozhodli presvedčiť sa na vlastnej koži a otestovať detoxikačný prípravok DetoxActive. A ako to dopadlo? Funguje alebo ide len o zbytočne vyhodené peniaze?

Preverené užívateľmi

produkty preverené užívateľmi

Výživový doplnok DetoxActive pre vás testovala Jana B.

"Verím v detox i v to, že má pre ľudské telo veľký význam. Problém však vidím vo veľkej záplave rozličných detoxikačných prípravkov na trhu, z ktorých nemusia byť všetky účinné."


Prípravok DetoxActive recenzia

 O produkte

Detox ako taký možno jednoducho definovať ako vnútornú očistu tela, ku ktorej dochádza v prvom rade v tráviacom trakte. Tráviaci trakt sa odľahčí, prečistí a zbaví toxínov a iných škodlivých látok. Výsledkom detoxikačného procesu je tak často i zníženie hmotnosti. Okrem toho detox tiež vplýva aj na imunitný systém, zlepšenie stavu pokožky či činnosť orgánov. Neraz so sebou prináša aj príval energie, avšak zvyčajne až po jeho úspešnom ukončení. Začiatky však často u mnohých ľudí bývajú sprevádzané únavou, slabosťou či bolesťami hlavy. 

Výživový doplnok DetoxActive sľubuje účinnú očistu organizmu na prírodnej báze. Ide o produkt spoločnosti ADVANCE nutraceutics, ktorá sa špecializuje na výrobu a distribúciu produktov určených na podporu zdravia. Všetky ich prípravky sú vyrábané v súlade s najprísnejšími normami, pričom podliehajú dôkladnej vstupnej i výstupnej kontrole. Pri výrobe jednotlivých produktov sú používané len certifikované suroviny známeho pôvodu. Skrátka, po stránke kvality patria výživové doplnky od ADVANCE nutraceutics k tomu najlepšiemu, čo na trhu nájdete. 

Prípravok DetoxActive sa predáva v tmavej fľaštičke, ktorá zamedzuje vplyvu svetla na kvalitu prípravku. V jednom balení sa nachádza 120 želatínových kapsúl so zeleným obsahom. 

DetoxActive skúsenosti recenzia

Všetky dôležité informácie o tomto prípravku sa dočítate na webovej stránke www.detoxactive.sk. 

 Účinky prípravku DetoxActive 

Výživový doplnok DetoxActive sľubuje naozaj všestrannú pomoc po viacerých stránkach. Jeho účinky možno zhrnúť nasledovne: 

 • Detox a očista organizmu
 • Podpora správneho trávenia a činnosti čriev
 • Podpora prirodzenej obranyschopnosti organizmu
 • Dodanie minerálov a vitamínov
 • Odstránenie únavy a príval energie
 • Udržiavanie normálnej hladiny cukru v krvi
 • Kontrola hmotnosti
 • Ochrana buniek pred voľnými radikálmi
 • Podpora zdravej pečene
 • Zlepšenie stavu pleti
DetoxActive prírodný detox skúsenosti

DetoxActive predstavuje prírodnú detoxikáciu tela. 

Skúsenosti DetoxActive

V balení sa nachádza 120 kapsúl. 

  Zloženie

Prípravok DetoxActive vyniká svojím unikátnym, prírodným zložením. Pozostáva z 8 látok - zo zelených superpotravín Spirulina, Chlorella, Zelený jačmeň a Mladá pšenica a extraktov Pestrec mariánsky, Aloe Vera, Acai a Maqui berry.

Spirulina

Jedna z najznámejších zelených potravín Spirulina sa vyznačuje vysokým obsahom minerálov, vitamínov a stopových prvkov. Podporuje imunitný systém a pomáha kontrolovať telesnú hmotnosť. Obľúbená je aj vďaka svojim antioxidačným schopnostiam a podpore normálnej hladiny cukru v krvi. 

Chlorella

Ďalšia unikátna superpotravina Chlorella dokáže zatočiť s únavou. Dôležitú úlohu zohráva aj pri samotnej detoxikácii, keďže telo zbavuje nežiadúcich látok a toxínov. Pozitívne vplýva aj na imunitný systém. 

Zelený jačmeň

Jačmeň je bohatý na množstvo dôležitých vitamínov a minerálov, ktoré podporujú činnosť žlčníka a pečene. Zároveň pôsobí aj ako antioxidant. 

Mladá pšenica

Mladá pšenica si dokáže poradiť s nedostatkom energie a dodať telu potrebné vitamíny a minerály. Zároveň podporuje i činnosť tráviaceho traktu a udržuje normálnu hladinu cukru v krvi.

Pestrec mariánsky

Pestrec je známy predovšetkým svojimi pozitívnymi účinkami na pečeň i žlčník. Pomáha prečisťovať a detoxikovať organizmus prirodzenou cestou. 

Aloe Vera

Aj Aloe Vera prispieva k detoxikácii a očiste organizmu. Výborne pôsobí aj proti únave a má priaznivý vplyv na pokožku. 

Acai

Acai sa vyznačuje vysokým obsahom antioxidantov, ktoré ochraňujú bunky pred pôsobením voľných radikálov. Udržuje zdravý obehový systém i tráviaci trakt. Pomôcť môže aj pri redukcii hmotnosti. 

Maqui berry

Silný antioxidant, ktorý dodá telu energiu, vitalitu a pomáha s odplavovaním toxínov a škodlivých látok. 

DetoxActive zloženie

Zloženie pozostáva z 8 prírodných látok, medzi ktorými sú aj populárne zelené superpotraviny. 

  Dávkovanie

Pri užívaní prípravku DetoxActive máte na výber z dvoch možností. Rozhodnúť sa môžete pre intenzívnu kúru alebo zvoliť dlhodobý spôsob užívania. Ja som spočiatku zvolila intenzívnu kúru a po dvoch týždňoch som prešla na dlhodobé užívanie. 

Intenzívna kúra je vhodná v prípade, že vás trápi konkrétny zdravotný problém, ktorý chcete čo najskôr odstrániť. Pri tejto kúre sa DetoxActive užíva v množstve dvakrát denne 4 kapsuly. 

Pri dlhodobom užívaní sa denne berú dve kapsuly.

Pre čo najlepšie pôsobenie prípravku sa odporúča užívať ho minimálne 15 minút pred jedlom. Nie je vhodný pre deti a tehotné či dojčiace ženy alebo pri alergii na niektorú zo zložiek. Majte na pamäti aj správne skladovanie a prípravok uchovávajte na tmavom a suchom mieste s teplotou do 25 °C.

DetoxActive dávkovanie

Pri užívaní prípravku môžete staviť na intenzívnu kúru alebo dlhodobé užívanie.

Recenzia a skúsenosti DetoxActive

Kapsuly sú primeranej veľkosti a ich prehĺtanie je teda bezproblémové. 

  Cena

Výživový doplnok DetoxActive s obsahom 120 kapsúl sa aktuálne predáva za cenu cca 15 €, čo sa nemusí pozdávať každému, a to najmä v prípade, že sa rozhodnete pre intenzívnu kúru. 

Výhodou však je doprava zadarmo pri objednávke dvoch a viac balení. Eshop dokonca garantuje odoslanie tovaru už na druhý pracovný deň, v opačnom prípade pri nedodržaní poskytuje zľavu až -10 €. Top zákaznický servis je pre nich samozrejmosťou. 

Videorecenzia

Výhody a nevýhody DetoxActive

Výhody

 • produkt na prírodnej báze
 • obsah zelených superpotravín
 • antioxidačné účinky
 • prečistenie organizmu
 • dodanie energie
 • redukcia hmotnosti

Nevýhody

 • cena
 • môžu sa objaviť bolesti hlavy

Skúsenosti užívateľov

"Mám DetoxActive som veľmi, veľmi spokojná.Pomohlo mi to naštartovať metabolizmus, aj som niečo schudla..Cítim sa super, veľmi dobre...." Milada

"Najprv som si Detox objednala na intenzívnu kúru, ale urobil na mňa taký dobrý dojem, že som sa rozhodla objednať si ďalšie 2 balenia na dlhodobé užívanie. Som naozaj veľmi spokojná a vrelo odporúčam." Katarína

"Perfektní. Upravila se mně stolice i trávení a celé tělo jakoby začíná pracovat normálně. Dávám Vám 5 hvězdiček." David

"Užívám pravidelně po 2 kapslích denně. Mám rád zelené potraviny a tato kombinace za tyto peníze mně přijde super. Jsem spokojený.." ​Pavel


Zdroj: detoxactive.sk

DetoxActive skúsenosti

 Môj celkový dojem a hodnotenie

Vyskúšala som už viacero detoxikačných kúr. Niektoré pomohli viac, iné zas o niečo menej. A ku ktorej skupine patrí po mojom otestovaní prípravok DetoxActive

Už sama som sa viackrát presvedčila priamo na vlastnom tele o účinnosti a sile zelených superpotravín, ako chlorella, spirulina, mladá pšenica či zelený jačmeň, a tak s tvrdeniami typu, že ide len o placebo efekt a podobne, proste nikdy nebudem súhlasiť. Už keď som prvýkrát zbadala zloženie DetoxActivu, vedela som, že pôjde o účinný prípravok, čo sa mi koniec koncov aj potvrdilo. 

Na začiatku testovania som zvolila intenzívnu kúru a užívala som dvakrát denne 4 kapsuly po dobu dvoch týždňov. Neskôr som dávku znížila na dve kapsuly. Prvé účinky sa dostavili už v priebehu pár dní od začatia užívania. Žiaľ, šlo o tie menej pozitívne. Začala som trpieť bolesťami hlavy. Tie však postupne odznievali a ja som pociťovala viac energie a chuti do života. Účinky som spozorovala aj v zlepšení a upravení trávenia a celkovo som sa cítila omnoho lepšie. Veľmi pozitívne som vnímala aj dva zhodené kilogramy za mesiac užívania. 

Zvykne sa však vravievať, že v živote nie je nič zadarmo a tak to veruže bolo aj v tomto prípade. Nezačala som totiž iba s užívaním doplnku DetoxActive, ale aj so zdravým stravovaním a pravidelným pohybom na čerstvom vzduchu. Pretože len tak má detox skutočne význam. Myslite na to za každým, keď sa rozhodnete očistiť svoje telo týmto spôsobom. 

O autorovi

Lenka Riganová
 

Lenka je hrdou absolventkou mediálnych štúdií na Prešovskej univerzite v Prešove. Má rada knihy, prechádzky za akéhokoľvek počasia, no zo všetkého najradšej má písanie. 

Rada skúša nové veci a o svoje pocity a postrehy sa delí s ostatnými. V redakcii má na starosti testovanie spotrebičov. Lenka má veľké skúsenosti z práce pre mobilného operátora (soda.o2.sk), kde sa venovala recenzovaniu telefónov.  Viac sa o Lenke môžete dozvedieť aj na Facebooku.

Viac článkov od tohto autora

Pridajte vašu recenziu

avatar