Tabletky na chudnutie eSlim - Recenzia a skúsenosti

Eslim
 • prípravok na redukciu hmotnosti
 • prírodné zloženie
 • 60 kapsúl
 • cena od 30 

Ruku na srdce, kto z nás chudnutiachtivých už aspoň raz v živote nepokukoval po "zázračných" tabletkách na chudnutie, ktoré by nám priniesli vysnívanú postavu? Áno, tabletky a rôzne iné prípravky na chudnutie sa v dnešnej uponáhľanej dobe, kedy lietame v bludnom kruhu medzi prácou a rodinou, bez času na seba, stali veľkým lákadlom pre všetkých vyťažených ľudí. 

Pokiaľ k nim patríte aj vy a hľadáte produkt, ktorý by vás nakopol do chudnutia, prečítajte si naše osobné skúsenosti s prírodným prípravkom eSlim. Funguje alebo ide o zbytočné vyhodené peniaze? 

Preverené užívateľmi

produkty preverené užívateľmi

Prípravok eSlim pre vás testovala Ivana K. 

"Na tabletkách na chudnutie eSlim sa mi páči to, že v podstate ide o výživový doplnok prírodného charakteru, ktorý neobsahuje žiadne pridané látky, stabilizátory, farbivá či chemikálie." 

Eslim skúsenosti

 O produkte

Tabletky na chudnutie eSlim predstavujú voľnopredajný prípravok na prírodnej báze, určený pre všetkých, ktorí chcú redukovať svoju telesnú hmotnosť a nakopnúť metabolizmus. Je dostupný vo forme kapsúl, ktoré sa jednoducho prehĺtajú. V jednej fľaštičke eSlimu sa nachádza 60 kapsúl.

Prípravok je pôvodom až z Veľkej Británie a stojí za ním spoločnosť Pharmatico Ltd. so sídlom v Londýne. Aj napriek tomu, že ide o zahraničný produktspĺňa všetky kritéria a normy vyžadované pre predaj a užívanie prípravkov na chudnutie na území Slovenskej republiky. Samozrejmosťou je aj certifikát Úradu verejného zdravotníctva Slovenskej republiky. U nás má svoje oficiálne zastúpenie cez spoločnosť Pharmatico CE so sídlom v Bratislave.  

Medzi účinky prípravku eSlim výrobca uvádza:

 • Redukciu hmotnosti
 • Zrýchlenie metabolizmu
 • Zlepšenie spaľovania
 • Zníženie chuti do jedla
Eslim balenie

Jedno balenie obsahuje 60 kapsúl. 

Eslim výrobca

Krajina pôvodu tohto produktu je Veľká Británia. 

 Zloženie

Zloženie prípravku eSlim je čisto prírodné, bez akýchkoľvek umelo vyrábaných látok, stabilizátorov, chemikálií či rôznych náhrad. Pozostáva z kombinácie 6 prírodných výťažkov, extraktov a látok:

Zelený čaj (400 mg)

Priaznivé účinky zeleného čaju na ľudský organizmus sú všeobecne známe. Je bohatý na dôležité vitamíny a antioxidanty, ktoré telo chránia pred škodlivými látkami. Napomáha tiež k zlepšeniu fyzickej kondície, zvyšuje vnímavosť i duševnú koncentráciu. 

Zelený čaj ďalej obsahuje aj kofeín a látky, ktoré pomáhajú udržať normálnu hladinu cukru v krvi a zároveň urýchľujú i premenu potravín v tele. Pravidelné pitie zeleného čaju tiež znižuje chuť do jedla. 

Citrus aurantium (400 mg)

Citrus aurantium býva označovaný aj za pomarančový spaľovač tukov. Urýchľuje metabolizmus a spaľovanie tukov a v kombinácii s kofeínom bývajú tieto jeho účinky ešte viac umocňované.

Kofeín (200 mg)

Kofeín pôsobí na nervový systém povzbudzujúco, zvyšuje energiu, stimuluje a prispieva k celkovej koncentrácii. Zároveň napomáha aj k vytváraniu energie z trávenia potravy, čím značne uľahčuje a urýchľuje proces chudnutia. 

L-Karnitín (230 mg)

Táto dôležitá aminokyselina sa prirodzene vyskytuje v svaloch a v kombinácii s fyzickou aktivitou vedie k redukcii hmotnosti. 

Vitamín C (40 mg)

Tento zázračný vitamín býva súčasťou takmer každého prírodného produktu pre zdravie človeka. V eSlime sa nachádza predovšetkým vďaka svojej schopnosti spomaľovať starnutie buniek a pôsobiť ako antioxidant. 

Chilli (40 mg)

Chilli je známe najmä ako korenie, no látky, ktoré sa v ňom nachádzajú majú tepelné účinky, čím priaznivo pôsobia na spaľovanie tukov, ale aj celkové zlepšenie trávenia. 

Kapsula, v ktorej sa nachádza účinná zmes je rastlinného pôvodu. 

Eslim zloženie

Zloženie pozostáva zo 6 prírodných látok. 

 Dávkovanie a uskladnenie

eSlim sa užíva dvakrát denne, ideálne 2 kapsuly ráno a potom 2 kapsuly počas dňa pred plánovanou fyzickou aktivitou. Aj z tohto dávkovania vyplýva, že eSlim nie je žiaden "zázračný" produkt, ktorý by schudol namiesto vás, bez toho, aby ste vy museli čo i len pohnúť prstom. Ide skôr o podporu v chudnutí, ktoré má byť sprevádzané dostatočným pohybom, ale aj zmenou stravovacích návykov. 

Maximálna denná dávka predstavuje 4 kapsuly, pričom prípravok možno užívať aj dlhodobo, po dobu 3 až 4 mesiacov. 

eSlim nie je vhodný pre:

 • Deti a dospievajúcich (do 18 rokov)
 • Dojčiace a tehotné ženy
 • Ľudí s citlivosťou na niektorú zložku prípravku 
Skúsenosti recenzia Eslim

Kapsule majú priesvitný obal a ich obsah je viditeľný voľným okom. 

Eslim kapsuly

Veľkosť kapsúl je primeraná, vďaka čomu sa pohodlne prehĺtajú. 

 Moje skúsenosti s prípravkom eSlim

Tabletky na chudnutie eSlim sú na našom trhu ešte pomerne krátko, no aj napriek tomu si už našli svojich priaznivcov. Recenzie používateľov hovoria jasne za, preto som sa do ich testovania pustila s veľkými očakávaniami. 

Našťastie, nepatrím k ľudom s veľkou nadváhou. Skôr k tým večne nespokojným ženám, ktoré by rady zhodili nejaké to kilečko, v mojom prípade konkrétne 5 kíl a dostať sa tak na vysnívanú váhu 60 kg. Aj napriek tomu, že nejde o veľké číslo, často sa mi to zdá doslova nemožné. Skúšala som totiž už kadečo - od rôznych diét, prípravkov na chudnutie až po rozličné spaľovače tukov. Niektoré prípravky nefungovali vôbec, s inými sa mi podarilo zhodiť nanajvýš tak 2 kilá, aj to bol možno dôsledok odvodnenia organizmu. 

eSlim som začala užívať podľa odporúčaného dávkovania - 2 kapsuly ráno a 2 kapsuly pred cvičením. Necvičím však každý deň, ale cca 4 až 5-krát do týždňa, no eSlim som si dávala aj počas dní oddychu. Prvé dni som nespozorovala absolútne žiadne účinky. Až približne po troch týždňoch som si všimla intenzívnejšie potenie, ale zároveň aj zlepšenie mojej kondície i výkonu. 

Postupne sa upravovalo a urýchľovalo i moje trávenie. Prvé účinky v podobe zníženia hmotnosti sa začali objavovať približne po dvoch mesiacoch. Počas užívania eSlimu som nespozorovala žiadne výrazné vedľajšie účinky (ak nerátam zvýšené potenie počas tréningu) či občasnú bolesť hlavy, ktorá však vychádzala pravdepodobne z toho, že na kofeín nie som zvyknutá. Čo mi však vadilo hneď od začiatku, bol vzhľad a zápach kapsúl. Kapsule majú priesvitný obal s čiernymi škvrnami, ktorý nevyzerá práve najvábivejšie. 

Skúsenosti Eslim

 Cena

Ďalšiu nevýhodu eSlimu vidím aj v jeho vyššej cene. Jedno balenie sa totiž predáva za sumu 30 €. Pri dávkovaní 4 kapsuly denne vám balenie vydrží menej ako na polovicu mesiaca. Za túto dobu však ešte nemáte šancu pozorovať účinky tohto prípravku. 

V ponuke sú ale aj zvýhodnené balenia po 2, 3, 5 a 7 fľaštičiek. 

Video

Výhody a nevýhody prípravku eSlim

Výhody

 • prírodné zloženie
 • zníženie chuti do jedla
 • urýchlenie metabolizmu
 • úprava hmotnosti
 • možnosť užívať aj dlhodobo

Nevýhody

 • vyššia cena
 • zápach a vzhľad kapsúl

Skúsenosti užívateľov

„Veľa športujem ale prípravok eSlim mi pomohol naštartovať lepšie spaľovanie a celkový metabolizmus. Snažím sa udržiavať a môžem tento prípravok môžem len odporučiť.“ Tomáš

„Bola som strašne prekvapená, ako mi eSlim pomohol v boji s prebytočnými kilami po pôrode môjho syna. Skrbenie pohybu, stravy a eSlim mi pomohlo veľmi rýchlo sa vrátiť do stratenej formy.“ Petra

„Riešila som dlho problémy s hmotnosťou. Prípravok eSlim mi pomohol hlavne v odstránení chuti do jedla a neustáleho sa prežierania. Po 3 mesiacoch užívania som si značne zlepšila svoj jedálniček a znížila konzumáciu sladkých a nezdravých potravín.“ Katka

„Úspešne podnikám a pred rokom mi lekár poradil schudnúť. Za rok sa mi podarilo aj vďaka eSlim, športu a zdravšej strave schudnúť dosť nato aby som sa dnes cítil skvelo, nebol unavený a mal zo seba dobrý pocit.“ Michal

Zdroj: Eslim.sk


Eslim recenzia

 Moje celkové hodnotenie

Prípravok eSlim hodnotím ako účinnú pomoc pre všetkých, ktorí chcú znížiť svoju hmotnosť, no zároveň sa preto neboja aj niečo urobiť. Jeho veľkým plusom je čisté, prírodné zloženie, bez akýchkoľvek vedľajších látok. Aj napriek tomu, že viacerých pri tomto produkte môže odradiť jeho zahraničný pôvod, niet sa čoho obávať. Spĺňa totiž prísne požiadavky pre prípravky tohto typu predávané na území Slovenskej republiky.

eSlim pomáha znižovať chuť do jedla, zlepšovať kondíciu a čo je najdôležitejšie - znižuje hmotnosť. Samozrejme, nie len tak, sám od seba, ale v kombinácii s fyzickou aktivitou. Nemôžete totiž očakávať zhodené kilogramy a vôbec zdravé chudnutie bez jojo efektu, ak sa aktívny pohyb nestane súčasťou vášho každodenného života a nezmeníte svoje stravovacie návyky. Alebo sa rozhodnete vrátiť k starému spôsobu života už pri prvom zhodenom kilograme. Nie, takto to nefunguje a suma, ktorú vysolíte za tento prípravok, by boli pre vás len zbytočne vyhodené peniaze.

Za seba eSlim môžem odporučiť každému, kto sa snaží schudnúť a nechýba mu odhodlanie a vôľa. Tento výživový doplnok vás podporí v chudnutí a nakopne tým správnym smerom.

O autorovi

Lenka Riganová
 

Lenka je hrdou absolventkou mediálnych štúdií na Prešovskej univerzite v Prešove. Má rada knihy, prechádzky za akéhokoľvek počasia, no zo všetkého najradšej má písanie. 

Rada skúša nové veci a o svoje pocity a postrehy sa delí s ostatnými. V redakcii má na starosti testovanie spotrebičov. Lenka má veľké skúsenosti z práce pre mobilného operátora (soda.o2.sk), kde sa venovala recenzovaniu telefónov.  Viac sa o Lenke môžete dozvedieť aj na Facebooku.

Viac článkov od tohto autora

Pridajte vašu recenziu

avatar