Good Night Drink na spanie - Recenzia a skúsenosti

Good Night recenzia skúsenosti
 • pre navodenie spánku 
 • prírodné zloženie
 • bez akýchkoľvek vedľajších účinkov
 • cena od 1,50 

Určite každý pozná ten pocit, keď nemôže zaspať. Či už je to zo stresu, z prílišného preťaženia
organizmu, nervozita zo zajtrajšieho pohovoru. Niekedy sa skrátka necítime vo svojej koži, čo
nepriaznivo pôsobí aj na náš spánok.

Nedostatok kvalitného spánku však so sebou môže priniesť oveľa závažnejšie dôsledky, ako by sa na prvý pohľad mohlo zdať. Únava, nesústredenosť, nervozita, nedostatok energie, ale aj rôzne zdravotné problémy. Jednoducho povedané, kvalitný a plnohodnotný spánok je jedným z najdôležitejších kritérií pre šťastný, spokojný a zdravý život.

No čo robiť v prípade, keď v noci namiesto spánku počítate ovečky a nervózne čakáte, kým sa vám podarí zaspať?

V súčastnosti na trhu existuje množstvo prípravkov určených na navodenie spánku. Jedným z nich je aj nápoj s názvom Good Night Drink.

Preverené užívateľmi

produkty preverené užívateľmi

Good Night Drink pre vás testovala študentka vysokej školy Katarína Sládečková.

"Problémy so spánkom mávam predovšetkým v skúškovom období, keď sa snažím do hlavy dostať všetko učivo a stres je u mňa takmer na dennodennom poriadku. Neváhala som preto otestovať Good Night Drink. Ako účinkuje a či vôbec funguje vám prezradím v dnešnej recenzii."

Good Night nápoj recenzia

História drinku Good Night sa začala písať ešte v roku 2007 v Thajsku, kde manželia Alexandra a Lucian trávili svoju dovolenku. Pár dní pre jej koncom a letom na Slovensko prepadli Luciana obavy z letu. Hľadal teda spôsob, ako sa zbaviť svojho strachu. Pátral po niečom prírodnom, najlepšie nejakom nápoji, ktorý by mu umožnil napríklad aj prespať celý let. 

Alexandra si bola istá, že niečo podobné určite nájdu na letisku, ale mýlila sa, keďže dovtedy žiaden takýto nápoj neexistoval. A tak sa v jej hlave zrodila myšlienka vytvoriť drink na spanie. Ihneď po návrate na Slovensko sa pustila do realizácie svojho nápadu. Ubehli 2 roky, kým sa zrodila prvá verzia nápoja s názvom Good Night Drink. 

Nápoj si rýchlo našiel svojich priaznivcov a momentálne sa teší čoraz väčšej obľube. A ako sme s ním boli spokojní my? Funguje? Ak áno, ako veľmi vám dokáže pomôcť?

 Zloženie

Good Night Drink je čisto prírodný produkt, čo je bezpochyby jedna z jeho najsilnejších stránok. Na rozdiel od iných prípravok na spanie je bez chémie - žiadne lieky, žiadne umelé prísady. Iba čisto prírodná pomoc (extrakt z byliniek), ktorá nám sľubuje ukončenie nášho trápenia s nespavosťou. 

Čo teda tento nealkoholický nápoj obsahuje?

Nápoj je spojením prírodných bylinných extraktov a alpskej vody. Jeho hlavnými zložkami je medovka lekárska a chmeľ. Medovka je známa práve kvôli svojim relaxačným účinkom a schopnosti navodiť spánok. Upokojuje organizmus a tíši nervový systém. V ľudovom liečiteľstve býva označovaná aj za sedatívum či hypnotikum. Podobné účinky má aj chmeľ. Upokojuje nervový systém, tlmí aktivitu či podráždenosť. 

V prípravku sa nachádza aj kyselina citrónová, fruktóza, citrát sódny a príchuť. Súčasťou sú aj iné bylinné extrakty, tie sú však tajomstvom výrobcu. Môžete sa však spoľahnúť na to, že v drinku nenájdete žiadne umelé látky či konzervanty, ani sladidlá.

Ja osobne kvôli nadmernému učeniu a testom často neviem zaspať. Škola je v skutku náročná a tým, že ma čoskoro čakajú nie len záverečné skúšky, ale aj skúška z čínskeho jazyka level B2, nedokážem vypnúť svoju myseľ a pokojne zaspať. Neraz sa mi v hlave vynárajú čínske slovíčka a znaky, ktoré som sa počas dňa naučila a mimo toho, že mi to narúša spánok, pokiaľ si nepamätám znak musím vstať z postele a pozrieť sa do knihy. Skrátka som naozaj psychicky preťažená. Preto ma tento Good Night Drink oslovil. Za pokus totiž nič nedám.

Good Night zloženie

Výživové údaju drinku na 100 ml nápoja. 

 Good Night Drink - Spôsob užívania

Good Night Drink je určený pre každého, kto nedokáže zaspať. Populárny je predovšetkým u študentov, ale aj ľudí, ktorí sú neustále na cestách a nemôžu si dopriať toľko kvalitného spánku, ako by chceli. Ďalšiu skupinu tvoria aj pracujúci ľudia, ktorí sa musia potýkať so stresom či športovci a ktokoľvek iný. 

Pre dosiahnutie požadovaného účinku by ste nápoj mali vypiť cca 30 až 45 minút pred tým, než zaľahnete do postele.

Good Night Drink recenzia

V balení sa nachádzal aj tento milý odkaz. 🙂 

 Moje skúsenosti s Good Night   Drinkom

Do testovania nápoja som sa pustila s veľkým očakávaním. Keďže mám v tomto období toho v škole viac ako dosť a počas prebdených nocí sa snažím dohnať to, čo som počas semestra nestihla, Good Night Drink mi prišiel na pomoc v tej pravej chvíli.

Nápoj som sa rozhodla vyskúšať, samozrejme, po náročnejšom dni, kedy som sa cítila opäť nadmerne vystresovaná. Ako bolo v návode písané, je potrebné vypiť ho cca 30-45 minút pred spaním. A tak som aj urobila. Vypila som Good Night Drink, išla sa osprchovať a ľahnúť si do postele. Už počas 15 minút som zistila, že moje myšlienky sa pomaly ale iste začínajú upokojovať. Inokedy si nervózne prechádzam staré a nové slovíčka, tentokrát som však nebola až tak nabudená. Spánok prišiel tak do pol hodiny.

Nakoľko zvyknem cez noc spávať cca 7,5 hodiny, prebudila som sa naozaj čerstvá a plná energie. Celý deň som fungovala bez problémov.

Za veľké plus považujem však najmä to, že som celú noc pokojne prespala. Žiadne nočné zobúdzanie či zobúdzanie zo zlého sna. Konečne som aj počas bežného študijného dňa zažila pokojný spánok. 

Čo sa týka chuti tohto drinku, musím povedať, že je príjemné sladká a ľahká. Nápoj je jemne perlivý a asi by sa len ťažko našiel niekto, komu by nechutil. 

Good Night Drink na spanie recenzia

Nápoj je perlivý a má veľmi dobrú chuť.

 Cena

Nápoj Good Night Drink je dostupný v plechovke s objemom 250 ml a predáva sa za cenu cca 1,50 €. Nájdete ho vo viacerých zvýhodnených baleniach.

Balenie s obsahom 6 kusov plechoviek drinku sa predáva za cenu okolo 9 €. Siahnuť môžete aj po balení s obsahom 12 kusov za cenu cca 18 €. K dispozícii je i balenie 24 kusov Good Night Drinku za cenu 35 €. 

Drink je možné zakúpiť online priamo na stránke predajcu, ale aj na iných predajných miestach, ktoré sú distribútorom Good Night Drinku. 

Drink Good Night recenzia a skúsenosti

Good Night Drink sa predáva vo viacerých cenovo zvýhodnených baleniach. 

Výhody a nevýhody Good Night Drinku

Výhody

 • prírodné zloženie
 • bez konzervantov a umelých látok
 • výborná chuť
 • jemne perlivý
 • upokojuje myseľ
 • navodzuje stav relaxácie a pokoja
 • účinkuje už cca do pol hodiny od užitia

Nevýhody

 • bez zistených nedostatkov
Drink na spanie Good Night recenzia

Good Night Drink má prírodné zloženie bez akejkoľvek chémie.

 Môj celkový dojem a hodnotenie

Nápoj Good Night Drink je doslova záchranou pre všetkých nespavcov. Upokojuje myseľ a rozbehané myšlienky a účinne navodzuje spánok už približne 30 minút po vypití.

Práve vďaka tomu, že je dostupný vo forme nápoja, je jeho užívanie jednoduché a rýchle. Príjemným bonusom je aj jeho vynikajú chuť a jemné bublinky, ktoré zabezpečuje alpská voda. Ďalšou jeho výhodou je aj čisté prírodné zloženie, ktoré osloví predovšetkým každého odporcu chémie. 

Nápoj sa v porovnaní s ostatnými prípravkami určenými na spanie predáva za prijateľnú cenu a tak je dostupný pre kohokoľvek. Za seba ho môžem len a len odporučiť, a to rovno všetkými desiatimi. Samozrejme, tak ako pri všetkých voľnopredajných doplnkoch aj tu platí, že účinok môže byť u každého individuálny. Rozhodne však Good Night Drink stojí za vyskúšanie. 

O autorovi

Lenka Riganová
 

Lenka je hrdou absolventkou mediálnych štúdií na Prešovskej univerzite v Prešove. Má rada knihy, prechádzky za akéhokoľvek počasia, no zo všetkého najradšej má písanie. 

Rada skúša nové veci a o svoje pocity a postrehy sa delí s ostatnými. V redakcii má na starosti testovanie spotrebičov. Lenka má veľké skúsenosti z práce pre mobilného operátora (soda.o2.sk), kde sa venovala recenzovaniu telefónov.  Viac sa o Lenke môžete dozvedieť aj na Facebooku.

Viac článkov od tohto autora

Pridajte vašu recenziu

avatar