Moderné tienenie, ktoré sa postará o vaše maximálne interiérového pohodlie

Váš interiér je priestor, ktorý si zaslúži, aby ste ho využili naplno. Preto by sa mal navrhnúť spôsobom, ktorý maximalizuje jeho sociálny potenciál. Jedným z najlepších spôsobov, ako to dosiahnuť, je aj inštalácia inteligentnej tieniacej techniky.

moderné tienenie

Zdroj: Studio Harmony/Shutterstock.com

Dizajn a celé jej konštrukčné, ako aj materiálové prevedenie vytvára dokonalý systém moderného tienenia okien, s ktorého používaním a údržbou budete mať minimálne starosti.

Poďte sa spolu s nami pozrieť na všetky jej dôležité výhody, vďaka ktorým si vo svojom interiéri užijete maximum pohody.

Vytvárajú jedinečnú atmosféru

Napriek tomu, že pobyt v exteriéri a prírode je pre naše telo a celý organizmus najlepší, pre osobný komfort a pohodlie potrebujeme ešte luxus interiéru. Kvalitnú posteľ, sedaciu súpravu, špeciálnu kancelársku stoličku alebo vaňu.

O navodenie správnej atmosféry sa však dokážu postarať aj špeciálne vonkajšie rolety.

Po inštalácii odborníkmi sa pohodlne rolujú do kazety. Ich jedinečnosť a vysokú odolnosť zaručujú hliníkové alebo plastové lamely nemeckej kvality, na ktorú je poskytnutá až štvorročná záruka.

Izolujú interiér od vonkajšej teploty a hluku, poskytujú vám dokonalé súkromie pri plnom presvetlení interiéru.

Vďaka týmto vlastnostiam vytvárajú u vás doma priestor, ktorý si môžete naplno vychutnávať po celý rok. Bez ohľadu na počasie sa táto technika exteriérového tienenia okien postará u vás doma o príjemnú klímu a navodí pocit bezpečia.

Zvyšuje hodnotu a využitie domu

Inštalácia a použitie tejto modernej tieniacej techniky výrazne zvyšuje aj hodnotu vášho domu, čo oceníte pri jeho predaji. Hodnotná je však nielen po stránke finančnej, ale aj estetickej či funkčnej.

Vonkajšie rolety alebo žalúzie sú svojím špeciálnym prevedením a materiálovým zložením špičkovou technológiou za dobrú cenu. Mnohí si ju ale vyberajú aj pre jej špecifický, jednoduchý, no pritom štýlový dizajn, ktorým zvýšite modernosť každej jednej budovy.

Pri používaní tejto exteriérovej tieniacej techniky oceníte aj jej funkčnosť a pohodlné ovládanie motorom alebo mobilom, závisí od toho, čo viac preferujete.

Znižuje vaše účet za energie

Ak si pre vybavenie svojich okien zvolíte vonkajšie rolety, znížia aj vaše účty za energie. Je to možné vďaka tomu, že vonkajšie rolety poskytujú domovu špeciálnu ochrannú vrstvu pred slnkom, chladom i vetrom. 

Veľmi rýchlo a vďaka špeciálnemu LDPE tesneniu lamiel vonkajších žalúzií zistíte, že nemusíte toľko využívať funkcie vykurovania alebo chladenia v domácnosti, vďaka čomu uvidíte na svojom účte za energie oveľa krajšie číslo.

Ak sa chcete dozvedieť viac, kontaktujte Profirol.sk. Získate poradenstvo, výber a širokú ponuku v oblasti profesionálneho moderného tienenia, ktoré sa postará o vytvorenie vášho maximálneho interiérového pohodlia.


O autorovi

PR článok
 

Ak máte záujem o napísanie kvalitného a zaujímavého PR či natívneho článku, naši copywriteri sa o to postarajú. Napíšte nám na: hello@kombo.sk. (PR článok nemusí vyjadrovať názory redakcie.)