10 najkrajších vejárov z eshopu Vejare.sk, ktoré očaria každú ženu

vejare.sk

Vejáre už dávno nemusia nutne plniť iba úlohu ventilátora. Okrem ovievania sú tiež štýlovým módnym doplnkom, ktorým ozdobíte nielen seba, ale aj vašu domácnosť. A to stále nie je všetko. 🙂 Vejáre sú totiž aj neodmysliteľným tanečným spoločníkom pri viacerých tancoch.

V prípade, že hľadáte krásny, praktický a trocha aj netradičný dar, ktorý zaručene poteší každú ženu, stavte na vejár. 

Vybrali sme pre vás 10 najkrajších kúskov z eshopu Vejare.sk, ktorý sa ako jediný na Slovensku venuje výlučne vejárom a doplnkom pre ne určených. 

Dekoračný drevený vejár
Dekoračný drevený vejár

cena od 8 €

Začnime univerzálnym kúskom, vhodným pre každého. Už ako prezrádza samotný názov, tento drevený vejár je určený na dekoráciu a skrášlenie vášho príbytku.

Má obojstrannú potlač, pričom na každej strane nájdete iný obraz. Dokonale sa bude vynímať na poličke, ale taktiež je možné používať ho aj ako klasický vejár. Má širšiu a hrubšiu drevenú konštrukciu, teda otvára sa o niečo ťažšie ako klasický vejár, no na druhej strane aspoň nehrozí poškodenie. 

Vejár má rozpätie 48 cm a dĺžku 27 cm. Pri jeho umiestnení na poličku či komodu vám odporúčame zaobstarať si aj drevený stojan, ktorý taktiež nájdete v eshope Vejare.sk. 

Svadobný čipkovaný vejár

cena od 13 €

Čaká vašu priateľku svadba? Darujte jej tento biely čipkovaný vejár, ktorý bude vynikajúcim doplnkom pri svadobnom fotení, ale rovnako dobre poslúži aj na schladenie počas svadobnej zábavy. 

Vejár má krásne prepracovaný čipkovaný dizajn a elegantný vzhľad. Jeho konštrukcia je drevená a preto sa len tak ľahko nepoškodí. Je dlhý 23 cm a v rukách sa bude zaručene vynímať.  

Červený vejár s pierkami

cena od 10 €

Tento ohnivý červený vejár nás zaujal hneď na prvý pohľad a nepochybne zaujme aj obdarovanú osobu. 

Pozostáva z červených pierok, ktoré pútajú pozornosť. Veľa vetra s ním však nenarobíte, preto je tento vejár určený skôr ako dekorácia alebo zaujímavý doplnok pri fotení a podobne. Fantázii sa medze nekladú.

Kawaii vejárik s perom
Kawaii vejár s perom

cena od 2,50 €

Ak máte doma malú štýlovú slečnu, potešte ju týmto krásnym mini vejárikom. 

Je ideálnym pomocníkom do školy, keďže je na jeho konci ukryté pero. Rozmery vejára sú menšie, konkrétne 19 cm výška a 11,5 cm šírka, preto neovieva tak dobre ako klasický vejár. Vďaka svojmu vzhľadu i praktickému peru si však získa každé dievčenské srdce. Navyše, v prípade potreby je náplň pera možné aj vymeniť.

Pri jeho kúpe máte na výber zo štyroch farebných prevedení - modrý, žltý, fialový a ružový vejár.

Modrý vejár s kvetinami

cena od 5 €

Ďalším nádherným kúskom je aj modrý vejár s kvetinami.

Vejár má drevenú konštrukciu, ktorá je vyrezávaná do oblúka a pozostáva z dvojfarebného dreva. Je zdobený farebnými kvetmi, ktoré sa dokonale vynímajú na modrom podklade. Na konci vejára nájdete bielu čipku pretkanú zlatou niťou.

Tento vejár patrí k o niečo menším modelom, no svoju ovievaciu funkciu plní výborne.  

Ovocný vejár

cena od 2,50 €

Do rúk každého mladého dievčaťa sa hodí aj tento ovocný plastový vejár.

Vejár nemá klasickú, rozkladaciu konštrukciu, ale pevný tvar, pričom ide o vejár na štýl uchiwa. Má praktickú rúčku dlhú 9 cm a priemer 17 cm. Vyberať môžete z troch zaujímavých a sviežich prevedení - melón, pomaranč a pitahaya.

Ružový vejár s čerešňou

cena od 4 €

Milovníčky všetkých kvetov poteší ružový vejár s čerešňovým stromom a motýľmi.

Má zaujímavú drevenú konštrukciu a jeho súčasťou je aj okrasný strapec v jemnej ružovej farbe. Zatvorený vejár dosahuje dĺžku 21 cm  a v rozpätom stave 38 cm. 

V kombinácii so stojanom ho možno použiť aj ako dekoráciu. 

Modrý tanečný vejár
Tanečný vejár modrý

cena od 10 €

Pokiaľ máte vo svojom okolí niekoho kto sa venuje cvičeniu Tai-chi, Kung Fu alebo tradičnému čínskemu tancu, venujte mu tento originálny vejár, špeciálne určený na tieto aktivity. 

Vejár má pútavú modrú farbu a je na ňom vyobrazený drak. Je určený pre pravú ruku. Otvára sa švihnutím ruky a vydáva špecifický zvuk, ktorý je neodmysliteľnou súčasťou tohto typu vejárov. 

Rozmer vejára je 33 cm v zatvorenom stave. 

Fialový vejár s kvetinami

cena od 5 €

Ako nádherný módny doplnok poslúži aj tento fialový vejár.

V porovnaní s väčšinou vejárov má tento model tenkú konštrukciu, ktorá je výsledkom spojenia špeciálnych drevených plieškov. Vejár vyniká aj kresbou, ktorá je vytvorená metódou fúkania farby.

Vejár výborne dotvorí akýkoľvek outfit a svoju novú majiteľku nepochybne poteší. 

Čierny  vejár s kvetinami

Cena od 4 €

Desiatku nádherných vejárov z eshopu Vejare.sk uzatvárame čiernym elegantným vejárom s motívom kvetov, ktorý je vhodným darom pre ženu každej vekovej kategórie.  

Drevená časť pozostáva zo svetlého a tmavého dreva, a je zaujímavo vyrezávaná do oblúka. V rukách sa drží pohodlne, veľmi dobre ovieva a navyše vyzerá aj štýlovo. 

Z týchto krásnych kúskov ste si už vybrali, no radi by ste svoju partnerku, sestru či kamarátku obdarovali ešte nejakým darom? Inšpirujte sa našim výberom najlepších darčekov pre ženy.

5.0
06

O autorovi

Lenka Riganová
 

Lenka je hrdou absolventkou mediálnych štúdií na Prešovskej univerzite v Prešove. Má rada knihy, prechádzky za akéhokoľvek počasia, no zo všetkého najradšej má písanie. 

Rada skúša nové veci a o svoje pocity a postrehy sa delí s ostatnými. V redakcii má na starosti testovanie spotrebičov. Lenka má veľké skúsenosti z práce pre mobilného operátora (soda.o2.sk), kde sa venovala recenzovaniu telefónov.  Viac sa o Lenke môžete dozvedieť aj na Facebooku.

Viac článkov od tohto autora

Pridajte komentár ku článku

avatar
Kliknutím na ikonku nižšie môžete pridať obrázok