Najpredávanejšie kreslá – máte ich aj vy?

Klasické kreslá si nájdu miesto v každej domácnosti. Pokojnému večernému posedeniu s knihou a dobrým čajom po dlhom dni sa nič nevyrovná. Vyberte si jedno z najobľúbenejších kresiel podľa recenzentov na portáli Heureka a majte aj vy doma intelektuálsky symbol komfortu.

Heureka najpredavanejsie kresla

Podľa čoho vyberať kreslo?

Pevné operadlo, ktoré podoprie vaše bedrá, pohodlné čalúnenie s kvalitným a najlepšie snímateľným poťahom a široké „uši“ na opierke, ktoré sú typické pre klasické kreslá, tzv. ušiaky.

Dostatočne veľké bočné operadlá poskytnú oporu vašim rukám, zatiaľ čo hlboký sed zvýši váš komfort. Ťažké kreslá vynikajú lepšou stabilitou.

Pokiaľ by ste ich ale chceli premiestňovať po izbe, môžete zničiť podlahu a prekvapiť vaše svaly.

Voľba 1 – kreslo Tempo Kondela Deny 2

150 kg unesie kreslo Tempo Kondela Deny 2. Návštevy zaujme na prvý pohľad prešívaným operadlom a patchworkovým vzorom.

Pocit útulnosti dodávajú tiež vyššie nohy z tmavého masívu, vďaka ktorým ľahko upracete aj pod kreslom. Operadlo potom ponúkne pohodlné opretie hlavy a bočné operadlá na ruky zasa ich správnu polohu pri čítaní.

Ku kreslu je možné samostatne dokúpiť aj podnožku v rovnakom netradičnom dizajne.

recenzia tempo kondela deny 2

Voľba 2 – kreslo Autronic AK-904 PW2

Retro kreslo Autronic ukazuje kvalitnú remeselnú prácu. Čalúnenie príjemnou patchworkovou látkou v čiernobielom prevedení sa hodí k akémukoľvek štýlu vybavenia a u vás doma sa zaručene stane hviezdnym kúskom nábytku.

Poctivé čalúnenie zaisťuje pružná pena a vlnité pružiny v sedadle. Kreslo s fantastickým tvarom stojí na bielych lakovaných nohách z masívneho dubového dreva a unesie až 150 kg.

Voľba 3 – kreslo Falco Choap

Kreslo Falco Choap sa skvelo hodí na odpočinok po náročnom dni. Drevené nohy morené tmavým odtieňom a kvalitný textilný poťah mu dodávajú šarm.

Nového spoločníka pre chvíle relaxu navyše môžete získať hneď v niekoľkých odtieňoch. Celé kreslo váži 40 kg a tak vám zaistí dostatočnú stabilitu pri sedení aj vstávaní.

Komfort navyše vám potom dodá vysoký vankúš sedadla.

pohodlne kresla

Zdroj obrázku: Photographee.eu / Shutterstock.com

Kreslo do každej domácnosti

Kreslo do odpočinkovej zóny patrí, nech už ste nadšeným knihomoľom alebo si len chcete dopriať pohodlie. Užiť si v pokoji šálku čaju alebo rozprávanie s priateľmi bude s novým kreslom pohladenie po duši.

Doprajte si aj vy mäkké objatie kvalitného čalúnenia a pevnú oporu chrbta vďaka vysokým operadlám s charakteristickými „ušami“.


O autorovi

PR článok
 

Ak máte záujem o napísanie kvalitného a zaujímavého PR či natívneho článku, naši copywriteri sa o to postarajú. Napíšte nám na: hello@kombo.sk. (PR článok nemusí vyjadrovať názory redakcie.)