Podľahli ste už aj vy čaru plavkoviny?

Vzdušná, funkčná a pružná. Taká je elastická plavkovina, ktorá si získa nielen sympatie profesionálnej krajčírky, ale hravo si s ňou poradí aj každá začiatočníčka v šití. Navyše má mnoho využití a nemusí ísť výlučne len o materiál vhodný na plavky.

Bubulákovo plavkovina

Zdroj obrázka: Bubulakovo.sk

Šijacie stroje zažili obrovský návrat a spojili celú krajinu. Aktívne šitie podomácky vyrobených rúšok preukázalo dobrosrdečnosť ľudí a zároveň aj poukázalo, koľko šikovných rúk tu máme.

Prvé nesmelé začiatky so šijacou mašinou v mnohých vzbudili nadšenie, kým u iných to značilo ich opätovné prebudenie vášne k šitiu. Ak ste si aj vy povedali, že sa znova vrátite k svojmu koníčku, chcelo by to nejaké trendové látky. Vyskúšali ste už ale prácu s tou netradičnou?

Látka plná superlatívov

Prispôsobivá pohybu, bezproblémová pri naťahovaní a strihaní a nenáročná aj pri šití. Nielenže nepúšťa očká, ale nie je potrebné ani zapracovanie okrajov. Navyše okrem dizajnového prevedenia ponúka aj svoju funkčnú stránku. Dokáže zachytiť pot a vyhnúť sa tak škvrnám, navyše aj príjemne chladí. Ak ste ešte nemali tú česť, vyskúšajte si šitie s plavkovinou.

Viacero využití

Z hľadiska využitia je samotný názov tejto látky veľavravný. Okrem plaviek sa však s týmto materiálom môžeme realizovať aj pri iných druhoch oblečenia. Či už pôjde o body, legíny alebo tanečné kostýmy, plavkovina bude ideálnou voľbou. Dôkazom toho, že možnosti využitia tejto látky sú nekonečné, sú topy či bežné šaty vyrobené z tejto plavkoviny.

Rozmanitosť v spracovaní

Obmedzujúci nebude ani samotný výber. Okrem klasickej farebnej škály natrafíte na lesklé prevedenia a dokonca nájdete aj tie v neónovo žiarivých farbách. Ponuka na súčasnom trhu je značne rozmanitá, na výber je viacero prevedení.

Ako získať látky, keď momentálna situácia ich zháňanie priveľmi neumožňuje? Ak si vás táto látka získala alebo rozmýšľate nad iným materiálom, prípadne zvažujete kombináciu viacerých, navštívte e-shop Bubulakovo.sk a objednajte si ich bezpečne priamo v pohodlí domova.

O autorovi

PR článok
 

Ak máte záujem o napísanie kvalitného a zaujímavého PR či natívneho článku, naši copywriteri sa o to postarajú. Napíšte nám na: hello@kombo.sk. (PR článok nemusí vyjadrovať názory redakcie.)