6 dôvodov, prečo nakupovať nábytok online

6 dôvodov, prečo nakupovať nábytok online

Kým pred pár rokmi sme boli všetci zvyknutí nakupovať najmä v kamenných predajniach, dnes je tomu úplne inak. Naučili sme sa objednávať si knihy, oblečenie, elektrospotrebiče, ale aj potraviny či rôzne vzdelávacie kurzy online. Pandémia tento trend len urýchlila. 

No pri nákupe nábytku stále prevláda názor, že väčšina ľudí si ho chce prísť vybrať osobne do predajne. Chce si ho ''ochytať'', porovnať, odmerať, presvedčiť sa o farbe a materiáli na vlastné oči. Je to prirodzené.

Avšak moderná doba prináša moderné riešenia, vďaka ktorým sa stáva nákup nábytku online komfortnejší, bezpečnejší a rýchlejší ako v kamennom obchode.

Zoznámte sa s revolúciou v nákupe nábytku 

Predstavte si, že je sobota večer, máte po náročnom týždni, sedíte doma na gauči v pohodlnom domácom oblečení, a vyberáte si nábytok do novej obývačky. S horúcim čajom po ruke, hodinami a hodinami na rozmyslenie, bez kontaktu s inými ľuďmi si listujete v online katalógu a detailne si prezeráte každý kúsok nábytku zo všetkých strán na fotkách či videu. 

K dispozícii máte online osobného odborného poradcu, ktorý vám pomôže s výberom, ochotne zodpovie všetky otázky a ponúkne riešenie šité na mieru. Za tovar jednoducho a bez zdržania sa v rade zaplatíte, a už len čakáte na pohodlné doručenie nábytku vrátane vynášky až k vám do bytu.

Aj takto môže vyzerať nákup nábytku v roku 2021.

6 dôvodov, prečo je online nákup nábytku lepší, ako v predajni

Už sme vám načrtli, ako môže výber a nákup nábytku z pohodlia domova prebiehať. Poďme si to ale rozmeniť na drobné. Obľúbený internetový obchod Okay.sk totiž prišiel s revolučnými novinkami, vďaka ktorým si nákup postelí, matracov, kuchynského nábytku, sedacích súprav, rôznych bytových doplnkov a mnoho iného doslova užijete

1. Reálne videorecenzie

Ako si najlepšie utvoríte predstavu, či sa vám vybraný kúsok hodí do bytu? No predsa prostredníctvom videa!

Unikátne videorecenzie sú jednou z predností Okay.sk, pretože v nich najlepšie uvidíte, ako napríklad konkrétna pohovka skutočne vyzerá, aké má rozmery, akými úložnými priestormi disponuje, ako sa na nej sedí, či sa dá rozložiť, ako vyzerá materiál zblízka…

Jednoducho, nábytok vo videách uvidíte odprezentovaný tak, ako by ste ho používali v skutočnom živote.

videorecenzie okay

Videorecenzie odprezentujú nábytok tak, aby ste si ho vedeli čo najreálnejšie predstaviť.

2. Detailné fotografie

Okrem nápomocných videí máte ku každému produktu k dispozícii aj množstvo fotografií z najrôznejších uhlov. Cieľom je totiž priblížiť sa k zážitku z nákupu v kamennej predajni.

Ak sa chystáte kúpiť si novú posteľ, môžete si poprezerať detailné zábery toho, ako posteľ vyzerá, aké sú jej presné rozmery, poťah, polohovanie roštu, úložný priestor, ako vyzerá čelo, rošt či matrac zblízka.

Fotografie vám priblížia všetky dôležité funkcie, a vďaka nim si utvoríte reálnu predstavu o produkte.

fotografie nábytku Okay

Každý produkt disponuje množstvom fotografií, ktoré detailne priblížia všetky jeho funkcie a rozmery.

3. Skúsenosti a hodnotenie zákazníkov

Ak sa dnes rozhodujeme pre kúpu akéhokoľvek výrobku online, všetci dáme najmä na recenzie. Tie nám prezradia mnohonásobne viac, ako akékoľvek fotky či podrobné popisy produktu. Okay to veľmi dobre vie.

Preto pod produktami na jeho stránkach nájdete reálne skúsenosti zákazníkov. Zhoduje sa tovar s fotografiami? Prišiel bezpečne zabalený? Spĺňa kritériá zákazníka? Akými plusmi a mínusmi disponuje? Koľko hviezdičiek si zaslúži? Prečítajte si pred samotným nákupom zákaznícke recenzie a rozhodnite sa správne. 

recenzie Okay

Vďaka recenziám a hodnoteniam zákazníkov sa dozviete o výhodách aj nevýhodách konkrétneho nábytku.

4. Šikovné rady a tipy

Niekedy sa nám žiada trochu inšpirácie, najmä keď uvažujeme, ako si zariadiť spálňu, ako si zorganizovať úložný priestor v malej kuchyni, či ako si vybrať skrine do šatníka. No nemusíte po ňu chodiť ďaleko!

Okay.sk vám prináša aj praktické rady a tipy v podobe článkov, ktoré poradia, inšpirujú, ale aj predstavia konkrétny nábytok vrátane technických parametrov.

Rady a tipy Okay

Inšpirujte sa praktickými radami a tipmi (nielen) z oblasti nábytku.

5. Doprava s pohodlným vynesením až k vám do bytu

Keď hovoríme o nakupovaní nábytku z pohodlia vášho domova, tak tým naozaj myslíme maximálne pohodlie! Od začiatku celého procesu výberu, cez rozhodovanie sa medzi viacerými alternatívami, nákup, až po jeho doručenie.

Pre tovar si samozrejme môžete ísť aj sami do vybranej predajne, alebo do viac ako 20 výdajných miest po celej SR, no ak si chcete užiť maximálny komfort, tovar vám môže byť doručený priamo na vašu adresu, vrátane vynesenia rovno do bytu.

doprava až domov Okay

Užite si maximálny komfort a nechajte si doručiť tovar až priamo pred dvere vášho bytu.

6. Váš osobný online poradca

A to najlepšie nakoniec. Možno si teraz hovoríte, že to je síce všetko užitočné, no vy by ste sa aj tak najradšej pri výbere poradili s odborníkom. Predsa len, osobný kontakt je osobný kontakt, a vy máte viacero nezodpovedaných otázok.

Okay.sk myslelo aj na toto a prináša vám vášho online osobného a odborného poradcu.

Ako to prebieha?

  • Ak potrebujete pomôcť, stačí, ak v dolnom pravom hornom rohu rozkliknete chatovacie okno, stručne napíšete svoju požiadavku a odošlete.
  • Na základe vašej správy vám zákaznícka podpora vyberie toho najlepšieho odborného poradcu.
  • Váš osobný poradca vás bude kontaktovať a už je len váš! Poradí, pomôže, zodpovie vaše otázky a ponúkne najvhodnejšie riešenie. Nie je to žiaden robot, ani bežná zákaznícka podpora. Je to skrátka váš osobný asistent, ktorý sa bude venovať len vám.
osobný poradca online Okay

V pravom dolnom rohu otvorte chat a získajte svojho osobného online poradcu.

Aké benefity prináša osobný poradca?

  • Váš odborný online poradca sa bude po celú dobu venovať len vám.
  • Na komunikáciu s ním môžete využiť telefón, email, ale napríklad aj videohovor. Váš spoločný kontakt tak bude oveľa osobnejší, no oveľa komfortnejší a rýchlejší, ako v kamennej predajni.
  • Poradcovi môžete poslať napríklad fotografie a rozmery vašej spálne a poradiť sa, kam by bolo najvhodnejšie umiestniť posteľ či vstavanú skriňu, napríklad aj s ohľadom na šuflíky na zásuvky. 
  • Komunikácia prebieha z pohodlia vášho domova.
  • Váš osobný asistent vám dokáže poradiť napríklad aj to, ktorý matrac je tvrdší a ktorý mäkší, ako sa otvára úložný priestor sedacej súpravy, či ako vyzerajú šuflíky v komode.
  • A jeho služby zďaleka nekončia pri výbere nábytku. Navrhne vám najvhodnejšiu dopravu, či profesionálne služby montáže a demontáže pôvodného nábytku.

Na záver

Nakupovanie nábytku online môže byť oveľa pohodlnejšie, rýchlejšie, a v dnešnej dobe aj bezpečnejšie, ako v kamennej predajni. Máte k dispozícii toľko času, koľko len potrebujete, široký výber tisícok produktov v e-shope, reálne videorecenzie, fotografie, aj hodnotenia zákazníkov.

A to všetko perfektne dopĺňa osobný prístup odborného poradcu, vďaka ktorému budete mať pocit, akoby ste skutočne boli v kamennom obchode.


O autorovi

PR článok
 

Ak máte záujem o napísanie kvalitného a zaujímavého PR či natívneho článku, naši copywriteri sa o to postarajú. Napíšte nám na: hello@kombo.sk. (PR článok nemusí vyjadrovať názory redakcie.)

3
Pridajte komentár ku článku

avatar
Nin
Komboš
Nin

vsetko sme nakupovali online, je to pohodlnejsie

Bea
Komboš
Bea

zariadovali sme ked bolo vsetko zatvorene, takze jedine online

Inga
Komboš
Inga

tiez sme prave vtedy zariadovali domcek