Drink na podporu erekcie Proerecta Shot - Recenzia a skúsenosti

Proerecta Shot
 • na podporu erekcie
 • 60 ml
 • cena od 6 

My muži sme odjakživa označovaní za tých sexuálne akčnejších, vždy pripravených, náruživých alfa samcov a patrične si to aj užívame. Problém nastáva zvyčajne až vtedy, keď niečo nefunguje tak, ako má. Či už ide o problémy s erekciou alebo nechuť na sex. Skrátka, nemožnosť muža oddať sa sexuálnym hrátkam, ak má kde, aj s kým, vždy podkopne jeho sebavedomie. 

Určite sa zhodneme na tom, že ide o citlivú tému, s ktorou sa dokážete zveriť nanajvýš tak najlepšiemu kamarátovi, a nieto ešte lekárovi. V snahe pomôcť si, tak drvivá väčšina mužov siaha v prvom rade po diskrétnom riešení v podobe rôznych voľnopredajných liekov určených na podporu erekcie.

Jedným z takýchto voľne dostupných prípravkov je aj Proerecta Shot, ktorá na trhu s doplnkami na podporu erekcie predstavuje ešte pomerne horúcu novinku. My sme ju otestovali a dnes vám prinášame naše skúsenosti. Čo nám tento zázrak priniesol?

Proerecta Shot recenzia

 O produkte Proerecta Shot

Proerecta Shot je unikátny prírodný prípravok určený na podporu erekcie. Unikátny preto, lebo na rozdiel od iných prípravkov tohto typu dostupných v kapsulách či tabletách je v tekutej forme. Práve tekutá forma sa vstrebáva rýchlejšie, čo má za následok pevnú a kvalitnú erekciu takmer okamžite. 

Za týmto produktom stojí známa rodinná firma eMarkest, pôvodom z Prahy, ktorá sa výrobe a predaju doplnkov pre mužov venuje už 10 rokov. Všetky jej produkty spĺňajú podmienky stanovenia kritických bodov vo výrobe potravín a tiež aj podmienky systému analýzy rizika. Bezpečnosť a účinky prípravkov sú kontrolované štátnou a poľnohospodárskou inšpekciou. Po tejto stránke je teda všetko v úplnom poriadku a niet sa čoho obávať. Poďme k samotnému produktu. 

Aké účinky má Proerecta Shot?

 • Takmer okamžitá pevná erekcia  

Prípravok vďaka tekutej forme podporuje mikrocirkuláciu krvi dvakrát rýchlejšie než konkurenčné prípravky vo forme kapsúl a tabletiek. 

 • Stimulácia libida

Podporuje libido, zvyšuje chuť na sex a pomáha naplno si užiť pôžitok zo sexu. 

 • Predĺženie súlože

Proerecta Shot predlžuje súlož a umožňuje opakovaný sex, a to dokonca aj po ejakulácii. 

Proerecta Shot je voľnopredajný doplnok stravy, čo znamená, že ho dostanete bez nutnosti lekárskeho vyšetrenia a bez predpisu. Je balený v malej fľaštičke s obsahom 60 ml a svojou konzistenciou, farbou i chuťou pripomína broskyňový džús. 

Proerecta Shot balenie

Proerecta je dostupná vo viacerých cenovo výhodnejších baleniach, ale dá sa kúpiť aj samostatne.

Proerecta Shot výrobca

Prípravok vyrába rodinná firma eMarkest, ktorá je pôvodom z Prahy. 

  Zloženie

Proerecta Shot je prípravok výlučne prírodného charakteru. Pozostáva z rastlinných extraktov a dôležitých aminokyselín:

Citrulin (500 mg)

Najväčšie zastúpenie v prípravku má aminokyselina s názvom Citrulin. V ľudskom tele hrá dôležitú úlohu pri produkcii l-arginínu, ktorý pozitívne vplýva na tok krvi v cievach a prekrvenie tkanív, čo má za následok zlepšenie erekcie. 

Okrem toho citrulin pomáha bojovať aj s únavou, zvyšuje psychický, ale aj fyzický výkon. 

Arginin (500 mg)

Semi-esenciálna aminokyselina Arginin patrí k aminokyselinám, ktoré si telo nedokáže vytvoriť samo, no aj napriek tomu je dôležitá pre jeho bezproblémové fungovanie. 

Aj arginin ovplyvňuje prietok krvi v tele a tým pôsobí na skvalitnenie erekcie. Obľúbený je aj u športovcov, a to vďaka svojmu pôsobeniu na fungovanie svalových buniek. Vyznačuje sa aj antioxidačnými schopnosťami, teda chráni bunky pred pôsobením oxidačného stresu. 

Kotvičník zemný (extrakt 400 mg)

Kotvičník zemný je bylina známa predovšetkým mužskému pohlaviu, keďže dokáže podporovať tvorbu testosterónu a pozitívne vplývať na mužské zdravie. Zvyšuje libido a stará sa aj o erektilnú funkciu. Priaznivo vplýva aj na prostatu. 

Ženšen (extrakt 310 mg)

Známe afrodiziakum pre podporu psychickej, ale aj fyzickej aktivity človeka a "liek" na dlhovekosť. Ide o adaptogén, ktorý pomáha organizmu rýchlejšie a lepšie sa adaptovať v sťažených podmienkach. Zlepšuje tiež prietok krvi a tým pomáha skvalitniť erekciu. 

Extrakt z hroznových jadierok

Extrakt z hroznových jadierok predstavuje silný antioxidant so schopnosťou ochraňovať cievny systém. Prispieva tiež k prekrvovaniu pohlavnej sústavy a teda aj ku skvalitneniu erekcie.

Rhodiola rosea extrakt (100 mg)

Aj keď Rhodiola v prípravkoch na erekciu nepatrí  k bežne sa vyskytujúcim látkam, v Proerecte Shot má ale svoje opodstatnenie. Obsahuje totiž látky, ktoré dokážu bojovať s únavou a nabudiť, a pomôže aj pri nadmernom strese. 

Guarana (80 mg)

Guarana je všeobecne známa povzbudzujúcimi účinkami - potláča únavu a zvyšuje koncentráciu. Má však aj afrodiziakálny vplyv, zlepšuje prekrvenie pohlavia a zvyšuje libido. 

Proerecta Shot zloženie

Na obale Proerecty nechýbajú ani dôležité údaje o zložení.

Zloženie Proerecta Shot

Informácie o zložení sa nachádzajú aj na fľaštičke každého shotu. 

  Dávkovanie

Nie je hádam ani nič jednoduchšie, ako užiť Proerectu Shot. Stačí dobre pretrepať fľaštičku, otvoriť a kopnúť do seba naraz. Mali by ste tak urobiť pol hodinu pred sexom.

Pre koho nie je Proerecta Shot určená?

 • Deti
 • Tehotné a dojčiace ženy
 • Ľudia s alergiou na niektorú zložku prípravku
 • Pre osoby so srdcovo-cievnymi ochoreniam

Maximálna denná dávka je 60 ml, teda jedna fľaštička. Určite túto dávku neprekračujte v domnení, že sa váš sexuálny výkon zvýši ešte viac. 

Proerecta Shot užívanie

Užívanie je absolútne jednoduché - stačí pretrepať a vypiť pol hodinu pred stykom. 

Skúsenosti Proerecta Shot

Ja som testoval zvýhodnené balenie s obsahom 8 shotov. 

  Moje skúsenosti s Proerecta Shot

Tak a teraz poďme k tomu najdôležitejšiemu - k mojim osobným skúsenostiam s prípravkom Proerecta Shot.

Hneď na začiatok však musím povedať, že (našťastie) netrpím žiadnymi vážnymi poruchami erekcie. Skôr ma občas natoľko zmohne únava, že vôbec nemám chuť na akúkoľvek sexuálnu aktivitu. Samozrejme, s pribúdajúcim vekom zároveň ubúda aj schopnosť opakovane potešiť seba a moju partnerku dvakrát či nebodaj trikrát za večer. Aj preto som s testovaním tejto novinky neváhal ani chvíľu a začal ihneď.

Na testovanie som mal k dispozícii zvýhodnené balenie 8 fľaštičiek Proerecta Shot, teda 8 dní rozkoše. Po prvej fľaštičke som siahol po náročnom dni v práci, keď som sa cítil vyčerpaný, unavený a na nič iné ako na posteľ som v podstate ani nemyslel. Prípravok som užil ešte na ceste domov (tu inak vidím naozaj veľké plus, netreba zapíjať, ani nič podobné, proste otvoriť fľaštičku a vypiť) a čakal, čo sa bude diať. Cesta domov mi trvá zvyčajne pol hodinu. Už po uplynutí štvrťhodinky som však začal cítiť, že mi je tam dole akosi tesno a mal som hlavu plnú myšlienok na moju polovičku. Hneď, čo som prišiel domov, vrhol som sa na ňu a užil si sex, aký už dávno nie. Divoký, živočíšny, uvoľnený, s úplne prázdnou hlavou. 

A tak to bolo za každým, keď som siahol po tomto nápoji. Proerecta Shot mi pomáha uvoľniť sa a vždy ma správne nakopne. Pozitívne hodnotím, že dokáže pomôcť už do pol hodiny po užití prvej fľaštičky a teda, že ide o rýchlu pomoc. Iné prípravky tohto typu totiž často pomáhajú a účinkujú až pri dlhodobejšom užívaní. 

Počas celej doby testovania som nemal absolútne žiadne problémy s nechuťou či s erekciou. Nezaznamenal som ani žiadne vedľajšie účinky, nápoj mi dokonca chutil. 

Proerecta Shot dávkovanie

Proerecta Shot sa vstrebáva dvakrát rýchlejšie ako klasické tabletky či kapsuly. 

  Cena

Proerecta Shot je dostupná vo viacerých zvýhodnených baleniach, ale aj samostatne. 

Za jednu fľaštičku s objemom 60 ml zaplatíte 5,99 €, čo je pomerne dosť, preto určite radšej odporúčame kúpu väčšieho balenia. 

8 shotov vás vyjde na 40 €, čo je v prepočte na jednu fľaštičku 5 €. 

Balenie 16 shotov sa predáva za sumu 73,60 €, pričom cena za jednu fľaštičku v tomto zvýhodnenom balení je 4,60 €. Navyše, kúpou 16 shotového balenia získavate i dopravu zdarma. 

Videorecenzia

Výhody a nevýhody Proerecta Shot

Výhody

 • tekutá forma
 • prírodné zloženie
 • príjemná chuť
 • praktické balenie
 • rýchly účinok už do pol hodiny
 • skvalitnenie erekcie
 • zníženie únavy

Nevýhody

 • bez zistených nedostatkov
Proerecta Shot skúsenosti

 Moje celkové hodnotenie

Prípravok Proerecta Shot s prírodným zložením je účinnou pomocou pre každého muža s nechuťou na sex, poruchami erekcie či neschopnosťou opakovanej súlože. Výnimočnosť tohto prípravku spočíva predovšetkým v jeho tekutej forme, vďaka ktorej sa rýchlo vstrebáva, aby mohol následne účinkovať presne tam, kde treba, a to už do 30 minút po užití.

Zloženie Proerecty je prírodné a nachádzajú sa v nej dôležité bylinné extrakty v kombinácii s významnými aminokyselinami, ktoré zohrávajú dôležitú úlohu pri podávaní sexuálnych výkonov. Veľmi jednoducho a diskrétne sa užíva a príjemná je aj jej chuť. Nespôsobuje žiadne vedľajšie účinky, samozrejme, nutnosťou je dodržiavanie maximálnej dennej dávky a netreba zabúdať ani na možnú alergiu na niektorú zo zložiek či fakt, že Proerectu nemôžu užívať osoby so srdcovo-cievnymi ochoreniami. 

Pokiaľ ste ale mladý či zrelý zdravý alfasamec, ktorého z času na čas zkolí únava a potrebujete nakopnúť a podporiť, Proerectu Shot vám môžem len a len odporučiť! 😉 

O autorovi

Adam Kováč
 

Adam je externý prispievateľ nášho portálu. Ako muž rád testuje produkty určené práve im. Baví ho šport a zdravý životný štýl.

1
Pridajte vašu recenziu

avatar
peter
Komboš
peter

proerecta SHOT nema ziadne ucinky iba dobru chut

Čo sa vám na produkte nepáči?
dez ucinkov