Vodoodolný bluetooth reproduktor Sencor SSS 1050 - naozaj odolá vode? RECENZIA

Sencor SSS 1050
 • vodoodolný reproduktor s technológiou Bluetooth
 • výkon 5W, dosah 15m 
 • výdrž 13 hodín
 • rozmery 98 x 90 x 50 m, hmotnosť 300g 
 • cena od 19

Bezdrôtový reproduktor Sencor SSS 1050 sa hodí na bežné počúvanie hudby doma, ale aj na vaše cesty po svete. Môžete si prehrať svoju obľúbenú hudbu zo svojho telefónu, tabletu alebo aj počítača pomocou bezdrôtovej technológie Bluetooth s dosahom až 15 metrov. Je skvelý spoločník na letné vylihovanie pri bazéne, a odolá aj nepriaznivému počasiu vďaka svojej vodoodolnej konštrukcii s IPX5.

Ja som si ho zobrala na dovolenku do Indonézie, aby mi spríjemnil čas strávený na pláži, s drinkom v ruke a s dobrou hudbou. Najviac som bola zvedavá, či je naozaj vodoodolný. Ako to nakoniec dopadlo?

Preverené používateľmi

produkty preverené užívateľmi

Určite nám dáte za pravdu, že rozhodovanie pri nákupe môže byť niekedy zložité.

Toto rozhodnutie nám však môžu značne uľahčiť odporúčania a referencie od blízkeho, priateľa či suseda, skrátka niekoho, kto daný produkt reálne otestoval a používal. Áno, skúsenosti iných používateľov sú totiž to, čomu pri nákupe dôverujeme a čo nám pomáha správne sa rozhodnúť. Aj preto u nás na webe nájdete reálne recenzie od reálnych zákazníkov, ktorí dané produkty skutočne poriadne preverili.

Vodeodolný bezdrôtový reproduktor Sencor SSS 1050 pre vás vo vlhkom podnebí ďalekej Indonézie testovala Nikola Schmidtová. 

Čistý dizajn v tvare kocky dopĺňa jedna farba, záleží len na vás ktorú si vyberiete, a tak sa stáva aj dizajnovo atraktívnejší. Ten môj je čierno-modrý. Vďaka 1/4" závitu si ho môžete zakvačiť napríklad na bicykel. Okrem toho má aj gumové uško a zavesiť ho môžete na ruksak, konár na strome alebo slnečník. To je naozaj praktické. 

V balení sa nachádzal samotný bluetooth reproduktor, audio kábel, ak si chcete spárovať reproduktor napríklad s počítačom či so smartfónom a neviete využiť bluetooth pripojenie. Ďalej nabíjací USB kábel (bez koncovky do elektriky) a návod v 5-tich jazykoch (angličtina, čeština, slovenčina, maďarčina a poľština).

Reproduktor Sencor SSS 1050

V balení nájdete reproduktor, audio kábel, nabíjací USB kábel a návod v 5 jazykoch. 

  Pripojiteľnosť k zariadeniam: 9 / 10

Streamovanie hudby prebieha pomocou Bluetooth pripojenia, ktorého dosah je až 15 metrov. Spárovanie napríklad s vaším telefónom je veľmi jednoduché. A ak vaše zariadenie nemá Bluetooth pripojenie, alebo ho neviete ovládať, dá sa pripojiť cez audio kábel, ktorý sa nachádza v balení.

Okrem prehrávania hudby ho po spárovaní môžete použiť ako handsfree. Pri spárovaní k zariadeniam v praxi sa mi niekedy stalo, že reproduktor sa nezobrazil v možnostiach pripojenia a musela som proces zopakovať druhýkrát. Po prvom spárovaní sa však už pri ďalšom použití pripojil automaticky.

Reproduktor Sencor SSS 1050 recenzia

Reproduktor pripojíte veľmi jednoducho prostredníctvom Bluetooth k vášmu smartfónu.

   Výdrž batérie a jej nabíjanie:/ 10

Výdrž batérie tiež potešila. Na jedno nabitie pri ''normálnej'' hlasitosti vydržal hrať 14 hodín, čo je o hodinu viac, ako deklaruje výrobca. To je super. Čo ma tiež potešilo bolo jeho rýchle nabíjanie. Po úplnom vybití sa nabíjal len 3 hodiny a mohla som ho používať znova.

Jediné negatívum, ktoré som si všimla na reproduktore bola krytka na nabíjanie. Pri opakovanom nabíjaní sa ťažko otvára a nedoliehanie tak, ako by mala.

Reproduktor Sencor SSS 1050

Reproduktor má jednoduché ovládanie a na jedno nabitie vydrží hrať až 14 hodín.

   Zvuk: 10 / 10

O silný zvuk sa postarajú dva reproduktory s maximálnym výkonom 5W.  Ide o jeden reproduktor a jeden žiarič. Reproduktor obsahuje zosilňovač triedy D, ktorý zabezpečuje vynikajúcu kvalitu zvuku a zároveň minimálnu spotrebu energie. So zvukom som bola veľmi spokojná. Hudbu je počuť aj do väčšej vzdialenosti. Prekvapilo ma, že na to, aký je to malý reproduktor, zvuk má výborný. Bol to ideálny spoločník na mojej dovolenke. 

Reproduktor Sencor SSS 1050

Sencor mi bol dobrým spoločníkom na mojej ceste po Indonézii, 100% odolá vode. 

  Vodoodolnosť: 10 / 10

Pri testovaní reproduktora Sencor SSS 1050 som bola najviac zvedavá, či naozaj zvládne postriekanie vodou. Musím sa priznať, zo začiatku som sa toho obávala. V návode som sa dočítala, že reproduktor je vodeodolný vďaka technológii IPX5, čo znamená, že zariadenie je chránené proti tryskajúcej vode.

Po prečítaní týchto informácií som reálne nevedela, čo všetko zariadenie znesie. Tak som ho skúšala najskôr postupne jemne ofŕkať, nič sa mu nestalo. Pridala som na intenzite a postriekala som ho poriadne, vydržal to. Viac som sa však neodvážila a povedala som si, že pokiaľ mi nespadne celý do bazéna, mal by to vydržať. A tak aj bolo. A možno vďaka tomu zvládol aj vysokú vlhkosť v krajine.

  Cena: 10 / 10

Na to, čo všetko tento reproduktor ponúka, je cena veľmi prijateľná. Sencor SSS 1050 kúpite od približne 19€. Ako sa hovorí, a teraz to platí na 100% - “veľa muziky za málo peňazí”.

Výhody

 • vodoodolný reproduktor
 • praktický, možno si ho zavesiť na batoh, slnečník, konár stromu
 • výborný zvuk
 • nízka cena
 • batéria vydrží na jedno nabitie až 14 hodín
 • rýchle nabíjanie

Nevýhody

 • problém pri prvom spárovaní so smartfónom cez Bluetooth
 • krytka na nabíjaní poriadne neprilieha

Orientačná cena

19 €

Hodnotenie

Reproduktor Sencor SSS 1050

Sencor SSS 1050 zvládol postriekanie vodou aj vysokú vlhkosť v Indonézii bez jediného problému.

  Môj celkový dojem a výsledok: 9 / 10

Bluetooth reproduktor Sencor SSS 1050 som testovala na svojej ceste po Indonézii a musí uznať, bol mi dobrým spoločníkom. Mne a mojim priateľom spríjemňoval chvíle pri bazéne, pri mori a ja som sa nemusela báť, či sa do neho dostane voda a prestane fungovať. Je na 100 % vodoodolný. Navyše vydrží hrať až 14 hodín a nabíja sa veľmi rýchlo. Na to, že stojí okolo 19€, má naozaj skvelé vlastnosti, všimla som si iba drobné nedostatky, nič závažné. Kvalita zvuku je tiež výborná.

O autorovi

Veronika Ivánová
 

Veronika vyštudovala masmediálnu komunikáciu a preto jej práca v novinách, či písanie článkov nie sú cudzie. Zbožňuje cestovanie a ako hovorí, minula by posledné peniaze na akýkoľvek výlet (a dobré jedlo). Rada športuje a zaujíma sa o módu, kozmetiku a lifestyle. Rada všetko dokumentuje a tak si jej fotky, videá a príspevky môžete pozrieť na jej Instagramovom profile alebo Facebooku.
Viac článkov od tohto autora

Pridajte vašu recenziu

avatar