Najhorúcejší trend pre mamičky: Zlaďte si outfit s vašou dcérkou!

Papi.sk

Zdroj: Papi.sk

Keď sa stanete mamou, neexistuje pre vás nič iné, ako túžba stráviť každý okamih so svojím dieťatkom. A keď z bábätka vyrastie malá slečna, vytvorí sa medzi vami špeciálne puto. Každé dievčatko hľadí na svoju mamu ako na svoj prvý vzor, inšpiráciu.

Napodobňuje všetko - od spôsobu, akým chodí a rozpráva, až po spôsob, akým si robí vlasy, make-up a dokonca aj to, ako sa oblieka. A práve prostredníctvom rozkošných rovnakých šiat pre vás a vaše dievčatko môžete posilniť vaše ''babské'' puto.

Ak ste ešte nenaskočili na vlnu mama-dcéra, je čas to napraviť. Spolu ladiace outfity sú čoraz modernejšie a žiadanejšie. Každé dievčatko sa poteší, keď môže vyzerať rovnako, ako jeho maminka. Je to milý spôsob, ako si spraviť pekné fotografie, na ktoré sa vždy budete s láskou a pýchou pozerať. A trošku sa možno aj pochváliť na sociálnych sieťach, no a čo, bola by škoda neukázať sa v rovnakých krásnych šatách 🙂

Luxusné šaty pre mamu a dcéru

V takejto prekrásnej róbe zažiarite na každej spoločenskej udalosti.

Kam sa môžete spoločne vyparádiť a vyraziť pekne zladené? Pripravili sme pre vás niekoľko inšpirácií, plus malý bonus!

Zažiarte na letnej dovolenke

Leto si priam vzdušné šaty pýta. Nikde vás, ani vašu slečnu, nič netlačí, nie je vám horúco a ste vhodne oblečené na elegantno, či s teniskami na športovo. Obe vyniknete v pásikoch, kvetoch, čipke a žiarivých jasných farbách. Vyvarujte sa však divokým zvieracím vzorom, ktoré malým deťom príliš nesedia, či naopak infantilným zvieratkám, ktoré by zasa nemuseli lichotiť vášmu veku.

Skvelý tip navyše - čelenka do vlasov rovnakého vzoru, či iné ozdobné venčeky, sponky alebo klobúky perfektne doladia letný outfit.

Luxusné šaty pre mamu a dcéru Papi.sk

Svadobné družičky

Ak by ste si mali vybrať iba jednu príležitosť, na ktorú s dcérkou vyrazíte v rovnakých outfitoch - rozhodne by to mala byť svadobná hostina. V rovnakých spoločenských šatách budete spolu vyzerať rozkošne! Nezabúdajte však na dresscode, pre dámy sú vhodné šaty, ktoré príliš neodhaľujú telo. Staviť môžete na všetky odtiene pastelovej, ktoré najmä na svadbe ukážu najlepšie.

Luxusné šaty pre mamu a dcéru

Rodinná oslava vo veľkom štýle

Ak sa v najbližšej budúcnosti vo vašom okolí nechystá žiadna svadba a vy si aj napriek tomu chcete obliecť rovnaké krásne šaty, čo tak na rodinnú oslavu? Manželove narodeniny, výročie svadby vašich rodičov či prvé sväté prijímanie neterky. Zladené do poslednej bodky môžete byť na akúkoľvek príležitosť, hlavne, že z toho bude mať radosť vaše dievčatko.

Luxusné šaty pre mamu a dcéru Papi.sk

Skombinujte si jesenné kabátiky

Takzvané ''matching outfits'' nemusia byť výhradne iba vo forme šiat. S prichádzajúcou jeseňou máme aj tak stále väčšiu tendenciu obliekať si teplejšie oblečenie - džínsy, svetre, šaty čoraz menej a menej. Skvelá príležitosť preto môže byť vybrať si rovnaké jesenné kabátiky. Nielenže vás zahrejú, ale aj pritiahnu pohľady všetkých okoloidúcich.

Luxusné šaty pre mamu a dcéru Papi.sk

Dokonalá vianočná atmosféra

Počas vianočných sviatkov, a najmä na Štedrý večer, sa mnohé rodiny sviatočne vyobliekajú a tak zasadnú k vianočnému stolu. Tradície si predsa treba uctievať a fotografie vašich detí spod stromčeka sa stávajú krásnymi spomienkami. Čo tak sa poriadne vyfintiť spolu s deťmi a krásnu fotku si zarámovať?

Luxusné šaty pre mamu a dcéru Papi.sk

Zašportujte si v rovnakej teplákovej súprave

Nemusíte zúfať, keď sa chcete zladiť s dcérkou, ale ste vyslovene športový typ. Oblečte sa do modernej teplákovej súpravy a vyrazte na rodinný výlet, do parku, na chatu, na bicykle či na dlhý let. Pohodlnosť nadovšetko!

Luxusné šaty pre mamu a dcéru Papi.sk

+ BONUS - zlaďte k vašim outfitom aj hlavu rodiny 🙂

K dokonalosti váš výzor dotiahnete, keď ku svojmu outfitu zladíte aj hlavu rodiny. A pritom nejde o žiadnu maškarádu. Stačí jedna vkusná košeľa a vašej rodinke dodáte nádych luxusu. A ak sa na to necítite, urobte si aspoň pár spoločných fotografií do rodinného albumu, aby ste mali neskôr na čo spomínať.

Luxusné šaty pre mamu a dcéru Papi.sk

Pri výbere rovnakých šiat pre vás a pre vaše dievčatko však nezabúdajte na to, aby ste sa v nich obe cítili dobre a pohodlne.

Krásne letné, jesenné šaty, luxusné, družičkovské, ale aj mnoho iných ladiacich outfitov nájdete v slovenskom eshope Papi.sk. Ak ste menej odvážne, zvoľte si rovnaké košele, športové súpravy, bundičky či plavky. Uvidíte, akú radosť spravíte svojej slečne, bude si s vami pyšne vykračovať 🙂 

O autorovi

Veronika Ivánová
 

Veronika vyštudovala masmediálnu komunikáciu a preto jej práca v novinách, či písanie článkov nie sú cudzie. Zbožňuje cestovanie a ako hovorí, minula by posledné peniaze na akýkoľvek výlet (a dobré jedlo). Rada športuje a zaujíma sa o módu, kozmetiku a lifestyle. Rada všetko dokumentuje a tak si jej fotky, videá a príspevky môžete pozrieť na jej Instagramovom profile alebo Facebooku.
Viac článkov od tohto autora

Pridajte komentár ku článku

avatar