SkinBooster od Kompavy - revolučná novinka pre hydratáciu organizmu

Skinbooster
 • výživový doplnok na krásnu pleť, vlasy a nechty
 • 300g / 30 dávok vo forme beauty koktejlu
 • hydratuje a podporuje tvorbu kolegénu a elastínu
 • cena od 59,00

Starnutie pleti je problém, ktorý skôr či neskôr začne trápiť asi každú ženu. Každá z nás chce mať zdravú a mladistvú pleť. Čo by sme mali urobiť pre to, aby naša pleť vyzerala čo najlepšie? Hydratovať, hydratovať a hydratovať. Správna hydratácia je to najlepšie, čo môžeme v boji proti starnutiu pleti urobiť.

Hydratujem svoju pleť rôznymi kozmetickými produktami, ale zistila som, že rovnako dôležitá je aj hydratácia pleti zvnútra a na to niekedy zabúdame. Práve preto som sa rozhodla vyskúšať SkinBooster - revolučnú novinku od značky Kompava, ktorá poskytuje nášmu telu tú správnu výživu zvnútra. Veď nie nadarmo sa hovorí, že to, ako vyzeráme zvonka, je len zrkadlom toho, ako sa naše telo cíti zvnútra.

Preverené užívateľmi

produkty preverené užívateľmi

Určite nám dáte za pravdu, že rozhodovanie pri nákupe môže byť niekedy zložité.

Toto rozhodnutie nám však môžu značne uľahčiť odporúčania a referencie od blízkeho, priateľa či suseda, skrátka niekoho, kto daný produkt reálne otestoval a používal. Áno, skúsenosti iných užívateľov sú totiž to, čomu pri nákupe dôverujeme a čo nám pomáha správne sa rozhodnúť. Aj preto u nás na webe nájdete reálne recenzie od reálnych zákazníkov, ktorí dané produkty skutočne poriadne preverili.

SkinBooster, revolučnú novinku pre dokonalú hydratáciu od Kompavy, pre vás testovala Nikola Schmidtová. 

SkinBooster je komplexný prípravok v starostlivosti o pleť, vlasy a nechty. Práve vďaka komplexnému zloženiu zabraňuje prehlbovaniu vrások, vypína ich a zabezpečuje tú správnu hydratáciu zvnútra. Chráni pokožku aj pred vonkajšími vplyvmi, ktoré ju zaťažujú a zanechávajú na nej znaky poškodenia a starnutia. Dodáva plati svieži, mladistvý vzhľad.

Skinbooster od Kompavy

  Zloženie: 9 / 10

Práve vďaka unikátnemu zloženiu tento výživový doplnok zabezpečuje efektívnu hydratáciu zvnútra a tým spomaľuje starnutie. Hlavnými zložkami SkinBoosteru sú:

 • Kolagén - výrobok obsahuje prírodnú formu kolagénu v peptidovej forme, ktorý zvyšuje produkciu vlastného kolagénu a elasticitu pokožky. Zároveň zvyšuje hydratáciu pleti.
 • Elastín - zabezpečuje omladenie pokožky a pružnosť pleti
 • Keratín - tvorí základnú zložku nechtov a vlasov, zabraňuje vypadávaniu vlasov a zmierňuje štiepenie a lámanie nechtov
 • Ceramidy - udržujú vodu v pokožke a tým zvyšujú hydratáciu a elasticitu pokožky
 • Kyselina hyalurónová - zvlhčuje pleť, hydratuje elastínové a kolagénové vlákna a predchádza tomu, aby došlo k vysušeniu pleti. Podporuje tiež tvorbu elatínu a kolagénu.
 • Selén - chráni bunky kože pred oxidačným stresom
 • Vitamín C - je nevyhnutný pre tvorbu kolagénu
 • Vitamíny skupiny B - zlepšujú kvalitu vlasov a nechtov a udržujú zdravú pokožku
Skinbooster od Kompavy

Zloženie SkinBoosteru zabezpečí prirodzenú tvorbu a obnovu kolagénu a elastínu.

   Dávkovanie: 9 / 10

Potešilo ma, že SkinBooster je v práškovej forme a užíva sa vo forme pitného režimu. Užívala som ho tak, ako bolo napísané, čo je 2x denne medzi jedlami. Ja som si nápoj zamiešala vždy po raňajkách a potom po obede. 

Dávkovanie je veľmi jednoduché - 2 lyžičky (odmerka je obsahom balenia) prášku zalejete 200 - 250 ml vody, poriadne premiešate a vypijete. Ja som si to miešala vo fľaši, v ktorej si zvyknem miešať proteíny po cvičení. Pokiaľ sa to poriadne nepremieša, môžu zostať v pohári usadeniny z prášku, ktorý sa nerozpustil. Samozrejme, prášok môžete rozmixovať aj v normálnom pohári, mne to však v shakeri prišlo praktickejšie a prášok sa tak lepšie rozpustil.

Koktejl má výbornú, sviežu chuť, takže s jeho pitím som nemala vôbec problém. Chutil mi a bola to tak aj skvelá príležitosť, ako doplniť svoj pitný režim. Je to spojenie príjemného s užitočným. 

Skinbooster od Kompavy

Nápoj má veľmi príjemnú sviežu chuť a vôbec som sa do jeho pitia nemusela nútiť.

   Účinok: 10 / 10

Po prvých dvoch týždňoch pravidelného užívania som videla pozitívne výsledky. Moja pleť bola žiarivejšia, bez vyrážok a celkovo pôsobila mladistvejšie a vypnutejšie. Dokonca si to všimli aj ľudia v mojom okolí. Hoci som bola najskôr skeptická, zistila som, že to naozaj funguje. SkinBooster môžem odporučiť všetkým ženám.

Skinbooster od Kompavy

Aj keď som bola voči nápoju spočiatku skeptická, jeho účinky na pleť ma veľmi pozitívne prekvapili.

  Cena: 8 / 10

Za 300g balenie, v ktorom je 30 dávok, zaplatíte 59€. Balenie vám pri odporúčanom užívaní 2x denne vydrží 2 týždne. Na prvý pohľad sa cena môže zdať vysoká, avšak SkinBooster ma presvedčil, že je naozaj dobrou investíciou. Pleť pôsobí vypnuto a mladistvo bez akýchkoľvek kozmetických zásahov a to sa mi za tú cenu oplatí.

Výhody

 • skvelá chuť koktejlu
 • nápoj sa jednoducho pripravuje aj pije
 • pleť je po 2 týždňoch užívania vypnutá, bez vyrážiek, mladistvejšia
 • pleť je hydratovaná
 • veľmi dobré zloženie produktu

Nevýhody

 • vyššia cena

Orientačná cena

59,00 €

Hodnotenie

Skinbooster od Kompavy

SkinBooster zlepšil vzhľad mojej pleti a všimlo si to dokonca moje okolie.

  Môj celkový dojem a výsledok: 9 / 10

Musím uznať, že samú ma prekvapilo, aké má užívanie tohto výživového doplnku pozitívny vplyv na moju pokožku. Po dvoch týždňoch intenzívneho užívanie (2x denne) sa dostavili prvé účinky. Moja pleť vyzerá sviežo, vypnuto a mám pocit že je aj hladšia, čiže mi to vyhladilo niektoré moje vrásky. Bola som s tým nadmieru spokojná a určite si kúpim aj ďalšie balenie a budem ho užívať jedenkrát denne. Bolo pre mňa veľmi potešujúce, že tento výživový doplnok sa užíva ako nápoj a nie ako tabletky. Takže môžem to hodnotiť len pozitívne.

O autorovi

Veronika Ivánová
 

Veronika vyštudovala masmediálnu komunikáciu a preto jej práca v novinách, či písanie článkov nie sú cudzie. Zbožňuje cestovanie a ako hovorí, minula by posledné peniaze na akýkoľvek výlet (a dobré jedlo). Rada športuje a zaujíma sa o módu, kozmetiku a lifestyle. Rada všetko dokumentuje a tak si jej fotky, videá a príspevky môžete pozrieť na jej Instagramovom profile alebo Facebooku.
Viac článkov od tohto autora

Pridajte vašu recenziu

avatar