Eveline Slim Extreme 4D - sérum proti celulitíde: Recenzia a skúsenosti

Eveline anticelulitídové sérum
 • liftingové sérum proti celulitíde
 • 250 ml 
 • redukuje ceulitídu a vyhladzuje pokožku 
 • zvyšuje pružnosť pokožky
 • cena od 7 

Celulitída. Toto slovo nielen pozná, ale ňou tiež trpí v priemere 85 % žien. Nevzhľadná pomarančová koža sa prejavuje najmä na zadku, stehnách, ale i na bruchu či rukách. Nerobí rozdiely medzi štíhlymi a plnšími tvarmi. Je jedno koľko máte rokov a neobchádza dokonca ani supermodelky. Trpia ňou ženy, u mužov sa takmer nevyskytuje, pretože sú za ňu zodpovedné ženské hormóny. Keď sa k nim pridá nesprávna životospráva, nedostatočná fyzická aktivita, genetika a alkohol či cigarety -  ťažko sa jej zbavíme.

Na trhu existuje množstvo anticelulitídových prípravkov, ošetrení, zákrokov. Keďže som sa jej nevyhla ani ja, rozhodla som sa vyskúšať najmenej invazívnu metódu - anticelulitídové liftingové sérum Slim Extreme 4D od značky Eveline Cosmetics. 

Poďte sa s nami pozrieť, či sa jeho kúpa oplatí, alebo sú to zbytočne vyhodené peniaze.

Anticelulitídové sérum

Eveline Slim Extreme 4D sľubuje zmiernenie príznakov celulitídy a zamedzenie tvorbe ďalšej. Pokožka má vyzerať pevne, hladko a pružne. Sérum je inšpirované pressoterapiou, liečbou estetickej medicíny, ktorá zlepšuje prekrvenie pokožky. Zmenšuje opuch, ktorý často sprevádza celulitídu a zlepšuje odtok lymfy a tým odstraňovanie toxínov z tela. 

Sérum má chladivý efekt a predáva sa v 250 ml balení.

  Používanie

Domácou ručnou masážou môžete čiastočne dosiahnuť účinky lymfodrenáže, ktorá aktivuje tok lymfy v lymfatickom systéme. Masírovaním problémových partí stimulujete metabolizmus podkožných tukových buniek. Skúste napríklad zavrieť ruku do päste a prechádzať ňou po koži zhora nadol a naopak, až kým koža nesčervenie. Alebo vyskúšajte pokožku masírovať bruškami prstov krúživými pohybmi a potom kožu jemne "štipkať".

Celulitídou postihnutým partiám sa podľa návodu na kréme venujte 2 x denne, krúživými pohybmi ho naneste na pokožku.

Sérum sa rozotiera veľmi príjemne, vstrebáva sa takmer okamžite, nezanecháva na koži mastné škvrny. Natierala som sa po dobu 3 týždňov, ale musím sa priznať, že občas som zabudla a sérum som si aplikovala iba raz denne.

Používanie Eveline liftingového séra

   Zloženie

Slim Extreme 4D obsahuje tieto aktívne zložky:

 • PRO-SVELTYL® - látka bohatá na flavonóly z lotosu znižuje ukladanie tuku, zabraňuje zápalu tkaniva a zachováva vláknitú architektúru pokožky. Pôsobí ako silné činidlo proti celulitíde, ktoré zlepšuje funkčnosť tukových tkanív. Používa sa v kozmetických prípravkoch na znižovanie telesnej hmotnosti.
 • TRIPLE koncentrovaný kofeín - urýchľuje metabolizmus tukov. Koriguje tiež viditeľné známky celulitídy ako sú nerovnosti pokožky, opuchy a strata elasticity.
 • Centella asiatica (pupočník ázijský) + výťažok z brečtanu - modelujú postavu, zabraňujú ovísaniu pokožky. Spevňujú problémové partie tela. Zvýšením prietoku krvi dodávajú antioxidanty, znižujú zápal a pôsobia ako diuretikum.
 • Kolagén + elastín podporujú pokožku, zlepšujú jej pevnosť a pružnosť.
 • Laminaria a minerály z termálnych vôd hydratujú, redukujú proces starnutia a zjemňujú pokožku. 

Zloženie Slim extreme 4D

   Konzistencia a vôňa: 9 / 10

Sérum má hutnú krémovú konzistenciu, bielu farbu. Rozotiera sa veľmi ľahko, vstrebáva sa takmer okamžite. Nezanecháva mastné fľaky, pokožka je po ňom veľmi jemná na dotyk. Vonia veľmi nenásilne a príjemne mentolovo.

Slim Extreme 4D

  Účinok: 2 / 10

Výrobok sľubuje vyhladenie nerovného povrchu pokožky, odstránenie toxínov z tela, modelovanie postavy aj zamedzenie tvorby ďalšej celulitídy. Nie som však naivná a neočakávala som magické účinky na základe používania krému. Pravidelne ale športujem a snažím sa dodržiavať zdravý životný štýl a tak som dúfala, že mi Slim Extreme 4D aspoň čiastočne pomôže. Po 3 týždňoch používania však nepozorujem takmer žiadnu zmenu. Celulitídu mám v pôvodnom stave. Po nanesení krému mám však príjemný film na pokožke a na dotyk pocit jemnosti. Pokožka je prekrvená. Sérum má chladivý efekt a tak máte pocit "že niečo naozaj robí". Ja však účinok hodnotím takmer nulovo. Musím však podotknúť, že mám celulitídu asi v 2 štádiu, čo je viditeľné na pohľad. Možno dámam s nižším stupňom celulitídy, ktorým sa pomarančová koža objaví iba pri stlačení, pomôže viditeľnejšie.

Anticelulitídové sérum

  Cena: 7 / 10

Za 250 ml balenie zaplatíte od 7 €, čo je veľmi priaznivá cena. Na trhu nájdete krémy a prípravky s niekoľkonásobne vyššou cenou. Otázne však je, či vám Slim Extreme 4D pomôže aj keď stojí pomerne málo.

Výhody a nevýhody

 • spevňuje a vyhladzuje pokožku
 • príjemná konzistencia a vôňa
 • priaznivá cena
 • chladivý efekt
 • pokožka jemná na dotyk po aplikovaní
 • účinok takmer neviditeľný
 • celulitídu nezredukoval
 • pružnosť pokožky nezvýšil
Eveline cosmetics serum

  Môj celkový dojem a výsledok: 4 / 10

Ako žena sa o seba veľmi rada starám, veľa cvičím, zdravo sa stravujem. Keďže ma trápi celulitída, s ktorou roky bojujem, rada skúšam rozličné kozmetické prípravky a ošetrenia. Liftingové sérum Slim Extreme 4D od Eveline Cosmetics však moje očakávania nesplnilo. Vo všeobecnosti nepredpokladám, že nejaký krém dokáže úplne zredukovať celulitídu. Mierne zlepšenie však možno môže spôsobiť. Po aplikovaní tohto séra je pokožka prekrvená, má chladivý efekt a je na pocit veľmi jemná. Príznaky celulitídy mi však nezmiernila. Je ale možné, že by výraznejšie pomohla ženám s veľmi nízkym stupňom pomarančovej kože. Ja by som si výrobok už nekúpila ani napriek jeho dosť nízkej cene.

O autorovi

Veronika Ivánová
 

Veronika vyštudovala masmediálnu komunikáciu a preto jej práca v novinách, či písanie článkov nie sú cudzie. Zbožňuje cestovanie a ako hovorí, minula by posledné peniaze na akýkoľvek výlet (a dobré jedlo). Rada športuje a zaujíma sa o módu, kozmetiku a lifestyle. Rada všetko dokumentuje a tak si jej fotky, videá a príspevky môžete pozrieť na jej Instagramovom profile alebo Facebooku.
Viac článkov od tohto autora

Pridajte vašu recenziu

avatar