Otestovali sme spaľovač tukov Nero - naozaj funguje? - Recenzia a skúsenosti

Nero spaľovač tukov
 • spaľovač tukov
 • 120 kapsúl v balení
 • zrýchľuje metabolizmus
 • pôsobí ako zdroj energie
 • cena od 15

Ja, ako veľmi aktívny, neustále športujúci človek, a navyše žena, často riešim nielen zdravotnú stránku športu. Ale aj to, ako vyzerám a ako sa vo svojom tele cítim. Milujem síce crossfit, beh a jogu, ale na druhej strane aj dobré a kvalitné jedlo. Nie vždy sa mi darí držať sa jednoduchej rovnice - aby si nepribral, musíš spáliť toľko energie, koľko si jej prijal. Niekedy proste jem o niečo viac. A potom klasicky riešim, že som trochu pribrala, a že to chcem hneď zhodiť.

Rozhodla som sa preto vyskúšať spaľovač tukov Nero. Je mi jasné, že ak budem jesť viac, ako cvičiť, účinok bude nulový. Avšak verím, že pri vhodnej dávke športu a zdravom jedálničku by mohol byť výsledok viac než uspokojivý.

Recenzia spaľovača tukov Nero

Nero je komplexný spaľovač tukov, ktorého zložky sú precízne navrhnuté tak, aby zničili nadbytočné tukové bunky. Jeho vzorec synergicky pôsobiacich látok vraj posúva spaľovanie tukov na úplne novú úroveň. Okrem toho, že má rýchly nástup účinku v spaľovaní tukov, jeho koncentrované zložky kontrolujú aj chuť do jedla, zlepšujú funkciu metabolizmu a poskytujú stálu energiu, čo vám umožní efektívnejšie spaľovať kalórie.

Zelená káva je veľmi populárna v oblasti zhadzovania nadbytočných kilogramov a zrýchľovania metabolizmu. Štúdia tvrdí, že vďaka kofeínu, ktorý podporuje spaľovanie tukov a dodáva energiu, pozitívne vplýva aj na sústredenie a mentálny fokus počas tvrdého tréningu.

Obsahuje taktiež L-Karnitín, ktorý má vplyv na oxidáciu mastných kyselín a ich použitie ako efektívny zdroj energie.

Spaľovač tukov Nero má začať pracovať už v priebehu niekoľkých minút od užitia a vraj budem spaľovanie tukov cítiť! 

  Účinok: 8 / 10

Nero Fat Burner som začala užívať podľa návodu. Teda 2 kapsule ráno nalačno a 2 kapsule pred hlavným jedlom. Mojím hlavným jedlom je obed. Navyše, nechcela som si dávať kofeínom nabitý spaľovač večer pred spaním. To by asi nebola najvhodnejšia voľba.

Takmer každé poobedie chodievam buď na crossfitový tréning, alebo behať. Jednoznačne musím súhlasiť, že som mala pri užívaní spaľovača oveľa viac energie.

Ale na druhej strane tiež musím povedať, že som sa oveľa viac potila. Horšie je, že nielen pri tréningoch, ale celkovo.

Spaľovač sľubuje nižšiu chuť do jedla - a to môžem potvrdiť aj ja. Nemala som chuť zbytočne maškrtiť.

Asi po 2 týždňoch som na sebe zaregistrovala, že sa cítim lepšie, štíhlejšie. Neviem, koľko má na tom zásluhu práve Nero Fat Burner, a koľko poctivé dodržiavanie stravy a cvičenie. Nemám doma osobnú váhu už niekoľko rokov, takže neviem, aký je rozdiel v kilogramoch. Avšak na oblečení som si všimla, že nohavice mi sadnú oveľa lepšie. A tiež že mám ploché brucho a lepší pocit zo seba.

Spaľovač tukov Nero

   Zloženie: 7 / 10

Spaľovač tukov Nero obsahuje: Zelená káva (Coffea arabica) extrakt (štandardizovaný na 32% kyseliny chlorogenovej), kapsula (želatína), kofeín bezvodý, L-karnitín, maltodextrín, zelený čaj (Camellia sinensis) extrakt, maca koreň (Lepidium meyenii) extrakt, bromelain, biely čaj (Camellia sinensis) extrakt, čierny čaj (Camellia sinensis) extrakt, chitosan (z kreviet), kyselina alfa-lipoová, protihrudkujúca látka (oxid kremičitý, fosforečnan vápenatý).

Nero sa neskrýva za patentované zmesi, ale má jasné a transparentné zloženie uvedené na etikete. Obsahuje veľa kofeínu, preto môže niektorým ľuďom spôsobovať problémy so spánkom. Najmä ak sa pozabudnete a dáte si okrem spaľovača aj svoju dennú dávku kávy, alebo čaju. Ja som tiež napríklad zaregistrovala mierne zvýšené búšenie srdca.

Zloženie spaľovača Nero je transparentné

   Dávkovanie: 7 / 10

Užívajte 2 kapsule ráno a 2 kapsule pred hlavným jedlom. 

Kapsule sú trochu veľké a bolo pre mňa nekomfortné zapíjať ich denne až 4.

Kapsule spaľovača Nero sú trochu veľké.

  Cena: 9 / 10

Za 120 kapsulové balenie, ktoré vám pri pravidelnom užívaní vyjde na 30 dní zaplatíte 15€. Myslím si, že pri efekte, ktorý Nero má, sa to rozhodne veľmi oplatí.

Výhody a nevýhody

Páči sa nám

 • efektívne spaľovanie tukov
 • zrýchlenie metabolizmu
 • zvýšenie hladiny energie
 • priaznivá cena
 • transparentné zloženie
 • rýchly nástup účinku

Nepáči sa nám

 • veľké množstvo kofeínu, čo sa môže prejaviť nespavosťou alebo búšením srdca
 • veľké kapsule
 • výraznejšie potenie
Nero Fat Burner

  Môj celkový dojem a výsledok: 8 / 10

Vyskúšala som už rôzne tabletky, nápoje s obsahom L-karnitínu. Nikdy som však nezaznamenala taký účinok, ako pri spaľovači Nero. Výrobok sľubuje úbytok tukových buniek, zvýšenie hladiny energie, naštartovanie metabolizmu. Ja som všetky spomenuté účinky na sebe spozorovala. Samozrejme, nie iba tak, zadarmo. 4-5x do týždňa športujem, snažím sa dodržiavať zdravý jedálniček, jesť veľa zeleniny, ovocia. Ale tiež aj odpočívať a dopriať telu potrebný relax.

Okrem úbytku centimetrov som si však všimla aj zvýšenie potenie, až priam návaly tepla. A jemné búšenie srdca.

Spaľovač hodnotím veľmi dobre, určite by som ho odporúčala. Minimálne ako príjemné ''nakopnutie'' do chudnutia a formovania postavy 🙂

O autorovi

Veronika Ivánová
 

Veronika vyštudovala masmediálnu komunikáciu a preto jej práca v novinách, či písanie článkov nie sú cudzie. Zbožňuje cestovanie a ako hovorí, minula by posledné peniaze na akýkoľvek výlet (a dobré jedlo). Rada športuje a zaujíma sa o módu, kozmetiku a lifestyle. Rada všetko dokumentuje a tak si jej fotky, videá a príspevky môžete pozrieť na jej Instagramovom profile alebo Facebooku.
Viac článkov od tohto autora

Pridajte vašu recenziu

avatar