Najlepšie darčeky pre deti

Vyberte si pre koho má byť darček:

TOP trendy darčeky pre rok 2019


Pre najmenších


Pre dievčatá


Pre chlapcov

Nevybrali ste si darček? Skúste to v iných kategóriach

Tipy na darčeky pre deti

Darčeky pre bábätko

Darčeky pre novorodencov či malé bábätká vedia niekdy poriadne potrápiť. Väčšinou majú noví rodičia dopredu nakúpené všetko a často aj dvojmo. Určite nespravíte zle, ak sa dopredu opýtate, čo by sa bábätku zišlo, aby ste sa vyhli duplicite. 

Už v takomto nízkom veku však máte na výber z množstva hračiek či iných milých drobností. Farebné hryzadlá, závesné kolotoče nad postieľku s hudbou, hračky na kočík, rôzne hracie deky či hrkálky. Určite nespravíte krok vedľa ani s pekným balením kozmetiky pre bábätko či sadou tanierika a príboru pre najmenších.

Kreatívne hračky pre deti

Plyšových hračiek má každé dieťa viac než dosť. Ak sa chystáte na narodeninovú oslavu alebo premýšľate nad vianočným darčekom pre dieťatko, stavte na kreatívne hračky. Vyberte si zo širokej ponuky pomôcok na kreslenie, maľovanie či na šitie, magnetických hračiek. Naučte deti tkať a tvoriť originálne obrázky, postavičky či náramky priateľstva. 

Deti tak inšpirujete, aby kriticky premýšľali, zapájali jemnú motoriku a aby boli kreatívne. Ony sa zároveň hrajú a zabávajú a spájajú tak príjemné s užitočným. 

Originálne darčeky pre tínedžerov

Tínedžeri sú už ''malí dospelí''. Možno si lámete hlavu nad vhodným darčekom pre dospievajúcu dcéru, syna či bratranca, ale verte nám, nie je to žiadna veda. Mladé slečny sa v tomto veku chcú najmä páčiť. Čo keby ste vybrali nejakú kvalitnú prírodnú kozmetiku alebo trendy batoh do školy? Zaručene môžete staviť aj na farebnú bižutériu - náramky či pekné hodinky. 

Ak by ste chceli kúpiť niečo užitočné, dobrá knižka alebo dnes veľmi moderná čítačka kníh je skvelým darčekom pre obe pohlavia. Pre chlapcov v tínedžerskom veku je výborný nápad staviť na RC modely áut, drony či napríklad slúchadlá. Pravdepodobne si ich budú nasadzovať na uši, keď vás nebudú chcieť počúvať, ale takémuto darčeku sa iste potešia 🙂

Najlepšie darčeky pre deti
5 (100%) 5 x