Najlepšie darčeky pre rodinu

Vyberte si pre koho má byť darček:

TOP trendy darčeky pre rok 2019


Pre rodičov


Do domácnosti


Zdravie a relax

Nevybrali ste si darček? Skúste to v iných kategóriach

Tipy na darčeky pre rodinu

Zážitkové darčeky

Vybrať darček pre muža či ženu môže byť náročné. Čo ale vybrať viacerým osobám naraz? Čím ulahodíte obom rodičom, či celej rodine? Zdanlivo náročná úloha, avšak nie neriešiteľná. 

Žijeme v materiálnej dobe, máme všetkého prebytok, často sa stretneme s odpoveďou ,,Všetko mám, nič nepotrebujem.'' Práve preto sa v poslednej dobe stávajú čoraz obľúbenejšími zážitkové darčeky. A tými potešíte bezpochyby každú generáciu.

Doprajte svojim blízkym wellness pobyt, lyžovačku či adrenalínový zážitok, na ktorý budú navždy spomínať. 

Darčeky pre páry

Pri výbere darčeka pre novomanželov, vašich priateľov či rodičov môžete staviť na produkty do domácnosti, tie sa zídu vždy. Poznáte to, niekedy ľutujete vyhodiť peniaze na nový mixér, odšťavovač či krásne posteľné obliečky. Veď potom, neskôr, z ďalšej výplaty.

Takto môžete svojim blízkym ulahodiť a zároveň im dopriať šikovného pomocníka do domácnosti. Čo poviete napríklad na robotický vysávač?

Darčeky pre zdravý životný štýl

Ak váhate nad darčekom pre mamu, otca či svokrovcov, vyberte taký, ktorý utuží ich zdravie. Všetci si želáme byť čo najdlhšie vitálni, fit, v kondícii a dobrom zdravotnom stave. Nemusíte im kupovať permanentku do posilňovne, stačí, ak ich pošlete napríklad na dlhú zdravotnú prechádzku s kvalitným krokomerom. Naučte ich každé ráno si pripravovať zdravé freshe či smoothies. Alebo im dožičte poriadnu masáž.

5.0
03