Najlepšie darčeky pre ženu

TOP trendy darčeky pre rok 2019

Pre manželku alebo priateľku


Pre mamu alebo babku


Pre sestru alebo kamarátku

Nevybrali ste si darček? Skúste to v iných kategóriach

Tipy na darčeky pre ženy

Darček pre mamu

Svojej mame by ste určite chceli dopriať to najlepšie z najlepšieho. Maminy si to zaslúžia. Nenapadlo vám nič svetoborné? Oblečenie kupovať nechcete, kníh má neúrekom, šperky nenosí?

A čo keby ste si užili deň voľna a strávili ho spolu? Dožičte si masáž, manikúru či pedikúru, navštívte kaderníčku alebo sa rovno zbaľte a vyrazte na víkendový wellness pobyt. Spojíte príjemné s užitočným a vaša mamina sa bude určite najviac tešiť času strávenému s vami.

Darček pre kamarátku

S priateľkami je to vždy jednoduchšie. Poznáte sa roky, viete, aký štýl má rada, a že sa poteší čomukoľvek. Predsalen by ste jej chceli ulahodiť a urobiť radosť. Skvelou voľbou môže byť zaujímavý šperk, kvalitná kabelka či jej obľúbená kozmetika. Nezabudnite darček zabaliť do pekného balenia, ženské oko sa poteší každému milému detailu.

Darček pre svokru

Nápady na darčeky pre kamarátku, mamu, priateľku či manželku máte už v malíčku. Ale čo kúpiť svokre? Zdá sa vám, že ste vyčerpali všetky možnosti? Ale čoby. Dáme vám zopár tipov. 

Čo keby ste ju potešili predplatným jej obľúbeného časopisu? Najčerstvejšie vydanie jej vždy pohodlne príde do poštovej schránky a vy máte na rok postarané. Výbornou voľbou sú vždy aj zdravé potraviny či rôzne vitamíny a doplnky zdravia. A zaiste ju potešíte rodinným fotoalbumom s vašimi spoločnými fotografiami, ktoré môže hrdo ukazovať priateľkám.

4.7
07