Personalizované tabuľky INSPIO - Recenzia a skúsenosti

Personalizované tabuľky INSPIO skúsenosti recenzie

Neviem ako vy, ale ja rada dostávam, no ešte radšej dávam osobné darčeky. Také, na ktoré keď sa pozriem, s úsmevom na tvári si okamžite spomeniem, od koho som ich dostala. Navyše, niet lepšej kombinácie, ak sa v samotnom darčeku zároveň aj nájdem. Odzrkadľuje mňa ako osobnosť, moje záľuby či život. Vtedy viem, že daná osoba vyberala darček priamo pre mňa. A nič nepoteší viac. 

Pokiaľ ste sa v týchto riadkoch našli, radi darujete osobné darčeky, len si jednoducho niekedy neviete dať rady s výberom toho správneho, mám pre vás zaujímavý tip - personalizované tabuľky od firmy INSPIO.

INSPIO personalizované tabuľky recenzie skúsenosti

Recenziu začnem trochu netradične. Nedá mi totiž nespomenúť fakt, že spoločnosť INSPIO je slovenskou rodinnou firmou s dekoráciami, ktorá na trhu funguje už vyše 13 rokov. A takýchto kreatívnych ľudí, ktorí sa neboja vrhnúť sa do plnenia vlastných snov a začať podnikať v tom, čo ich baví, ja osobne veľmi obdivujem. 

Ako som už prezradila, ide o spoločnosť, ktorá sa venuje výrobe a predaju rozličných dekorácií, ako napríklad tapety, nálepky, obrazy, šablóny či tabuľky. Moja neter onedlho oslávi prvý rok života a preto som pre ňu z INSPIA vybrala personalizovanú tabuľku s údajmi o jej narodení. V eshope však okrem takejto prvej tabuľky môžete nájsť aj konkrétne tabuľky k narodeninám, na ktoré vám výrobcovia veľmi radi doplnia aktuálne údaje dieťatka, čo má v danom veku rado, obľúbenú hračku a podobne. 

A keďže sa blíži i deň, kedy majú sviatok všetky mamy sveta, rozhodla som sa potešiť špeciálnou tabuľkou aj tú svoju maminu. 

Posledná tabuľka, ktorá bude krášliť náš domov, je tabuľka pre muža s milým vyznaním lásky. Nie, ten môj nebude mať žiaden sviatok. Často však od neho dostávam kvety len tak, podľa jeho slov "Preto, že si", rozhodla som sa tentokrát obdarovať aj ja jeho. Taktiež preto, že je. 🙂

INSPIO skúsenosti

Zásielka z eshopu INSPIO prišla vo veľkej krabici. 

Moje skúsenosti s personalizovanými tabuľkami INSPIO

Tabuľky dorazili ku mne domov v rekordne rýchlom čase. Aj napriek tomu, že firma vyrába tabuľky na základe požiadaviek zákazníkov, odosielajú ich už do 24 hodín. Ak teda hľadáte darček na poslednú chvíľu, žiaden problém. 

Tabuľky boli zabalené v krabici, pričom na nej nechýbalo upozornenie, že ide o krehký tovar. Po otvorení krabice na mňa čakali tabuľky, starostlivo zabalené v bublinkovej fólii. 

A ako som s nimi bola spokojná?

INSPIO balenie

Tabuľky boli zabalené v bublinkovej fólii.


Personalizovaná tabuľka pre dieťa Inspio

Pri objednávaní tabuľky si môžete vybrať pozadie, farby aj ilustrácie podľa vašich požiadaviek. 

Narodenie dieťatka je bezpochyby jedna z najväčších a najsilnejších udalostí v živote každého človeka. Malé nemluvňiatko, ktoré príde na svet po dlhom očakávaní, dokáže náš život zmeniť úplne od základov. Všimli ste si niekedy, že prvé na čo sa pýtame v súvislosti s narodením bábätka je jeho meno, hmotnosť a výška? Tieto údaje sú totiž to, čo po narodení dieťatko charakterizuje, čím sa ako rodičia či rodinní príslušníci chválime. 

Tak prečo si tieto údaje jednoducho nezvečniť na pamiatku v krásnej tabuľke? Prvá tabuľka dieťaťa INSPIO je na to ideálnym spôsobom. 

Prvý dojem

Tabuľku som ešte ani nevybalila z bublinkovej fólie a už som z nej bola doslova nadšená. Nádherné spracovanie, primeraná veľkosť a spomienka na krásnu chvíľu - narodenie mojej neterky. 

Tabuľka má rozmery 40 x 30 cm, s ktorými sa bude dostatočne vynímať, či už zavesená na stene alebo vystavená niekde na poličke. Je vyrobená z ľahkého materiálu Dibond™, ktorý je veľmi pevný, odolný a čo je najdôležitejšie, i zdravotne nezávadný, a tak vhodný aj do detských izieb. Ide o polyetylénovú dosku, obalenú v tenkej vrstve hliníka. Skrátka, materiál hodnotím na jednotku s hviezdičkou.

INSPIO tabuľka pre dieťa

Na tomto mieste môže byť ilustrácia alebo fotka dieťaťa. 

Presne podľa predstáv

Na tabuľke pre moju neter sa nachádza meno, dátum a deň narodenia, hmotnosť, výška i miesto narodenia. V spodnej časti je obrázok medvedíka, kde však môže byť pokojne umiestnená aj fotka dieťatka. Celkovo máte pri tvorbe tabuľky široké možnosti prispôsobiť si ju tak, aby čo najviac zodpovedala vašim predstavám. 

Vybrať si môžete hlavný text, teda dcéra, synček, vnučka,.... Potom uvediete meno, deň a dátum narodenia, dĺžku, váhu, hodinu i miesto. Prispôsobiť si však môžete aj celkový dizajn - pozadie, ornamenty, farby a ilustračný obrázok. Po tom, čo si všetky tieto údaje v eshope jednoducho vyklikáte v praktickej tabuľke, nakoniec si ešte môžete zvoliť, či tabuľku chcete so špagátom (na zavesenie) alebo bez. Webová stránka eshopu je intuitívna a prehľadná, a tak je vytvorenie objednávky rýchle a ľahké. 

INSPIO tabuľka materiál

Tabuľka je vyrobená z kvalitného, zdravotne nezávadného materiálu Dibond™.

INSPIO tabuľka hrúbka

Tabuľka má hrúbku 2 mm.

 Moje hodnotenie

Prvá tabuľka pre dieťatko INSPIO je krásnym doplnkom do každej detskej izbičky. Aj keď mi síce Lenka vzhľadom na svoj vek ešte toho veľa nepovie, tabuľka sa veľmi páčila jej rodičom a to zatiaľ stačí. Verím, že keď vyrastie, všetky jej zvedavé otázky o tom, koľko vážila či merala po narodení, zodpovie táto tabuľka. 

Tabuľka má celkovo veľmi kvalitné prevedenie, je ľahká, no odolná a veľmi pekná. Plusom je pre mňa aj prijateľná cena 15 €, za ktorú sa táto tabuľka predáva. 

Myslím, že viac netreba dodávať. Odo mňa má tabuľka 5 hviezdičiek z možných piatich. 


Inspio tabuľka ku Dňu matiek

Spracovanie tabuľky je veľmi kvalitné, pestré farby, krásne ilustrácie a dobrá potlač - proste spokojnosť.

Tabuľka ku dňu matiek INSPIO skúsenosti

Pri objednávaní tabuľky si môžete vybrať možnosť so špagátom na zavesenie alebo bez. 

Druhá májová nedeľa už tradične patrí všetkým mamám sveta. Tú moju v tento sviatok zvyčajne zvyknem obdarovať kvetmi či čokoládou. Tentokrát mám však pre ňu prichystané špeciálne prekvapenie - Tabuľku s venovaním.

O tabuľke

Aj táto tabuľka má rovnako ako všetky ostatné INSPIO tabuľky rozmery 40 x 30 cm. Pokiaľ si zvolíte variant so špagátom, možno ju použiť aj ako obraz. Bez špagátu zas tabuľku možno vystaviť na akékoľvek miesto. Ja som zvolila variant so špagátom. Ak sa aj vy rozhodnete pre túto možnosť, na tabuľke sa budú nachádzať dve malé dierky, cez ktoré je prevlečený špagát na zavesenie. 

Tabuľka je taktiež vyrobená z materiálu Dibond™, ktorý je tou najlepšou voľbou pre výrobu dekorácií. Je odolná a ľahká. Jej celkové spracovanie je veľmi kvalitné, pestré farby, krásne ilustrácie a dobrá potlač - proste spokojnosť. 

Na tabuľke sa nachádza báseň "Naša mama", pochádzajúca z pera autorky Márie Topoľskej. Na spodnej časti sa nachádza text "Ľúbime ťa". Ten si však pri kúpe môžete zameniť za tvar v jednotnom čísle, teda "Ľúbim ťa". Čo však moje copywriterské srdce nemôže pri tejto tabuľke prehliadnuť, je medzera navyše, ktorá sa dostala za prvé úvodzovky v texte. Ide však o estetickú chybičku, ktorá padne do oka len ľudom zaťaženým na našu slovenčinu a všetko čo k nej patrí. 

Cena takejto tabuľky je 23 €, čo za potešenie našich mamín rozhodne stojí. 

Pokiaľ pre vás ponúkaná básnička nie je to pravé, môžete si vybrať z ďalších možností a dokonca môžete mať na tabuľke aj vlastný text i fotografiu.

Tabuľka ku Dňu matiek INSPIO

Aj napriek tomu, že tabuľka má špagát na zavesenie, možno ju i oprieť. A takto sa bude vynímať. 🙂

 Moje hodnotenie

Keďže sa Deň matiek ešte len blíži, reakciu mojej maminy vám neviem poskytnúť. U nás ale do slova a do písmena platí "Aká matka, taká Katka" (pôvodne som sa ešte aj mala volať Katka :D), máme rovnaký vkus, a tak som si istá, že tabuľka sa mamine bude páčiť. Miluje totiž všetko to, čím možno skrášliť a zútulniť interiér a exteriér domu. 

Aj keď je tabuľka prvotne určená ku Dňu matiek, myslím si, že poteší na akýkoľvek sviatok alebo len tak, ako prejav vďaky a úcty. 

S tabuľkou som veľmi spokojná, či už po stránke dizajnu, prevedenia, farieb a celkovej kvality, aj keď sa na nej našla chybička. Aj preto si odo mňa vyslúžila 4,5 hviezdičiek z piatich. 


INSPIO tabuľka pre muža darček

Tabuľka má rozmer 40 x 30 cm. 

V súčasnej dobe sa ako si neviem zbaviť pocitu, že muži sú nejako menej doceňovaní ako ženy. Samozrejme, nieže by sme si to my ženy nezaslúžili, to rozhodne nie, ale svoje uznanie a vďaku si určite zaslúži aj mužské pohlavie.

My ženy máme svoj Medzinárodný deň žien, ktorý sa po celom svete oslavuje vo veľkom štýle a taktiež aj Medzinárodný deň matiek. Vedeli ste však, že existuje aj Medzinárodný deň mužov a Medzinárodný deň otcov? Že nie? No vidíte, presne o tom hovorím. 

Teraz len tak pre zaujímavosť. Medzinárodný deň mužov sa každoročne oslavuje dňa 19. 11. a to od roku 1999. Medzinárodný deň otcov zas pripadá každý rok na tretiu júnovú nedeľu. Nezabudnite na tieto dátumy, pokiaľ si to vaši muži zaslúžia a pokojne ich potešte napríklad aj takouto tabuľkou. 

Ja som sa mojej polovičke rozhodla darovať tabuľku s vyznaním lásky len tak - z lásky. 🙂

INSPIO tabuľky dekorácie

S týmto farebným prevedením tabuľka skvele zapadne do akéhokoľvek priestoru. 

S možnosťou podpisu

Rovnako ako prechádzajúce dve tabuľky, aj táto tabuľka je podľa mňa veľmi vydareným kúskom. Ak by som zo všetkých troch mala vybrať jednu najkrajšiu, asi by to bola práve táto. Neviem, či je to nádhernými ilustráciami, hrou farieb či krásnym textom alebo skrátka svojím určením - pre môjho životného partnera. Nech už je dôvod akýkoľvek, ani na tejto tabuľke proste nevidím žiadne mínus. 

Je pevná, ľahká, má krásne pestré farby, bezchybnú potlač. Na spodnú časť tabuľky si môžete nechať na želanie vytlačiť aj meno vašej lásky, čím sa z tabuľky stane výnimočný a nezameniteľný personalizovaný darček. V prípade, že vám toto farebné prevedenie nevyhovuje, na výber máte z viacerých možností. 

Na tejto tabuľke sa na rozdiel od predchádzajúcich dvoch nachádza v ľavej spodnej časti logo firmy. Popravde, vôbec nijako mi tam neprekáža a taktiež by mi nevadilo, ak by sa logo nachádzalo na všetkých tabuľkách. Návšteve by sme tak nemuseli vysvetľovať, odkiaľ máme takéto krásne tabuľky, iba ich nasmerovať rovno na logo. 🙂 

INSPIO tabuľka darček pre muža

Tu sa môže nachádzať aj meno vášho partnera. 

INSPIO dekorácie

V ľavej spodnej časti je uvedené logo firmy INSPIO.

 Moje hodnotenie

Tabuľka pre muža s vyznaním a s možnosťou podpisu je jedinečným darčekom, ktorý zaručene prekvapí. Je kvalitne vyhotovená, má pútavé farebné prevedenie i text, ktorý poteší každé mužské srdce. 

Aj napriek, podľa mňa, dokonalej farebnej kombinácii, v ktorej je táto tabuľka vyhotovená, môžete si pri jej kúpe vybrať z viacerých farebných prevedení, so špagátom na zavesenie alebo bez.  

V eshope INSPIO sa predáva za sumu 23 €, čo je podľa mňa primeraná cena. Na tejto krásnej tabuľke som nenašla žiadnu nevýhodu a tak má odo mňa 5 hviezdičiek. 

Pozrite si všetky tabuľky v našom videu

Praktický stojan

Na to, že v balení sa nachádza i stojan, som prišla úplnou náhodou, keď som prevrátila krabicu na druhú stranu. Neváhala som a rýchlo som ho poskladala podľa návodu. Za mňa veľmi praktická záležitosť. 

Balenie INSPIO

Na zadnej strane krabice sa nachádza praktický stojan na tabuľku, ktorý možno ľahko poskladať podľa návodu. 

Tabuľky INSPIO skúsenosti

Tabuľku stačí iba položiť na stojan. 

INSPIO stojan na tabuľku

A takto stojan drží tabuľku. 

A ešte moja rada na záver. Nezabúdajte na to, že oveľa dôležitejšie ako samotný darček, ktorý darujete, je spôsob, akým ho dávate. Každý darček musí byť v prvom rade venovaný od srdca. Iba tak môže úprimne potešiť. 

O autorovi

Lenka Riganová
 

Lenka je hrdou absolventkou mediálnych štúdií na Prešovskej univerzite v Prešove. Má rada knihy, prechádzky za akéhokoľvek počasia, no zo všetkého najradšej má písanie. 

Rada skúša nové veci a o svoje pocity a postrehy sa delí s ostatnými. V redakcii má na starosti testovanie spotrebičov. Lenka má veľké skúsenosti z práce pre mobilného operátora (soda.o2.sk), kde sa venovala recenzovaniu telefónov.  Viac sa o Lenke môžete dozvedieť aj na Facebooku.

Viac článkov od tohto autora

Pridajte vašu recenziu

avatar