Tipy na užitočné vianočné darčeky

Tipy na užitočné vianočné darčeky

Vianoce sú za dverami a mnohí už preto premýšľajú, čo kúpiť blízkym a kamarátom. Skúste tento rok zabudnúť na ponožky (ak ich niekto skutočne nepotrebuje) a siahnite radšej po niečom inom. Uvidíte, že obdarovanému tým urobíte omnoho väčšiu radosť, než niečím, na čo uňho bude len sadať prach.

1. Stavte na inteligentné hodinky

V súčasnosti je medzi darčekmi veľmi obľúbená technika, špeciálne ak ide o inteligentné hodinky. Slúžia nielen ako predĺžená ruka vášho inteligentného telefónu. S inteligentnými hodinkami môžete počúvať hudbu, prijímať hovory, správy aj ďalšie notifikácie. Navyše podporujú mnohé modely aj bezkontaktné platenie, čo je výhodou pre každého, kto so sebou nechce neustále nosiť veľkú peňaženku, prípadne si napríklad po behu potrebuje zájsť kúpiť vodu do obchodu. Skvelou vychytávkou je aj to, že dokážu nielen merať srdcový tep alebo kvalitu spánku. Dokážu vás taktiež vás upozorniť, že by ste sa mali napiť, prípadne ísť na prechádzku, ak sedíte príliš dlho.

2. Darčekové sady so všetkým možným

Darčekové sady hrajú pod stromečkom stále prím. Ich výhodou je predovšetkým to, že nájdete skutočne veľké množstvo ich typov –  od tých s parfémami až po tie s alkoholom. Neváhajte po nich siahnuť, ak viete, že má daná osoba rada čaje, dobrú kávu či napríklad whisky. Ženy zasa určite poteší darčeková sada luxusných parfémov. Radosť svojej partnerke urobíte, keď si vopred nenápadne zistíte, po čom už dlhšiu dobu pokukuje, ale neodhodlala sa ku kúpe, napríklad kvôli vyššej cene (takým prianím môže byť práve drahý parfém).

3. Kvalitná kozmetika

Nielen dámy, ale aj pánov dokáže pod stromčekom nepochybne potešiť kozmetika. Ak máte vo svojom okolí osobu, ktorá sa o seba rada stará, máte vyhrané – vaše možnosti sú totiž prakticky neobmedzené. Mužskú časť rodiny alebo priateľov nepochybne poteší voňavý balzam po holení či netradičná pivná kozmetika. Dámy zasa budú s radosťou celoročne používať kvalitný krém proti vráskam. Ten môžete vyberať hneď podľa niekoľkých faktorov – veku obdarovanej, typu pleti či spôsobu použitia.

4. Cestovný kávovar do každého batohu

Máte v okruhu blízkych milovníka kávy a trekov v jednej osobe? Darujte mu cestovný kávovar. Vďaka nemu si bude môcť svoju dokonalú šálku kávy vychutnať skutočne kdekoľvek. Nájdete ich v rôznom cenovom rozpätí, stoja od niekoľkých desiatok eur až do približne 200 eur. Tie drahšie dokážu vytvoriť tlak až 18 barov, čo je viac, ako v prípade bežných automatických kávovarov na espresso. Navyše sú ľahké, takže na ne v batohu ľahko zabudnete. 

5. Nesmrteľné lego

Lego je skutočne nesmrteľný darček. Pravdou je, že zabaví predovšetkým deti, ale rovnako môže byť skvelým darčekom napríklad aj pre mužov. Poobzerajte sa napríklad po legu zo série Harry Potter, Hviezdne vojny, prípadne zvoľte pokojne model auta či dokonca vesmírnu stanicu. S legom jednoducho nemôžete šliapnuť vedľa, musíte len vybrať tú správnu sadu. A nebojte sa, aj ženy si prídu na svoje. Napríklad so známymi motívmi z umenia a architektúry. Možno si hovoríte, že stavebnica nie je práve praktický darček. Vedzte však, že ako deti, tak aj dospelí, sa skladaním zabavia na dlhé dni. Zároveň je to skvelá aktivita, do ktorej je možné zapojiť celú rodinu.

6. Náradie pre všetkých

Náradie sa zíde každému. A nie, nie je to povinná výbava len pre pánov. Aj žena môže oceniť sadu náradia, ktorá obsahuje kľúče, skrutkovače, štikačky, kladivo, zvinovací meter a napríklad aj nejaké skrutky a matice. Najmä v prípade, ak býva sama, prípadne ju kutilstvo jednoducho baví. Takáto sada náradia je navyše vždy v kufríku alebo boxe, takže nemusíte riešiť, kam náradie uložiť.


O autorovi

PR článok
 

Ak máte záujem o napísanie kvalitného a zaujímavého PR či natívneho článku, naši copywriteri sa o to postarajú. Napíšte nám na: hello@kombo.sk. (PR článok nemusí vyjadrovať názory redakcie.)

Pridajte komentár ku článku

avatar