33 tipov na valentínske darčeky z lásky

Tipy na darčeky na Valentína

Sviatok svätého Valentína nie je novodobý výmysel, ale jeho história siaha až do 3. storočia.

Existuje viacero legiend, ako vznikol, no tá najznámejšia ho spája s biskupom Valentínom, ktorý aj napriek zákazu tajne sobášil zamilované páry. Skončil vo väzení a odsúdili ho na trest smrti. Tu sa však zamiloval do dcéry väzenského dozorcu, ktorej krátko pred popravou napísal milostný list. Tak sa zrodila i prvá valentínka.

I dnes si na počesť lásky posielame 14. februára valentínky s láskyplnými vyznaniami. Svojich milovaných obdarúvame kvetmi, čokoládou či rôznymi darmi.

Ak aj vy chcete potešiť toho, na kom vám záleží, inšpirujte sa našimi tipmi na tie najlepšie valentínske darčeky pre ženu i pre muža.


Darčeky na Valentína pre ženu

Darčeky na Valentína pre muža

Darčeky na Valentína pre pár

Spoločný valentínsky darček pre pár je dokonalý darček, ak chcete kúpiť niečo, čo poteší vás aj vašu polovičku zároveň.

O autorovi

Lenka Riganová
 

Lenka je hrdou absolventkou mediálnych štúdií na Prešovskej univerzite v Prešove. Má rada knihy, prechádzky za akéhokoľvek počasia, no zo všetkého najradšej má písanie. 

Rada skúša nové veci a o svoje pocity a postrehy sa delí s ostatnými. V redakcii má na starosti testovanie spotrebičov. Lenka má veľké skúsenosti z práce pre mobilného operátora (soda.o2.sk), kde sa venovala recenzovaniu telefónov.  Viac sa o Lenke môžete dozvedieť aj na Facebooku.

Viac článkov od tohto autora