21 tipov na super veci z eshopu Babickinazahrada.sk

Naše 3 TOP tipy

Jedno staré príslovie hovorí: "Lekár lieči, príroda uzdravuje". Veru, o uzdravujúcej sile prírody vedeli už naše staré, prastaré aj praprastaré mamy a dávne generácie pred nimi, ktoré sa riadili heslom, že neexistuje zdravotný problém, na ktorý by sa v prírode nenašiel liek. 

Aj dnes sa stále čoraz viac a viac ľudí obracia späť k prírode, kde hľadá nielen duševnú, ale i fyzickú rovnováhu. Ak aj vám učarovala sila prírody, nechajte sa inšpirovať naším výberom toho najlepšieho z eshopu Babickinazahrada.sk.

Vyberáme pre vás:

Pomoc z prírody

Niečo dobré pod zub

EKO kozmetika - s láskou k prírode

Pre život bez odpadu - ZERO WASTE

Zdravotné pomôcky

Darčekové balenia pre potešenie

Babickinazahrada.sk - V harmónii s prírodou

Prírodné lieky

Internetový obchod Babickinazahrada.sk je miesto, kde sa to láskou k prírode doslova hemží, a to je viditeľné hneď na prvý pohľad. Nájdete tu prírodnú kozmetiku, produkty pre bezodpadový, ekologický život, prírodné výživové doplnky, zdravé potraviny a mnoho ďalšieho.

Ako to celé vzniklo?

Myšlienka vytvoriť Babičkinu záhradu sa zrodila v hlave pani Latečkovej - nadšenkyne byliniek, s bohatou zbierkou overených babských receptov. Nechcela si ich nechať iba pre seba a tak vytvorila facebookovú stránku Babičkina záhrada, aby sa o ne mohla podeliť s čo najviac ľuďmi. (Nevedno, na akom počte fanúšikov stránka začínala, no do dnes jej svoje "Páči sa mi to" dalo už viac ako 47 928 ľudí.)

Babičkina záhrada sa zo dňa na deň rozrastala a pribúdalo do nej čoraz viac ľudí hľadajúcich alternatívu, liečivú silu prírody i milovníkov eko života, ktorí mestský komfort vymenili za dedinu. Tu sa učili žiť v maximálnom súlade s prírodou a vyrábať vlastné produkty. Práve tie boli prvým tovarom, ktorý sa na stránke začal ponúkať. Keďže pribúdalo i výrobcov s vlastnými zaujímavými produktmi a iba facebooková stránka už akosi nestačila, p. Latečková začala uvažovať aj nad vlastným eshopom, ktorý uzrel svetlo online sveta v roku 2012.

O niečo neskôr sa zakladateľka Babičkinej záhrady p. Latečková rozhodla ponechať toto čarovné miesto svojím rovnako zanietením nástupcom. V súčasnosti sa o neho stará 11 vyznávačov zdravého životného štýlu, ľudí milujúcich prírodu a hľadajúcich alternatívne spôsoby liečby. 

"Všetko podstatné v živote je od prírody jednoduché a pre každého z nás prístupné. V Babičkinej záhrade milujeme bylinky, prírodné prístupy k liečeniu a celostný prístup k človeku. Taktiež sme závislé na prírodnej kozmetike, voňavých olejčekoch, aromaterapii a dobrom jedle."


Babičkina záhrada, FB fanpage

Čo v eshope Babičkina záhrada nájdete?

Eshop Babickinazahrada.sk ponúka množstvo zaujímavých produktov prehľadne rozdelených do 7 kategórií - Potraviny; Prírodné liečenie; Kozmetika, drogéria, hygiena; Pre Vaše zdravie; Handmade; Špeciálne a kategória Podľa choroby. Každá z jednotlivých kategórií sa skladá ešte z ďalších podkategórií, pre čo najväčšiu prehľadnosť. 

Potraviny

Zdravá strava je základom vyrovnaného životného štýlu a v eshope to dobre vedia. Aj preto sú všetky potraviny, ktoré u nich nájdete bez konzervantov, farbív či umelých príchuť. Zvyčajne sú pestované v ekologickom poľnohospodárstve, v súlade s prísnymi normami kladenými na eko výživu. 

Na svoje si tu prídu nielen ľudia bažiaci po zdravom stravovaní, ale aj tí, ktorých trápia v strave rôzne obmedzenia, ako napríklad celiatici, ľudia s alergiou na laktózu a pod. 

V tejto kategórii nájdete v ponuke čaje, rastlinné mlieka, šťavy, med, prírodné sladidlá, chlebové zmesi, obilniny, strukoviny, prísady na varenie, nátierky, proteíny, superfoods,....


Prírodné liečenie

Táto kategória je Alfa a omega celej Babičkinej záhrady, kde si ctia a uznávajú liečivú silu byliniek a alternatívnej medicíny. Eshop ponúka byliny a bylinné zmesi, bylinné sirupy, extrakty a tinktúry, oleje, maste, liečivé huby, výživové doplnky i rôzne vitamíny a minerály. 


Kozmetika, drogéria a hygiena

Kategória, pri ktorej zhliadnutí zaplesá srdce nejednej milovníčke všetkého voňavého. Navyše, kozmetika a drogéria, ktorú nájdete v eshope je čisto prírodná, bez syntetických látok, konzervantov či umelých farbív.

Vyberať môžete z prírodnej kozmetiky na telo, tvár, vlasy, zuby, z vôní pre mužov i ženy, dekoratívnej kozmetiky či ekodrogérie.

Pre Vaše zdravie

V tejto kategórii sa nachádzajú rôzne zdravotné pomôcky - diagnostické testy, zdravé vankúše, fľaše z nezávadných materiálov i náučná literatúra, ktorá vás prevedie svetom byliniek. 


Handmade

Nádherné produkty vyrobené šikovnými rukami kreatívnych ľudí nájdete v sekcii s názvom "Handmade". Veľkej obľube sa tešia voňavučké vankúše určené pre zdravý spánok alebo krásne textilné hračky. 

Všetky ponúkané produkty pochádzajú od slovenských a českých výrobcov. 


Špeciálne

Časť "Špeciálne" obsahuje produkty pre bezodpadový život a tiež rôzne špeciálne veci pre špeciálne dni, ako vianočné dekorácie v predvianočnom čase alebo darčekové balenia pre potešenie oslávencov. 


Podľa choroby

Posledná kategória "Podľa choroby" pozostáva z ďalších podkategórií, ktoré predstavujú konkrétny zdravotný problém, ako napríklad cukrovka, anémia, alergia, hemeroidy, menštruačné bolesti, nechutenstvo, pálenie záhy, atď. 

Blog a iné zaujímavosti

Na stránke eshopu Babičkina záhrada sa môžete začítať aj do blogu plného rozličných receptov, recenzií produktov i zaujímavých článkov. V tejto sekcii nájdete aj súťaže, ktoré eshop usporadúva pre svojich priaznivcov. 

Na záver

U nás v KOMBE sa netajíme tým, že milujeme lokálnu, slovenskú i českú tvorbu a preto milujeme i eshop Babickinazahrada.sk, kde je tejto tvorby neúrekom.

Všetky ponúkané produkty sú prírodného charakteru, bez chemických látok a farbív. Na svoje si tu prídu ženy i muži, ale aj deti. Tovaru je habadej, pričom je pre jednoduchšiu orientáciu rozdelený do prehľadných kategórií. Eshop pre svojich zákazníkov ponúka aj niečo navyše - blog plný rôznych zaujímavostí.


Ak by sme to mali zhrnúť, Babickinazahrada.sk je eshop, kde je:

Väčšina tovaru skladom

Rýchle doručenie

Darček k nákupu

A to vždy poteší! 🙂 🙂 

O autorovi

Lenka Riganová
 

Lenka je hrdou absolventkou mediálnych štúdií na Prešovskej univerzite v Prešove. Má rada knihy, prechádzky za akéhokoľvek počasia, no zo všetkého najradšej má písanie. 

Rada skúša nové veci a o svoje pocity a postrehy sa delí s ostatnými. V redakcii má na starosti testovanie spotrebičov. Lenka má veľké skúsenosti z práce pre mobilného operátora (soda.o2.sk), kde sa venovala recenzovaniu telefónov.  Viac sa o Lenke môžete dozvedieť aj na Facebooku.

Viac článkov od tohto autora

Pridajte komentár ku článku

avatar