12 nápadov na TV stolíky, ktoré doplnia vašu obývačku


TOP 3 modely pre rok 2023

tv-stolik-mendes

Zadovážte si závesnú skrinku pod TV, ktorú si môžete zavesiť do akejkoľvek výšky.


tv-komoda-actona

Vyberte si minimalistickú, no za to funkčnú TV komodu Actona. 


skrinka-na-tv-dunaj-05

Ak hľadáte viac priestoru, správna voľba môže byť skrinka na TV Dunaj 5.


TV stolíky sú praktickým a estetickým doplnkom vhodným do každej domácnosti. Tieto kusy nábytku poskytujú dostatočný priestor pre umiestnenie televízora. 

Nie je to však len o tom, že na ne môžete položiť vašu veľkoplošnú TV. Tieto stolíky zároveň vytvárajú miesto aj pre ďalšie zariadenia, ako sú DVD prehrávače, herné konzoly a reproduktory. Okrem toho taktiež poskytujú úložný priestor pre knihy, DVD a iné veci, ktoré by inak mohli zaberať miesto na stole alebo v skrini.

Tieto kúsky nábytku sú vhodné pre každý domov. Vybrať si môžete z veľkého množstva typov komôd pod televízor, ktoré sa líšia veľkosťou, štýlom a funkciami.Niektoré sú vysoké a široké, čo umožňuje umiestnenie televízora na vyššej úrovni, zatiaľ čo nižšie komody pod TV vytvárajú priestor na umiestnenie televízora na nižšej úrovni.

Na trhu nájdete či už modely s dvierkami, ktoré umožňujú skryť neporiadok, ale taktiež aj modely s otvorenými policami, ktoré poskytujú ľahký prístup k veciam.

Výber štýlu je rovnako bohatý, od tradičných až po moderné, takže si môžete vybrať televízny stolík, ktorý najlepšie zodpovedá vášmu interiéru. A materiály? Vyberte si medzi drevom, kovom alebo sklom a dotvorte svoj obývačkový priestor s kúskom, ktorý sa vám najviac páči.

My sme pre vás vybrali rôzne typy stolíkov pod TV od 6 slovenských predajcov nábytku, aby ste si mohli vybrať kúsok, ktorý bude ideálne vyhovovať vašim potrebám.

Vyberte si dokonalý TV stolík do vašej obývačky 

TV stolíky do 120 cm

TV stolíky do 180 cm

TV stolíky do 200 cm

Závesná skrinka pod TV

NÁŠ TIP: Chcete si k novej skrinke pod TV rovno vybrať aj nový televízor? Pozrite si naše porovnanie TV, ktorému sme sa u nás v redakcii venovali až 30 hodín, aby sme vybrali tie najlepšie televízory na trhu.

Transformujte svoj obývačkový priestor na miesto plné praktického a estetického štýlu

skrinka pod TV obývačka

Skrinka pod televízor je skvelým doplnkom pre každý obývačkový priestor. Poskytuje úložný priestor pre káble, komponenty televízie a ďalšie predmety, zatiaľ čo zároveň prispieva k estetickému vzhľadu miestnosti.

Je dôležité vybrať si správnu veľkosť skrinky, aby sa na ňu dobre zmestil televízor a zároveň poskytovala dostatočný priestor pre všetky vaše potreby. 

Investujte do skrinky pod televízorom a sledujte, ako sa váš obývačkový priestor stane ešte viac praktickým a pohodlným.

Pridajte komentár ku článku

avatar