Ak máte prsteň s diamantom, ste tým správnym kandidátom

Návrh na manželstvo je udalosť, ktorej proces nie je o nič menej dôležitý ako výsledok. Avšak, to, aký bude výsledok, v prvom rade závisí od toho, či vaša vyvolená ponuku prijme. A aj keď je odpoveď „áno“ možno vopred zaručená, nemali by ste sa nechať ničím zaskočiť a prsteň s krásnym diamantom včas zakúpiť.

Výber zásnubného prsteňa

Zdroj obrázka: Syda Productions/shutterstock.com

Aby to nebol pre vás nepredstaviteľný cieľ, postupujte podľa troch hlavných pravidiel: budúca partnerka by mala byť rada, prekvapená a obdarovaná krásnym zásnubným prsteňom v pravý čas.

Vhodné miesto zaujme

Neviete, čo sa jej bude páčiť? Rozhodnutie je na vás. Ak ale nechcete riskovať, urobte to na romantickom mieste. Najlepšie možnosti sú dom, reštaurácia alebo miesto prvého stretnutia.

Ak ste sa rozhodli pre reštauráciu, dajte pozor na to, aby nebola príliš hlučná. Pokiaľ ide o miesto prvého stretnutia na sociálnej sieti, týmto spôsobom to radšej neriskujte. Živá komunikácia a pravý moment prekvapenia na príjemnom mieste sú stokrát cennejšie.

Výber zásnubného prsteňa

Zdroj obrázka: Sombat S/shutterstock.com

Správne slová potešia

Všetko si dobre premyslite. Ukážte jej, kto je pre vás teraz najdôležitejšou osobou, nielen slovami, ale aj skutkami. Zjednodušene povedané, ak má rada košeľu „pekného modrého odtieňa“, oblečte si ju.

Pri predkladaní ponuky hovorte jasne, povedzte jej všetko, čo ste plánovali a chceli. A všetkými prostriedkami vysvetlite, prečo chcete spojiť svoj život s jej. A nakoniec, v obklopení romantickej atmosféry pokľaknite na kolená a povedzte jej, že ste pre ňu ten pravý.

Výber zásnubného prsteňa

Zdroj obrázka: Almarina/shutterstock.com

Nádherný prsteň prekvapí

Ak ste ešte nenašli vhodný prsteň, vyberte jej to, čo bude aj rada nosiť. Preto sa snažte dôkladne a starostlivo zistiť, čo sa jej páči. Všímajte si šperky, ktoré najčastejšie nosí a výber realizujte tak, ako sa vám to hodí.

Zjednodušiť si to celé ešte môžete, ak VIPgold.sk navštívite.

O autorovi

Veronika Ivánová
 

Veronika vyštudovala masmediálnu komunikáciu a preto jej práca v novinách, či písanie článkov nie sú cudzie. Zbožňuje cestovanie a ako hovorí, minula by posledné peniaze na akýkoľvek výlet (a dobré jedlo). Rada športuje a zaujíma sa o módu, kozmetiku a lifestyle. Rada všetko dokumentuje a tak si jej fotky, videá a príspevky môžete pozrieť na jej Instagramovom profile alebo Facebooku.
Viac článkov od tohto autora