Hľadáte zľavy v letákoch? Skúste to s aplikáciou Kupino

Aplikácia Kupino

Aplikácií, ktoré ponúkajú zobrazenie letákov si dnes môžete stiahnuť už niekoľko. Na trh však vstupuje ďalšia. 

Áno, aj slováci sa dočkali a služba, ktorá je napríklad v Českej republike veľmi populárna, konečne dorazila aj na Slovensko. V Česku ju poznáme pod značkou Kupi.cz, na Slovensku ju nájdeme pod názvom Kupino.

V čom je táto služba výnimočná?

Akcie, letáky, obchody

Základnou funkciou aplikácie je zhromažďovanie všetkých dostupných letákov na jedno mieste. V čase písania tohto článku ich bolo v aplikácii 269. Slušný počet, čo poviete?

Letáky si samozrejme môžete prezerať presne tak ľahko, ako by ste listovali v ich papierovej forme. Viete si leták nájsť podľa názvu obchodu, mesta alebo podľa kategórie.

Aplikácia Kupino

Úvodná obrazovka aplikácie.

Aplikácia Kupino

Všetky letáky máte po ruke.

Aplikácia Kupino

Môžete si vybrať konkrétny obchod podľa názvu.

Aplikácia Kupino

Alebo si vybrať obchod podľa kategórie.

Vyhľadávanie v letákoch nebolo nikdy jednoduchšie

Aplikácia Kupino

Samozrejme, zobrazenie letáku v mobile nie je nič nové ani výnimočné. Čo teda odlišuje aplikáciu Kupino od ostatných? Vyhľadávanie! Áno, táto služba naozaj ponúka vyhľadávanie vo všetkých dostupných letákoch a funguje to naozaj skvele.

Uveďme si príklad. Chceme si v letákoch nájsť maslo. Samozrejme by sme teraz mohli začať pracne prezerať všetky letáky s potravinami ...

Alebo môžme skúsiť maslo vyhľadať jednoduchšie:

1. do vyhľadávacieho poľa priamo v aplikácii napíšeme maslo. Aplikácia nám sama začne našepkávať názvy produktov, ktoré by nás mohli tiež zaujímať.

Aplikácia Kupino

Výhľadávanie produktov v letákoch.

2. Aplikácia nám následne zobrazí všetky letáky, kde sa maslo nachádza a to rovno aj s cenami. Zobrazí sa presne konkrétna stránka, takže už nemusíme "listovať" ďalej. Jednoduché a rýchle. 

Aplikácia Kupino

Letákmi v mobile šetríme prírodu

Hoci veľa z nás stále obľubuje klasické listovanie v papierovej podobe letákov, musíme si priznať, že doba ide dopredu a táto forma je už pomaly minulosť a čoraz viac obchodoch sa snaží myslieť ekologicky a z papierovej formy prejsť do digitálnej.

A aj o tom je Kupino. Letáky v mobile ušetria ročne niekoľko ton papiera.

Kupino výhody

Zdroj: Kupino.sk

Ak ste túto skvelú aplikáciu ešte nevyskúšali, môžete si ju zadarmo stiahnuť z Google play (verzia na iPhone bude dostupná čoskoro). Na trhu je zatiaľ prvá verzia aplikácie, vývojári priebežne vydávajú nové aktualizácie, takže sa máme naozaj na čo tešiť.

O autorovi

PR článok
 

Ak máte záujem o napísanie kvalitného a zaujímavého PR či natívneho článku, naši copywriteri sa o to postarajú. Napíšte nám na: hello@kombo.sk. (PR článok nemusí vyjadrovať názory redakcie.)