Magnetická maska Venev  - recenzia a skúsenosti

Maska_Venev
 • kozmetický produkt pre krásnu pleť
 • 100 % prírodné ingrediencie
 • aplikujte 1 - 2 x do týždňa
 • cena od 29,99 

Po krásnej pleť túžime všetci. Je prejavom zdravia, zvyšuje naše sebavedomie a cítime sa oveľa lepšie, ak je tvár čistá a rozžiarená. Aj napriek tomu, že je typ pleti daný geneticky, jej aktuálny stav ovplyvňuje mnoho vonkajších aj vnútorných faktorov. Patrí sem strava, životný štýl, užívanie liekov, biologické starnutie kože a podobne. Je preto podstatné, aby sme sa o ňu dôkladne starali.

Problémy s pleťou trápia mnohé ženy aj mužov. Akné, pigmentové škvrny, čierne póry, nie sú len výsadou dospievania, ale veľakrát ide o hormonálne problémy, ktoré sa objavujú aj v zrelšom veku. V súvislosti s touto problematikou skúšame mnoho tipov a trikov.

Jeden zo spôsobov, ako môžeme pleti pomôcť, je používať pravidelne pleťové masky. Sú kľúčové pre zdravú pokožku, pretože obsahujú biologicky aktívne látky a vitamíny, ktoré vyživujú pleť do hĺbky. 

Ale aj v situáciách, ak je pleť čistá a jemná, opäť túžime venovať jej dôkladnú starostlivosť, aby sme ju udržali krásnu a vyživenú. Preto bez obáv siahnite po zaujímavých kozmetických produktoch, ktoré sľubujú očakávané výsledky, ale najprv si overte ich zloženie.

Tentokrát sme sa rozhodli otestovať magnetickú masku od značky Venev, ktorá je vhodná pre všetky typy pleti. Zaujme práve netradičným odstraňovaním pomocou magnetu, ale ukrýva sa v nej oveľa viac. 

maska Venev

Balenie produktu Venev, ktorá je možné zakúpiť si ako set.

maska Venev

Detail na balenie Venev.

 O produkte

Venev je magnetická maska na tvár, ktorý je vhodná pre všetky typy pleti. Nanáša sa pomocou aplikátora a odstraňuje sa magnetom. Jej názov je odvodený od latinského slova venuste, čo znamená očarujúca. Produkt sa vyznačuje mnohými zaujímavými vlastnosťami, medzi ktoré patrí schopnosť rozžiariť pleť, hĺbkovo čistiť aj hydratovať. Možno ju používať celoročne a nie je testovaná na zvieratách.

Účinky masky Venev:

 • hĺbkovo čistí a hydratuje,
 • upokojuje citlivú pleť a pomáha liečiť akné,
 • vyživuje a zanecháva pleť jemnú na dotyk,
 • omladzuje tým, že stimuluje tvorbu kolagénu,
 • vyhladzuje mimické vrásky a zjednocuje farebný tón pleti.
Maska_Venev

Detail na produkt magnetickej masky Venev.  

venev-fotkaproduktu

Súčasťou setu je maska, aplikátor a magnet na odstránenie masky. 

NÁŠ TIP: Získajte magnetickú masku Venev so zľavou 10 %. Pri nákupe použite kód AFFIAL10

 Zloženie

Magnetická maska Venev je tvorená 100 % prírodnými ingredienciami. Je plná jedinečných látok, ktoré vyživujú pleť. Obsahuje až 6 kľúčových aktívnych látok, ktoré pôsobia vyživujúci na pleť a spoločne vytvárajú krásny efekt na pokožke. Nenachádzajú sa v nej žiadne škodlivé chemikálie.

Kľúčové látky, ktoré sa v magnetickej maske nachádzajú:

 • vitamín C
 • kyselina hyalurónová
 • včelí vosk
 • bahno z mŕtveho mora
 • kolagén
 • jojobový olej

Vitamín C je schopný pleť rozžiariť a dodať jej zdravý vzhľad. Je vhodný pre všetky typy pleti bez výnimky. Účinne chráni pred slnkom, bojuje proti začervenaniu pokožky a podporuje tvorbu kolagénu. Pleť je zdravá, pôsobí mladistvo a je tiež chránená pred vonkajšími vplyvmi.

Kyselina hyalurónová je účinná zložka, ktorá slúži na zachovanie optimálnej hydratácie pleti. Pôsobí ako magnet, ktorý priťahuje vodu do pleti. Správne množstvo vody predstavuje ochrannú bariéru pokožky, a tým je pleť žiarivá a pevná. Kyselina hyalurónová pleť nezaťažuje, ale naopak zabraňuje prílišnej strate vody. 

Včelí vosk je plne prírodnou ingredienciou, ktorá chrání pokožku pred nepriaznivým počasím, nečistotami a zabraňuje vysychaniu pleti. Podporuje tvorbu prirodzenej kožnej bariéry a udržuje pleť plnú života. 

⁠Bahno z Mŕtveho mora má vysokú koncentráciu minerálov ako horčík, vápnik, draslík, zinok, železo a bromid, ktoré vyživujú pokožku. Pomáha pri čistení pleti nielen na povrchu, ale aj hĺbkovo od nečistôt, mazu a nánosov. Taktiež omladzuje, pôsobí proti akné, upokojuje a vyživuje. Maska obsahuje až 20 % bahna z Mŕtveho mora.⁠

Kolagén zaisťuje elasticitu kože, pričom výsledkom je pružnú a odolná pokožka. Podporuje regeneráciu kožných buniek, pleť omladzuje a dodáva jej potrebné živiny. Vyhladzuje jemné vrásky. 

Jojobový olej hydratuje pleť bez toho, aby upchával póry. Má antibakteriálne účinky, a zároveň je antioxidantom. Upokojuje veľmi suchú a podráždenú pleť, a tiež podporuje produkciu kolagénu. Veľmi účinne zvlhší aj zjemní suchú pleť. 

Súčasťou masky sú aj ďalšie zložky, ako perlový prášok, železný prášok, extrakt z kakaových semien či beta-glukán.

NÁŠ TIP: Prečítajte si recenziu na výživový doplnok Nicelis, ak túžite nielen po zdravej pleti, ale aj krásnych vlasoch a nechtoch. 

Balenie Venev

Detail na vnútro balenia masky Venev.

Aplikovanie masky

Na obale nájdete podrobný postu o správnom aplikovaní masky.

 Balenie a aplikácia

Maska disponuje pôsobivým, ale zároveň veselým dizajnom, ktorý hrá farbami. Rovnováha farieb je dosiahnutá neutrálnym vnútrom balíčka, kde sa nachádzajú produkty uložené v čiernej pene. Dizajn produktov je taktiež čierny so žltým logom Venev. Súčasťou balenia je maska, aplikátor, magnet na odstránenie produktu a niekoľko kusov ochrannej fólie pre magnet. Samotná maska Venev je v krabičke, ktorá na prvý pohľad pôsobí veľmi pekne. Jej objem je približne 50 ml a vydrží vám približne na 20 a viac použití, ak si ju budete nanášať v tenších vrstvách. 

Pre lepšiu aplikáciu je dôležité, aby ste si vyčistili pleť pred jej samotným nanášaním. Čistá pokožka pomáha maske lepšie presiakne do pórov a zvyšuje jej účinnosť na pokožke. Pomocou aplikátora naneste masku na tvár v jemných vrstách.

Aplikovanie masky je pomocou aplikátora veľmi príjemné. Masku aplikujete práve na tie miesta, kde potrebujete. Vyhnete sa oblasti očí, úst, a teda zón, ktoré by ste mohli maskou podráždiť. Celkovo je aplikácia jednoduchá a zvládnete ju približne do minúty. 

Postrehli sme tiež, že pokiaľ zostane pokožka jemne vlhá, maska sa oveľa lepšie nanesie. Nechajte masku pôsobiť a počkajte približne 10 - 15 minút. Na magnet navlečte ochrannú fóliu a následne masku odstráňte z pleti. Zvyšný produkt môžete jemne vmasírovať do pokožky alebo zotrieť tampónom na odličovanie.

Pomocou magnetu odstránite väčšinu masky, ktorú máte na tvári. Je možné, že vám zostanú malé čmuhy, ktoré budete musieť odlíčiť tampónom alebo iným spôsobom, ale celkovo ide o veľmi netradičný a zaujímavý spôsob ako odstrániť masku.

V maske sa nachádza železný prášok a celkovo je konzistencia na tvári jemne mastnejšia. Odstraňovanie magnetom je jednoduchšie a efektívnejšie. Výrobcovia sa nezmieňujú o špeciálnom pôsobení magnetu pri odstraňovaní masky, ale používatelia si pochvaľujú tento spôsob, pretože im príde efektívnejší ako bežné odstránenie. Doslova majú pocit, aby by magnet odstraňoval nečistoty oveľa hĺbkovejšie z tváre, čo po použití produktu potvrdzujeme aj my. 

Pre dosiahnutie najlepších výsledkov používajte masku aspoň 1 - 2 x do týždňa. Nám sa osvedčilo použiť masku ráno alebo večer. Pleť je po aplikovaní veľmi rozžiarená. 

maska Venev

Magnetická maska má jemnú konzistenciu a je tmavej farby. 

 Cena

Masku Venev si môžete zakúpiť ako súčasť setu, ale aj ako samostatný produkt. Prvýkrát je potrebné zakúpiť si set, aby ste dostali aplikátor aj magnet na odstránenie masky, ale pri ďalšom nákupe postačí objednať si len masku. Cena setu je 49,98 €, pričom obdržíte produkt, aplikátor aj magnet s niekoľkými kusmi ochrannej fólie pre magnet. Po minutí produktu vám stačí objednať si masku, za ktorú zaplatíte 29,99 €. 

Výhody a nevýhody masky Venev

Výhody

 • dizajnové balenie
 • bez škodlivých chemikálií
 • jednoduchá aplikácia a odstránenie
 • množstvo prírodných aktívnych látok
 • výsledky vidno po prvom aplikovaní masky
 • široké spektrum priaznivých účinkov na pleť,

Nevýhody

 • odstraňovanie magnetom nie je až tak praktické
 • takmer necítiť vôňu

Skúsenosti zákazníkov

„Človek si užije nanesenie špachtlou, a to ako sa dáva maska dole je naozaj príjemný zážitok. Má veľmi dobré zloženie a po použití je pleť krásne zhydratovaná a vyčistená. Odporúčam všetkými desiatimi..“ Žaneta K.

S maskou som veľmi spokojná, pleť rozžiari a neškodí mi na akné, pleť je čistejšia a vláčnejšia. Skutočne odporúčam. Navyše je to trochu aj zážitok odstraňovať masku s magnetom. Za mňa dobrá kúpa, ktorá ma skutočne milo prekvapila." Lucia P.

„Veľká spokojnosť. Masku používam už 3 mesiace a pleť je na nepoznanie. Zjednotená, bez vyrážok a krásne hydratovaná.“ Renáta


magnetická maska Venev recenzia

1. krok: Čiastočné nanesenie masky Venev.

Venev

2. krok: Začiatok odstraňovania masky pomocou magnetu.

Maska Venev

3. krok: Časť masky odstránená.

Venev

4. krok: Odstránenie masky na jednej časti tváre len s použitím magnetu.

 Naše hodnotenie

Maska Venev je na prvý pohľad veľmi zaujímavou variantou pleťového prípravku. V súvislosti s odstraňovaním a nanášaním treba oceniť praktické aplikovanie masky, ale aj originálny spôsob odstraňovania, kedy má človek pocit, že si magnetom odstraňuje všetky nečistoty z tváre. Prirodzene, zaujme najmä netradičným odstraňovaním masky pomocou magnetu, ale má aj niekoľko ďalších benefitov, ktoré netreba prehliadať.

Balenie produktu je veľmi štýlové. Set s maskou je vhodný ako darček pre niekoho, kto miluje kozmetické produkty, ale pokojne si môžete spraviť radosť aj sami sebe. 

Podľa zloženia sa javí ako kvalitný pleťový produkt, ktorý je plný prírodných ingrediencií. Nezaťažuje pleť ani inak nedráždi. Naopak ju plne vyživuje, čoho dôkazom je aj krásne rozjasnená pleť po odstránení masky. Miesta, v ktorých som mala póry, mi prišli po aplikovaní citlivejšie, čo považujem za plus z hľadiska účinnosti.

Konzistencia masky je veľmi dobrá, nedrobí sa a krásne drží na tvári. Maska má veľmi jemnú vôňu, ktorú takmer necítiť. Považujeme to za mierne mínus, ale z hľadiska kvality to produkt neovplyvňuje, skôr naopak, značí to, že je bez parfumov. Odstraňovanie magnetom, na ktorý sa navlieka obal, nie je až také praktické, pretože obal sa rýchlo zašpiní. Musíte ho preto očistiť servítkou, aby ste mohli aj zvyšnú masku odstrániť. 

Produkt si môžete zakúpiť cez e-shop Venev.

Celkovo nás produkt príjemne oslovil svojim zložením aj účinkami, preto sme mu dali nasledovné hodnotenie, ktoré si zaslúži.  

O autorovi

Dominika Ježová
 

Dominika je copywriterkou a začínajúcou blogerkou, ktorú inšpirujú témy týkajúce sa sebarozvoja. Bezodná milovníčka kávy, ktorá nepohrdne espressom ani cappuccinom. Nepoučiteľná zberateľka zápisníkov, ktorá bezprostredne vyhľadáva prostredia kaviarní. Absolventka masmediálnej komunikácie v Trnave. Okrem kávy zbožňuje cvičenie jogy, dlhé prechádzky prírodou, knihy a pohľad na lesy.

Pridajte vašu recenziu

avatar