Amani Smile prináša špičkovú švajčiarsku techniku bielenia zubov SmilePen

biely úsmev

Krásny zdravý chrup je vizitkou každého človeka. O zuby by sme mali dbať neustále. Používať kvalitné zubné aj medzizubné kefky, niť, ústnu sprchu, škrabku na jazyk. Výber je dnes bohatý. Samozrejmosťou sú aj pravidelné preventívne prehliadky u zubára a nemali by ste zabúdať ani na dentálnu hygienu. Je dôležité odstraňovať zubný povlak a kameň, ktoré sa usádzajú najmä na ťažko dostupných miestach.

Aj keď sa o zuby staráte poctivo a pravidelne, ich sfarbenie ovplyvňuje mnoho faktorov. Fajčenie, pitie kávy, čierneho či zeleného čaju aj červeného vína. Zubné pasty však dokážu zuby iba vyčistiť, fľaky a zafarbenie nezmiernia.

Uvažovali ste už nad rôznymi bieliacimi pastami, pásikmi či profesionálnym bielením zubov v zubnej ambulancii? Ušetríme vám zbytočne stratený čas aj peniaze. Predstavujeme vám totiž stávku na istotu - švajčiarsku novinku bielenia zubov SmilePen.

O značke

Kristina Anacker, konateľka Amani Smile, nedá na krásny chrup dopustiť už roky. Keďže sa pohybuje v spoločnosti zubárov a jej snom bolo priniesť na Slovensko unikátny produkt, pátrala v zahraničných vodách. Až našla švajčiarsku značku SmilePen, ktorá je zárukou kvality a profesionality. Stáva sa populárnou aj v Nemecku a Rakúsku. SmilePen sú produkty určené na domáce bielenie zubov vyvinuté v spolupráci so švajčiarskymi zubármi. Amani Smile je jediným distribútorom SmilePen na slovenskom trhu.

Produkty SmilePen

V e-shope Amani Smile nájdete produkty švajčiarskych značiek SmilePen a Curaprox. Starostlivosť o váš chrup bude kompletne pokrytá od vyčistenia a vybielenia zubov kvalitnými kefkami a prípravkami cez hygienické doplnky až po starostlivosť o zuby po bielení.

SmilePen Professional Kit & Whitening Accelerator

SmilePen Professional Set vybieli vaše zuby až o 14 odtieňov. Zdroj: amanismile.sk

SmilePen Professional Set s akcelerátorom sme zo širokej ponuky e-shopu Amani Smile nevybrali náhodne. Je totiž najvýkonnejším setom radu SmilePen. Jeho používaním dokážete pri pohodlnom domácom bielení zosvetliť svoje zuby až o 14 odtieňov. Tajomstvo tkvie vo vysokoúčinnej LED lampe s 32 LED žiarovkami, ktoré nenájdete u žiadneho iného výrobcu. Tisíce spokojných zákazníkov hovoria viac ako slová.

SmilePen Professional Whitening Strips

SmilePen Professional Whitening Strips sú ideálnym riešením pre pohodlných. Zdroj: amanismile.sk 

​​​​SmilePen Professional Whitening Strips sú bieliace pásiky na zuby, ktoré ocenia najmä tí, ktorí hľadajú pohodlné, ale účinné riešenie. Strips od SmilePen vaše zuby vybielia až o 8 odtieňov, a viete čo je najlepšie? Že s nimi môžete v domácej pohode pozerať obľúbený film, či povysávať, nijako vás totiž neobmedzujú. A výsledky uvidíte už v priebehu jedného týždňa

Amani Smile na sociálnych sieťach

Vedeli ste, že?

  • ... SmilePen Professional Kit s LED akcelerátorom vám vybieli zuby až 14 odtieňov?   
  • ... SmilePen má vo Švajčiarsku vyše 85.000 spokojných zákazníkov?
  • ... SmilePen ponúka ako jediný výrobca LED lampu až s 32 LED svetlami?

Rozhovor s konateľkou Amani Smile, Kristinou Anacker 

Kristina Anacker

Ako vznikol nápad priniesť na slovenský trh švajčiarsku značku bielenia zubov? Máte k ''zubarine'' vzťah?

Dnešný trend je stále viac a viac dbať o svoje zdravie a svoj zovňajšok. Aj u nás Európe chceme krásne biele, žiarivé úsmevy ako v Hollywoode. Stále viac žien ale i mužov si uvedomuje, že prvý dojem robí naozaj úsmev a pekné biele zuby. Rozprávala som sa s viacerými riaditeľmi veľkých spoločností a zaujímalo ma, čo rozhoduje v prospech kandidáta o pracovnú pozíciu okrem jeho schopností. Ich odpoveď bola jednoznačná - upravený vzhľad.

Prečo zuby? Mám naozaj mnoho známych v tejto oblasti, s ktorými mám možnosť konzultovať. A vždy ma téma zdravého a krásneho chrupu zaujímala. A teda som musela nájsť už iba ten správny produkt. Pre značku SmilePen som sa rozhodla, pretože je naozaj najúčinnejšia a švajčiarske produkty sú známe svojou kvalitou. Iba tento výrobca ponúka vysokoúčinnú LED lampu s 32 LED svetlami.

Smile Pen

SmilePen je jediným výrobcom LED lampy s 32 LED žiarovkami, ktoré ju tak robia vysokoúčinnou

Znamená to, že SmilePen sú švajčiarske produkty a a vy ste ich distribútorom na Slovensku? 

Presne tak. SmilePen produkty sú vyvinuté švajčiarskými expertami na bielenie zubov v spolupráci so švajčiarskymi zubármi.

Kedy ste sa pustili do projektu a aké boli začiatky?

SmilePen je na trhu 3 roky. Na švajčiarskom trhu sú najsilnejší a najstabilnejší vo svojej oblasti a postupne začínajú byť jedničkou aj v Nemecku a Rakúsku. Ja som priniesla tento produkt na Slovensko približne pred pol rokom. Čiže som stále iba na začiatku cesty.

Čím sa SmilePen líši od iných techník bielenia zubov?

SmilePen technika spočíva vo vysokoúčinnom bieliacom géle v kombinácii s LED lampou. Ako som už spomenula také silné LED svetlo, ako má SmilePen nikde inde na trhu nenájdete. Zároveň je však stále šetrné, toho sa netreba báť. Okrem prípravkov na bielenie zubov SmilePen ponúka tiež širokú paletu produktov pred a po bielení.

Ktorý z produktov je najobľúbenejší a sľubuje najväčší účinok? 

Veľmi obľúbený je práve Professional Kit s LED svetlom, pretože vybieli zuby o 14 odtieňov a tým pádom je najúčinnejší. A vyzdvihla by som aj Whitening strips - je to najjednoduchšie bielenie s najjednoduchšou aplikáciou. Pásiky iba nalepíte a hotovo.

A nemôžem si aplikáciou ublížiť, poškodiť zubnú sklovinu?

Bielenie je úplne bezpečné, nakoľko sa pri vývoji tejto technológie podieľali aj švajčiarski zubári. Samozrejme, každý reaguje inak a každý má inú hranicu citlivosti. V našej ponuke preto nájdete aj produkty pre citlivejšie zuby, ktoré možno aplikovať po bielení. Tým je napríklad SmilePen Revitalizačný a desenzibilačný gél.

Ako dlho mi zuby po bielení vydržia biele? 

To záleží od zlozvykov ako je fajčenie, pitie kávy alebo červeného vína, ktoré nechávajú na zuboch povlak. Spravidla ale učite minimálne 3 mesiace. Pokiaľ týmto nerestiam neholdujete, tak kľudne aj rok.

A čo vám, Kristina, prináša najväčšiu radosť?

Jednoznačne najvačšiu radosť mi robia reakcie zákaznikov, ktorí SmilePen vyskúšali a sú o produkte 100% presvedčení rovnako ako ja.

Spokojná zákazníčka po používaní SmilePen Professional Kit & Whitening Accelerator  

Kristina, ďakujeme za predstavenie Amani Smile a švajčiarskych produktov SmilePen. Želáme vám množstvo spokojných a usmiatych zákazníkov.

Ak si chcete vyskúšať produkty na vlastnej koži, nájdete ich spolu s popisom, ich účinkami a ďalšími informáciami na stránke Amani SmilePridajte sa k fanúšikom na instagrame @hviezdny.usmev a nezabudni otagovať svoju fotku #hviezdnyusmev. Sledovať môžeš začať aj na facebooku ako Amani s.r.o. 

O autorovi

Veronika Ivánová
 

Veronika vyštudovala masmediálnu komunikáciu a preto jej práca v novinách, či písanie článkov nie sú cudzie. Zbožňuje cestovanie a ako hovorí, minula by posledné peniaze na akýkoľvek výlet (a dobré jedlo). Rada športuje a zaujíma sa o módu, kozmetiku a lifestyle. Rada všetko dokumentuje a tak si jej fotky, videá a príspevky môžete pozrieť na jej Instagramovom profile alebo Facebooku.
Viac článkov od tohto autora

Pridajte komentár ku článku

avatar