INSPIO - dekorácie na mieru pre malých i veľkých

INSPIO

Zdroj: inspio.sk

Nie nadarmo sa hovorí: ,,Všade dobre, doma najlepšie.'' Asi mi dáte za pravdu, že sa všetci snažíme vyčarovať si krásny, príjemný domov, kam sa budeme radi vracať. Dnes je na trhu neúrekom možností a inšpirácií, ako si vytvoriť vlastné kráľovstvo. Vhodne zvolené dekorácie dokážu zútulniť každý priestor. 

Vie to aj rodinná firma INSPIO, ktorá pod pôvodným názvom ARTSablony začala na tomto trhu pôsobiť už pred 13 rokmi. Nápad vznikol, keď vyzdobovali steny detskej izby prvej dcérky. Neskôr svoj sortiment rozšírili o dekorácie pre akúkoľvek vekovú kategóriu.

A tak u nich dnes nájdete rozsiahlu ponuku šablón, obrazov, tabuliek, nálepiek, tapiet a iných dekorácií. Ich výrobky sú nielen vkusné, nápadité a krásne, ale aj kvalitné a vyrobené na Slovensku

Nechajte sa inšpirovať bohatým portfóliom dekorácií INSPIO a prečítajte si zaujímavý rozhovor o rodinnej firme s jej zakladateľmi, manželmi Slávkou a Jarom Kollárovcami.

Tabuľky

Ak si neviete dať rady s darčekom pre blízkeho a zdá sa vám, že ste vyčerpali snáď každý dobrý nápad, mám pre vás riešenie. Personalizované tabuľky z dielne INSPIO budú tým pravým orechovým. Môžete si vybrať z pestrej ponuky tabuliek k rôznym sviatkom - na Deň matiek, Deň otcov, tabuľky k narodeniu dieťatka, narodeninové, tínedžerské, k meninám... Na tabuľku si napíšete vlastný text a dokonca môžete doplniť aj fotku.

Takmer denne v eshope inspio.sk pribúdajú nové produkty. Ak nenájdete to, čo práve hľadáte, môžete firmu kontaktovať a posnaží sa doplniť aktuálnu ponuku k vašej spokojnosti.

Nálepky

Ak si chcete zútulniť obývačku, vyzdobiť novú izbu pre bábätko, či dodať šmrnc tínedžerskej izbe - nálepky na stenu sú efektným a štýlovým riešením. ,,Za málo muziky, veľa peňazí'' - za skutočne pár drobných si dokážete vynoviť a skrášliť akúkoľvek stenu. 

Na výber máte z množstva dievčenských, chlapčenských motívov, nálepiek s vlastným textom, nálepiek s menom dieťatka, motýlie, vílové... 

Lepenie nálepiek na stenu je veľmi jednoduché, zvládne ho naozaj každý. Vo videu si môžete pozrieť praktický návod, ako na to.

Kolekcie

Do ponuky INSPIO zaradilo aj kolekcie dekorácií, ktorými vyzdobíte celú izbu, sú nakombinované perfektne. V každej sade nájdete guličky, detský meter, kartičky na fotenie, plagáty do obrazov, veľké začiatočné písmeno podľa mena vášho dieťatka a mnoho iného podľa témy dekorácií. V balení nájdete aj obojstrannú lepiacu pásku. 

Na výber máte z rôznych farebných variácií lesa a milých lesných zvieratiek, z vílovej sady pre malé slečny, či sovičkovej sady.

Obrázky sú vytlačené na odolnom plaste, jednoducho ich nožnicami vystrihnete a umiestnite na stenu.

vílová dekorácia

Dekorácie vám domov dorazia na odolnom plaste, odkiaľ ich povystrihujete.

vílová dekorácia

Obyčajná detská izba sa tak môže premeniť na vílové kráľovstvo.

Šablóny

Dekoračné šablóny boli to, s čím pôvodne firma ARTSablony - INSPIO, začínala. Práca s INSPIO šablónami je veľmi jednoduchá. Postačia vám farby na stenu, šablóna a s chuťou a ľahkosťou vytvoríte krásnu ozdobu na akejkoľvek stene. 

V ponuke nájdete rôzne vzory: guličky, hviezdičky, korunky, či kvapky.

šablóna hviezdičky

Šablóna na maľovanie Hviezdičky

šablóna kvapky

Šablóna na maľovanie Kvapky

Obrazy

Ak už dlho dumáte, čím by ste si oživili interiér, ale nad nálepkami či maľovanými obrázkami zo šablóny neuvažujete, čo keby ste stavili na obraz? Ale nie len taký hocijaký, INSPIO obraz s textom veľa napovie, aj krásne ukáže na stene. 

Na výber je mnoho motívov. Obraz s ružami, levanduľou, pre rodinu, pre muža, pre kamarátku, či vaše vlastné fotografie. A čo keby ste nimi rovno obdarovali vašich blízkych? 🙂

Dekorácie

Zdá sa vám, že sme už vyčerpali snáď všetky možnosti dekorácií? Ste na omyle. V ponuke INSPIO je toho ešte viac. 

Každé dieťa sa zaručene poteší originálnemu rozvrhu hodín. Ak sa vám už niekedy náhodou stalo, že ste zabudli na narodeniny niekoho z rodiny, krásny závesný rodinný kalendár to vyrieši nabudúce za vás. Veľmi obľúbené sú v poslednej dobe míľnikové detské kartičky či tehotenské kartičky. V ponuke dekorácií toho objavíte naozaj mnoho.

INSPIO na sociálnych sieťach

Rozhovor so zakladateľmi značky ARTSablony - INSPIO, Slávkou a Jarom Kollárovcami

Inspio Slávka a Jaro Kollárovci

Slávka a Jaro Kollárovci, zakladatelia značky ARTSablony - INSPIO. Zdroj: inspio.sk

Vaša firma pôsobí na trhu s dekoráciami už vyše 13 rokov. Pamätáte si ešte na moment, kedy vám v hlave skrsla myšlienka založiť si vlastnú spoločnosť s dekoráciami? Čo stálo za jej vznikom?

13 rokov pôsobíme pod názvom ARTsablony, v roku 2018 sme sa rozhodli exportovať naše produkty aj do zahraničia. Firmu sme založili počas prvej materskej dovolenky. Manžel mi dal priestor na prácu, keď sa venoval dcérke, rovnako, ako ja, a mohla som popri dieťatku pracovať aj na vlastných nápadoch.

No a potom sa ma opýtal, či nekúpime dom mimo Košíc a o dva týždne sme už bývali v Trebišove. Bolo to dosť rýchle. Ale toľko trval aj náš vzťah, keď sme sa rozhodli, že sa vezmeme, takže sme rýchli asi vo viacerých veciach.

Takže pôvodne ste vznikli pod názvom ARTSablony. Ako vznikol nový názov INSPIO?

Nové meno nám vymyslela firma daren&curtis v Bratislave, tak ako aj nové logo.

„Intenzívne pracujeme na nových dekoráciách a weboch pre Maďarsko, Nemecko, Česko a Rakúsko.“

INSPIO je slovenskou rodinnou firmou, na ktorej začiatku ste stáli vy a váš manžel. A čo dnes? Koľko ľudí sa skrýva za Inspio?

ARTsablony-INSPIO si prešlo viacerými zmenami, ale tou najhlavnejšou bola kúpa a rekonštrukcia nových priestorov v Trebišove. Teraz máme ,,zámoček'' a intenzívne pracujeme na nových dekoráciách a weboch pre Maďarsko, Nemecko, Česko a Rakúsko.

Náš tím tvorí stabilne 10 ľudí a chystáme sa ich pár pribrať.

S ktorými dekoráciami ste začínali?

Najprv sme vyrábali predlohy na maľovanie na stenu a neskôr sme prešli k nálepkám a obrazom. Teraz je naším cieľom okrem krásnych nálepiek vyrábať aj personalizované dekorácie, tabuľky o narodení, k narodeninám, darčeky ku dňu matiek a otcov a podobné priania k rôznym príležitostiam.

Čo všetko u vás môžu nájsť zákazníci v súčasnosti?

Unikátne nálepky na steny, personalizované obrazy, tabuľky k narodeniu dieťatka, valentínske darčeky, darček pre otca ku dňu otcov, šablóny na maľovanie, bordúry, samolepiace tapety, textové nálepky, je toho naozaj veľa 🙂

No a ak u nás zákazník nenájde čo hľadá, stačí nám napísať a operatívne pridávame do ponuky to, čo chcel.

Ktoré dekorácie u vás ľudia vyhľadávajú najčastejšie?

Momentálne uprednostňujeme personalizované tabuľky k rôznym príležitostiam, ako narodenie, krstiny, deň otcov, a samozrejme, nálepky na stenu.

„Ak u nás zákazník nenájde to, čo hľadá, stačí nám napísať a operatívne pridávame do ponuky čo si želal.

Návrhy, grafika, tlač, balenie… Je toto všetko pod vašou réžiou alebo spolupracujete aj s inými firmami?

My máme u seba úplne všetko. Sami si robíme grafiky, výrobu, balenie, weby, účtovníctvo, reklamu a aj marketing. Vytvárame si všetko interne.

Plánujete v budúcnosti priniesť nejaké novinky? Alebo sa máme nechať prekvapiť? 

Plánujeme viac nových vecí a teoreticky pridávame nové dekorácie skoro každý deň, takže nás sa naozaj oplatí sledovať 🙂

Ak by sme sa vybrali k vám domov na návštevu, ktoré dekorácie z INSPIO by sme u vás našli?

Všetky moje deti majú svoju tabuľku o narodení, máme doma obrazy z fotiek, nálepky na stenu a dokonca to často meníme. Keď chcem niečo fotiť, tak kde inde, ako doma 🙂

Čo vás na tejto práci napĺňa a baví najviac?

Možnosť pracovať kreatívne a vždy robiť na niečo novom. Či už sú to nové motívy, teraz je mojou srdcovkou tabuľka ku dňu otcov.

Alebo je to písanie článkov, fotenie, natáčanie videí, otváranie nového webu v inom štáte, komunikácia so zákazníkmi cez Facebook a Instagram. Súťaže, spolupráce s influencermi. Je to naozaj dosť rôznorodé.

Ďakujeme manželom Kollárovcom, zakladateľom úspešnej slovenskej firmy ARTSablony - INSPIO, za príjemný rozhovor a predstavenie značky. Želáme vám v mene celého KOMBO tímu mnoho úspechov a veľa veľa krásne vyzdobených domácností.

O autorovi

Veronika Ivánová
 

Veronika vyštudovala masmediálnu komunikáciu a preto jej práca v novinách, či písanie článkov nie sú cudzie. Zbožňuje cestovanie a ako hovorí, minula by posledné peniaze na akýkoľvek výlet (a dobré jedlo). Rada športuje a zaujíma sa o módu, kozmetiku a lifestyle. Rada všetko dokumentuje a tak si jej fotky, videá a príspevky môžete pozrieť na jej Instagramovom profile alebo Facebooku.
Viac článkov od tohto autora

Pridajte komentár ku článku

avatar