Recenzia: Hairburst vlasové vitamíny – pre zdravie vlasov zvnútra

Hairburst vitamíny na vlasy - gumíky
 • vitamíny s príchuťou jahôd a čiernych ríbezlí pre výživu zvnútra
 • s obsahom základných živín pre vlasy - biotín, selén a zinok
 • 60 gumených srdiečok
 • cena od 25,50 

Povedzme si narovinu: Ktorá z nás netúži po nádhernej objemnej hrive, ktorá vyzerá už na prvý pohľad výživne a zdravo? Je to tak, krásne a zdravé vlasy sú túžbou každej ženy. Preto sa neustále snažíme objaviť ten pravý produkt, ktorý by našim vlasom garantoval sľubované účinky. A keďže je tých produktov na trhu neúrekom, prechádzame od produktu k produktu, od jedného šampóna k ďalšiemu, skúšame rôzne elixíry a séra, ktoré by nám zaručili ten vytúžený úspech.

Správna starostlivosť o vlasy však vychádza zvnútra nášho organizmu. Ani ten najlepší šampón na trhu nám nezaručí, že naše vlasy budú pôsobiť zdravo, ak budú nášmu telu chýbať prospešné aktívne látky, ktoré sa starajú o zdravie našej pokožky, vlasov či celkovo prispievajú k dobrej imunite organizmu.

Preto dnes mnoho výrobcov šampónov prináša na trh okrem vhodných šampónov a kondicionérov aj výživové doplnky, ktoré sľubujú podporu organizmu a dávku vitamínov, ktoré im môžu pomôcť. Jedným z takýchto produktov sú aj žuvacie vlasové vitamíny značky Hairburst.

Hairburst si získal srdcia mnohých zákazníkov po celom svete. Ich produkty sa objavili aj v prestížnych magazínoch ako Elle, Cosmopolitan či Harper's Bazaar. Britská značka má v sortimente šampóny, kondicionéry, výživové doplnky i starostlivosť proti vypadávaniu vlasov. 100 % kozmetiky Hairburst má certifikát Vegan a Cruelty Free, neobsahuje zložky živočíšneho pôvodu, SLS a parabény. 

hairburst žuvacie vlasové vitamíny

Krabička vitamínov Hairburst.

O produkte

Podľa staršej štúdie sa až 60 % žien v určitých obdobiach života stretne s vypadávaním vlasov. V Hairburst si vzali na mušku práve tento (často opakovaný) problém. Okrem vlasovej kozmetiky zaradili do portfólia aj vlasové vitamíny v netradičnom tvare gumených srdiečok. Podobný trend sme si všimli aj pri iných značkách a oceňujeme, že sa výrobcovia snažia čo najviac spríjemniť užívanie výživových doplnkov.

Produkt dorazil v malej krabičke s neprehliadnuteľnými farbami, ako sme si pri produktoch Hairburst zvykli. Balenie pôsobí na prvý pohľad veľmi sympaticky a príjemne.

Priesvitná plastová fľaštička je ľahká a pomerne malá, takže ju môžete jednoducho so sebou prenášať. Nemusíte sa ani báť jej rozbitia vnútri tašky či kufra. Vďaka priesvitnej fľaštičke môžete vnútri vidieť červené gumené vitamíny v tvare srdiečok. 

hairburst žuvacie vlasové vitamíny

Balenie a priesvitná dóza s vitamínmi.

 Zloženie

Hairburst žuvacie vlasové vitamíny majú starostlivo navrhnuté zloženie pre podporu prirodzeného rastu vlasov. Obsahuje dôležité živiny, ktoré prispievajú k zdraviu vlasového folikulu a pevnej štruktúre vlasov. 

Najdôležitejšie zložky: 

 • Biotín, tiež známy ako vitamín B7, je jednou z najdôležitejších zložiek pre zdravé vlasy. Podporuje rast vlasov, zlepšuje ich štruktúru a zabraňuje ich krehkosti a lámavosti.
 • Zinok je minerál, ktorý má významný vplyv na zdravie vlasových korienkov. Pomáha pri tvorbe kolagénu, ktorý je zodpovedný za pevnosť a elasticitu vlasov.
 • Selén pomáha pri ochrane vlasových korienkov pred poškodením a podporuje ich pevnosť a lesk.
 • Kyselina listová, známa aj ako vitamín B9, je nevyhnutná pre tvorbu nových buniek. Pomáha pri obnove a raste vlasov.

Tieto zložky sú dôkladne vybrané a kombinované v správnych pomeroch, aby poskytovali optimálnu podporu rastu a kondície vlasov.

hairburst žuvacie vlasové vitamíny zloženie

Dávkovanie a spôsob užívania

V balení sa nachádza 60 žuvacích gumených srdiečok. Odporúčanná denná dávka od výrobcu sú dve srdiečka. Jedno balenie teda vystačí na 30 dní.

Nie každý má rád prehĺtanie veľkých kapsúl či tabliet. Výhodou srdiečok je konzistencia žuvacieho cukríka. Okrem toho sú vitamíny aj veľmi chutné, obsahujú lahodnú príchuť príchuť jahody a čiernej ríbezle s nízkym obsahom cukru.

Na balení je napísané odporúčenie užívať tabletky ráno spoločne s jedlom. My sme ich užívali niekedy aj počas dňa bez jedla a nespozorovali sme žiadne vedľajšie účinky.

hairburst vitamín na ruke

Vitamíny už na prvý pohľad vyzerajú veľmi milo a chutne.

Cena produktu

Cena za jedno balenie na 30 dní začína od 25,50 €. 

Hairburst však ponúka aj možnosť výhodnejšieho pravidelného odberu pre tých, ktorí sa rozhodnú dať tomuto doplnku dlhodobejšiu šancu a užívať ho pravidelne.

 • 1 mesačný odber: každý mesiac získate balenie žuvacích vlasových vitamínov za zvýhodnenú cenu 21,70 €. Tento plán prináša úsporu 15 % oproti jednorazovému nákupu a tiež vám poskytne prístup k novým produktom od značky Hairburst.
 • 3 mesačný odber: získate zásobu žuvacích vlasových vitamínov na 3 mesiace za cenu 51,00 €. Tento plán prináša úsporu 33 % oproti jednorazovému nákupu a okrem iného tiež získate bezplatné doručenie. A aby toho nebolo málo, dostanete 30 % zľavu na ďalšie produkty Hairburst.
 • 3 mesačný VIP odber: získate zásobu žuvacích vlasových vitamínov na 3 mesiace a navyše aj 2 šampóny a kondicionéry Hairburst za cenu 70,25 €. Tento plán prináša úsporu 50 % oproti jednorazovému nákupu a okrem iného tiež získate bezplatné doručenie. A aby toho nebolo málo, dostanete 40 % zľavu na ďalšie produkty Hairburst.

Výhody a nevýhody Hairburst setu

Výhody

 • lahodná chuť
 • zloženie obsahuje dôležité vitamíny a minerály pre výživu vlasov
 • žuvacie cukríky, ktoré netreba prehĺtať
 • pekný dizajn
 • 100 % vegánske zloženie
 • pravidelné používanie zlepšuje kvalitu vlasov
 • pri pravidelnom odbere výhodnejšia cena

Nevýhody

 • vyššia cena
 • pre viditeľné výsledky je potrebné užívať viac ako jedno balenie
hairburst žuvacie vlasové vitamíny

Hairburst vitamíny si môžete zakúpiť vo výhodných balíčkoch a získať navyše aj šampón a kondicionér.

NÁŠ TIP: Pred časom sme od značky Hairburst testovali aj šampón a kondicionér proti vypadávaniu vlasov. Prečítajte si recenziu

Naše hodnotenie

Od Hairburst dorazilo na otestovanie jedno balenie žuvacích vitamínov, ktoré sme užívali celý mesiac. Ukázalo sa, že na výrazné zlepšenie vypadávania vlasov treba pokračovať v užívaní ďalej. Spozorovali sme však najmä mierny nárast lesku vlasov. Výsledky sú individuálne, rozhoduje aktuálny stav vlasov i schopnosť organizmu vstrebávať vitamíny a minerály z výživových doplnkov.

Zloženie s biotínom, zinkom, selénom a kyselinou listovou je overená kombinácia látokktorá posilňuje vlasové korienky, zlepšuje štruktúru vlasov a podporuje rast.

Veľkou výhodou forma chutných žuvacích cukríkov s ovocnou príchuťou. Užívanie už nebolo o zapíjaní tabliet či kapsúl. Vždy sme sa na ich užívanie tešili, keďže jahoda s čiernou ríbezľou chutí výborne.

Cena produktu sa môže javiť ako negatívum, avšak ak zvážite namiesto jednorazovej kúpy zvýhodnené balíčky, môžete ušetriť a dostať k vitamínom aj šampón a kondicionér.

O autorovi

Lucia Baníková
 

Som mladá copywriterka z Banskej Bystrice, ktorá svoju vášeň k písaniu objavila už počas štúdia na vysokej škole. Po regionálnych médiách som sa rozhodla okúsiť marketingové vody a začala sa venovať tvorbe reklamných textov a článkov. Podieľala som sa na knihe Zdravo jem, šetriť viem a na množstve slovenských projektov, ako napríklad Farma Východná, SCONTO nábytok či Biotatry H&B.

Užitočné know-how rada premieňam na slová, ktoré môžu slúžiť ako inšpirácia pre druhých.

Pridajte vašu recenziu

avatar