Skvelydarcek.sk: Najlepšie vianočné darčeky, ktoré zaručene potešia

Tipy na vianočné darčeky z eshopu Skvelydarcek.sk

Aj vy sa už obzeráte po vhodnom vianočnom dare pre vašich blízkych?

Pripravili sme pre vás 25 inšpirácií na najlepšie darčeky pod vianočný stromček, ktoré zaručene potešia každého. Všetky darčeky sme starostlivo vybrali z eshopu Skvelydarcek.sk, kde sa to zaujímavými darčekmi len tak hemží. Veď posúďte sami. 🙂


Foto hodiny

cena od 48 €

Všetkých milovníkov doplnkov určených na zútulnenie a skrášlenie domova nepochybne dostanú tieto dizajnové foto hodiny

Pozostávajú z dvanástich samostatných rámikov na fotografie, pričom každý rámik predstavuje jedno číslo na hodinách. Do rámiku môžete vložiť fotografie a tak z hodín vytvoriť zaujímavé obraz. Veľkosť fotografie, ktorú môžete použiť je 10 x 12 cm. 

Hodiny sa dodávajú v elegantnej darčekovej krabici, takže s balením si už nebudete musieť robiť starosti.

veselé pivové ponožky

cena od 6 €

Pokiaľ máte doma zanieteného pivára, skúste ho obdarovať týmito veselými pivovými ponožkami. 

Bavlnené ponožky sú v unisex prevedení a preto dozaista potešia aj každú milovníčku piva. Navyše, touto kúpou podporíte slovenskú výrobu. 

Tip: Ak hľadáte darček pre partnera, brata, otca či kamaráta, pozrite si aj 30 tipov na vianočný darček pre muža.

Magický hrnček

Cena od 9 €

S krásnym hrnčekom s obrázkom mačky a originálnym nápisom dozaista zabodujete. Už ako napovedá názov, ide o magický hrnček, ktorý v sebe ukrýva milú správu.

Za studena na hrnčeku nájdete už spomínanú mačku v čiernej farbe, s príznačným nadpisom, ktorý v preklade znamená "Tento deň nie je dokonalý, ale...". Ak do pohára nalejete horúci nápoj, mačka postupne zmení farbu, a v rukách drží srdce s textom "Ty si", ktorý dokonale dotvára význam celej myšlienky. 

S týmto darom obdarovanej osobe určite vykúzlite úsmev na tvári.

4. Dron

Dron

Cena od 48 €

Dron ani zďaleka nie je hračkou vhodnou iba pre malých chlapcov, ale zaručene poteší aj každého nadšenca moderných technológií. 

Je vysoko odolný a kvalitný, a vďaka svojmu jednoduchému ovládaniu sa hodí aj pre začiatočníkov. Jeho súčasťou je FPV WIFI kamera, ktorá umožní práve natáčané video sledovať aj v smartfóne. Konštrukcia dronu je pevná a odolá aj miernym nárazom. Najdete na ňom i LED diódy, ktoré mu zabezpečujú dobrú orientáciu aj za tmy či zhoršených svetelných podmienok.

Pre všetkých mladých chalanov či mužov, ktorí tajne snívajú o pilotovaní, bude tento dron ideálnym darom.

Tamagotchi

cena od 4 €

A teraz trocha nostalgie, ktorú vám s najväčšou pravdepodobnosťou vyčarí elektronické zvieratko Tamagotchi. To sa kedysi tešilo naozaj veľkej obľube a aktuálne zažíva svoj návrat. 

Tamagotchi je ideálnym darom pre dieťa, ktoré túži po zvieratku, no momentálne mu ho nemôžete dopriať. Kúpte mu toto elektronické zvieratko, ktoré v ňom vzbudí dojem zodpovednosti. O zvieratko je potrebné starať sa, pravidelne ho kŕmiť a hrať sa s ním. 

Má malé rozmery a možno ho nosiť aj ako prívesok na kľúče. Vaše dieťa si ho tak so sebou bude môcť vziať kamkoľvek sa vyberie. 

Elektrický stolný gril

cena od 37 €

Elektrické stolné grily sa tešia čoraz väčšej popularite a to aj kvôli tomu, že umožňujú vychutnať si grilované dobroty aj vtedy, keď vonku práve nie je počasie na grilovačku. 

Tento gril s kompaktnými rozmermi a výkonom 2000 W je ideálny na vnútorné grilovanie mäsa, rýb či zeleniny. Má kvalitné prevedenie, neprilňavý povrch a jednoducho sa udržiava. 

Pokiaľ hľadáte vhodný darček pre oduševneného grilmajstra, ktorý sa grilovania nevie zdať ani za nepriaznivého počasia, týmto elektrickým grilom určite zabodujete. 

Bodkovaná zástera

cena od 25 €

A v kuchyni ešte chvíľu zostaneme. Pokiaľ vaša polovička musí vyzerať dobre za každých okolností, potešte ju touto krásnou zásterou so vzhľadom bodkovaných šiat.

Zástera má univerzálnu veľkosť, keďže je možné prispôsobiť ju pomocou viazania. Je vyrobená z odolnej, nepremokavej tkaniny a svoj vzhľad i farbu nestratí ani po vypratí.

Zástera je dodávaná v peknej darčekovej krabičke. Stačí iba položiť priamo pod vianočný stromček. 

Tip: Inšpirácie na tie najlepšie vianočné darčeky pre vašu polovičku, mamu či dospievajúcu dcéru nájdete aj v našom výbere 30 tipov na vianočné darčeky pre ženy.

Interaktívny robot na diaľkové ovládanie

cena od 20 €

Malých zvedavcov, výmyselníkov, ale aj väčších nadšencov hračiek zo sveta technológií zaujme tento interaktívny robot na diaľkové ovládanie 

Ide o veselého robota, ktorý vydáva zvukové i svetelné efekty, tancuje a pohybuje nohami i rukami. Aby bol jeho pohyb plynulý, je vybavený kolieskami. Ovládať ho možno za pomoci diaľkového ovládača. 

Termohrnček s LED displejom

cena od 9 €

Užitočným pomocníkom do chladných dní je aj tento termohrnček s LED displejom.

Hrnček má nainštalovaný teplomer s vysokou citlivosťou, ktorý rýchlo reaguje a meria teplotu nápoja. Zelené označenie teploty značí, že v hrnčeku sa momentálne nachádza studený nápoj. Pri nápojoch s teplotou nad 60 °C, je označenie červené. 

Aktuálna teplota nápoja je zobrazovaná na veku termohrnčeka.

Počítačová myš auto

cena od 6 €

Ďalším našim tipom na zaujímavý darček je počítačová myš auto. 

Myš má modré podsvietenie a napájanie 5V, 100 mA. Je vynikajúcim darčekom pre všetkých, ktorí autá jednoducho zbožňujú. 

Hra človeče, napi sa

cena od 14 €

Človeče, napi sa, je vylepšená verzia obľúbenej hry Človeče, nehnevaj sa. Na rozdiel od nej je však určená pre dospelých. 

Okrem samotnej hernej dosky a dvoch kociek na hádzanie je totiž jej súčasťou aj 16 pohárov, ktoré slúžia ako figúrky. 

Skvele poslúži ako spoločenská hra napríklad aj na chatu či akúkoľvek spoločenskú akciu. Práve vďaka priloženým pohárom na alkohol je zárukou skvelej a odviazanej zábavy. 

Farebné ohýbacie drôtiky

cena od 13 €

V prípade, že máte doma kreatívne ratolesti, venujte im túto farebnú sadu ohýbacích drôtikov. 

Sada pozostáva z penových a elastických tvarovateľných tyčiniek. Dajú sa ohýbať, lepiť navzájom a kombinovať tak, aby vytvorili jedinečné tvary. 

Súčasťou balenia je aj inštrukčná sada s množstvom inšpirácií pre kreatívne tvorenie. 

Podprsenka z cukríkov

cena od 8 €

Pokiaľ máte radi originálne dary, sladkou bielizňou potešíte nielen vašu partnerku, ale aj seba. 

Podprsenka je vyrobená z ovocných cukríkov, ktoré si budete môcť vychutnávať priamo z tela vašej vyvolenej. Užijete si pritom kopec srandy a zároveň oživíte váš milostný život.

Už viete čo budete robiť počas dlhých zimných večerov? Jesť cukríky? 🙂 

Umelá orchidea v črepníku

Cena od 10 €

Ak máte vo vašom okolí dámu, ktorej sa v pestovaní kvietkov nedarí a zvädne jej aj kaktus, skúste jej podarovať umelý kvet - orchideu. Tá je takmer na nerozoznanie od tej živej. 

Kvietok je vhodný aj do kancelárií či všade tam, kde na polievanie a starostlivosť o živé kvety jednoducho nie je čas. 

Sexy zástera

Cena už od 9 €

Pokiaľ máte doma krásavca, ktorý si myslí, že je sexy za každých okolností, polichoťte mu touto vydarenou vtipnou zásterou.

Nielenže sa v nej bude môcť pred vami pretŕčať, ale bude mať aj skvelú príležitosť navariť vám niečo dobré. 

Hrejivé USB papuče

cena od 21 €

Netradičným darom sú rozhodne aj tieto hrejivé USB papuče. 

Každý z nás má vo svojom okolí niekoho, komu je neustále zima a takmer vždy má studené ruky či nohy. Práve pre neho boli vynájdené tieto originálne plyšové papuče. Prostredníctvom USB kábla ich možno pripojiť k počítaču, vložiť do nich nohy a užívať si teplo, ktoré začnú po chvíli produkovať.

Drevená vzdelávacia hračka

Cena od 21 €

Táto drevená hračka poskytne dieťaťu viac ako len obyčajnú zábavu. 

Ide o náučnú hračku, s ktorou sa deti naučia rozpoznávať tvary, farby či hodiny. Hra zároveň pomáha rozvíjať i matematické a logické myslenie.  

Tip: Ďalšie darčekové inšpirácie môžete načerpať aj v našom veľkom výbere tých najlepších vianočných darčekov pre deti.

Futbalové hodiny

Cena od 13 €

Hľadáte dar pre futbalistu? Stavte na tieto futbalové hodiny.

Namiesto klasických čísel sa na hodinách nachádzajú futbalisti s loptou v rôznych pozíciách a nechýba ani bránka, ktorá na hodinách zastupuje číslo 12. Celé hodiny vynikajúco dotvára pozadie simulujúce trávnatú plochu ihriska.

Detská magnetická tabuľa

Cena od 13 €

Vhodným darom pod vianočný stromček, ktorý určite nesklame žiadne dieťa je aj magnetická tabuľa.

Tabuľa je obojstranná - čierna strana slúži na písanie či kreslenie kriedou a biela strana zas na písanie fixami. Sada tiež obsahuje vzdelávacie tabličky s písmenkami, číslami a rôznymi obrazcami, ďalej fixu na tabuľu, kriedy a špongiu.

Helikoptéra

Cena od 25 €

Zárukou nekonečnej zábavy je aj helikoptéra SYMA S5 3CH. 

Helikoptéra je vhodným darom pre malých i veľkých, a je určená aj pre začiatočníkov. Počas letu si drží výbornú stabilitu a ovláda sa prostredníctvom diaľkového ovládania, ktoré nájdete priložené v balení. 

Na jednoo nabitie trvajúce cca 1 hodinu vydrží letieť približne 6 minút. Pri jej kúpe máte na výber z dvoch farebných prevedení.

Deka s rukávmi

cena od 21 €

Určite to sami dobre poznáte. Sedíte na gauči, zababúšený v deke a chystáte sa čítať obľúbenú knihu. Nejde to však bez toho, aby ste z pod teplej deky nevytiahli ruky. 

A práve preto vznikla praktická deka s rukávmi, ktorá túto idylku umožní. Vďaka otvorom na ruky vás nijako nebude obmedzovať. Jej rozmery sú 145 x 205 cm a môžete ju prať aj v pračke či žehliť. Navyše, v sivom farebnom prevedení je vhodným darom pre muža i ženu. 

LED obrazu na plátne

Cena od 5 €

Pre všetkých tých, ktorí milujú zimu, sneh a bytové dekorácie, máme tip na darček v podobe krásneho LED obrazu.

Obraz je napnutý na drevenom plátne a zobrazuje nádhernú zasneženú krajinu. Jeho originálnosť spočíva v LED osvetleniach, ktoré na ňom nájdete. Obraz vyzerá realisticky a pomocou neho dokonale dotvoríte vianočnú, romantickú atmosféru. 

Obraz je napájaný pomocou dvoch kusov AA batérií. 

Dekoračná lampa glóbus

Cena od 16 €

Do každej detskej izby skvele zapadne táto dekoračná lampa glóbus. 

Okrem svietenia poslúži aj ako super pomôcka pri spoznávaní sveta či učení sa geografie. Glóbus sa otáča okolo vlastnej osi tak, ako Zemeguľa. Lampa má sieťové napájanie. 

Hudobný vankúš

Cena od 21 €

Tento vankúš je zaujímavým vynálezom, ktorý chytí za srdce každého milovníka hudby. 

Vo vankúši je zabudovaný reproduktor na prehrávanie hudby. Pomocou 3,5 mm jacka možno k vankúšu pripojiť akýkoľvek prehrávač. Kábel je dlhý 100 cm, čo počas ležania a počúvania hudby zaručuje komfort. 

Hudbu, ktorá vychádza z reproduktora počuje iba osoba ležiaca na vankúši, takže s týmto "prehrávačom" nerušíte svoje okolie. 

Pizza hodiny

Cena od 15 €

Stačí sa iba pozrieť na tieto hodiny a hneď máte chuť na pizzu. 🙂 

Originálne a vtipné hodiny s motívom pizze sú skvelým darčekom pre každého milovníka pizze. Majú priemer 30 cm a na ich prevádzku je potrebná jedna AA batéria. Na vrchu číselníka sa nachádza sklenená tabuľa. 


O eshope Skvelydarcek.sk

Eshop Skvelydarcek.sk je internetový obchod, v ktorom nájdete množstvo originálnych darčekov na jednom mieste. Nejde pritom len o darčeky určené na Vianoce, ale aj na rôzne iné príležitosti, ako napríklad narodeniny, meniny, výročia či iné oslavy.

Všetko darčeky sú v eshope rozdelené do prehľadných kategórií, aby ste hľadaním toho správneho daru nemuseli tráviť dlhé hodiny. Nájdete tu nasledovné kategórie: Vianočné dekorácie, Darčeky pre deti, Darčeky pre ženy, Darčeky pre mužov, Netradičné darčeky, RC modely, Penové puzzle, Kinetický piesok, Magická plastelína. 

Eshop stavia na prvotriednom prozákazníckom servise. Radi a ochotne zodpovedajú každú otázku, a okrem klasických možností kontaktu v podobe telefónu, emailu či Facebooku, ich môžete kontaktovať aj na online chate, ktorý nájdete na ich internetovej stránke. 

Ak si v tomto eshope objednáte tovar, vašu objednávku vám doručí kuriér Slovenskej pošty, v priebehu jedného až dvoch pracovných dní. Pokiaľ objednávka presiahne sumu 50 €, jej doručenie máte zadarmo. V prípade, že vami vybraný darček nebude trefa do čierneho, môžete ho do pätnástich dní vrátiť, a to bez udania dôvodu. 

Podľa portálu Heureka.sk nákup v tomto eshope odporúča až 94% spokojných zákazníkov a my sa pridávame k nim. 

O autorovi

Lenka Riganová
 

Lenka je hrdou absolventkou mediálnych štúdií na Prešovskej univerzite v Prešove. Má rada knihy, prechádzky za akéhokoľvek počasia, no zo všetkého najradšej má písanie. 

Rada skúša nové veci a o svoje pocity a postrehy sa delí s ostatnými. V redakcii má na starosti testovanie spotrebičov. Lenka má veľké skúsenosti z práce pre mobilného operátora (soda.o2.sk), kde sa venovala recenzovaniu telefónov.  Viac sa o Lenke môžete dozvedieť aj na Facebooku.

Viac článkov od tohto autora

Pridajte komentár ku článku

avatar